3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • Evin
    #2983
    Angolul így szól: Option->Drawing->Custom. Mindent lehet maxra, ha a gép bírja, csak a Model Quality-t vedd le 1-re, vagy KI-re.
  • blackie
    #2982
    Evin!Nagyon rendi vagy, hogy válaszolsz! Már próbáltam ezt a lehetőséget is, de nem tudom léptetni a piros csíkot, hogy ezzel tudnám átállítani a számokat. Biztos, hogy csak én vagyok a béna. Egyébként angolul ez a brightness opció, ugye?
  • Evin
    #2981
    Kép: a kezdő ablakban a beálítások alatt, a 2.fülön, alulról a másodikat állítsd 1-re, vagy kapcsold ki.
    Azért írtam ilyen kacifántosan, mert ez az ablak nekem magyarul van, neked meg gondolom angolul. De ha nem világos utánnanzéhetek angolul is.
  • blackie
    #2980
    sziasztok,szia rorr.
    Megpróbáltam mindent patch,crack meg ugy mindent.a játékot eltudom már inditani de grafikai problémák vannak csak szemüveg látszik és csak esöt látok szinte a pályán.A játékot nemtudom instalálni,beadja az instal ablakot de nem indul instal.van egy bin. és egy cdrom.image könyvtáram a vinyon de nemlehet mountolni hiszen nem iso meg semmi hasonló csak egy könyvtár ami a játék elemeit tartalmazza.Feltettem azt a detonátort amit itt olvastam de nem javult.megköszönném segitségeteket mert már annyi idöt elvett hogy az hihetetlen.köszi
  • rorr
    #2979
    Az install opcióval telepíteni tudtad?
    Próbáld azzal!
  • Evin
    #2978
    Hogy érted, hogy "akármire kattintok"?
    A játékhoz Gamepad ERŐSEN ajánlott! Ha mégis billentyűzettel játszanál, ezt tudnod kell:
    -ENTER(vissza)
    -TAB(tovább)
  • blackie
    #2977
    Szia Rorr!
    Látom, itt visszaolvasva a fórumban, te nagyon érted a dolgokat, én viszont nem ráadásul még lány is vagyok, és szeretném a segítséged kérni.
    Letöltöttem az mgs2substancet és kaptam 5 ace álltal becsomagolt file-t.
    Ha kicsomagolom, lesz belőle 8,... giga ami áll egy cdrom image könyvtárból és egy bin könyvtárból ami tartalmaz egy setup és egy msee exet. Ha elindítom a setup exe-t megjelenik ugyan az install és az exit opció, de nem csinál semmit. Ha viszont a másik exe-t indítom el akkor lejátsza a demót, beadja a menüt de akármire kattintok mindig a főmenüt adja vissza. Kérlek szépen segíts nekem mit tegyek. Már megvan a patch és a crack is.

    Előre is köszi

    Blackie
  • torrente
    #2976
    Kösz Rorr! Elolvastam a tanácsod és az alapján sikerült! Működik! Hű de örülök neki!
  • rorr
    #2975
    #2905
  • rorr
    #2974
    hülyeség! olvass utána egyszer, kétszer már leírtam hogyan kell egy sima dvd lemezre (4,7 gb) kiírni!!!
  • torrente
    #2973
    Bocs, ha olyat kérdezek amit már más is, csak nincs kedvem több ezer hozzászólást visszaolvasni. Letöltöttem a játékot, majdnem 5 gb, kitömörítve sokkal több. Dual Layeres lemezre ki lehet írni? Mivel még ilyen íróm nincs (de erősen gondolkozom rajta), ezért olyan megoldás létezik, hogy valamilyen progival kettévágni az iso file-t?
  • Bravoman
    #2972
    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség. Újra kellett installálnom a Windows-t és a MGS2S-nek csak a telepített változata van meg, az eredeti install nincs, és így agrafikát nem tudom bekonfigurálni.

    Ha valaki el tudna nekem küldeni egy cfg fájlt (MGS2SSET.ini), amiben minden grafikus dolog a maxon van, felbontás 1280x1024, és a regisztrációs beállításokat, nagyon hálás lennék!
  • efemer
    #2971
    Köszi a segítséget legalább nem szenvedek vele hogy megoldjam amit ezekszerint nem lehet.
    Ez van!
  • Seth
    #2970
    sajna ez van...
  • efemer
    #2969
    Akkor ezek szerint felejthető a dolog nincs rá megoldás csak a videókártya cseréje?
  • DONGUBA
    #2968
    en pl sehol se talalom a jatekot
  • Seth
    #2967
    ez a kártya nem igazán való már játékra....szerintem kapásból nem is támogatja
  • efemer
    #2966
    Ja köszi a gyors reagálást.
    Mivel tök sötét a monitor az esc-tudok kilépni és ilyenkor ez az üzenet jelenik meg: Ending game. Data not saved will disappear. OK?
    Van ennek jelentősége?
  • efemer
    #2965
    Ha jól néztem: S3 Graphics ProsavageDDR
    Ehhez nem értek ez most jó vagy nem?
    Van rá megoldás?
  • Seth
    #2964
    először is milyen videókártyád van?
    Ez a jelenség az ati kártyáknál fordult elő..
  • efemer
    #2963
    Hali mindenki!

    valaki magyarázza röviden el hogy mit kell csinálnom?
    Régen ps-en játszottam a mgs1-en nagyon megtetszett azóta van net és gépem 2,4Ghz asus de nem ez a lényeg leszedtem a mgs2 ami ugye nem kicsi több mint 7 gb és amikor elinditom nincs kép csak hang.
    itt olvasgattam de én azt sem tudom mi a pach és mi az hogy 45xxx driver mit kéne csinálnom hogy müködjön a dolog a válaszaitokat előre is köszi.
  • Evin
    #2962
    Valamit csak írnom kellett. Nem írhattam hogy ??%! Ha pedig nem %olok, nem lehet tudni mennyivel több van benne. Egyébként aki jó angolos, még jöhet fordítani, szöveg van dögivel.
  • pluhi
    #2961
    Hi all!
    Nem tudok továbbjutni azon a részen, ahol a kis csajszi vánszorog a pontonhidon, mi meg fedezzük. Mielőtt elérné az első tornyot, kilép a progi. Hang, grafika állitgatása nem segitett. Ha lenne valakinek egy mentése közvetlen eme rész után, akkor megköszönném, ha elküldené emilben.
    [email protected]
  • CSOCSO
    #2960
    imadom ezeket a szamokat:) van egy film forditasa . ott 0% ot irtak ki... holott azt hittem 2 het alatt eljutottak mar valahova
  • toMpEr
    #2959
    szerintem pont ez volt a jo a vegeben hogy kiderult, hogy semmi se az aminek latszik es szinte a semmiert szenvedtel
  • DIENES
    #2958
    Hellosztok!

    Nos,én nemrég vittem végig a játékot.Hát,nemtudom,én kiábrándultam,nagy a káosz a végén.Nem tetszett onnét.Szegény fejlesztők törhették a fejüket,mit rakjanak a végébe.....Na,jó nem azárt jöttem,hogy szidjam,mert jó vooot,csak a vége nem!Na,mindegy,aki értette annak külön gratulálok!
  • Demeter
    #2957
    Ahogy elnézem a szövegek 2% van már kész. Szal még messze a vég...
  • ddd
    #2956
    2%
  • CSOCSO
    #2955
    hany % nal tart?:)
  • Seth
    #2954
    készülget...:)
  • Demeter
    #2953
    Vajon elképzelhető, hogy lesz hozzá??
  • ddd
    #2952
    :))) a hang jo lett :)))

    már csak magyarítás kéne hozzá :)
  • Demeter
    #2951
    Srácok hálám örök időn keresztül üldözni fog benneteket!! :)) Tényleg csak annyi volt az egész, hogy a hardware gyorsításnál alapra kellett állítani a dolgot! Mégegyszer köszi mindenkinek!
  • Davidus
    #2950
    Nem kell teljesen levenni elég csak alapgyorsításig.
  • Davidus
    #2949
    mgs2 oiptionsben pedig primary sound driver
  • Davidus
    #2948
    Megoldás:

    vezérlőpult->hangok és audioeszközök->hangszóró beállításai(speciális)->teljesítmény->hardvergyorsítás kikapcs
  • CSOCSO
    #2947
    vagy a minoseget kene levenni kozepesre?? mar nem emlexem
  • CSOCSO
    #2946
    dajrektx ben kene kikapcsolni a hardwares hangot nem? vagy valami ilyesmi remlik..
  • Demeter
    #2945
    Nem sajna még nem. :(
  • ddd
    #2944
    hanggal sikerült valamit csinálnod?