3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • Ebola75
    #3023
    Hello, a segítségeteket kérném, a játékból hogyan lehet biztonságosan kilépni...az esc gomb megnyomásával ugyanis többször befagy a kép, nem adja be az asztalt...van-e egyéb megoldás a kilépésre, mert a menüben nem találok exit parancsot...köszi előre is!
  • Evin
    #3022
    Lehet, hogy a codecekkel van a gond, mert a ha sok van fennt, nem mindig szereti, es az indulo video ezert nem mindig indul el, es ekkor szokott altalaban kidobni. Vagy neha a DirectX-el is szokott gondja lenni, ezert erdemes a legutolsot felrakni.

    De ha vegul semmi sem segit, egy rissen felrakott Windows-on biztos elindul. :)
  • GazVezir
    #3021
    De Full install-ba van fent, a cd kép pedig a gépen figyel. Nem tudom, hogy mi lehet a gond, de köszönöm a segítséget. Egyelőre nem törlöm le, várok még vele egy picit, hátha jön még segítség.
  • TneX
    #3020
    * - varez...friss vagyok én is :)
  • TneX
    #3019
    A játék valóban szép és jó,de ez a konzol átirat ritka gány munka,annyit lehet vele néha szopni vele hogy az embernek elmegy az életkedve...na szóval nekem is volt ilyen,szerintem az a gond,hogy nem a full installt nyomtad neki(8 giga körül),hanem a kisebbet(5giga körül).Ez utóbbival az a gond,hogy egyszerűen nincs rajta a varez verzión ezért hibásan telepíti.Ha felrakod full installba nem lesz ilyen gond,legalábbis nekem nem volt.Amugy ha ilyen fekete képernyő van akkor általába kiad valami hibaüzenetet,csak annyira szerencsétlen ez a program hogy nem képes visszaváltani windowsba hogy megnézhesd,esetleg reagálj rá,ilyenkor billentyűcsapkodásokkal ki lehet váltani vmi reakciót :))

    Ha nem ez a gond akkor sorry :)
  • GazVezir
    #3018
    Sziasztok!
    Letöltöttem a játékot, de nem nagyon szeretne elindulni. Szeretném a segítségeteket kérni.

    Letöltöttem neki a 2.0-ás pecset.
    Letöltöttem neki a 2.0-ás NO-DVD Crack-et.

    Amikor már úgy fest, hogy elindul a játék szépen, visszadob az asztalra. Fekete képernyő majd szépen reccenésmentesen újra ott találom magamat, ahonnan indultam. Window Mode-ba is megpróbáltam elindulni, egy ideig áll, majd egy szép hibaüzenet, hogy a mgs2.exe hibát észlelt és ezért leáll. Annyi szépet és jót hallottam a játékról, hogy kár lenne kihagyni, fájna nagyon a szívem letörölni.

    Elárulom még a configomat, hátha segíthet valamit.

    AMD 1.8 XP
    256MB DDR RAM
    Ati Radeon 8500LE 128 MB DDR - Omega 2.5.97a Driver

    Ezek az adatok, amik úgy gondolom, hogy fontosak lehetnek. Előre is köszönöm a segítségeteket!


  • GyaxyBoy
    #3017
    köszi!
  • ati2002
    #3016
    Nincs. Az csak akkor kell, ha nem full telepítést akarsz, olyankor abból szedi ki a fájlokat a játék játékközben. Ezért nem kell kiírni, viszont muszáj full telepítést csinálni.
  • GyaxyBoy
    #3015
    Van különbség a játék élményében, hogy én kiszedem a CDROM.IMG könyvtárat? Kimaradok vmi extra videóból, hangból vagy efél dolgokból?
  • GyaxyBoy
    #3014
    kösz! Az volt a baja! :D lol voltam! :D
  • Solid Snake GH
    #3013
    Nos, a billentyűnél az Enter a visszalépést jelenti ennél a proginál, a kiválasztás a TAB billentyű.
  • GyaxyBoy
    #3012
    Hi! Nekem az a gondom, hogy nem tudok semmit tenni, mindig a menü jön be! Ha NEW GAME ha OPTIONS vagy bármi másra lépek, mindig az jön be! Úgy csináltam mint a #2095 ösben le van írva! Feltettem a 2.0 Patchot és a NO-DVD Cracket! És ezt csinálja! Vkinek vmi 5lete??? Köszönöm
  • Seth
    #3011
    ezt muszály beraknom,mert jót röhögtem rajta:
    MGS Cosplay:
  • rorr
    #3010
    Jó szórakozást!
    Na gyerekek egy Nőnek így is lehet örömet okozni!:)
  • Evin
    #3009
    Mentés a Back-nek beállított gombbal. És a frekvenciák között kikeresed a mentést.
    Csak ESC van kilépéshez.
  • blackie
    #3008
    SRÁCOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nem fogjátok elhinni!!!! MŰKÖDIK!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek!!!
    Már csak 2 kérdésem lenne, aztán nem fogok zaklatni senkit!!!
    -Hogyan kell játék közben menteni?
    -Hogyan kell rendesen kilépni, mert ha ESC-et nyomok, kidob az egészből!
    Mégegyszer köszi mindenkinek!!!!

    Blackie
  • Evin
    #3007
    Mert nincs helyesen megadva a játék könyvtára. Nyisd meg jegyzettömbbel a .reg fájlt, és írd át "d:\\MGS2"-t arra az elérési útr, ahova nálad a játék könyvtára van.
    pl.:c:\\program files\\Konami\\Metal Gear Solid2

    Csak mindenhol kettő 'visszaperjelet' használj. Ahogy fent.
  • blackie
    #3006
    Na mostmár tudok konfigurálni mert bejött az a menü, de nem menti el. Hiába állítom át 1-re amit írtál, nem mentődik!
  • Evin
    #3005
    Ha nem megy, add meg a játék könyvtárát, és átírom.
  • Evin
    #3004
    Csak meg kell adni benne, hogy hol a játék könyvtára.
  • blackie
    #3003
    Evin.nemértem mire érted "/" ezt.A reged elinditom csak és feltételezhetően beirja magát,nem?
  • blackie
    #3002
    Köszönöm megérkezett!!
    Bízom benne!!!!Mást egyenlőre úgysem tudok csinálni!!!
  • Evin
    #3001
    Elküldve.
  • blackie
    #3000
    Sziasztok!
    Evin! Szerintem igazad lehet, mert reget nemtaláltam, nyilván így nehéz neki beállítások nélkül. Emailomra elküldenéd a reget, ha lehetséges? [email protected], talán így sikerül.
    seth! Ha nem sikerülne, akkor tényleg megkérnélek, hogy küldd el nekem és mint írtam kifizetek minden költséget. Minden segitséget köszi,tényleg.
    blackie
  • rorr
    #2999
    szimpla író! szimpla dvd !olvass utána !leírtam ,hogy kell kiírni!
    #2905
  • Seth
    #2998
    Ja ezt próbáld ki előbb nehogy megírjam neked feleslegesen
  • Evin
    #2997
    Megnéznéd, hogy azok is benne vannak-e, amiket leírtam. Ha igen, keress egy .reg kiterjesztésű fájlt, és indítsd el. Ha nincs .reg, küldök egyet, és azzal elvileg minden jó lesz.
  • Seth
    #2996
    a Seti az inkább Seth :)
    de ha sehogy sem sikerül inkább lemásolom neked oszt postán elküldöm
  • blackie
    #2995
    Az az ötletem támadt, hogy megpróbálom kiírni a játékot, dupla layeres íróval kell, azt már olvastam, csak azt nem tudom, hogy milyen cd-t vegyek hozzá?
    Hátha úgy felinstallálná!
  • blackie
    #2994
    Na sziasztok, már megint itt vagyok!
    Rorr! Megcsináltam amit mondtál és a végeredmény, hogy ugyan ott tartok ahol eddig. Még mindig nem installál és a grafika is ugyan olyan.
    Evin! Hét darab .dat file található a cdrom image könyvtáramban. Nem tudom, hogy ez jó-e?
    Seti! Köszönöm mindent megfogok próbálni!
  • Seth
    #2993
    Ja és valszeg fel kell majd tenned egy korábbi vid. kari drivert, mert az újakkal elég fura dolgokat produkál gef fx-nél
  • blackie
    #2992
    Most jelenleg nem vagyok otthon, de kifogom próbálni.
    Mégegyszer köszi srácok a segítséget. Majd megírom, hogy mire jutottam.

    Blackie
  • rorr
    #2991
    töröld le a cdrom.img file-t vagy másold egy másik könyvtárba az egész játékot de enélkül a file nélkül(cdrom.img) és lehet ,hogy jó lesz.Nekem enélkül van a dvd-n és minden oké!
  • Evin
    #2990
    A cdrom.img könyvtárban van codec.dat, vox.dat vagy demo.dat fájl?
    Vagy data1.cab és data2.cab?
  • blackie
    #2989
    proci: cerka 2.9-en futtatva
    512 ddr ram
    asus p4-es 8x alaplap
    nvidia fx 5700 videókártya

    Remélem ennyi elég!
  • rorr
    #2988
    milyen géped van? írd le hátha segít!
    utána persze Én is...
  • blackie
    #2987
    Igaz van config exe, de nem indul el csak az imént említett telepítő ablak ugrik be.
    Azért tényleg köszi a segítséget.

    Blackie
  • blackie
    #2986
    Hát hidd el szeretném, de egyszerűen nem csinál semmit. Ez miért lehet? Ott van hogy install, meg exit, de nem reagál.
  • Seth
    #2985
    A játékon kívül lehet állítani a grafikát, ami akkor ezek szerint neked nem jön be....
    Valahogy fel kéne installálni pedig,mert anélkül nwm hinném hogy működne
  • blackie
    #2984
    Hát az a helyzet, hogy nekem a következő opciók vannak
    Vibration
    Radar type
    Blood
    Effect volume
    Music
    Caption
    Own view
    Item window
    Quick change
    Brightness adjustment
    Az lehet a baj, hogy nincs felinstalálva? De egyszerűen nem akarja. Sosem jártam még így!!!