3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • lee86
    #3063
    fájlmegosztokrol (DC, torrent, emule) , smsweb-ről (wanadoo.atw.hu).
  • SNAKE01
    #3062
    hi!!!!!!Lenne egy kérdésem honnan tudok letölteni működőképes Mgs2-t???Előre is köszi!!!!!!!!
  • zs0ltee17
    #3061
    óóóóó kössz!
  • Seth
    #3060
    asszem normál játéknál nem lehet fps módba menni.
    Folytogatás meg úgy megy hogy nincs nálad fegyver, hátamögé mész és asszem az a gomb, amelyikkel ládákra, emelkedőkre lehet felmászni(sajna már nem emlékszem). Így elkapja, élőpajzsként is lehet használni a csórikát, és ha gyorsan nyomogatod azt a gombot amivel elkaptad akkor eltöri a a nyakát
  • zs0ltee17
    #3059
    és az előző kérdésemre tudtok válaszolni?
    hogy van e mozgás first personban? mer tudom hogy trainingbe lehet, arra már rájöttem,de a játék közbe még nem jöttem rá hogy lehet! + télleg meg lehet folytani az emberkéket? mert én csak hatástalnítani tudom őket ha a hátuk mögé megyek és rájuk tartom a fegyvert!
  • zs0ltee17
    #3058
    kössz! magyar kézikönyv nincs?
  • sorrow
    #3057
    de van kézikönyv,
    itt piggybackinteractive.com

    sajna csak részleges...
  • zs0ltee17
    #3056
    a játék kézikönyve nincs meg vkinek?
  • zs0ltee17
    #3055
    szevasztok!

    én nem rég szereztem be ezt a gamet! sajna! mer nagyon tetszik!
    csak pl. olyanokat írkáltak h meg lehet fojtani az embereket! de én még erre nem jöttem rá sehogy! joy-yal játszom a gamet! jah és még vmi! lehet firts person-ban mozogni vagy csak egy helyben lehet állni?
    ha vki tudna küldeni vmi key config leírást vagy vmi olyan leírást ami tartalmazza a mozgásokat meg stb. azt nagyon megköszönném!

    előre is kössz a segítéget!
  • SNAKE01
    #3054
    hi!!!!!!Lenne egy kérdésem honnan tudok letölteni működőképes Mgs2-t???Előre is köszi!!!!!!!!
  • CSOCSO
    #3053
    nahmizujs? nem lesz hunositas?????
  • fonya
    #3052
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem, sajnos ugyanazt a hiba jelzést küldi amit gazvezirnek. Már olvastam pár fórumokon, hogy kodec probléma miatt nem indul el. Régen egyszer már ment. Le tudnátok írni, hogy kinek milyen kodec van fenn a gépén? Talán tudnák hasonlítani és pontosabban törölni. Hátha. Megint winfos install??? Előre is köszi...
  • fonya
    #3051
    Gazvezir!
    sikerült elindítanod? nekem ugyanaz a hibaüzenet jött. Én még a cdgalaxisban megvettem az eredetit akciósan...
    melyik kodeket kell egyedül fenn hagyni??? Már törölgetek ezerrel.
    Help
  • Seth
    #3050
    Nincs radar. Van egy ilyen kütyüd,ami jelez ha ellenfél van a közelben. Ja hogy hogyan jelez? Rezgeti a dual shock-os joyodat. Ja nincs neked olyan? Akkor elég nehéz lesz....:)
  • mucius
    #3049
    snake talesben nektek van radar?
    én kb az ötödik ilyen map letöltő portalnál járok, de egyikről se lehetett letölteni action gombbal a térképet, hogy legyen radar, mert kurvára de nem működik egyik sem.
  • Ebola75
    #3048
    Nekem ATI kártyám van, és a cucc csak úgy indul, ha nem használom a "nocd" cracket, csak elindítom...persze ehhez ki kellett írnom dvd-re, de gond nélkül megy...ha használom a cracket, csak fekete képernyő és szöveg van, a grafikát nem jeleníti meg.Próbáld crack nélkül.
  • mucius
    #3047
    kedves ötlet, de most inkább kihagynám
  • Evin
    #3046
    Igen én írtam. Itt végülis nem a kártya a lényeg, hanem a hozzá felrakott driver. Csak ugye a 6-osokhoz nem lehet a 39.xx verziót felrakni, mert nem hiszem, hogy ismerné.

    De van egy magoldás: cseréljünk kártyát.
  • mucius
    #3045
    de te írtál nekem már pcdome-ra is nem? :)

    gef6-tal is modell detail low felett egyel megy tökéletesen (ha jól értelmezem fx-ekkel is így megy csak). mondjuk ezt az álcázós cuccot még nem néztem meg.
  • rorr
    #3044
    gf6 -os kártyákkal nem jó a játék képe a menü megy a játék nem!!!
  • Evin
    #3043
    Nekem 5700-on tökéletesen megy a 71.xx driverrel, ha leveszem a részletességet 1-re. És még az "álcázó" is töri a hátteret.

    Egyébként régebben, amikor megjelent a játék a 39.xx driver volt az aktuális, és akkor azzal maxon tökéletesen ment. De tudomásom szerint ez nem támogatja a 6-os szériát, mivel akkor még olyan nem volt.
  • mucius
    #3042
    na most olvasom visszább, hogy te írtad régebben, hogy vmelyik driverrel tökéletes (fx5200-d volt akkor)
  • Timbo
    #3041
    Szewasztok!
    Jó ez a játék? mert már régen egyszer a Metal Gear Solid 1 nek a demójával játszottam és az rohadt mód tetszett ! nem tudjátok honnan lehetne megszerezni?
    köszi
  • mucius
    #3040
    azt kipróbáltam, úgy megy.
    de én maximalista vagyok :D, csak nagyon úgy néz ki, hogy itt be kell érnem ennyivel.
  • Seth
    #3039
    Mondom próbáld ki azt, hogy a character detailt leveszed(nem a minimumra, hanem 1-el feljebb)
  • Seth
    #3038
    sima 6600 van nékem, de az fx sorozat bármelyik tagjával is ugyanilyen
  • mucius
    #3037
    na meg vr missionban kifehéredtek a katonák :D
  • mucius
    #3036
    bocs a floodért

    egyébként neked is geforce 6-od van? lehet, hogy csak ennél van ez a szopás, hogy semilyen driver nem jó?
  • Seth
    #3035
  • Seth
    #3034
    hát tudod az elején amikor leugrik a hídról abban a láthatatlanná tévő göncben, annak normális esetben törnie kéne a fényt,mint mondjuk a predátornak, de ez az effekt hiányzik és csak simán átlátsz rajta és csak a körvonalak látszódnak
  • mucius
    #3033
    ja közben súgnak, hogy körvonalast jelent :)
  • mucius
    #3032
    az árnyék még ok, mert eddig se volt vmi shadercsoda, de ezt a sziluett ez hogy is néz ki? :)
  • Seth
    #3031
    Sajna nálam csak úgy működik bármiféle driverrel, ha a karakter részletességet leveszem majdnem a legrosszabra. Minden frankón maradhat maxon, csak azt az eggyet próbáld állítani. De még így se tökéletes, ugyanis nincs benne pölö árnyék néhol helyen, meg a camouflage ruha se töri a fényt, hanem csak simán a sziluett látható(érted ugye?? :))
  • mucius
    #3030
    hali!
    nálam a játékban van a gond (szürkeség, csak foltok , árnyékok vannak). ezt egy régebbi nvidia driverrel ki lehet küszöbölni, de sajna én eddig nem trafáltam bele, és kezdem unni a tesztelgetést. ha valaki lenne olyan jó és megmondaná, hogy hanyas nvidia driverrel megy tökéletesen a játék, annak nagyon örülnék. (olvastam hogy 45.xx driver, de nekem a 45.23-mal se jó)

    míg radeonom volt, addig ment tökéletesen.

    Előre is kössz!
  • abonyitomz
    #3029
    most kezdtem el letölteni a 2dik részt , remélem jól elleszek vele
  • Evin
    #3028
    Próbálkozz a DirectX újratelepítésével. Szedj le minden codec csomagot, vagy az ACE 5.93 eltávolítójával törölhetsz minden codecet is, de legalább 1 mpeg codec maradjon a videók lejátszására.

    De ha semmi sem segít, egy friss rendszeren biztos, hogy tökéletesen fog futni a játék!
  • GazVezir
    #3027
    Végre sikerült belőle kierőszakolnom egy hibaüzenetet :).



    Találkozott valaki már ilyen hibaüzenettel?
  • Grusi
    #3026
    Nem annyira egyértelmű ez :)
    Szívesen.
  • Ebola75
    #3025
    Nagyon köszi!!!Elég alma bagyok!:)
  • Grusi
    #3024
    F10 az exit :)