3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • dinomano
    #3103
    hmm... mi a 2.rész minimalis rendszerkövetelmenye pc-re? egy 633mhz-s celeronon, 256mega rammal; geforce2-vel elindul?
  • Evin
    #3102
    Csak a "tréning" küldetésekben.
  • KILLER2
    #3101
    Az MGS 2ben lehet lenni ninjával?
  • Laceee
    #3100
    thx- mehetek a boltba gamepadot venni
  • Seth
    #3099
    csak egyféleképpen tudsz rajta segíteni. A character details-t leteszed a 2. fokozatra(tehát a minimumnál egyel feljebb)Nálam csak így sikerült normális grafikát kicsikarni. Nem komálja úgy látszik az újabb vidkarikat
  • Laceee
    #3098
    még mindig ilyen , van ebböl a játékból több féle verzió a neten ?
  • modernslave
    #3097
    omegának sok értelme nincs...az igazából arra jó hogy a durva felsőkategóriás kártyákból még többet tudj kihozni....de ez semi teljesen igaz mert az ati is kiadta ugyanazta tray cuccot ..szal szerintem placebó az egész...én is azt hittem hogy szebb meg jobbb lett minden de csak bebeeszéltem...közepes meg low kategóriájú kártyánál tök mindegy
  • modernslave
    #3096
    szedd le a 2.0-ás patch-et a játékhoz meg a legfrissebb drivert a video kártyádhoz...nekem segített
  • Laceee
    #3095
    valaki segitene hogy miért nézki ilyen homályosan ? codec ?
  • Laceee
    #3094
    valaki segitene hogy miért nézki ilyen homályosan ? codec ?
  • Sarapetike
    #3093
    Örülök neki nagyon nagy király vagy
  • Sarapetike
    #3092
    ezek inkább csak érdekeségek de a végét tul kell élni
  • Sarapetike
    #3091
    video
  • Evin
    #3090
    Hát haladok, februárban tervezek 1frissítést, amivel minden átvezető magyar feliratú lesz(meg talán más is, mint pl a tankeren a tábornok -vagy ki- beszéde)

    bfg900
    Tudtommal csak Trainer van a játékhoz.(1.0 és 1.01-hez)
    Fura, de a játénok nagyon ritkán raknak a játékaikban cheatet.
  • bfg900
    #3089
    Tudtok olyan csitet, amivel konyebb lenne befejezni a jatekot? A fogenyat kell legyozni, de mar csak 1 ration maradt es a vegen mindig en huzom a rovidebbet. Google-val csak olyan "cheat"eket talaltam, amik tobbszori vegigjatszast javasoltak, de nekem egyszer sem sikerult meg :)
  • Sarapetike
    #3088
    szia Evin hajrá csináld meg léci a forditás az eddigi forditás is tök kafa csk igy tovább (csak picit gyorsabban vagyis nem akarlak sietetni csk magyarul jobb lenne ) KÖSZI
  • Sarapetike
    #3087
    nekem eredetim van és sp 2 ninc ssemmilyen kodec és megy
  • AmadeusHU
    #3086
    Most az miért van hogy nem indul el a setup.exe fájl? Ez a szar windows azt írja ki hogy a setuplauncher hibát észlelt ezért leállt.
    Esetleg a service pack 2 miatt nem akar elindulni?
    Régebben elindult, de akkor nem volt még service pack 2. Most akkor mi a rák van?
    A windows rendszerek nem hogy jobbak lennének az elődjeinkél, inkább mégszarabbak!!!
  • fonya
    #3085
    Sajnos az ACE-ből csak pár kodecet telepítettem, tehát nem teljes pakkot. Én is sokat hallottam a pakkok miatti fagyásról. Összeakad minden. Ezért majd hamarosan rendet csinálok a gépen. Akkor. Köszi a választ... THX
  • Evin
    #3084
    Én az ACE-s részre gondoltam. De ha tényleg nem megy, szerintem reinstall.
  • fonya
    #3083
    Szio!
    Sajna még nem volt xp reinstall-om, ezért ezt még nem próbáltam. Viszont lassan elérek odáig, annyira kiváncsi vagyok, hogy újra rakom a winfost. Aztán majd kiderül... Azért köszi.
  • Evin
    #3082
    #3028?
  • fonya
    #3081
    Sonico!
    Sikerült elindítanod? Sajnos én is ilyen problémákkal küszködtem és nekem nem sikerült. Még a cdgalaxisban vettem eredetibe. Csak nem indul el, a tieddel azonos hibaüzenet miatt. Egyszer valahol olvastam, vagy javasolták: valószínű a codecek miatt nem megy. Az elején egy filmmel indul. Viszont nem kaptam infot, milyen codecek(hang és video) lehetnek fenn a gépen. Esetleg irhatnál...
  • zs0ltee17
    #3080
    a metal gear solid 3: snake eater megjelent pc-re? az ign.com azt írja hogy megjelent pc-re! http://pc.ign.com/objects/566/566700.html
  • Evin
    #3079
    Idén akarok egy frissítést, amivel teljes lesz az átvezetők magyarítása. Többet nem tudok mondani, ígérgetni meg nem akarok.
  • zs0ltee17
    #3078
    hello

    segítséget szeretnék kérni! nekem most lett még csak meg az mgs2, és joy-yal játszom a játékot, de sehogy sem tudok kilépni! ha esc-et nyomok a játék közben akkor meg lefagy! előre is kössz a segítéget!
  • zs0ltee17
    #3077
    azt hallottam h egyedül csinálod és hogy sokat kell fordítani, de úgy kb. mikor várható egy frissítés a magyarításban? vagy a teljes magyarítás?
  • Evin
    #3076
    Lesz, ha kész lesz.
    Más nem csinálja, szóval csak ez az 1 van.
  • zs0ltee17
    #3075
    oké! kössz!
    és még vmi! egy magyarítást találtam de az nagyon kevés mega! nincs egy nagyobb és jobb magyarítás? itt találtam azt: www.magyaritasok.hu
  • Seth
    #3074
    whaaaaa.....nincsen!!!!
  • zs0ltee17
    #3073
    tudna nekem vki szerezni egy magyar kézikönyvet vagy vmi magyar leírást (nem végigjátszást) az mgs2-höz?
  • Seth
    #3072
    a külső setup-ban van( már nem emlékszem , talán visual, azon belül van 3-4 csuszka, ott van valahol), allítsd a minimumnál 1-el feljebb
  • sonico
    #3071
    Értem értem nvidia-'m van de hol találom azt a character detail-t bocsi de nálam az optionsben minden van csak az nem! :( külső optionsben is néztem és belsőben(mármint a játék alattiban is) bocsi nem találom sehol,kérlek segítsetek! :(
  • zs0ltee17
    #3070
    aham akkor nem tom mi lehet!
  • zs0ltee17
    #3069
    tudna nekem vki szerezni egy magyar kézikönyvet vagy vmi magyar leírást (nem végigjátszást) az mgs2-höz?
  • Seth
    #3068
    nemtom, ismerősnek ati9500 volt és nem ment vele, csak ha felrakta a patch-t( de már az 1.1 is jó, csakhamár van 1.2 akkor miért ne azt)
    Illetve ment, mert elindult, meg a hang is megvolt, csak minden tiszta szürke volt, néha látszott valami textura
  • zs0ltee17
    #3067
    bocs! ace mega codecs pack 6.03
  • zs0ltee17
    #3066
    nekem ati 9600-om van! és még az 1.2-es patch felrakása előtt is ment fullon a game! az én gépemre az ece mega codecs pack 6.03 van feltelíptve aminek köze lehet a codechez! én csak ennyit tudok segíteni!
  • Seth
    #3065
    Ha ATI kártyád van, akkor kell az 1.2 patch, ha nvidia, akkor próbáld meg levenni a character detail-t levenni a 2. szintig
  • sonico
    #3064
    Sziasztok!

    Egy nagy nagy kérdésem lenne,kérlek segítsetek nekem!

    Miért van az h mikor elindítom a játékot az alábbi hibaüzenetet kapom : "Could not add Decoder renderer filter to graph! hr=0x80004003" és sajnos a játékban nem látok semmit,szóval teljesen láthatatlan mindne,csak azt látom h esik az eső,még magamat sem tudom kibvenni,így nem lehet játszani,kérlek segítsetek mi erre a megoldás. előre is kösözönm szépen!sziasztok!