3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • Evin
    #3143
    pl= például egy kép
  • Evin
    #3142
    Egy pl sokat segítene(ha lehet max 800x600-ast).
  • Legendás
    #3141
    Sziasztok! Hardon játszom, és a shell 1-2 közti átmeneten van egy IR szenzor, amit nem tudok kilőni. Eggyel alattam lévő szinten van. Tud valaki segíteni? Please
  • valaminick
    #3140
    minden kérdésedre igen a válasz:)
  • Seth
    #3139
    víz, camou, árnyékok, minden okés??
    ja és a character detailst felnyomhatom maxra?
  • valaminick
    #3138
    Hali jelentem működik szoval mindenknek jó szórakozást hozzá:D
  • valaminick
    #3137
    forum egyébként itt találtam
  • valaminick
    #3136
    :) okés este megnézem tuti:) bár azon a külföldi fórumon aztmondták minden ilyen cucc működik camo víz meg valami glass effect is de majd kiderül..
  • Seth
    #3135
    Igen, a víz tényleg ocsmány bárhogy próbálkoztam beállítani. Illetve a camouflage ruha sem töri a fényt, plusz az árnyékok is hiányoztak 1-2 helyen (így például a Raven-es poénból semmit nem lehet látni)
    Most nincs nálam a game, de kiváncsi vagyok, írd meg hogy ezek működnek e, mert akkor majd újból végigviszem teljes pompájában :D
  • valaminick
    #3134
    Na srácok! Kicsit tovább kutakottam az új videókártyák és mgs2 ügyében és láss csodát megvan a megoldás:)
    "Ok, run Rivatuner (I'm using version 15.7) and under D3D options disable pixel shaders.
    Now you would think that it disables shader support, but turns out it doesn't (judging by that camo screenshot and water effects, also when Snake gets shot in alternative missions there is a shattered glass efect - definetely looks like shaders to me).

    Have fun and spread the news!"

    Na szal elvileg csak a rivatunerrel kell kikapcsolni a shader supportot és müködik minden maxon.. azt is írja ,hogy hiába állítjuk át, hogy ne támogassa a Shrader-t, mert mégis használja:)lényeg, hogy ma ki is próbálom estefelé aztán írom hogy ment:)
    remélem tudtam segíteni
    hali
  • valaminick
    #3133
    Ok közben találtam róla képet is meg videót:D hát télleg nem jó a vga-val valami:)) na este ha hazaértem próbálkozom
  • valaminick
    #3132
    esetleg, ha neked még fenn van, vagy tudsz egy képet mutatni arról, hogy-hogy nézne ki helyesen "frankón" az első pálya rögtön a hajó fedélzetén azt megköszönném:)
  • Seth
    #3131
    Videóártya driver függő is a dolog, úgyhogy próbálj ki vmi régebbi meghajtót.
  • valaminick
    #3130
    ok visszaolvastam és látom nagyon nincs rá megoldás... vagy majd este megprobalom még levenni teljesen a detailst vagy mást... :)
  • valaminick
    #3129
    Hali én is tegnap szereztem be a játékot és ugyanaz a problémám, ugyanazzal a kártyával:) lejebb vettem a character detailst és azthittem jó is lesz, mert amikor com-on keresztul beszélnek látszik is szépen már a képük, de mikor indul a pálya a hajón, alig látni valamit, sötét minden csak a körvonalakat, vagy ilyen lenne kívül direkt a pálya?:)... valami megoldás?
  • Laceee
    #3128
    A character details-t leteszed a 2. fokozatra(tehát a minimumnál egyel feljebb)
  • Patrick Star
    #3127
    Sziasztok! Van még valaki aki játszik ezzel a gyöngyszemmel?
    Olyan gondom van, hogya játék elindul de minden csaj szürke homály épp hogy csak Snake alakját meg az objektumok körvonalait látom..ez mitől lehet?
    Remélem tud valaki megoldást... VGA-m 6600GT
  • Legendás
    #3126
    sziasztok! mgs2 végigjátszás kellene, vagy segítség. Elakadtam. Raident megmenti Olga. Most meztelen van. Mit kell tenni? Ruhája hol van? Kicseleztem mindenkit a hangárban, felmentem az emeletre, ott bementem egy alagútba, és ennyi. Nem tudom mit kell csinálni. Aki tud segítsen. Köszönöm
  • Zenty
    #3125
    Nem árt a googlet használni :D!
    http://uk.gs.konami-europe.com/game.do?idGame=41&idGamePlatformInfo=59

    És nincs demo van vagy 8 giga a game...
  • dinomano
    #3124
    nekem egy 633mhz-s celeronom van, 300mage RAM-mal, Geforce2-vel..ezen a configon elmegy az MGS2? Hany giga kb.a full gém? A demo-t honnan tudom leszedni? köszi!
    D.
  • KILLER2
    #3123
    Köszi.
  • Davidus
    #3122
    MGS3 zenék
  • Seth
    #3121
    Le kell jutni a a rakodótérbe, ahol a ray-t tartják, és le kell fotózni elölről, két oldaláról, és a marine feliratot az oldalán
  • KILLER2
    #3120
    Az első pályán miután kinyítam Olgát vagy kit utána mi a fenét kell csinálni?
  • KILLER2
    #3119
    Nem sajnos tényleg nem taljes számok :(
  • xido
    #3118
    na az se buta kiskapu:))
  • xido
    #3117
    jaaa...végigpötyögtem...de legalább látsz tracklistát:)
  • KILLER2
    #3116
    Úgy nézem, hogy teljes de ha nem vesze meg akkor csak netről lehet hallgatni. Dehát mire jó a hangfelvevő? :) Igaz most nincs olyanom, de majd szerzek.
  • xido
    #3115
    jaa..nem teljes számok vannak itt??
    azt nem néztem..sorry:(((
  • KILLER2
    #3114
    Úgy nézem, hogy meg kell őket venni és csak demo-t lehet levenni.
  • xido
    #3113
    hoppá apuskám...csemegézz:))

    http://mp3phoenix.net/search.php?lang=en&where=all&query=metal+gear
  • xido
    #3112
    na várj csak..ezt nézd....talán kezdeti szerencséd lesz:))

    http://mp3phoenix.net/en/Album-mp3-Metal-Gear-Solid-The-Twin-Snakes-CD-3/459238/

  • KILLER2
    #3111
    Köszi. A tracklista ha van jöhet.
  • xido
    #3110
    említettem volt,hogy sajna nem tudom:((
    annyit tudnék max megtalálni,ahol találsz segítségként pér borítót teljes tracklistával:(...
  • xido
    #3109
    azt hiszem 1.6-oson próbáltam ki először..talán 256 memóriával de biztosan GF2 mx440-el..és belső térben szép volt..kint időjárási effektekben szénné szaggatott..."szerencsére" konzol-átirat,így a felbontás nem variálhatóan minimumon van:))
  • KILLER2
    #3108
    Kaphatnék oldalcímet?
  • xido
    #3107
    háát...talán soulseek-ről vagy komolyabb,zenére ráállt HUB-ról...egyszer volt egy oldal,de ne kérdezd hol..amit könnyen megtalálsz,az a 2cd-s MGS3 OST..az kb féléves...aztán az MGS1,az is hivatalos OST...meg van még 2-3 komoly,full soundtrack...
  • KILLER2
    #3106
    Honnan lehet metal gear zenéket leszedni?
  • Seth
    #3105
    hát nem tudom az mire lenne elég, a régi gépemen ( 1Ghz cerka, 256 mb, gef mx 200 ) viszont végig bírtam vinni. Voltak holtpontok, de azért élvezhető volt
  • Evin
    #3104
    A dobozon ez áll(min):
    Win98-XP
    800MHz P3
    128MB RAM
    Gforce256
    3.9GB