3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • Evin
    #3183
    Kering aneten egy javított verziós 2.0 EXE, de most nem tudom a címét.
    A következő fordításban benne lesz. Ezzel minden max-on mehet, és minden jól működik.

    Sarapetike
    Köszi, hamarosan élőben is láthatod, ha kiadom az új fordítást.
  • Amadeus HU
    #3182
    Még a legkisebb grafikai beállításnál is ugyan az van. Akár mit vszek le
  • Seth
    #3181
    #3134, bár én nem teszetltem, de elvileg működik. Vagy character detailst leveszed a minimumnál egyel nagyobbra
  • Amadeus HU
    #3180
    Az mitől van hogy a grafikai megjelenítésben hiba van? Egyszerűen nem lehett látni semmit, csak egy nagy szürke elhomályosodás van. Nem szereti a mostani drivereket vagy a windows SP2es csomagot? Nvidia kártyám van (Geforce 7800 GS)!
    A patch sem segített. Ha valaki tud erre valami megoldást az írjon. Előre is köszi
  • Sarapetike
    #3179
    Evin kafa az uj video(k)
  • csm
    #3178
    bazz, én meg azthittem hogy majd itt tökjó dolgok lesznek :D
    de ezt nem értem, hogy most akkor Raiden is ninja lett?
  • Seth
    #3177
    Tess: ( csak fanatikusoknak, mert egyik új ruha se éri meg hogy kihulljon a hajam ^^)
    Ninja Raiden 50% az alap Raiden-nel
    Pliskin (a katonaruhás): 50% az alap Snake-kel
    Raiden X :100% sima és Ninja Raiden-nel
    Öltönyös Snake : 100% sima és katonaruhás Snak-kel
    MGS1-es Snake:minden 100%, tehát az új kosztümökkel is(aki ezt megcsinálja az egy fanatikus , mazohista állat :D)
  • csm
    #3176
    megtudnád adni a pontos százalékokat?
  • Evin
    #3175
    Elkezde az alején, és ha elérsz egy bizonyos százalékot, mindig nyílik a többi.
  • csm
    #3174
    és a Mission módba a karaktereket hogy lehe megnyitni?
  • csm
    #3173
    ezt ki nem találtam volna, kösz
  • Laceee
    #3172
    odamész az ember mögé és ráfogod a fegyvert (nem mindegyiknél elég a kábitó pisztoly) és amikor felrakta a kezét gyorsan elémész , addig tartsd rá a fegyvert mig nemkezd el rángatozni , és akkor kihullik a dögcédula
  • csm
    #3171
    na végigvittem, de ezt a dögcédulagyüjtést nemtudom hogy kéne kivitelezni
  • csm
    #3170
    meg olvastam hogy a zászló mögött is van, de oda nem látok be és szétlőni sem tudom:(
  • Seth
    #3169
    hát ez jó kérdés, marharég volt már. De mintha bal oldalon is lenne két korlát között (ha jól emlékszem egy sirály előszeretttel telepedik eléje)
  • csm
    #3168
    megvan kösz. most meg át kéne mennem a Shell 2-be de a hídon van egy csomó bomba és mindig felrobbanok. hiába lövök ki jópárat:
    -van egy onnan ahonnan jöttem
    -2 előttem
    -egy szembe velem egy tartályon
    -a híd csücskében
    -szembe 2 a falon, az ajtónál
    -1 azon a repülő szaron

    nemtom hol a többi
  • Seth
    #3167
    Nem szabályos szívverést kell keresni, hanem kattogót, mert a csávónak "pészmékerje" van. Legalul van egy oszlopnál ül
  • csm
    #3166
    most meg ott járok, hogy Ames-t kell megtalálni, lehallgatom a mikrofonnal, és találtam egy fickót akinek nagyon szabályos a szívverése. erre megkérdezem h te vayg Ames? erre ő csak hörög és ennyi...
  • Seth
    #3165
    valahol az alján van egy villogó dobozocska, azt kell lefújni. Szóval látható maga a szerkezet, nem csak úgy a radaron jelzett sárga "felhőbe" kell spriccelgetni ^^
  • csm
    #3164
    tudom, de nem látom h mit fújok. mert pl. a vadászgépnél is jelzi őket, de nem is robbannak fel, és hiába fujkálok össze-vissza.
  • Laceee
    #3163
    lekell fújni "fagyasztani" a bombákat
  • csm
    #3162
    na elakdatam :D
    Stillman adott egy bobmadetektort ami ilyen sárga szarokat jelez a térképen, de nem bírom hatástalanítani. na azóta már találkoztam Olgával is a Heliporton, de nem tudodm hogy merre kell menni, bombát se bírok hatástalanítani. vki tud segíteni?
  • csm
    #3161
    mit javít a peccs?
  • csm
    #3160
    ok, már megy, köszi
  • Sarapetike
    #3159
    aha
  • csm
    #3158
    de ha fullon rakom akkor is kell hozzá dvd nem?
  • Sarapetike
    #3157
    az a baj
  • csm
    #3156
    DVD, és ha számít ez, akkor Halfon raktam fel, nem fullon
  • Sarapetike
    #3155
  • Sarapetike
    #3154
    cd-n vagy dvd van meg neked ez a játék mert az eredeti csak dvd-n van
    a javitás fent van?2.0 - ás javitás
  • csm
    #3153
    most meg: Failed access to file "E:\cdrom.img/stage/init/data.cnf".
  • csm
    #3152
    ja, feltelepítem, elindítom, villan egyet és ennyi.
  • Sarapetike
    #3151
    feltelepités után nem indul??
  • Sarapetike
    #3150
    setup ini az van de MGS.ini nincs vagyis nem találom
  • csm
    #3149
    sajnos az. nincs valahol ez a fájl meg vkinek?
  • Sarapetike
    #3148
    gondolom nem eredeti?
  • csm
    #3147
    segítség! nem indul el, mert a CD-n keres vmi MGS.ini-t, de nincs, legalábbis nem találom, erre hivatkozva meg nem indu el. :(

    ha vki tud pls help.
  • Evin
    #3146
    Megeröltető elolvasni, legalább, az 1.oldalt???

    #3104
  • Rey Mysterio
    #3145
    nem tudná vki megmondani a metal gear solid 2 gépigényét (a minimum konfigot)?
  • Sarapetike
    #3144
    Föhösünk lábujhegyre is tud állni célozz és (nem tom má melyik gomd )nyomd a gomdbot és lábujhegyre áll és ki tudod löni aszem