3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • sorrow
    #3223

    Egy kissé zavaros... most a MGS3-ról vagy az MGS4-ről van szó?
    Ha jól tudom a MGS 2 Substance-t a Konami portolta és adta is ki PC-re.
    Ha meg is szerzi a Microsoft címeket (mert biztos van az a pénz amiért a konami eladja) akkor először úgyis x360-ra adják ki.
  • Evin
    #3222
    A bejegyzés címe "Egy kész, kettő még hátravan", tartalma pedig három játékcím: Devil May Cry, Final Fantasy, Metal Gear Solid, melyek közül a DMC át van húzva. Ezek szerint a Microsoft szemet vetett a másik két híres, PS-exkluzív sorozatra is. FF és MGS rajongók örülhetnek a hírnek, hiszen a Microsoft várhatóan PC-re is meg kívánja jelentetni a címeket, ha sikerül megszereznie őket.
    Forrás: Gamestar Online
    Akkor talán jön a 3?
  • elm0
    #3221
    nem tudja valaki ,hogy van e olyan crack a metal gear solidhoz ,amivel megy lemez nélkül is?
  • Evin
    #3220
    Meg. Linket nem tudok adni, mert nem tudom már honnan szedtem, de a magyarítás telepítőjébe már az van berakva.
    (link itt alul)
  • Nonoo
    #3219
    Hi!!

    Valaki megtalálta már a megoldást a szürke textúrák ellen Nvidia kártyákkal kapcsolatban mert nekem a 2.0-ás patch sem változtatott semmit!!
  • elm0
    #3218
    keresek eladó MGS 2-t PC-re. Fontos lenne!!!
  • Sarapetike
    #3217
    másold fel a gépre mid a 2db dvd és akkor már jó lesz a deamonal mountolod és már megy is a telepités
  • Gipsy
    #3216
    Üdv! Nekem megvan ez a játék 2 DVD-n, az első lemezen egy mdf-mds fájl van a másodikon pedig egy md0 fájl.Ha becsatolom az md0 fájlt Daemon Tools-ba vagy Alcohol-ba akkor a virtuális meghajtóba nincs semmi!! Remélem tudtok segíteni hogy mit kell csinálni az md0 fájllal mert így nem tom telepíteni a game-et.Remélem érthető voltam...Aki tud segíteni annak előre is köszönöm!!
  • hellnight
    #3215
    Konkrétan a játék videóit akarnám kimenteni. Hang lényegtelen, mivel egy kis videót akarnék csinálni, ahhoz meg nem kell, hogy legyen rajtuk hang. De lehet marad a FRAPS + végigjátszás. Úgyis jó játék, végig kell vinni újra :D
    Amúgy várom nagyon a magyarításod :) Az a kis béta állapotú fordítás nagyon tetszetős lett. Remélem mihamarabb kész leszel a teljessel.

    Viszont ha neten fellelhetőek a videók akkor majd utánuk nézek. Csak nem tudom milyen minőségűek. Nah majd csak lesz valahogy. Mindenesetre köszi az infokat.
  • Evin
    #3214
    Nem tudom mit akarsz kimenteni.
    A netre fel van valahova rakva az MGS:TTS, MGS2:SOL, MGS3 összes átvezető videói.
    Másik mód, hogy a játékban van egy PAC mappa. Ebben van némi videó anyag, persze hang nélkül. Media Player Classic lejátsza őket.(A pac fájlok valójában mpeg1-es fájlok!)
  • Seth
    #3213
    hát mivel nem videók, hanem játékengine-es átvezetők, így nemigazán marad más
  • hellnight
    #3212
    Üdv.
    Csak érdekelne, hogy az MGS2-ből a videókat ki lehet menteni könnyebb úton is, vagy csak FRAPS segítségével végigjátszás alkalmával?
    Most jelenleg nincs fennt a gamma helyhiány miatt :(
  • Gott
    #3211
    Ez is jó játék volt.Magam se tudom hányszor toltam végig.Ezek a tagok tudnak valamit akik ezt a remekművet létrehozták.
  • Sarapetike
    #3210
    találkozol még Sneak-kel de irányitani nem fogod ez van
  • kilyking
    #3209
    Hi All!
    A hajós küldetés után csak Raidennel kell menni?
  • Evin
    #3208
    Mihez? DX9-hez? Azt hiszem ez az.
  • Mahdi
    #3207
    Tudnál néhány jó linket adni Evin?
  • Evin
    #3206
    Minden codec packot szedj le, és rakd fel a legújabb DX9-et.
  • Mahdi
    #3205
    Sajna a Fast Whrite funkció kapcsolgatása sem segített....:-(
    Majd még próbálkozom mindenfélével.....:-(
    Azért köszi srácok....!
  • sorrow
    #3204
    a biosban(és a Catalyst.Cont.Cent.) próbáld ki vagy be kapcsolni a fast write opciót. egyébként tedd fel friss xp-re, csak a legszükségesebb dríverekkel
  • Mahdi
    #3203
    Minden driver-t megpróbálltam, de semmi sem segít....nem tom mi tévő legyek....a hivatalos ATI driver elvileg csak radeon 9200-ig segít a problémán, nekem 9250-esem van. De kell legyen valami megoldás....
    Ha valakinek van még ötlete írjon légyszi...
  • Sarapetike
    #3202
    az MSI honlapján nézz utána a driver-nek meg tölcsd le az uj magyaritást is abban van a javitot exe file(mondjuk nvidián van csak tesztelve de gy probát megér)+ a configod is kéne meg a beállitások nál is ellenörizned kéne lehet hogy valamit nem támogat a kártyád vagy a géped
  • Mahdi
    #3201
    Jah, esetleg tudnátok linkellni nekem egy régebbi ati 9250, vagy 9200 as drivert? Mert én mindenhol csak ezt a Catac...izét találom ami tök új, és lehet hogy ezé' nem megy.....
  • Mahdi
    #3200
    ÜDV!!!! SEGÍTSÉG KÉNE!!!!! Megvettem a Metal Gear Solid 2 Substance-t eredetiben, PC-s verziót, és akárhogy próbálom indítani, mindíg kidob! MSI Radeon 9250-es kártyám van, a legújabb ezt támogató ATI driver-rel, de hiába rakom fel az mgs2 2.0 -Ati patch-t, ugyanúgy kidobja. Nem lehet hogy a kártyabeállításokon kell valamit buherálni???? Segítsetek ha tudtok, már teljesen kiakadtam. Előre is köszi

    [email protected]
  • sorrow
    #3199
    talán próbálj töredezettségmentesíteni , esetleg egy codec pack(ACE) is bezavarhat, a biosban próbáld ki vagy be kapcsolni a fast write opciót, vagy telep. újra a windows-t.
  • andrew1988
    #3198
    esetleg még vmi tanács a problémámra?
  • Sarapetike
    #3197
    ja és tényleg megy minden maxon jó let a javitot exe filesokkal jobb hogy látszanak rendesen az árnyékok :)mondjuk az elején a videok szebbek voltak ps2-ön a viz a hullámok meg az az hogy nem lehetett átmenni az embereken ha összeesett egy katona nem logott bele a falba na de örülök hogy legalább kiadták pc-re is legalább végigtolom magyarul:)
  • Sarapetike
    #3196
    ja mostmár igy jó de ez érdekes hogyha én töltöm le akkor nem jó de ha más akkor meg kafa egyépként egyre jobban várom már hogy kész legyen teljesen mert nagyon teszik a forditás
  • Evin
    #3195
    Neked írtam levélben ugye? Próbáld másik gépről.

    Frissítve az MGS2 fordítás, mostmár nem kell a grafikai beállításokkal bajlódni, minden mehet max-ra.(csak Nvidián tesztelve)
  • Sarapetike
    #3194
    szia Evin valami nem stimmel nem tom kitömöriteni crc-re hivatkozik

    az acdsee9 magyaritásánál is ez a probléma
  • andrew1988
    #3193
    már megpróbáltam, kipróbáltam hogy minimum volt a grafika és próbáltam azt is, hogy a modellek minőségét 2es szintre vettem. ez sem segített. csak azon csodálkozott, hogy régebben ugyanezen a gépen(XP-n!!) tökéletesen ment, most meg qrvára akad. :(
    de olvastam azt is hogy régebbi driverekkel szépen megy.
  • sorrow
    #3192
    próbáld butítani a képminőséget
  • Shortstop
    #3191
    ha tudod akkor a procit húzhatod még talán az is segít
  • Sarapetike
    #3190
    a full telepitést választotad?
    a legújabb Dx9 meg mehet a vidikari uj drivere is semmi extra kell hogy menjen a gém
  • andrew1988
    #3189
    és valami tanács esetleg?
  • Sarapetike
    #3188
    evvel a géppel simán mennie kell
  • andrew1988
    #3187
    a gépem:

    Intel celeron 1700mhz, 512 MB ram, Ati Radeon 9600Pro
  • Shortstop
    #3186
    szerintem gép kell neki mert átirat. szerintem. nekem pl. minden fullon van és semmi szaggatás sehol...
  • andrew1988
    #3185
    üdv!

    az a gondom, hogy a játék írtózatosan szaggat, pedig felpakoltam a 2.0-ás Ati peccset is. (a videókártyám ati radeon 9600pro)
    Azt olvastam valahol, hogy régebbi driverekkel jobban megy. ez igaz ati vid.kártyákra is? ha igen, akkor milyen drivert használjak(verziószám)?
  • rabies
    #3184
    Sziasztok!
    Lenne egy DVD-s MGS2:Substance játékom, csak annyira bontottam ki, hogy kipróbáljam. Magyar nyelvű kézikönyvvel, 3000 Ft-ért. [email protected]