3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • Shep
    #2575
    Ha nem NTFS filerendszert használok, akkor, hogyan tudom az iso filet kitömöríteni?
  • Evin
    #2574
    Mi lenne kész?
  • Davidus
    #2573
    Tudnék rendesen angolul már kászen lenne:D
  • Davidus
    #2572
    anyád
  • Evin
    #2571
    Nem kell berakni a CODEC.? állományt kell szerkeszteni. Tisztában vagyok vele, hogy 83MB körüli, de ha betömöríted, 3-4MB lesz belőle.
  • CSOCSO
    #2570
    hatalmas kerdes.. eddig mennyi van leforditva?
  • toMpEr
    #2569
    ja, leszedtem az ace-t, most mar latom, bocs :)
  • toMpEr
    #2568
    es hogy rakod bele az mgs2-be?
  • CSOCSO
    #2567
    orulok hogy le lesz forditva.. es ha kesz lesz akkor nagyon kurtold szet mert akkor megveszem a gamezt es vegignyomom megenn
  • toMpEr
    #2566
    szerintem tuti codec problema lesz :) windows reinstal megoldja
  • Corey
    #2565
    hát lehet az lesz.. illetve formatálom gépet majd közeljövőben, aztán ujrainstall win, alaplap, vidkártya, aztán azonnal game.. akkor talán jó lesz.. lehet hogy a win-em beteg.
  • nagykispeter
    #2564
    Még ritkán,de nekem volt már ilyen hogy ütközött valamelyik régebbi játékkal!Hiába uninstaláltad már le ,akkor is szar!Haúj Windowsod lessz akkor először próbáld feltenni ezt a játékot!Utánna kezd el pakolni hozzá a drivereket és codeceket és mindeggyik után probáld hogy indul-e?!Igy megtudod hogy melyik jó hozzá!
  • Corey
    #2562
    izé, pontosbítok, codekeket
  • Corey
    #2561
    hm.. az svcd meg ilyen egyéb regizett drivereket hogy kell unregezni v uninstallálni?
  • Corey
    #2560
    hm.. próbáltam mindent.. korábbi drivereket, alaplap drivereket, codec törléseket.. de semmi..:( hát komolyan kész ez az egész..
  • Evin
    #2559
    Most, hogy újra felelevenült ez a témakör, ismét feltenném a kérdést. Nem akar valaki besegíteni a MGS2 frdításába, mint fordító. Ha van ilyen, letöltheti a fordítandó szöveget, és belekezdhet bárhol, és szóljon, ha elkezdte: evin.uw.hu/mgs2-lc.ace
  • Corey
    #2558
    jó mondjuk joggal lehetnék én is ideges..csak ugye alapban úgy vettem meg a game-t hogy futni fog mint a szél meg minden.. most próbálgatom a játék megjelenésével egyidejű drivereket, eddig sikertelenül..:( a codec-eket már próbálgattam, az sem ment..
  • Corey
    #2557
    megpróbálom a tippet, thx.. tudna valaki mondani egy helyet ahonnan noDVD krekket lehetne szedni? v akinek van az át tudná dobni mondjuk ircen? előre is thx
  • nagykispeter
    #2554
    Bocs nem leszólni akartalak de mint te is látod azért mert megveszed nem biztos hogy elindul!Egyébként szerintem is lehet codec hiba!G4Ti 4200-es kártyám van és a 5xxx cucc nállam is bekavart ha az van akkor töröld le mert más játéknál is gond lessz!
  • Corey
    #2552
    MerlinW-nek is ez a problemje... hehh nemtom komolyan.. ti akik tanácsot adtok warezes verzióval nyomtok mind? vagy alaplap frissités nélkül? milyen vidkártya driverrel nyomtátok?
  • Corey
    #2550
    hm ezzel asszem már megvoltam, kivágtam divx-et, francia codeckpakkot, xvid-et..de semmi..
  • Corey
    #2548
    hehh kösz.. legalább ennyivel megtisztelem a Hideo-t meg a csapatát, ha már ez az egyetlen game amit az évben megveszek, késéssel.. nekem megéri.. segítséget várok, nem leszólást
  • nagykispeter
    #2547
    Hát ha ennyi pénzért megvetted megis érdemled
  • Seth
    #2546
    TALÁN LESZ. DE MINIMUM FÉL ÉVET BIZTOS HOGY KELL RÁ VÁRNI A PS2 EXKLUZIV miatt
  • Corey
    #2545
    kérem vki segítsen ha tud... nem igaz hogy 10000Ft-t vágtam ki rá és ki sem tudom próbálni :(((..
  • grebber
    #2544
    Metal Gear Solid 3: Snake Eater !!!!
    Van trailer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    PC-re is lesz ?????
    Mert nehogymá csak köcsög PS 2!!!!!!!!
  • grebber
    #2542
    Tud valaki valamit lesz 3. rész??
  • Corey
    #2541
    setupba próbáltam már mindent, de ígysem megy... mi a hiba?:(
  • Corey
    #2540
    Nekem is u.ez a gondom:( MEgszereztem DVD-n nagynehezen, full install, game elindit, és azonnal visszavág desktopra... GF4TI4600, XP, 1GBram.. valaki plz help!
  • MerlinW
    #2539
    ok, ezt is tudom..:) De peccs nélkül is ue a szitu..:)
  • Davidus
    #2538
    A peccset nem kéne felrakni mert az csak ATI tulajoknak jött ki:)
  • MerlinW
    #2537
    Valaki!!!:) A jó öreg warez-t letöröltem (jó rég), oszt most megszereztem DVD-n. Nomármost, lehet hogy felejtettem, de indításkor a gamma olyat csinál, hogy képernyő elsötétedik, árnyalatváltás, oszt ki a desktopra...

    1.0 Crack van, 2.0 patch + crack ugyanez, XP, 512mem, GefFX5600...

    volt valami trick? Vagy fárad az XP-m?:)))
  • MerlinW
    #2536
    Van erre egy topic, Imyke2000 biztos vevő rá...:))) Hú mit kapok én ezért..:)))))))
  • Sephi
    #2534
    Tudtommal ott vagy akkor a tuszoknal lent nem? Nos vanegy csomo ember ott. Az akit te keresel annak PaceMaker -je van a szivenel es az furcsan zorog. Meny ra a mikrofonnal minden emberre es meghalod a szivdobogasukat. Akinel furan (gepszeruen pityeg) csinal az a e embered!
  • CSOCSO
    #2531
    igen eltaláltad..külön scriptem van a csocso ra
    a suprára és a gamecube ra:)))))
  • Petyus_
    #2530
    Egyébként lövésem nincs sajna.
  • Petyus_
    #2529
    Rájöttem! Ezért van neked ennyi hozzászólásod, mert van egy scripted ami ha kérdőjelet lát az SG fórumban beírja hogy "sajnos nem tudok segíteni". :)
  • CSOCSO
    #2528
    nah ebben sem tudok segíteni...
  • One man...
    #2527
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni??
    Előre is kössz!
  • CSOCSO
    #2526
    sajna nemtom mi lehet vele:(