3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • Seth
    #2623
    Nem nehéz eltalálni bill.-el se. Néha megállapodik, úgyhogy akkor durr bele. Nem emlékszek hogy van e még(attól is függ milyen nehézségi szinten nyomod)
  • toMpEr
    #2622
    most sem maradhattak el termeszetesen a muvi vegi poenok :D
  • toMpEr
    #2621
    kijott egy durva 27 perces video a twin snake-bol, csak atvezeto animok vannak benne, amik minden eddiginel durvabbak.
    Fu de sajnalom,hogy olnly gamecube...
    (ps. akinek kell privizzen, vagy emailezzen ram)
  • Shep
    #2620
    Ez komoly az úszógumis kamerán? hát de azt nem semmi lesz leszedni így billentyűzetről irányíva, na de ha az megvan akkor már nincs több?
  • Seth
    #2619
    Na ja..Imádom a Harrier elleni csatát...meg a Ray-t:)
  • Davidus
    #2618
    De megéri szenvedni mert atom ingame muvi jön utána.
  • Davidus
    #2617
    Föleg billel:D
  • Davidus
    #2616
    Ás kibaszott nehéz eltalálni:)
  • Seth
    #2615
    Van még egy a repülő Cypheren...Nézz fel
  • Shep
    #2614
    Ahol a hídon ki kell lőni a bombák vezérlőjét ott nem találom meg mindet és mindíg meghalok, 1 van szembe a tartályon, 2 bal oldalt a lépcső alján, 1 bal oldalt a távoli sarokba 1 meg szembe a falon, de hol van még ezeken kívűl?
  • Shep
    #2613
    Ames ügynököt, hogy lehet beazonosítani, mert a mikivel rááltam egy ürgére mert máshogy dobogott a szíve, a figura azt mondta, hogy MRHPSH akármi, erre Raiden pofázott még valamit, de utánna semmi nem történik másra ráfogom a cuccot semmi, szóval akkor most mi van?
  • Evin
    #2612
    Komoly? Én ezt nem tudtam.
  • nagykispeter
    #2611
    Tudom hogy fenn volt egy pár oldalon de xp-m 2 hónapja van
    előtte nem sok értelme lett volna 98-on nem indul el!
  • nagykispeter
    #2610
    kösz
  • Evin
    #2609
    Akkor sok szerencsét hozzá. Kár, hogy nem tudok segíteni a problémádban.
  • nagykispeter
    #2608
    igen
  • Evin
    #2607
    Megvárnál 8GBnyi anyagot, míg lejön?
  • nagykispeter
    #2606
    Na lassan én is kedvet kapok ehhez a játékhoz,tud-e valaki még olyan oldalt ahonnan le lehet még tőlteni?
  • toMpEr
    #2605
    nvidia
  • Evin
    #2604
    Nvidia vagy Ati?
  • toMpEr
    #2603
    Corey-nek regebbi driver felrakasa segitett hasonlo probleman
  • Evin
    #2602
    Az miért lehet, hogy az elején a beállításoknál, az effekteket és a részletességet maxra állítom, a Codec részben a két beszélő feje helyett, csak hangyák háborúját látom, de ha leveszem, akkor beön a két arckép. Pedig a kártyám bírja a max felbontást is, és nam szaggat a játék.
    Ha valakit érdekelne, a beállítások magyarosítása itt: evin.uw.hu

    A többi, majd idővel, de ha belepusztulok is, de a Codec magyarosítása egyszer kész lesz.
  • Seth
    #2601
    Korlátozott
  • Shep
    #2599
    Na lassan rájövök itt a dolgokra, de azt még mindíg nem tudom, hogy hogy lehet pl a figurát átlökni a korláton folytogatni, nyakát eltörni már tudom, de az átlökést nem.
  • Seth
    #2597
    A PS2-es meg az X-boxos joyókon analóg gombok vannak, ha lassan engeded el a lövés gombját akkor nem lő, hanem leereszti a fegyvert. PC-n meg sajonos csak úgy lehet ha elteszed a fegyvert, vagy fegyvert váltassz.
  • toMpEr
    #2596
    ha fegyvert valtasz akkor nem lo vele
  • Evin
    #2595
    Elég közel kell állni hozzá, és ha ráfogod a fegyver, autómatikusan felszólítja.
    Tudja valaki, hogy kell elővenni úgy a fegyvert, hogy a gomb elengedésekor ne tüzeljen?
  • Shep
    #2594
    Menteni, hogy lehet? Azt hogy lehet megcsinálni, hogy kilépek a sarok mögűl rácéloz a fegyverrel az ellenre és felszólítja, hogy adja meg magát, egyszer sikerült, bár az a VR missionban volt, de a rendes történetben a hajón már nem csinálta
  • Shep
    #2593
    Milyet veszel?

    Ezt hogy lehet megvalósítani, mert valahogy nekem nem sikerül
    Throw
    -----

    When you are rushing through an area or running through a group of guards and
    you have run out of ammo you can flip a guard by pressing the weapon button
    while moving and without a weapon equipped. This will cause your character to
    grab the guard around the waist and toss him over his shoulder. On the easier
    difficulties this will knock out a guard.
  • CSOCSO
    #2592
    2 ezerert vesztek egy gamepadot vagy joy-t es meg a jatek elvezhetosege is akkorat ugrik hogy el sem hiszitek...tapasztalat...
  • Seth
    #2590
    Hát az is elég hülye megoldás volt nem? CSak átveszik konzolról az egészet, még ahhoz se veszik a fáradságot, hogy egy quit opciót csináljanak!
  • Shep
    #2589
    hát de pl a resident evilben F9 et kellett bőszen nyomogatni, de lehet F7 volt
  • Seth
    #2588
    Konzol átiratról van szó,úgyhogy ez nem meglepő. Ugyebár konzolon csak a power gomb után kell nyúlni
  • Shep
    #2587
    Hát engem is kidob az asztalra de ez elég gyatra megoldás azt hittem van vmi elegánsabb
  • Seth
    #2586
    Ha én nyomok egy ESC-et a menüben ,kidob az asztalra aztán megkérdi, hogy ki akarsz e lépni.Már rég játszottam vele, úgyhogy nem tudom milyen gombbal kell felmászni, próbáld végig a SPACE fölötti betüket--ott van valahol
  • Shep
    #2585
    Srácok nincs valahol vmi magyar leírás, hogy milyen mozgást hogy kell végrehajtani, mert szégyen nem szégyen én még a ládákon sem tudok átmászni. Valamint hogy a fenében lehet CTRL+ALT+DEL kombináción kívül kilépni a programból?
  • toMpEr
    #2584
    tolem folyamatosan szedik a 8 gigas valtozatot, aki most soron van az jovohet csutortok korul vegez, ha addig nem talalod meg sehol es meg mindig kell tudok adni ftpt
  • Corey
    #2580
    nah emberek.. megy a game ;))) Format és WinXP reinstall csodákra képes.. azért thx tippeiteket!
  • nagykispeter
    #2579
    A tied
  • Seth
    #2576
    Szerintem sehogy, mert a FAT-osok nem bírkóznak meg ekkora fájlal.(Meg a kitömörítettel se) XP install...