3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • CrucifX
    #2663
    Lehet,hogy húzos, de hidd el, EZ tényleg megérdemli. Anno én is letöltöttem az 5 CD-s változatot (emiatt vettem CD írót), majd szeptemberben meg is vettem a drágát. ATC!
  • Demeter
    #2662
    Azért köszönöm, hogy reagáltál a kérdésemre. Pedig valahonnan nagyon jó lenne megszerezni. A bolti ára még egy kicsit húzós! :(
  • CSOCSO
    #2661
    vki csinaljon gyorsan egy hunositast!! koszike:)))
  • grebber
    #2660
    már ok kösz mindent!
  • grebber
    #2659
    én nekem ez bonyolult ott mire kell mennem?
  • CrucifX
    #2658
    Ennyi erővel akár megkérhetnél valakit, hogy játsza helyetted végig... Fedezd fel magad, különben nincs sok értelme!
  • Davidus
    #2657
    Felhívod Otacont és nála tudsz menteni.
  • grebber
    #2656
    Hogyan kell ebben menteni?
  • CrucifX
    #2655
    CSak pár elvetemült MGS fanatikus (valszeg munkanélküliek :) ). Állítólag 100%-nál SEMMI extra nem jön elő, úgyhogy csak az élvezet miatt érdemes annyit szenvedni vele.
  • toMpEr
    #2654
    valaki vegigvitte mar 100%-osra a VR-Missionoket?
  • Davidus
    #2653
    itt
  • grebber
    #2652
    Hol találom a patch-et?
  • CrucifX
    #2651
    Lapozd fel a kézikönyvet :)
  • toMpEr
    #2650
    d,s
  • Davidus
    #2649
    ATI kártyád van? Ha igen a peccset fel kéne rakni.
  • grebber
    #2648
    Valaki irja le miket lehet benne:Mivel kell átmászni a cuccokat hogyan kell a hullát odébbvinni stb!!!!!!!!!!!!
  • CrucifX
    #2647
    ALapbeállítás billentyűzet kiosztására nem emléxem, de a beállítások között megtekintheted.
    Faltól kinézni pedig úgy lehet, hogy szépen odasimulsz, majd az inventory/fegyvermenü gombját megnyomod, értelemszerűen iránytól függ.
    Ellenfelek fegyvereit nem tudod felvenni, max. azt, amit kirázol belőlük (tárgyakat, dögcédulát).

    Milyen videókarid van?
  • grebber
    #2646
    Nem csinálja másnál csak ennél!
  • CrucifX
    #2645
    Pff, hát ez tényleg eléggé sötét. Esetleg VGA-d beállításiba mássz bele egy csöppet, feltéve, ha más programnál is ezt csinálja...
  • grebber
    #2644
    Hogyan kell fps nézetbe váltani alapbeállításkor?
    Hogyan kell a faltól kinézni alapbeállításkor?
    Semmit nem tudok ebben a játékban hogyan kell felvenni az ellenfelek fegyvereit?
  • grebber
    #2643
    Na itt van két kép!A kérdésem nem kéne ennek szebb lenni?
    Mit kell állítani hogy jó legyen?

  • grebber
    #2642
    megprobálok beilleszteni egy képet hogy nekem milyen szar!
  • toMpEr
    #2641
    van olyan,hogy err.log meg last.log abba irja a hibakat
  • syabi
    #2640
    sziasztok! egy "kis" technikai problémám lenne a játékkal kapcsolatban, jó lenne ha tudna vki segíteni. először is a játék nem müködik :) megvan elméletileg minden feltétel hozzá: winxp sp1el, geforce fx 5600, legújabb driverek, meg nemis tudom mi. feltelepíteni és konfigolni tudom a játékot, csak amikor elindítanám még a konami felírat sem jön be, hanem kilép az asztalra. semmilyen hibaüzenetet nem ír ki. le vagyok törve. bár már egyszer végigvittem, de az régen volt és akkor nem is futott rendesen, mert jóval gyengébb gépem volt. szóval minden segítséget szivesen veszek.
    sziasztok
  • CSOCSO
    #2639
    sajnos nemtom honnan lehetne ezt letolteni..sztem csak megvenni lehet... haveromnak szerencsere megvan 4 gigaba tomoritve.. ami kitomoritve 8 giga..es csak ezutan kell telepiteni:)) csak sajnos ezt sehogy nemtom eljutatni masnak...meg maniert se:(
  • CSOCSO
    #2638
    oksika:))))) rohadjanak meg akkor:)
  • Davidus
    #2637
    Az a rész nem került bele a végleges gémbe. Írj levelet Kojimának hogy adja ki peccsben:)
  • SaVaGe
    #2636
    Kétlem, hogy lenne olyan, aki azt a töménytelen mennyiségű Codec párbeszédet stb. lefordítaná. Jómagam a legnagyobb örömmel kezdenék bele, ha nem lenne ennyi dolgom. Talán a nyáron...
  • toMpEr
    #2635
    ja, azt lattam enis, meg vizben gazolva irtotta az ellent :)
  • Demeter
    #2634
    Üdv!

    Egy nagy kéréssel fordulnék hozzátok. Nem tudnátok véletlenül egy "helyet" ahonnan meg tudnám szerezni eme játékot?

    Thx!
  • CSOCSO
    #2633
    neeem.. nem erted... a jatekban mutatjak ahogy lebeg a vizen meghalt stb.. de a neten levo 10 perces videoban meg menekul kifele a folyosokon es dol utanna a viz... ez miert nem volt nalam? forditasrol nem tud senki semmit?:(
  • toMpEr
    #2632
    hat valahogy kimenekul, ez mar a fantaziadra van bizva :)
  • CSOCSO
    #2631
    nah.. nekem az volt abaj vaze:((( nem latszottak az emberek a videokban.. +
    egy ket video full sotet volt.. de a tobbi meg jo volt. erdekes.. de most kedvet kaptam a gamezhoz:)) AAARGGHHH

    egyet meseljen el nekem valaki.. a hajon meghalok.. de a videoban ugy van hogy kimenekul a snake.. most akkor mivan ( az en videomon nem menekul ki sajnos.. csak a neten keringo videon)+++++ a magyarositas hogy all?? ha kesz van 1-2 honapon belul akkor megvarom:)
  • grebber
    #2630
    Hogyan lehet fps modba váltani alapbeállításkor mert én sehogyan sem tudok átváltani?
  • toMpEr
    #2629
    nemhiszem,hogy driver, inkabb vedd foljebb a fenyerot, nekem nem volt ilyen gondom.
    a modell quality-t erdemes lentebb venni 1-el, mert kulonben nem latszanak a szereplok a radioban az ujabb driverekkel.
    Ha pixeles turkalj az optionsban
  • grebber
    #2628
    HUH végre megszereztem!
    Azt szeretném kérdezni hogy miért pixeles meg sötét meg minden?Nem tetszik neki a driverem?
    Ti milyet használtatok?
  • Shep
    #2627
    ja közben én is rájöttem, kb negyedjére sikerült, most ott tartok hogy Vampot kell elintézni
  • Knox
    #2626
    Hude rég volt!van irányítható rakétád! azt kell beirányítani a szellőzőn végig, be az elnökhöz! ott meg bele valami kapcsoloszekrénybe ha jol emlékszem! vicces, mert a sebessége állandó, nem változtatható! sokat lehet szarakodni:)!
  • Shep
    #2625
    Az elnökhöz hogy tudok bemászni a szellőzőn át, de a magasabban lévőbe se a lenti nyílásba nem mászik bele, akkor most mit tegyek?
  • Shep
    #2624
    Hogy tudok bejutni az építménybe miután az ugra-bugrás-mászós rész megvolt és felmásztam a létrán?