3893
A Sudden Strike kop-kop ...
  • s1lkforrent
    #3893
    Священная война But You're Encircling The German Sixth Army At Stalingrad

  • kitt2000
    #3892
    Hogyan lehet több akna helyét kijelölni mert nekem csak egyet rak le?
    Ferderitögépnek hogy lehet több útvonalat ki jelölni hogy végig repűljön rajta?
  • Anonymusxx
    #3891
    Esetleg írj a steames topicjába, azt többen nézik
  • Zoli105
    #3890
    Üdv mindenkinek ! :)
    Újra kedvem támadt BK1-ezni , azon belül is a HRA moddal játszani (nem is értem régen miért nem vittem végig ? )
    De viszont itt kezdődnek a gondok ... :
    A Steames Blitzkrieg Anthology van meg 1.2 verzió , a hra-t leszedtem és telepítettem a mods mappába (Steam/Steamapps/common/Blitzkrieg Anthology/Blitzkrieg/Run/mods) és nem történt semmi , a modot nem tudom aktiválni , a játék nem látja ! :O
    Szóval ebben kérném a segítségeket , hol és mit ronthattam el ? ?
    (Am sajnálattal vettem észre hogy a BK3at megölték :( hiába tettem újra az offline mod nem működik és az online se :( Pedig szerettem ....)
    Esetleg BK2 valaki ? :D ahhoz van valami jó mod ? kb mint a HRA ?
    Utoljára szerkesztette: Zoli105, 2023.02.12. 17:56:36
  • Zoli105
    #3889
    Akkor Bk3at csapathatnánk :D
    rebekakocsisnak igaza van ! sniperrel kell fel felderíteni ! :)
  • rebekakocsis
    #3888
    Én annó az ellen tüzérsége ellen a mesterlövészt használtam, kúszva (sokáig tart, mert sokszor kerülővel kellett menni), aztán manuálisan kilődözve. Repülővel nem tudsz mit kezdenim ,csak ha muszáj volt, használtam a felderítőt.
    A core egységeidet tudod fejleszteni, azokat amiket viszel pályáról pályára. Az ideigleneseket nem. Már nem emlékszem, de asszem hármasával adja őket, először 3 harckocsi, 3 tüzérség, aztán 6-6. Valahogy így.
  • Anonymusxx
    #3887
    Persze, megvan, a steamen szinte ingyen van akcióban, miért olyan meglepő? :)

    A légierőmet egyből leveri az ellenség repülői, a tüzérségeimet meg szétszedi az ellenség tüzérsége, amiből van egy jópár neki...

    Amúgy hány mellékküldetésből származó egységet lehet felhasználni egy küldetés során?
  • Zoli105
    #3886
    Hali
    érdemes egy mellék küldit többször végigvinni , mert nem mindig úgyan azt kapod meg ! :D (am ottan már Tigris és Párducnak kéne lenni meg a 150mm és 170mm tüzérségi ütegeknek , azokkal simán levered őket ! ) Meg esetleg légierő ?
    Am neked megvan a Blitzkrieg 3 ? :O
    Utoljára szerkesztette: Zoli105, 2022.01.15. 01:36:19
  • Anonymusxx
    #3885
    Van még erre fele aki vágja a Bliztkrieg 1-et?
    Elakadtam a German Campaign. Mission 7 "Kharkov, 1942" -nél. Elég nagy váltás a nehézségi szint szempontjából, eddig mindet elég könnyen meg lehetett csinálni, ez meg full nehéz... a vége fele védekeznem kellene kb 10 tankkal szemben, de nekem meg addigra alig van egységem. Néztem végigjátszásokat, és mindenkinek sokkal több tankja vagy erősebbjei vannak.
    Nem tudom hogy erre megoldás lenne e a másodlagos mappok játszása bonusz tankokért, nem vágom hogy működik. Megcsinálhatok belőlük bármennyit, és annyival több lesz a tankom a kampány mappon? Most csak 3 mellék map van, elég gyenge bonuszokkal.
  • Anonymusxx
    #3884
    Belekezdtem a játékba, és néztem képeket a 2, és a 3. részről, hát jó nagy csalódás lett, én úgy emlékeztem azoknak is hasonlóan szép a grafikája mint az egynek, de sajnos olyan mint az összes többi játék.. :(
  • kitt2000
    #3883
    GZM 9- hova kell feltelepiteni?
  • Zoli105
    #3882
    küldtem privátot :)
  • hawkie22
    #3881
    Discord, Teamspeak, mindegy, bár most csak a Discord van installálva.
  • Zoli105
    #3880
    ohh ez szuper :)
    Ts-t vagy Dc-t használsz ?
  • hawkie22
    #3879
    Nekem ma lett meg. :) Megvettem a komplett csomagot (1-2-3+3 Deluxe Update) akcióban. :) Most megy az install.
  • Zoli105
    #3878
    Üdv mindenkinek :)
    Valakinek megvan a Blitzkrieg 3 ? (nekem steamen van meg ) Jó lenne egymás ellen játszani , meg az achivmenteket megcsinálni ami steam-en van :) mert level 8-as sniper-e nincs a botnak :(
  • VDomino
    #3877
    Igen, én most a GZM 9- cel nyomom a magyar kampánnyal. qrva jó.
  • maxwell
    #3876
    Hali
    Rég járt erre vki. Csak 1 kérdésem lenne. Újra elővettem a játékot, steam-ről szedtem le. Ehhez is feltehetők a modok, mappák, stb?
  • kovajani
    #3875
    Helló Blitzesek!
    A Blitzkrieg Antológiát játszom. Lehet, hogy én vagyok béna, de nálam hosszabb idejű játszás után leáll a játék, bármilyen kompatibilitási beállitást próbálok alkalmazni. A gépem négy magos és azt vettem észre, hogy a leállás után általában -mivel nem tudok másképpen kilépni- a vezérlőpultba lépek be/Ctrl+ Alt+ Del/ és itt azt láttam, hogy a leálláskor a teljesitmény 45-50% között volt. Tehát elképzelhető, hogy az induláskor használt magról át akar váltani másik magra, s ekkor áll le. Izgatott a külföldi fórumokon a "0" magra való beállitás kérdése, mint megoldás. Lényeg, hogy a játék elinditása után belépek a vezérlőpultba, ott a Részletek" fül alatt megjelenik a BK ikon a játék .exe felírattal. Erre jobb klikk s bejön egy menű, melyben az "affinitás beállitása" alatt a gép magszámától függően kipipálva megjelenik az összes mag. A "minden mag" és még az 0-1-2-3 mag is be van pipálva. Kivettem az összes pipát, csak a "0"-nál hagytam benne. Ezután már akár több órai játék közben sem volt semmi játékleállásom, illetve lefagyásom. Természetesen ezt a pipamanipulálást minden játék inditásnál újból el kell végezni. De ez még mindig-szerintem-egyszerübb, mint xp-t telepiteni, vagy xp-s merevlemezre váltogatni.
  • VDomino
    #3874
    Azt hagyd a fenébe. Parancsikon-Jobb klikk-Tulajdonságok-Kompatibilitás ott állítsd át Win Xp Service Pack 2-re.
    Utoljára szerkesztette: VDomino, 2018.07.06. 23:44:04
  • VDomino
    #3873
    Mit találtam: Stalingrad Ez talán a legszebb Blitz játék, nekem még a dobozos van meg.
  • VDomino
    #3872
    Igen, arra gondoltam. Érdekes, nekem simán ment a GoG-os verzsön is Win 10-en, de megvettem a Steam-en ,azzal végképp nincs probléma, 5 € nem pénz érte.
    Achtung Panzer moddal is szépen muzsikál, mást nem próbáltam.
    Utoljára szerkesztette: VDomino, 2018.07.06. 23:36:08
  • kovajani
    #3871
    Még az előbbihez. Nem tudom, hogy egyáltalán az elég sűrűn történő lefagyás, leállás miatt lehet-e normálisan játszani a Blitzkrieget Windows 10-en, illetve az XP-nél később megjelent Windows verziókban. Sajnos eddig nem találtam sehol erre utaló információt. A Blitzkrieg parancsikonra jobb kattintással bejövő menűben van kompatibilitás beállitási-javitási lehetőség, de tapasztalatom szerint nem ér semmit. Vagy talán minden indulásnál újra be kellene állitani? Én a GoG Antológiáját töltöttem le, azt játszanám.
  • kovajani
    #3870
    Üdv.
    Elnézést, de holtalálható ez a bizonyos "launcher", s hogyan kell beálitani rajta-vele a kompatibilitást?
  • VDomino
    #3869
    Kompatibilitást állítottad a launcher-ben?Win XP SP2 , én is ezzel szívtam a Stem-es verziónál.
  • kovajani
    #3868
    8 év után ismét elővettem a Blitzkrieg játékot, a GOG Antology változatát tettem fel. Rendben megy minden, csak a "nagy" modokkal van problémám. Mint pl. a Heimatfront mod rendesen feltelepül, a játékot elindítom, átvált a grafika a módra, de utánna nem tudom elinditani. Nem tudom-ennyi évnyi kihagyés után-mit hagyhattam ki/frissités, patch, stb./. Általában azokkal a nagy módokkal van problémám, melyek önálló .exe fájllal telepithetők, a .pak fájlosok simán játszhatók, illetve a www.blitzkrieg.be -ről letöltött single playerek-melyek maps és scenarios formát adnak a letöltéshez- azok is simán mennek. Kérem, hogy aki tud segiteni a nagy módok telepitésében, segitsen. Köszi előre is!
  • Zoli105
    #3867
    értem
    most feltettem mindent az az érdekes hogy a 2 db kiegészítő elindul csak az alapjáték nem :O
  • Plata
    #3866
    Ha az Anthology van meg az lehet nem megy Win 10-el,a dobozos,de a Steam vagy Gog változat igen.
    A régi dobozosok nem nagyon mennek win 10-el,esetleg ha szedsz valahonnan hozzá win10 patch-et.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.02.26. 12:55:10
  • Zoli105
    #3865
    Üdv mindenkinek :)
    Feltettem a gépre a Blitzkrieg 2öt (eredetiben van meg a két kiegészítővel együtt ) szóval felteszem és nem akar elindul :( ez miért van ?
    amúgy WIN10et használok :(
    bár csaka az alap játékot tettem fel lehet a két kieget is tegyem fel és akkor okés minden ?
  • tigrincses
    #3864

    blitzkreig game - MAUS
  • tigrincses
    #3863
    Great battles of WWII - Stalingrad

    http://dfgames.net/6173-stalingrad.html




    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2018.02.06. 12:17:27
  • tigrincses
    #3862
    http://www.blitzkrieg.be/bkmaps/mp/table_mp


    Blitzkrieg multiplayer 2015 - fed winter 2 vs 2


    https://blitzkrieg-multiplayer.webnode.cz/maps/

    Nival Interactive / Blitzkrieg / Run / data / maps / multiplayer

    Read more: https://blitzkrieg-multiplayer.webnode.cz/maps/

    Map pack:
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2018.02.04. 20:09:34
  • s1lkforrent
    #3861
    Megemlítendő még, hogy idén a Sudden Strike játékok is felkerültek Steamre, és így kaptak leárazást is mostanra:

    Sudden Strike Triology 7,53€-ért egyben
    illetve darabonként
    Sudden Strike Gold 3€
    benne alap Sudden Strike, plusz CD-n lévő pályák Saving Private Bryan-t beleértve, Sudden Strike Forever, Total War map pack
    Sudden Strike 2 Gold 3€
    benne alap Sudden Strike 2, Resource War külön játékként, Total Victory map pack
    Sudden Strike 3 3€
    benne alap Sudden Strike 3, Sudden Strike 3 The Last Stand külön játékként
    Játékokhoz tartozik még marék custom map innen-onnan

    Blitzkrieg 3 és Sudden Strike 4 is jóárasított, de azokról inkább ne beszéljünk, mert Tigrincs rángógörcsöt kap.
  • s1lkforrent
    #3860
    Szasz Tigrincs te élsz még?

    Na, hogy a nagyközönség is átérezze a fájdalmat, amit egy 3 órás mélyruszki custom Blitzkrieg pálya alatt el lehet szenvedni:

    Blitzkrieg Anthology 2,49€
    Blitzkrieg 2 Anthology 2,49€

    Emellett még pár Enigma motoros játék is kapott leárazást a Kalácsonyi Steam Kiárusításban
    World War I 1,24€
    Stalingrad 1,24€
    Cuban Missile Crisis + Ice Crusade Pack 2,24€
    Desert Law 0,89€
    és nagyjából ennyi van fent steamen. Frontline Fields of Thundert a Paradox kurvára eldugta, nem árulják sehol, Talvisota meg nagyjából soha nem volt kapható, még torrenten is izzadni kell mire elő lehet akárhonnan kukázni.

    Egyébként a BK Anthology-ban a következők vannak benne: alap Blitzkrieg, Rolling Thunder, Burning Horizon, és az Iron Division mint custom pályák.
    BK2 Anthology-val kapjuk: alap Blitzkrieg 2, Fall of the Reich, Liberation
    Mindkettőhöz jár még egy marák custom map.
  • tigrincses
    #3859


    blitzkrieg multiplayer 2015 - game ranger
  • tigrincses
    #3858
    Map pack

    ALL IN ONE PACK PLD is the oldest map pack. The author is a PLD-Wasilij, who years ago began to archive multiplayer maps for blitzkrieg 1.

    Maps pack can be downloaded from this links :

    pack from 12.12.2013 with 1034 multiplayer maps

    http://www.mediafire.com/file/t4io9hchtfjlr62/%5BPLD%5Dall_in_pack_12_12_2013.rar


    how to install maps

    1. The files are in the archive. Unzip the file. You can use uzip or unrar etc

    2.archiv contains files bzm (map) and lua (scripts for maps) These file into the
    Nival Interactive / Blitzkrieg / Run / data / maps / multiplayer
    Do not create a new folder in the "multiplayer"!!

    3.Map still need dds files. The game is created automatically. When first using the map. Or create a game server. Because you have 1000 + maps will take a few minutes ... The following creation will be fast.



    Read more: http://blitzkrieg-multiplayer.webnode.cz/maps/


    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2017.12.06. 17:56:56
  • tigrincses
    #3857
    Blitzkrieg. German full campaign.



    Blitzkrieg. USSR full campaign.



    Blitzkrieg. Allied full campaign.



  • tigrincses
    #3856

    Blitzkrieg Battle - Hill 260.8 [Germany vs USSR]

    LARGE
  • tigrincses
    #3855


    All Blitzkrieg Trailers Since 2003 - 2016
  • tigrincses
    #3854


    Combat Mission Battle for Normandy: OP Eisenbahn

    Combat Mission Red Thunder - Battlefront.com
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2017.09.11. 20:56:56