3893
A Sudden Strike kop-kop ...
  • tigrincses
    #3853
    German Panzers in Action [HD 1080p]



    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2017.09.11. 17:25:12
  • atka12
    #3852
    Nincs meghívom.
  • Plata
    #3851
    Ncore?
  • atka12
    #3850
    Sziasztok.

    Valakinek nincs véletlen feltöltve az 1 rész google drive.

    Vagy valahogy el küldené.

    El veszett a lemezem.

    Nagyon meg köszönném.
  • s1lkforrent
    #3849
    Na majd a Blitzkrieg 4 mi?



    Want to remember why you fell in love with the CoH series? Watch some of the upcoming Sudden Strike 4 footage.
  • tigrincses
    #3848
    https://sg.hu/cikkek/31444/a-blitzkrieg-folytatodik
  • tigrincses
    #3847
    Blitzkrieg Gameplay-Berlin 1945 (Heimatfront 1945 Mod)
  • tigrincses
    #3846
    Blitzkrieg :
    MODok felrakása:
    Több pályás: custom chapters = Blitzkrieg teljes game -Blitzkrieg Anthology-(BH-RT)-run-data-scenarios-custom-chapters. (WatchRhine.pak RT_VISSpanzer.pak greytigers....stb......)

    Blitzkrieg HRA mod felrakása:
    computer- E: (meghajtó)-Blitzkrieg teljes game-Blitzkrieg Anthology-Blitzkrieg-run-data-HRA mappa-data=hra.pak & hralocalhun.pak
  • tigrincses
    #3845
    http://www.blitzkrieg.be/bkmaps/chptr/BalatonVISSPz

    Balaton VI SS Pz

    Mapper:
    Manhunter
    BK Version:
    BH-RT
    Player:
    Germany
    Opponent:
    USSR
    Map Season:
    Winter + Summer
    Map Year:
    1945
    Map Size:
    Various
    File Size:
    2.247KB
    Download:
    RT_VISSpanzer.pak
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2016.11.27. 09:54:03
  • tigrincses
    #3844
    www.fullypcgames.net201408blitzkrieg-anthology-game.html
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2016.11.24. 17:27:46
  • tigrincses
    #3843


    Blitzkrieg HRA mod \ Smolensk (HRA version) \ Mission 1 \ Part 1
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2016.11.23. 22:02:40
  • tigrincses
    #3842
  • Angelus1991ster
    #3841
    Sword of Justice-os magyar egységek átlettek mentve a Timelines: Assault on America RTS-be. Ott a Multiplayer-ben csinálsz egy Ember - Gép meccset. Ott le lehet játszani magyar-szovjet, magyar-román csatát. Azonban kár, hogy nincs magyar kampány.

    Anno Strategy First kiadó faszsága volt a SoJ átírattatása TAoA-vá, amerikaiak csak amerikás kampányban tudnak gondolkodni. Mint ha más ország nem is lenne.
    Ezt a játékot inkább egy magyar kiadónak kellett volna megvennie, vagy a magyar államnak és csináltatni belőle egy magyarosabb RTS-t oktatási segédletként.
    Magyar játékiparba jobb lenne befektetni a mostani kormánynak, a filmiparunk csak viszi a pénzt (romantikus komédiák), és csak pár siker van (Saul fia). Felőlem inkább e téren mutyizannak, akkor lesz látszatja is.

    Magyar egységek:


    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.08.07. 21:36:49
  • tigrincses
    #3840


    Blitzkrieg Game
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2016.08.06. 15:20:06
  • tigrincses
    #3839
    Ugye- ugye, én már ott vagyok egy új, élvezetes Blitzkrieg- féléért cserébe oda adnám az WoT-WT accountomat is... mással nem igazán játszok, hogy is van ez, pont ami kéne az nincs meg dolog, de lehet jobb is míg nem lesz olyan ami tényleg jól elkészített és nem csalódás a vége. Játékélmény, stratégia, grafika, mind passzoljon. Emlékszel erre? = Sword of Justice magyar
    eladták, nem lett belőle semmi.... csalódás... vagy amit nem kell bemutatni .. http://gabgames.ucoz.hu/ HRA .. befejezetlen- hibás és elavult játék mod... összegyúrhatnának egy ütős kis magyar játékot már tényleg.



    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2016.08.05. 10:44:42
  • yossarianHUN
    #3838
    Ha hozza a jó öreg Blitzkrieg/Sudden Strike fílinget, engem megvettek. Kéne már egy jó kis világháborús stratégia, az utóbbi években mintha ciki lenne klasszikus RTS-t csinálni, teljesen halóban van a zsáner. A Men of War sorozat ütött, de azokat már oda-vissza végigjátszottam kb. tizenhatszor.
  • tigrincses
    #3837
    Vélemény?

    http://www.gamestar.hu/hir/sudden-strike-4-teaser-trailer-214769.html

    Sudden Strike 4 - újabb magyar fejlesztésű második világháborús játék készül...



  • tigrincses
    #3836
    http://letoltom.hu/letoltesek/strategiai-jatekok-23.shtml ???????????????????
  • tigrincses
    #3835
    Nem lehet letölteni valahonnan????????????
  • tigrincses
    #3834

    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2016.05.10. 11:27:15
  • s1lkforrent
    #3833
    A hozzászólásod után komolyan ránéztem a naptárra, ugyanis 2 éve volt a Timelines itt téma, miután 3 éve sírt a tigrincs egy mélymagyar stratégiát várva.
    Amúgy a cucc pont jó helyre került 100 forintos árával, mert a játékot mobilra fejlesztették, ezért úgy is néz ki(a Panzers Phase Two jobban nézett ki 11 éve), és olyan is az irányítás(blobtastic), ill játékmenet(bele kell férjen egy pálya egy nagyobb fosás keretébe).
    Nem rossz az annak ami, csak 2 emberes indie csapat mobil célplatformon ha beleszakad sem tud olyan csodát alkotni ami PC-n is megállja a helyét.
  • Angelus1991ster
    #3832
    Eredeti ára még 2013 szeptemberében 14 euró volt. 2013 szilveszterén féláron megvettem.
    5 euró szerintem nem pénz érte. Fél eurók meg pláne nem.

    Egy rakat platfromon is lehet játszani a játékot.

  • butuska66
    #3831
    Én még 0,59 euróért vettem meg a téli leárazás során steam-en. A kínai újév alkalmából tartott leárazásáskor 0.49 eu-ba került. Ha megvárjátok a következő leárazást lehet hogy még olcsóbban is hozzá juthattok. SZVSZ megéri várni rá, már ha érdekell bárkit is mert 5 euróval kicsit túlárazták
  • Angelus1991ster
    #3830
    Megjelent egy magyar startégiai játék: Timelines Assault on America 9 néppel:
    Köztük a magyar nép is benne van: Csaba, V-4, Nimród, Toldi III, Turán III, Zrínyi I és Tas tankkokkal.
    5 euróba kerül! Megéri!
    http://store.steampowered.com/app/234060/?l=hungarian

  • gooooliath
    #3829
    hello... igen egyezek! A blitzkrieg 1 volt az amiért itt irunk egymásnak..ez csak company of heroes filing lesz..annak már véga az első rész hangualtának! Eleve a 2es is tul pörgős akciódus volt..nincs az a belefeledkezős hosszú hangulatos stratégia...áhhhh
  • butuska66
    #3828
    Nem szoktam videó alapján ítéletet hozni egy játék felett , főleg ha az még nincs is kész. De ez a videó elvette e kedvem a játéktól. Tisztára az volt az érzésem , mintha a C&C új részét látnám 2.Vh-s köntösben.

    A blitzkrieg 1 és a hozzá köthető részek egyik nagy varázsa számomra a tüzérség használata/felszámolása volt. Aki játszott vele sejti hogy mire gondolok. A videóban a 7. perc környékén amit láttam igencsak lehangolt. 'Behívható' tüzérségi támogatás túl arcade egy blitzkrieg címhez.
    Pont attól lenne stratégiai egy játék ,hogy a pályán megfelelően helyezed el és használod az egységeket , beleértve a tüzérséget is...

    Persze lehet még jó a játék csak nem az a blitzkrieg lesz amiért annak idején sikeres volt, vagy amiért megkedveltem .

    Más:
    Blitzkrieg minden probléma nélkül játszható xp-nél újabb winfoson is. CD illetve a régi ISO változatoknak a telepítő EXE-vel van baja az újabb winfosoknak. GoG ill Steam vátozatok simán elindulnak és a modok is mennek rajtuk
  • Plata
    #3827
    Steam-en le van árazva a Blitzkrieg -30%.
  • tigrincses
    #3826
  • tigrincses
    #3825
  • tigrincses
    #3824
  • tigrincses
    #3823
    HRA hibás... és kész sincs évek óta...

    Piretabay-ről nem tudom már normálisan letölteni mivel nem is engedi a blitzkrieget... esetleg valaki tud oylan oldalt ami nem fizetős és elérhetetlen mint az ncore.. pl.. onnan letölteni.... esetleg eredeti cd-t vennék Rolling Thunder és Anthology-t? Ezeket lehet modolni... Mission Kursk érdekelne még, esetleg cd-n.. . Stalingrad.
  • tigrincses
    #3822
    OKÉ.. Volt már párszor ez a videó itt, elismerem... de annyira jól elkészítették, be kellet megint tennem. A hangzása , a zene, a játék menete , a roncsok maradandósága, kissé eltérőbb a hagyományos bliztkriegetől. Izgalmas. Türelemjáték, szerintem minden blitz mod ilyen. Lassabb ,élvezetesebb. Ennek a Stalingradnak mégis mind közül különleges a feelingje. Ebből, a fajtából kellene még vagy egy tucat jelleggel. Oly jó lenne még ebből a verzióból egy rakás. PL: Kursk, Stalingrad verzió... Don... Pest...Berlin... stb..
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2016.02.01. 21:10:31
  • tigrincses
    #3821
    https://thepiratebay.se/torrent/8906021/Blitzkrieg_EVERYTHING_All_BK_games_1_amp_2_and_more

    Valami hasonlót csak nagy modokkal, amik utólag lettek a játékhoz készítve. PL: http://gabgames.ucoz.hu/load/nagy_mod_ok/17

    http://gabgames.ucoz.hu/load/custom_chapters_and_campaigns/21
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2016.02.01. 20:57:36
  • tigrincses
    #3820
    Üdv. Lenne egy kérdésem. Olyat nem lehetne , fogni a eredeti blitzkrieg anthology cd-t rámodolni pl a barbarossa nagy modot és így tovább a kurskot a HRA-t stb minden nagy modot és úgy kiírni cd-re esetleg így egyben , feltölteni a netre hogy mindenki elérhesse. Nem kellene otthon mindenkinek modolni a játékot mert már készen le tudná tölteni amelyikre épp szüksége volna.
  • Plata
    #3819
    Hogy hogy nem megy?Sem steam-es sem dobozos?
    Steam-esnek biztosan mennie kellene.
  • s1lkforrent
    #3818
    Tudom hogy egyesek agyát el tudja tömíteni a nosztalgia, de azért remélem csak tájékozódás hiánya miatt dobtál ide ilyen kliséhalmot. Az a helyzet hogy 2005-2010 óta is egész szépen el vagyunk látva értelmesebb RTT játékokkal. Theater of War sorozat megélt 3 részt és 3 kiegészítőt ez idő alatt, Men of War féle GEM2 motoros játékokból lassan Dunát lehet rekeszteni(Soldiers Arena és Gates of Hell épp most készül megjelenni, Call to Arms is idén jön ki Early Accessből, Men of War Assault Squad 2 még mindig szépen támogatva van), Eugen a 2010-es alter RTS RUSE után 3 rész kíváló Wargame RTT-t ölünkbe dobott, várhatóan a betegeskedő Act of Aggression után visszatérnek hozzá, Graviteam az Achtung Panzer/Graviteam Tactics-ot kétszer kiadta, és 8 kiegészítőt dobott ki hozzá, és jön 2 folytatása, de nem sokára még a Slitherine is 3D-ben felújítja végre az elaggott Close Combat szériát(legújabb Gateway to Caen nagyon durva, mintha a egy 1996-os.. na jó, 1998-as játékkal játszanánk) a Close Combat: The Bloody First folytatással. És persze olyan random dolgok is megtörténtek mint Order of War, World in Conflict, 7th Company, Officers.

    Az a helyzet hogy 2003-ban nagyon jó cucc volt a Blitzkrieg, Sudden Strike-ot szinte minden szinten "folytatta". Viszont nem volt olyan megismételhetetlen műremek mint aminek beállítod: HP alapú sebzés elintézte hogy Tigrist a 45-ös ruszki páncéltörtő ágyúk, meg T-26/T-70 tankok kinyírhattak(emiatt egyébként könnyebb pályák is szivatóssá váltak, ki kellett centizni a nehéz tankok életét), ha elég volt belőlük, gyalogságot igazi komisszár mentalitás alapján kilóra mérték, ellenséges tüzérség elég bénán volt szimulálva akkor is megszórtak milliméteres pontossággal ha az ellen LOS határát sem érted el, de ez inkább az egész pályatervezés baja is volt, ami direkt a játékos szopatására épített(ruszkik tipikusan erre verik még most is), és trial and error módon a pálya betanulásával és a szkript hibák kiismerésével lehetett előre jutni.
    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2016.01.04. 09:59:23
  • kipeti
    #3817
    Blitzkrieg örök élmény de sajnos már tényleg nem fut, de szerencsére van wargame széria
  • tigrincses
    #3816
    15 perc.... felgyorsult világunkban ennyi egy játékmenet .... Emlékeztek a Blizkrieg-re? Első széria! Másfél órás de minimum fél órás összecsapások, hadszínterek, óriási térképeken akár több száz harckocsival, taktikázva , csaták sorozatát végigjátszva egy óriási menet multiplayer-ben akár 3 játékossal... ennek az érzését kellene visszahozni. Annyira másabb mint a WoT - féle játékoké.... élvezetes és a végén mikor győzöl vagy akár vesztel az érzés leírhatatlan tud lenni!!!! Ez az amit a mai gyerkőcök át sem tudnak érezni.... Csapatmunka , harc, taktika, figyelem és értelem! Ötvözete eme csodálatos játékban. Kedveltem csak fejleszteni kellene mert sok gépen már nem futhat sajnos!!! A piac miatt terjedt el a WoW-meg az féle játékok tömkelege, mikor 2003-2009 tájékán aranykorát érte a Blitzkrieg , lehetett tolni is. Gondoltam megosztom. Másfajta élményt nyújtó játékot.... a Blitz 2 elszúrás a Blitz 3 ami a legújabb verzió, nem ingyenes... és állítólag a grafikára utaztak nem a játék élményre... bár az is az de közel sem csak az számít! HRA mod , Kursk mod, és sorolhatnám .... jó játék volt... reméljük újra felfedezik! Van olyan mint a sakk.

    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2015.12.30. 18:03:53
  • tigrincses
    #3815
    örülnék neki!!! és ha ingyenes volna annak még jobban....
  • Cefre
    #3814
    Egy pár dolgot írok a Blitzkrieg 3 ról ,ha valaki gondolkozik hogy megvegye a játékot.Grafikailag gyönyörű nagyon , de játszani még mindig nem olyan jó mint az 1 es volt ,hasonlít már rá jobban ,és jobb is mint a 2 es volt . remélem hogy idővel lesz olyan jó mint a blitzkrieg 1 volt