266
XP gond! H E L P!!!
  • vader
    #142
    kemény vagy ágika. a karakteres felület uccsó hírmondóját is hazavágtad hehe... prompt is dead! hihi
    lenyomtad a parancssort, amit gondolom nem sokat használsz ha már ilyen problémád van....
    biztos van 123342435465465768768 megoldás. de sztem egy a tuti: rakd újra a windóóózt. (nem vagyok ám biztos benne hogy az a vírus még nincs a gépeden 100 helyre befészkelve. :P)
  • dieselG
    #140
    Thx azé a segitséget :) Folytatom a küzdelmet májkroszoft ellen.. peace
  • rushman
    #139
    ?

    sajna akkor nincs más hátra, mint az, hogy keress rá a Help-ben, vagy a mikroszoft honlapján

    sorri
  • dieselG
    #138
    Nálam nincs olyan :/
  • rushman
    #137
    namost az adatvédelemnél rákattintottál a Melléklet védelme parancsgombra? (bocs ha hülye a kérdés)
  • dieselG
    #136
    Nincs semmi beállítva, pár orája akartam is csinálni 1et, aztán a mégse gombra kattintottam
  • dieselG
    #135
    Nálam eszközök>beállitások>adatvédelemnél 4 bepipálható sor van, mindegyiknél nincs pipa: tartalom és mellékletek titk. kjim. üziknél; digitális aláirás hozzáadása; eccerü szöveggel aláirt szövegek küldése; kérjen visszaigazolást az összes S/MIME tipusu üzenet bizt. voltárol, a többi jelentéktelen
  • rushman
    #134
    nincs beállítva levelezési szabály?
  • dieselG
    #133
    Nem nagyon ugy néz ki hogy sikerült :((
  • rushman
    #132
    nálam a gyanús mellékletek közé sorol minden nem szöveges kiterjesztésű állományt, tehát azokat csak ezen átállítással tudom menteni/megnyitni
  • dieselG
    #131
    Hmm.. meglesem, outlook 2002 installing..
  • rushman
    #130
    eszközök->beállítások->adatvédelem->melléklet védelme->nincs bejelölése

    ?így?
  • dieselG
    #129
    Ill. volt szó, mert már letöröltem, és át szeretném importálni a lementett maileket /beérkezett üzik stb/ az outlook expressbe, file>importálás>outlook express hat kijelölve>az azt következö résznél /levelek importálása stb/ pedig hiába csinálok mindent, és adom meg a helyet, csak az "Üdvözli az outlook express" nevü sz*rság jön be, pedig megvan az outlook.pst file vagy 15mega, köztük említett fontos exevel..
  • rushman
    #128
    áh zó, azt nem ismerem, de valszeg hasonló területen kell kutakodnod...
  • dieselG
    #127
    Nem outlook expressről hanem outlook 2002ről van szó..:))
  • rushman
    #126
    eszközök->beállítások->biztonság->gyanús mellékleteket ne lehessen megynyitni, se menteni pipa ki
  • dieselG
    #125
    Hali!

    Nem tudja vki hogy az outlookban hol kell beállítanom (Outlook 2002), hogy ne zárolja le pl az .exe file-okat? Jött 1fontos levelem ma egy ilyen kiterjesztéssel és délután óta baszkódok vele.. Köszi a segítséget előre is!
  • rushman
    #124
    ...ja és visszaolvasni...
  • mrzool
    #123
    Még csak fél éve van kint, de ez semmit sem változtat a tényen.:))

    Szóval gyöngyszem2! Patchelni és patchelni! Meg virushirado.hu-t olvasni, hogy képben legyél.:)
  • TLoF
    #122
    BLASTER VIRUS !!! Tessék egy tüzfalat, és egy virus védőt telepíteni a gépre, és a www.sarc.com -ról letölteni az ellenszert, plussz rakd fel végre az alig 1 éve kint lévő M$ patchet erre a problémára.
  • marsu
    #119
    Én így csináltam.

    Ha van magyar nyelvű Windows xp telepítő cd-éd, akkor tedd be a cd meghajtóba, kattints rá a setup-ra, és válaszd ki a rendszer frissítést.

    Így csak a rendszert frissíti fel, és minden megmarad a régiben, vagyis minden adatod megmarad, de a windows magyar lesz.

    Nekem sikerült, remélem neked is fog.

    Még egyszer leírom, csak akkor csináld ha frissíteni tudsz, más lehetőség nem jó, mert mindent törölni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ollie
    #118
    szerintem sehogy
  • PetruZ
    #117
    Tipp: a System Tools-ok között van egy "Files And Settings Transfer Wizard", amit elméletileg effélékre találtak ki. Még sosem próbáltam ki élesben, de elvileg le tud menteni mindent, ami kell, aztán reinstall után ebből visszaállítható (közel) az eredeti állapot. DE! Nem vagyok biztos benne, hogy különböző nyelvi változatok között is működik ez. Régebbi, W98-as tapasztalataim alapján azt kell mondjam, hogy tutira nem, már csak az eltérő mappaelnevezések (Start menu - Start menü, Documents and settings - Dokumentumok és beállítások,... és így tovább) miatt sem.
    Szóval szerintem különféle nyelvi verziók között nincs ilyen átjárhatóság, csak reinstall.
  • zero_cool51
    #116
    nekem kicsit összetettebb kérdésem lenne.
    Van angol XP-m. Namármost vagy fél éva igy van, és annyi beállítás, progi, stb van, hogy sok lenne ujra feltenni.
    Namármost bnőm nem tud angolul. Meglehet vhogy oldani, hogy a windows magyarra átállítani? Vagy reinstall? De akkor elvesznek a beállítások.
    Szal az a kérdésem:
    Hogy lehet angolról magyarra átrakni a windows-t ugy, hogy a beállítások maradjanak meg.
    Nayon megköszönném a választ.
  • PetruZ
    #115
    A "via servicepack"-et régen 4in1-nek, nem túl régóta Hyperion-nak hívják és a 4.49-es a legfrissebb. A www.viaarena.com-ról le tudod tölteni. A telepítés automatikus, az oprendszeredet detektálja és csak azt rakja fel, ami kell.
  • mrzool
    #114
    Keress rá a Blaster vírusra és az RPC-s cikkekre a www.virushirado.hu weblapon. Továbbá futtasd a windowsupdate-et, és tedd fel a patcheket.
  • Wanted
    #110
    Hi!
    Xp alatt a géphez kötött tv-n nem mennek a filmek. (Fekete képernyő.) Játékok, alkalmazások futnak a tv-n is, csak a filmek nem.
    Help.
  • ozz
    #109
    Van egy Lg combo drive-om felinstallalom az xp-t es amikor autorun-os cd-t teszek be ezt irja ki a windows es nem porgeti fel a cs-romban levo cd-t

    egy ReadProcessMemory vagy WriteProcessMemory kérésnek csak egy része készült el.

    En mi a fenert van?
    viszont ha film cd-t teszek be azt olvassa!

    segitsetek letszi mert mar teljesen kesz vagyok emiatt!

    koszonom
  • gabesq
    #108
    http://download.microsoft.com/download/5/7/8/578edca5-7d72-4e19-9d41-79d1abda3be3/WindowsXP-KB823980-x86-HUN.exe
  • gabesq
    #107
    "GYÓGYÍR WindowsXP-KB823980-x86-HUN.exe" a microsoft magyar oldalán található!!!... problémám, hogy Internet kapcsolatban, kb 5 perc után ezt az üzenetet kapom. Rendszer leállás, a leállást az NT AUTHORITY/SYSTEM KEZDEMÉNYEZTE. A Windowsnak újra kell indulnia, mert a következő szolgáltatás váratlanul befejeződött ...
  • baca01
    #106
    Viszont most van 1 olyan gondom, hogy mióta xp-t használok, nem ismeri fel a háttértárvezérlőmet és a multimédiavezérlőmet, hanem az eszközkezelőben minkettőnél "?" van? mit tegyek??? help!!! plz
  • baca01
    #105
    Hello! Cak azt akarom mondani hogy 1-2 hete nekem is ez volt a gondom, és egy véletlen folytán oldottam meg, ugyanis nézelődtem a neten és pont a supergamez oldalán találtam róla egy cikket, amiben ki volt linkelve a megoldás is. szia
  • marsu
    #103
    Szia az a baj, hogy ilyen mappa nincs.
    és minden rejtett mappát engedéjeztem, de nem találom.
  • Spike
    #102
    marsu!Ez egy vírus ......:(
    Na következőket csináld:
    töröld ki a C:\WINDOWS\SYSTEM32\DLLCACHE vagy C:\WINNT\SYSTEM32\DLLCACHE-könyvtárból ami benne van(lehet benne akár több ezer fájl is, de az nem baj)ja és rejtett ez a mappa
  • marsu
    #101
    Sziasztok.
    Az a problémám, hogy Internet kapcsolatban, kb 5 perc után ezt az üzenetet kapom.
    Rendszer leállás, a leállást az NT AUTHORITY/SYSTEM KEZDEMÉNYEZTE.
    A Windowsnak újra kell indulnia, mert a következő szolgáltatás váratlanul befejeződött.
    Távoli eljárás hivás(RPC)
    És a gép 1gy perc elteltével kikapcsol, és újra indul, de Internet kapcsolatban mindig ugyan ezt csinálja.
    Segítsetek.
    Ha lehet küldj e-mailt az gyorsan lejön. [email protected]
  • Borg
    #100
    Hardveres gond is lehet.
    Nekem pl túlzott tuningnál nyomatott ilyeneket játék közben... 2500+t kissé nem birta a tápom 3200++on...
  • marsu
    #98
    Sziasztok.
    Az a problémám, hogy videokártyám tv out kimenetét összekötöm a tv-vel, de a tv-én nem látok semmit.
    Ez ügyben kellene segítenetek. Windows xp a rendszerem van, és egy Inno 3d G4 Ti4200-8x 128Mb DDR T videokártyám van.
  • Borg
    #97
    Az XP a FAT(32) és NTFS filerendszerű particiókat is ugyanúgy tudja kezelni.

    De ha úgyis XPt használsz majd, konvertáld mind2 particiódat NTFS-é, sokkal jobb mint a FAT32.
  • Torry
    #96
    Hi all!!

    Most fogom oprendszeremet XP-re cserélni.
    A kérdésem az lenne, hogy van nekem két particiom.(C:,D:)
    D:-on letöltött cuccok meg ilyesmik vannak.
    Mind a kettő FAT32-es filerendszert használ.
    Ha a C:-t formatálnám NTFS-re akkor a D:-t tudnám használni??
    Vagy csak hibák lennének??

    Előre is köszi...
  • Tovi
    #91
    Nem volt véletlenül rendszerhelyreállítás telepítő CD-vel???
    Nálam akkor csinált ilyet, a servicepack újratelepítése orvosolta. Igaz az ADSL volt.