266
XP gond! H E L P!!!
  • roli613
    #266
    A játékot elindítom aztán betöltés előtt kilép és nem ír ki semmit,PLS,help!!!!!!!!!!!!!! Először kiírt valami scanning eroor dolgot szóval valami memóriakártyadolgot kell csináln,ikérlek segítsetek,könyörgök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Mahdi
    #265
    Nem tudja valaki, hogyan lehet orvosolni azt a hibát, hogy egy még 98-ra kitalált progi xp alatt, befagy az install betöltése előtt, pont 99%-nál???

    Köszi!
  • exwiller
    #264
    Sziasztok. Tört professional xp, msn messenger kérte, hogy telepítsük a 7.0 verziót, erre helpctrl.exe probléma (bár lehet, hogy nincs összefüggés), folyamatosan megnyitja minden program helpjét amire rákattintok, aztán egy idő után abbahagyja, de ha ki akarom kapcsolni a helpeket, újra nyitja. Egyszer már volt egy ilyen problémám, de nem emlékszem hogyan oldottam meg. Próbáltam visszaállítani a rendszert előző pontokra, de nem jött be. Rákerestem a helpctrl.exe fájlokra, ezeket lomtárba raktam, de ekkor meg kiírta, hogy ezeket nem találja és még rosszabb lett mint volt, mert így nem tudtam bezárni sem a hibaüzenetet. Ha újraindítom egész addig nincs probléma, míg valamelyik programot el nem indítom. Megoldás?
  • mateos
    #263
    csá!!
    hogyan lehet a win-t ujrainditani dosz módban
    köszi
    csá!!
  • Met
    #262
    crack-et kell rátenni
  • Szabca
    #261
    Szeva!!!
    Felraktam a gépre egy olyan XP-t, amely 30 napon belül regisztráltatni akarja magát a Net-en keresztül. A kérdés: nem lehetne ezt a funkciót valahogy 'kikapcsolni'?!
    Egyszer olvastam egy olyan parancssorról, amelyet a 'futtatás'-ba lehetett beírni és ez megszüntette a regisztrációs kérelmet.
    Aki tud segítsen. köszi
  • effe
    #260
    de csak a mozilla + az all seeig eye fejléce 98-as a sajátgépé a régi.van v.kinek v.mi ötlete?
  • DAMM
    #259
    Ashampoo Uninstaller prog. probáld
  • effe
    #258
    Ahoj!

    nem tudom, hogy ez xp hiba, vagy nehagyisten v.mi hekker kötsög szórakozik velem, de a megjelenésben az ablakok és gombok klasszikus windows stílura van állítva, és én persze nem tudom visszaállítani xp-re!nos ez nem olyan nagy hiba, de engem HIHHETETLENÜL idegsít!!!!ha v.mi hekker tört be(már megint) akkor nagyon ideges leszek, mert van fent nod,zonealarm,ad aware...

  • Met
    #257
    van erre valami progi, keresgélj valami letöltő központban
  • Czud
    #256
    Hali!!!
    Egy olyan problémám van hogy játék telepítés közben jött egy áramszünet és persze a gép újraindult. Namost a játékot nem tudom uninsallálni se újra feltenni mert azt hiszi hogy fönt van. Mit lehet csinálni? Nincs valami amivel leszedhetném a programok telepítése és törlése listából?
  • Met
    #255
    tanulj meg írni
  • RaPad
    #254
    Hi all!

    Mior ugye meg éne nyoni egy gombot a bootolásnál neke kirja hogy boot from CD_
    _

    és nyoo a gobot de ne csinál seit. Mi lehet a gond? több ször nyoja meg? csak bizonyos gobokat lehet? Hosszan nyomjam? Entert is utána vagy MI?!!!!!!!
  • zsoleer
    #253
    hello egy kérdésem lenne mért van az hogy ha xp rakok a gépre bármely virus irtot teszem is fel az auto protectet nem lehet be kapcsolni pl:panda nála sem tudtam többi oprendszernél simán megy 98,2000 ezeknél megy minden gond nélkül nem tudtjátok mi lehet a hiba elöre is kösz??? pedig sp1 is fenne van meg minden frisités netrol amugy nem tudjátok hogy a xp 64bites verzioja mire valo
  • Maffya
    #252
    Szeretnék telepiteni egy progit (win xp van fent ) és folyton ez jelenik meg:

    16 bites Windows alrendszer
    config.nt.A rendszerfájl nem megfelelő a futó MS-DOS és a Microsoft Windows alkalmazásokhoz.Az alkalmazásból való kilépéshez kattintson a bezárás gombra. BEZÁRÁS KIHAGYÁS


    Ha tud valaki segiteni ilyenkor mit lehet csinálni????
    Kösz.
  • Shodan
    #251
    Segítség ugyan az a bajom mint Jimmyjoint-nak!!!!
  • PetruZ
    #250
    Lásd a Komesznek adott válaszomat a másik XP-s topikban.
  • Komesz
    #249
    Sziasztok sracok, a kovetkezo lenne a kerdesem.
    Bizonyos alkalmakkor az XP-m eljatsza a kekhalalt. Altalaban jatek kozben, de van, amikor CD -> HDD masolas (pld. jatek installalasa) kozben is. A hibauzenet mindig ugyanaz: IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL. Probaltam ujratelepiteni az XP-t, fentvannak a legujabb driver-ek, sajnos, eredmenytelenek voltak a kiserleteim. Nagyon orulnek, ha adnatok egy-ket tippet, mikent lehet orvosolni a problemat. A konfig:
    - MSI 845 PE MAX-L alaplap
    - Intel P4 2.66 Ghz (533 FSB)proci
    - 2*256 MD DDR RAM (Samsung)
    - 80 G Seagate Barracuda IV.
    - Powercolor ATi Radeon 9600 Pro 256 Mb RAM
    - LG DVD ROM
    - LG CD iro
    Elore is koszi a segitseget!
  • KekszNET
    #248
    sziasztok
    akkor mi van ha a gep kek halallal all le random idokozonkent es lent annyi szerepel h ntfs.sys?!?!?!
    a gep kb tok uj!
    udv
    Keksz
  • GyaxyBoy
    #247
    Sztem vegyél ki ha lehet RAMot!
    Vszínű az!
    Vagy esetleg telepítsd újra a WIN-t és nézd meg, hogy más WIN el is ugyan ezt csinálja e? pl 2000 vagy Me!
    Van húzva a proc?
    Vagy!
    A Radeonnal nekem is volt egy kis gondom!
    Előszőr egy másik VGAt tettem be és úgy tudtam a drivert feltenni, aztán vissza ment az ATI és úgy ok volt!
    De legközelebb meg simán felment! Ezt nem tudom én sem, hogy miért, de akkor jó volt!
    Kellett neki a DIRECTX is, ami a VGA driver CDn volt!
    Mást nem tudok mondani!
    Próbálkozz! Sok sikert!
  • rushman
    #246
    az origo szoftverbázisán láttam erre a célra használható progikat
  • M@TriX
    #245
    erre biztos van valami progi, de nekem még nem kellett szorry, de biztos ha keresel találni fogsz.
  • rzozo
    #244
    A következö a problémám: sok gép van hálózatba kötve mindegyiken XP van. Hogyan tudom korlátozni a letöltés mennyiségét minden gépen, hogy aki használja ne töltögethessen világba mert upc előfizetés van és 15GB a korlát.


  • M@TriX
    #243
    szerezz be egy olyan verziót amiből kioperálták/menj vissza a boltba és kérd el a kódot
  • PszihoApu
    #242
    eltünt a lomtáram mitöl van ez?
  • Juster
    #241
    Hogy lehet kiiktatni a termékaktiválást?????

  • PCanalfabeta
    #240
    SZIASZTOK

    Nem muxik a restartom XP alatt (ujrainditas) nincs valami jo tippetek hogy miert?

    KOSZI
  • Met
    #239
    A történet a következő.
    Asus P4C800 lap, P42G, valami gagyi 64 megás radeon vga, 1 giga körüli ram, új vinyó, TFT moncsi.
    Xp telepítés, amikor a gép már a vinyóról indulna zöld csíkos a kép és az egér körül van egy kis négyzet szintén zöld csíkokból. Csökkentett módban elindul de nem tudja futtatni az alaplap drivercdről a telepítő file-t.
    Valakinek valami ötlete, hogy miért van?
  • rzozo
    #238
    Felejtsd el az ME indítólemezt. Rakd be az XP cd-t a gépbe és a bios-ba állítsd be hogy a cd-ről bootoljon.
  • rzozo
    #237
    A move maker 2 egy nagy szar majdnem minden xp-t megborít. Használj valami mást.
  • mafiahq
    #236
    Hi!
    Valaki nem tudja mitől van az hogy eltűnt a start menüm? se hang semmi eccer csak film nézés után eltűnt, azóta hiába índítom újra nincs is meg, valami elállítódhatott valaki tudna help hol tudom vissza állítani? vezérlőpultnál a tálca + start menü beállításai nem nyílik meg:( .
  • PetruZ
    #235
    Féregírtás csináltál már? Én valami Blaster-félére gyanakodnék, a folyamatos újraindulások és hibajelenségek alapján.
  • peteragoston
    #234
    Tud valaki nekem segiteni? MicrosoftMovie Maker-t 2-es re updateltem, es amikor ra akarok huzni egy effectet egy kepkockara kilep a programbol. (Ujraraktam a rendszert es megjavult, de sajnos megint ujra kellett telepitenem a windowst es megint ugyanaz a problema jelentkezik) ?!?!?
    Mi a francokat muvel ez az XP, nem normalis...
  • jimmyjoint
    #233
    Most meg msimn.exe hibát észlelt ezért leállt.
    Nem bírom már idegekkel!!!
    Mindíg van valami gáz
    Megőrülök!!!
  • jimmyjoint
    #232
    Hi all! Tudnátok nekem segíteni? Valahányszor elindítok egy filmet, 5-10 percig megy, aztán újraindul a gépem, és mikor bejelentkezik a Windows, ezt írja(és mikor az alábbi képet be akartam illeszteni, akkor megint csinálta), szóval ezt írja:




    De már nem csak fimeknél csinálja, hanem bármilyen programot futtatok, akoor is. És az Explorer is mindíg hibát észlel, ezért leáll. Mi a franc csinálja ezt? PLZ HELP!!!
  • rushman
    #231
    tuti vírus!

    olvastam, hogy némelyik féreg csinál ilyet fertőzött gépen
  • Mihail
    #230
    Nem tudom, hogy mi okozza de pár perccel miután feláll a rendszer minden file mindegyik merevlemezemen írásvédett lesz és jó pár program nem működik rendesen. Nem tudjátok mit tehetnék? Vírus vagy rendszerhiba vagy mi a fene ez?
  • #229
    Nem maradt le a képből semmi, tényleg nincsenek gombok, se semmi.
  • #228
    Van valakinek tippje mi történt a feladatkezelőmmel (ctrl+alt+del)

    Így néz ki, semmit nem tudok csinálni vele hetek óta (Xp magyar SP1)
  • GyaxyBoy
    #227
    Köszönöm sikerűlt megoldanom!