2219
A képek elég jól néznek ki...
  • kiskami
    #2059
    Megjött :D
    Sidhe-n kívül más magyar klánról tud valaki (lowlevel friendly)?
  • kiskami
    #2058
    Német ebay.
  • Marcus_
    #2057
    Csak kíváncsiságból;honnan rendelted a dobozost?
  • kerek1224
    #2056
    Na ja azért is kérdeztem, hogy melyik oldalon, mert én Venekor PvP-n vagyok, és gonosz oldalon.
  • Dant0r
    #2055
    Mondjuk az, hogy jó vagy rossz vagy csak pvp szerveren számít, itt később mindenki mehet mindenkivel.

    ja, és üdv a játékban, sokan mondják hogy méltatlanul elfeledett gyöngyszem ez az mmo, köszönhetően az ultraszar marketingnek.
  • kiskami
    #2054
    Huhh, a fae kezdőhelyszínen vagyok, jó oldalon (ez a faj csak jó oldalon indulhat). A goblinbarlangban elhaláloztam, és valami ismeretlen helyen ébredtem, de majd este privátban elküldöm, ha hazaérek és megnéztem - meg a szervert is.
  • kerek1224
    #2053
    hát én már 20-as vagyok, de le lehet mentorálni magamat.
    amúgy melyik szerveren vagy és melyik oldalon?
  • kiskami
    #2052
    Szasztok!

    Szerdáig nyomom a EoF trial-t, utána remélhetőleg hamar megjön a dobozos.
    Olvasom, hogy rengeteg tartalom van egyedüli küldizéshez a játékban, de együtt nyomatni ketten, hárman vagy többen is jó móka az eddigi tapasztalataim alapján (GW, WoW). Kivel tudunk koccanni ma és/vagy holnap este a 8-as monkommal? :)
    (ventri szerver van)
  • cain
    #2051
    nézd meg a linket az aláírásomban.
  • Torzonborz
    #2050
    van. bár oda csak a Sidhe tagok írnak.
  • kerek1224
    #2049
    meghalt ez a fórum?
    vagy van más hazai EQ2 hely?
  • KBB
    #2048
    *teljesítményt ad le... (reggel van még)
  • KBB
    #2047
    Ezt megértem, hogy nemkell 100 FPS, de elég érzékenyen érint, hogy még a stabil 30-at se sikerül tartani, miközbe a gépem kb annyi teljesítményt termel, mintha passziánszoznék. Gyakorlatilag a CPUn és a memórián kivül nem dolgozik más, pedig van még itt a vasban valami, amitől megszokott mozdulni a 3D-s világ. Engem csak ez zavar, semmi más. A játék eszméletlen jó, WoW után kész felüdülés volt vele játszani, tényleg, remek a hangulat is... de sajnos ezen a grafika dolgon én nemtudok továbblépni.
  • cain
    #2046
    ez nem csé, ide nem kell 100 fps. a 30 tökéletesen elég. más kérdés, hogy a játék nagy felbontású teljes részletességgel történő megjelenitéséhez jelenleg szerintem nem létezik személyi számítógép.
    optimalizálni nem igazán lehet, mert nincs két user egyforma konfiggal. ha sok ember van a képen, akkor biza le kell butitani a grafikát.
    szerintem a játék grafikája gyönyörű, de ami hosszútávon ittartja az embereket, az a content, és ebben az eq2 szvsz egyedülálló.
  • KBB
    #2045
    Jogos, szétoffoljuk itt az EQ topicot :)
  • KisKolok
    #2044
    Gyere inkább a Vanguard:SOH topikba, ott folytassuk!
  • KBB
    #2043
    Honnan van Vanguard béta kulcsod? Én is megnézném szivesen.

    Amúgy hol ovlastad azt hogy HC gamereknek készül?Én amit láttam belőle az tipikusan olyan tartalom ami kalandozás, felfedezgetés, persze lesz benne raid is meg stb, de dönthetsz.
  • KisKolok
    #2042
    Én is nézegetem a Vanguardot, most még van ~15 óra a letöltésből, meglátom én is melyik tetszik jobban:)

    Vanguard-dal a bajom az, hogy tényleg elég sivár a világ, szerintem nem lesz normálisan megoldva a grouping-rendszer(nincs instance, mindenhol vagy tumultus lesz, vagy otthagyják a fenébe),
    valószínűleg még hónapokba telik a világot feltölteni questekkel, npc-kkel, szörnyekkel,
    és -számomra inkább elrettentő, mint kellemes-, hogy hardcore játékosoknak készül. Nekem nem lesz napi 4-6 órám ezzel foglalkozni, max. hétvégenként. Szóval.. áhh, érjen már le! :)
  • KBB
    #2041
    Jah, bár ebben már most elég sokminden benne van, amit már most implementáltak, de ne kanyarodjunk el a témától, mer elvégre ez egy everquest 2 topic:)

  • MrStokes
    #2040
    Az az igazsag, hogy az elejen kb. minden jatek igy indul, megigernek fut-fat, aztan az elso 1-2 evben nagyon sok mindent nem tudnak belole teljesiteni. Anno a WoW-ban is igergettek sok mindent, amibol meg jo sok minden nem realizalodott, szoval csak ovatosan ezekkel a dolgokkal. :D
  • KBB
    #2039
    Jaja, Január 29-re van irva.
  • MrStokes
    #2038
    Kivancsian varom, es minden mas, kicsit is igeretes, a kozeljovoben megjeleno MMO-t.
  • Torzonborz
    #2037
    Még nem de nemsokára megfog.
  • MrStokes
    #2036
    De Vanguard meg nem jelent meg, vagy mi ?
  • KBB
    #2035
    Ahham.

    Hát most nagyon eltántorodtam EQ-tól. Kicsit utánanéztem Vanguard-nak éshát enyhén kifejezve elállt a lélegzetem. Minden jót beleraktak ami eddig megjelent MMO-ba. Elég jónak tűnik.
  • Torzonborz
    #2034
    általános összefoglalót nem nagyon lehet írni mert csöppet összetett a játék. inkább próbáld ki a trialt ha eddig még nem tetted meg bár a high contentből az semmit sem mutat meg de legalább az alapokkal tisztában leszel.
  • KisKolok
    #2033
    Eq2-höz nincs teljesen összefoglaló adatbázis-
    úgy gondolták a fejlesztők, hogy inkább mindenki saját szemével ismerje meg a játékot.

    Én is vacilálok a megvételén (16-a utolsó vizsgám, addig kellene döntenem:P), vagyis már megvan az alap, csak kiegészítőkkel együtt olcsóbb, mint mindet külön megvenni.
    Amúgy nem sokat fog változni a játék, csak jobban elkülönülnek a kasztok, és sokkal több group content lesz (solo marad ugyanannyi kb).

    Amúgy Achievement system van, ami nem függ karakter szinttől, azt különböző "érdekes" questekért kapod.
    Szóval 3xp van a játékban: combat, crafting és achievement.
    Azokért kapsz csak AA xp-t, amik még a "zöld" kategóriában vannak. Sokan befagyasztják a combat xp-t (ilyet is lehet), hogy megcsinálják a szintjükön lévő összes questet sok-sok AA-ért.
    Össz. 100 AA-t gyűjthetsz össze, amit két fán oszthatsz el.
    Van egy kasztodnak megfelelő, és van egy ami a "csoport"odnak. (nem tudok jobb kifejezést, pl. Warrior fába tartozik a Berserker-Guardian, Druidába a Fury-Warden, így kettesével csoportosítva)

    Itt jön képbe a Mentor-rendszer, amivel, ha véletlenül kihagytál mndjuk egy lvl20 questet, de már lvl40 vagy, akkor lementorálhatsz egy 20. szintű haverodhoz, ha ketten megcsináljátok a questet te is kapsz AA xp-t.
  • KBB
    #2032
    Noh "végigvittem" a Play the Fae-t. Eddig marha jó. Vacilálok még a megvételén, az a bajom most csak, hogy nemtom mi jön még. Tudtok esetleg valami összefoglaló leirást instákról, meg pl. erről a "talentekről" vagy hogy is hivják itt...?
    Olyanra gondolok mint pl a Guild Wars-hoz a Guild Wiki vagy WoW-hoz a WoWWiki, ami nemcsak egy szürke adatbázis mint pl az allakhazam.
  • KBB
    #2031
    KisKolok: Play the Fae még

    Torzonborz: Jaja, 30 a max, de leesik ilyen 10 környékére az meg elviselhetetlen. Anniyra meg nem beájulás a grafikája, ott az Oblivion, ennél jobb grafikája van és csont nélkül hasít a konfigomon.
  • KisKolok
    #2030
    Már meg is vetted, v Play the Fae trial?
  • Torzonborz
    #2029
    hmm arra nem gondoltál , hogy 30 a max ? ez nem fps minek több ? persze ez csak tipp mert soha nem mérte le . :D
  • KBB
    #2028
    Nagyon nem optimalizálhatták ezt a játékot, ha bemegyek Old Kelethin-be akármilyen grafikai beállítás mellett egyszeruen nem bír kiköhögni 30-nál több FPS-t. Mi a fene van ezzel? x1900XT, 2 giga ram meg egy AMD X2 4200+ nem elég neki?
    Valakinek van valami trükkje erre, vagy egy ilyen jó grafikájú játékot mindenki gyök2 beállításokkal játszik?
  • Torzonborz
    #2027
    erről a témáról bazi sokat lehetne írni mindenesetre az biztos , hogy van benne kihívás bőven.kell hozzá jó raid leader , összeszokott csapat , namedenként változó taktika , jó cucc rengeteg resistel stbstb.
  • KBB
    #2026
    Aham. WoW-oztam másfél évig, és ott végigjártam minden Raid instát (kivéve AQ40 főbosst nem és Naxxramas) és azokat élveztem a legjobban, szóval azért érdekelne hogy működik itt az élet ilyen téren.
  • Torzonborz
    #2025
    "end-game ügyekben" hmm mire is gondolsz ? raid instákra ?
  • KBB
    #2024
    Most még a gamersloot.net -en agyalok ott még egy ezressel olcsóbb, ott ugye csak a kulcsot küldik, csak azt nem tudom hogy az most milyen verzió, csak kieg vagy all in one. Megvárom mig kinyit az ügyfélszolgálat...

    Amúgy van itt valaki a Sidhe klánból? Szívesen beszélgetnék a game-ről valakivel aki kicsit bennfentesebb az end-game ügyekben.
  • KBB
    #2023
    Jó ez az oldal, kössz még egyszer a tippet, tényleg ott figyel hogy benne van minden ami eddig kijött. Itt 1 fontal drágább a szállitás, de tényleg olcsóbb maga a game, 24 fontra jön ki, kb. 9,5k HUF-ban.
  • KBB
    #2022
    Köszi szépen, rátapadok! :)
  • MrStokes
    #2021
    Sztem teljesen biztos, en itt neztem, a features alatt irja az includes-nal.
    Lasd: Echoes of Faydwer info

    Es itt mintha meg olcsobb is volna, en innen szoktam rendelni. Szallitasi, csomalgolasi dijra nem emlekszem, nezd meg a honlapon.
  • KBB
    #2020
    Ez mennyire "biztos", hogy "Echo of Faydwer" retail, dobozos változatához adják az alapjátékot + az előző kiegészítőket? Erről merre olvastatok?
    Csakmert http://www.game.co.uk itt megtaláltam és ők szállítanak kishazánkba is, szállítási költség 3 font, a játék meg 25. Igy egész elviselhető lenne, mert ha összeszámolom SOE Station árak alapján:
    Echo of Faydwer (only) - $39.99
    Előző két kieg - $29.99 * 2
    Alapjáték: $19.99
    Kerekitve az 100 dolcsi mire mindet megveszed szemben a kb $55-os dobozos new gamehez képest (középárfolyamon számolva).