2219
A képek elég jól néznek ki...
  • kiskami
    #2099
    Mentoring lényege éppen az, hogy nem kell egy szintre hozni a karikat, hogy jól tudjanak egymással játszani. A játék egy szintre hoz.
  • Sáska
    #2098
    Akkor majd megpróbálom magam veled egy szintbe hozni, igaz mostanában kevés időm van játszni!
  • kiskami
    #2097
    Ha szorgalmasan ütöd a mobokat, meg csinálod a quest-eket, akkor előbb-utóbb pottyan valami frankó cucc... :)

    Én most hagytam el a 30. szintet, és eddig kicsit kihaltak voltak a kezdő helyszínek, de lvl20 körül már lehet csapatolni (BB, SH), utána meg csak szándék kérdése. Igaz nem a guilddal, hanem altokkal meg mindenféle összeverődött bandákkal. Ráadásul én vagyok olyan mazo, hogy guarddal szólózok és nem érdekel a xp grind, inkább a questing.

    Egyébként szívesen segítek bárkinek, ha fent vagyok, rámszóltok és nem vagyok éppen csapatban. A karim neve Rundumbum.
  • Torzonborz
    #2096
    bizonyám ezzel még sokan vannak így :)
  • Sáska
    #2095
    jah, értem:) nem tudtam hogy van ilyen funkció
  • MrStokes
    #2094
    Mentorolaskor a nagy szintu kari effektiv szintje a tieddel lesz egyenlo, kvazi visszacsokken a nagy szintu kari szintje a tiedre es mind2-en kaptok XP-t.
  • Torzonborz
    #2093
    mondom mentor :P
  • Sáska
    #2092
    nem akarok megkérni magasszintűt, mert:
    1.én is utáltam, mikor wowban azzal fárasztottak a lvl15ös karik, hogy vigyem őket dm-be.
    2. elveszi a játék hangulatát, hogy csak rohangálsz egy magasszintű után, és nem kapsz xp-t, ráadásul ha új vagy, azt sem tudod, hogy mi van.:)
  • Torzonborz
    #2091
    menj pár alacsonyabb szintű insátba aztán lesz cuccod :D meg próbálj befűzni pár nagyobb karit hogy mentorozznak bár gondolom már halálra unják ezt :D
    egyébként a pvp igen jó móka volt annó .
  • cain
    #2090
    alacsony szinten kisebb a választék, de azon a néhány szinten elég hamar (órák, napok) átrohansz. minden kalandozó legnagyobb ellensége, a méltán rettegett randomgenerátor így dobta ki. ;)
    kis kitartás még, kb. egy hónap múlva (november 13.-án) jön ki egy új iegészítő, alacsony (1.-20.) szintű tartalommal, új fajjal, stb. ez mindig felturbózza az alacsony szintűek populációját (is), akkor majd lesz csapat bőven, még ha guilden kívüli is.
  • Sáska
    #2089
    Amúgy sajnálom, hogy csak most vettem elő újra..nagyon szép a grafikája, egy mostani rendszeren elfut elég jó beállításokkal. Nekem most very high-on van (asszem - a 2. legjobb), és csak a városban röccen egyet-egyet.
    A spellek kidolgozottsága, a karakterek mozgása és a táj részletessége nagyon jó.
    Amit furcsállok az az, hogy lvl15ös vagyok, és még nem esett 1 ruha sem, amit fel tudnék venni (csak kesztyű, meg cipő, de robe nem..). Most ami van, azt vendortól vettem, hogy ne a lvl1-es robe legyen rajtam. Remélem magasabb szinten nagyobb ruha és fegyverválaszték lesz.
    Az sem olyan jó, hogy nincs nagyon kivel partizni, sokszor jó lenne, nem csak a hangulat miatt, hanem a mobok erősség miatt is.
  • Sáska
    #2088
    én már azóta a Sidhe sorait bővítem:)
  • cain
    #2087
    (sáskának is szól)
    több magyar community is van, pl. az aláírásomban megtalálod az egyik elérhetőségét.
    pvp: nincs túl sok tapasztalatom vele, de az biztos, hogy a kezdeti nagy lelkesedés alábbhagyott. ezt a játékot nem pvpre találták ki, ez néhány embernek előny, néhánynak hátrány, ki hogy éli meg, hogy nem tudja a másikat a földbe döngölni. nekem spec. néha hiányzik, de jól elvagyok nélküle.
    szerverek: 2 szerver?! csak pvpből van 3, standard ruleset, roleplayer és station exchange. összesen van vagy 12... amerikai (ebből van a legtöbb) és "nemzetközi", német, francia, orosz nyelvű (!!!) szerverek, utóbbiból pvp is van, vagy roleplayer szerver, station exhange szerverből is van pve és pvp... valamit nagyon elnéztél.
    a már említett júniusi hozzászólás írójának simán be kellett volna másolni az aláírásában szereplő címet az explorerbe, és máris valamivel frissebb infók között böngészhetsz. ritkán járok ide, de a guild oldalát igyekszem frissen tartani. az oldalon a kezdőknek menüpontban megtalálod a velünk való ingame kommunikáció lehetőségeit is, vagy beregisztrálsz a fórumunkba, és ott készséggel állunk rendelkezésedre.
  • Sugam
    #2086
    volt annó , még most is lehet ,hogy van 1 magyar community.. de többnyire hajg lvl, meg szétszórva egykét núbi mint én...egyedül unalmas de vannak magányos farkasok is akik szeretik a solo pléjinget..
    1ik legjobb játék. sokkal összetettebb jobb mint a wow.. az könyebb sokan azt játszák. nemtudom mennyire vagy ,hogy volt itt a pvp de szerintem azt kellett volna bele elejétől belerakni, de lehet azóta ultra jó a pvp is. hát az hiányzott. de azért jó volt ölni a felfele nyilas giantokat lvl 26on vagy mennyin :D
  • Sáska
    #2085
    van 7 napos trial, sztem azt próbáld ki.
  • Torzonborz
    #2084
    mmo , meg kell venni , nincs tört server.
  • Hopsz
    #2083
    Hhy most láttma gamet és olvastam róla csak az nem volt konkrétan irva hogy ez netes csak mint a wow vagy van sima single vagy hasonló modja?
    Meg hogy ha csak netes akkor gondolo meg kell venni és akkor kapunk accot mint a wownál vagy vannak tört serok?
    pls valaki informáljon.
  • Sáska
    #2082
    pedig sokkal szebb a wownál, és így lvl10en maga az egész rendszer is sokkal összetettebnek tűnik.
  • lololol
    #2081
    wow miatt
  • Sáska
    #2080
    Ezt a játékot megvettem, mikor kijött, de akkor sajna úgy akadt a gépemen, hogy kb 2 nap játék után el is felejtettem, annyira élvezhetetlen volt. a minap eszembe jutott, s ujra feltettem. Hát a mostani konfiggal egész más a game.
    DE mitől ennyire népszerűtlen? Láttam, hogy csak 2 szerver van, valamint itt is az utolsó hozzászólás júniusban volt.
  • cain
    #2079
    szerintem tedd fel belőle a legújabbat. valamint nem tudom, hogy milyen verziójú .net keretrendszer van nálad, de abból is érdemes legalább egy 2.0át felrakni. ha nagyon nem megy, akkor a windoze reinstall lehet a következő lépés.
    valamint ebben a melegben ügyelj a géped megfelelő hűtésére is. de számíts rá, hogy 1 gb rammal a játék még közepes részletességen is belggolhat időnként.
  • Torzonborz
    #2078
    ha tetszik a játék és megvennéd akkor igen. ha nem akkor nem :)
  • Maksi
    #2077
    ér nekem ennyit egy 7 napos trial? :) Köszönöm a tanácsokat mindenesetre!
  • Torzonborz
    #2076
    10-re ? talán Vistád van ? :) az egy dolog egyébként hogy dx9c a dátum mikori ? amit cain mondott még azzal érdemes variálni azaz több catalystot kipróbálni.
  • Maksi
    #2075
    Abból a 9c van fent egy jó ideje. Érdemes lecserélni 10-esre?
  • Maksi
    #2074
    az bizony, Catalyst Control Center ver. 1.2.2425.37188
  • cain
    #2073
    catalyst?
  • Torzonborz
    #2072
    az elég hozzá . hmm a legfrissebb dx van fent ? egy próbát megér .

    egyébként az hogy 2004es semmit nem jelent mivel an úgy írták meg hogy még évek múlva is megállja a helyét a grafika . s bizony szvsz még most sem nevezhető randának .
  • Maksi
    #2071
    Gigabyte x800pro 256 MB-os
  • cain
    #2070
    szerintem a videomemóriából fut ki. milyen videokarid van?
  • kiskami
    #2069
    Én 768-al játszom, induláskor és kilépéskor sokat darál, de egyébként jó.
  • Torzonborz
    #2068
    úgy hogy mmo és nem szimpla offline játék. 1 gigával is elfutkorászik de hogy igazán pöpecül menjen biza nem árt neki a 2 .
  • Maksi
    #2067
    1GB memória, meg van 2GB virtuális azon felül. Hogy lehet ekkora memóriaigénye egy 2004-es játéknak?
  • Torzonborz
    #2066
    hmm direct x fut vmilyen hibára. a hibaüzenet szerint kifogyott a szuflából ( memória ). mennyi ram van a gépedben ? page file mérete mekkora ?
  • Maksi
    #2065
    http://img520.imageshack.us/img520/7916/eq2hibaii5.jpg

    Ilyen hibaüzenettél vág ki a játék igen gyakran. Mi lehet az oka, és hogy lehet orvosolni? Ja, csak 7 napos trial-t töltöttem le, azzal ismerkedek a játékkal.
  • Maksi
    #2064
    thx
  • kerek1224
    #2063
    Ja, de az árkád media marktban láttam, valamelyik kieg+alapjáték, 5000.
  • kerek1224
    #2062
    Én 2400-ért vettem meg a cdgalaxisban, de már elfogyott. És 15 dollár/hó.
  • Maksi
    #2061
    Meg tudná mondani valaki, mennyibe kerül az alapjáték, és mennyi a havidíja?
  • cain
    #2060
    a qeynosi zsoldosok, a renitensek, és a nexus lordjai vannak még (amennyire tudom). bár utóbbi a recruit szüvegük szerint nemzetközivé avanzsált.