2219
A képek elég jól néznek ki...
  • Sáska
    #2139
    szerintem valamit beneztel, mert anno mikor en trialoztam, en a Runnyeye serverre csinaltam karit.
    Ha jol tudom, kulon van USA meg EU-s verzio. Bar lehet, hogy csak a server valasztasnal dol el, hogy USA, vagy EU.
    En a helyedben vennek egyet, s varnek, amig frissiti magat. Igy lehet, h kicsit tovabb tart, viszont van egy dobozos eredeti jatekod...
    Nekem is nagyon tetszett maga a jatek, csak sajnos alig talalkoztam emberrel, s ez elegge lehangolt. Persze en sem voltam magas szintu, nem is tudom, hogy meddig jutottam el, de nem sok ember volt, akit lattam.. Gondolom ez magasabb szinten biztosan valtozik, de nem tudom, hogy ennyi ev utan erdemes-e elkezdeni, vajon utoleri-e az ember a tobbieket?:)
    Mindenesetre sztem is jo kis game, csak nagy kar, hogy ennyire kevesen jatsszak.
  • fetvozso
    #2138
    Haliho,

    Volna nehany lama alapkerdesem.
    Most talaltam el az EQ2-hoz, lassan kitoltom a trialt, es eddig nagyon tetszik :)
    Viszont par dolog nem egesz vilagos.
    - Neztem itt, hogy magyarok a Runnyeye serveren vannak szamosabban, am ezt a lehetoseget fel sem ajanlotta karaktergeneralaskor. (Igy aztan most a Permafrostot boldogitom :P) Ez a trial korlatja, vagy en neztem be valamit csunyan?

    - Kozelg a standard verzio megvasarlasanak a pillanata. Ehhez kapcsolodva: van-e kulon US meg EU verzio, vagy teljesen mindegy, hogy mit honnan toltok/kuldetek?

    - Hogyan erdemesebb csinalni, a mostani accountomat atbillentem fizetosre, es majd csak felajanlja, hogy toltogessem le a maradekot, vagy vegyek egyet, es majd csak felajanlja, hogy felulirja a trialt?

    - Ja es a legfontosabb - mennyire elo a jatek? Ezt ezalatt az ido alatt azert nem tudtam megitelni meg. Az halistennek nyilvanvalo, hogy akkora tomeg nincs mint a wowban, de akad azert group meg tradepartner ha keres az ember?

    Elore is koszonom a segitseget...

    Gál
  • HUmanHunter
    #2137
    okmindegy megoldottam
  • HUmanHunter
    #2136
    hali!
    miért van az,hogy az account management be beenged de a gameba nem?
  • Epimetheus
    #2135
    Szevasztok

    Van itt aktív játékos aki US serveren játszik?
    Esetleg épp a Permafrost-on??
  • cain
    #2134
    Ez a hír jónéhány ex-eq2 játékost érinthet:

    http://livinglegacy.station.sony.com/en/everquest2.vm
  • cain
    #2133
    állítólag jobb a populációja. ami biztos, hogy a pingje a runny 200 felettijével szemben olyan 50 körüli átlagban, mert az a szerver fizikailag is európában található.
  • Sáska
    #2132
    azért lehet látni embereket alacsony szinten is. Nem azt mondom, hogy minden sarkon, de azért vannak.
    gondolod, h nem eu-s serverekn jobb a helyzet? Es mi van a masik eu serverrel?
  • cain
    #2131
    sajnos a runny populációja alacsony, és ez főleg az alacsonyabb szintű csapatolásoknál okoz problémát. általában 20-40. szint között már gyakran tudsz találni groupot, alatta szinte csk szólózol, és megismered a karidat, felette meg szólózol, küldizel 70ig, mert nincs csapat, fölött meg küldizel szólóban 80ig, mert röhelyesen kevés xp jön egy group során, és a küldikkel nagyon jól lehet fejlődni. 77+tól már elég gyakran lehet pickup groupokat találni instákba, illetve dungeonokba.
    ez van, mindenki raidel.
  • Sáska
    #2130
    köszi, bár nem találtam meg.
    De letöltöttem az eu-s installt is, és az alapot ujratettem, igy már jó.
  • Torzonborz
    #2129
    igen a launchpadon van egy kis legördülő menü ha jól emléxem
  • Sáska
    #2128
    lehet valahol állitani, hogy US vagy EU servereket mutasson? csak US-t látok.
  • Jockey
    #2127
    mind1, storno a dolog, AOC-re gyúrok ott majd pvp-em remélem eleget:p
  • Torzonborz
    #2126
    jaja amcsi serveren is 20-30 között voltak a karik és marha jókat pvpztünk.
  • Fritz Von...
    #2125
    Hát ezen nem múlik, mert a Nagafenen vannak karijaim mindkét oldalon. Nem feltétlenül kell lvl 80on PvPzni, nekem is van lvl 12-re lockolt karakterem, kifejezetten a ratyi Qeynosi oldal ritkítására. :)
  • Jockey
    #2124
    pont ez a bajom
    runneye-on volt pár low lvl karim, és igazából engem a pvp ami meg tud kötni hosszú távon
    elvileg az accountom még él, mivel volt ingyen napom is, de nem fogok egyedül bohóckodni, mire belerázódnék jön az AOC, így felesleges pénzkidobásnak érzem a dolgot, eleve nem kellett volna erre a hónapra se előfizetnem:P
  • Fritz Von...
    #2123
    Kár volt pedig. Az Everquest 2 jelenleg a legjobban kidolgozott, és a legtöbb, 98%ban bugmentes tartalmat adja a mai MMO piacon. A különféle revampok után már szólózható is, egészen lvl 80-ig. Egy halom quest, cucc, szórakozás, lakberendezés, szöszmötölés van.
    A magyarok kevésbé HC része a Runnyeye szerveren van, a Sidhe guildban. Ott biztosan találsz olyanokat, akik tapasztaltak és kiskarival nyomulnak.
    Én is pont most filózom azon, hogy akkor megint befizetem, amíg nem lesz AoC, vagy másik, jobb MMO.
    Bár én inkább a PvP szerverre nézek vissza. :)
  • Sáska
    #2122
    kár pedig, mert mikor most felraktam, nagyot néztem, hogy mennyire szép. Anno a legalacsonyabb beálitásokkal is játszhatatlan volt, mert annyira akadt, most meg simán elfut úgy is, ha minden max-on van. A contentről is jókat hallottam.
  • Jockey
    #2121
    hasonló a sztory nálam is.
    Beléptem, futottam pár kört aztán rájöttem sok idő telt itt már el, szal gyorsan cancel account ment is:P
  • Sáska
    #2120
    1-2 honapja én is megnéztem, de alig volt ember alacsony szinten, meg egyedül is toltam, igy a 10 napos triallal be is fejeződött a történet.. Pedig nekem is megvan eredetiben, csak mikor kijött nagyon gyenge volt a gépem hozzá
  • Jockey
    #2119
    játszik még valaki?
    van valami low lvl karim, érdemes leporolni vagy hagyjam a francba az egészet?
    mivel gondolom nem alt karikkal van tele a játék, ezért solot mennyire erősítették lehet küldizni vagy inkább csapat orientált?
  • cain
    #2118
    Most helyeztek üzembe a SOE részéről egy médiaanyagokkal telített oldalt a játék eddig megjelent tartalmairól. Az audiovizuális élvezetek szerelmesei, vagy azok, akiket egyszerűen érdekel, hogy a megjelenés után 3 évvel hogy néz ki a játék, azok az alábbi linken megtalálnak mindent, mi szem-szájnak ingere: letölthető videók, zenék, háttérképek, concept artok, honlap témák, animált képek, screenshotok...

    Everquest II Fan Resource Center
  • Dant0r
    #2117
    Hallod milyen kiegekkel?
    Mert ha a Rise of Kunark is benne van lehet érdekelne:)
  • Sugam
    #2116
    faterod pedig jót akart :d. függjé teis keciek
  • Torzonborz
    #2115
    jajj a hülye havidíjak miauuuuu
  • Balazs15
    #2114
    nekem megvan a játék faterom hozta németországbol de még fel se raktam és nem is akarom a hülye havidijak miatt.. tehát ha vkinek kell eladom
  • cain
    #2113
    az alapjáték alapesetben 1 dvd. a 2. dvd akkor jár hozzá, ha a limited editiont vetted meg.
    ha kiegészítőkkel együtt rendelted meg, akkor lehet benne több lemez is, a megfelelő serialokkal. ez esetben reklamálj emailen/telefonon a cégnél, ahol megrendelted.
    az aláírásomban szereplő linken a kezdőknek szóló szekcióban külön részletezem, melyik verziót érdemes megrendelni, és miért.
  • Forcid
    #2112
    Hello!
    Nekem lenne 1 kis problémám a game el!
    megvettem a játékot mer megtetszett és szívesen játszanák vele de mivel háhozszálítás volt és nem küldték el a DVD 2 őt ! úghyogy kéne a teljes játék aki fel tudná tölteni vagy linket adni megköszönném megvan a Serial om szóval ilyen cuccokal gond nem lessz csak a game kell :( esetleg ha letöltm a trialt azzal ha eregelek tudok játszani teljesen ?
  • cain
    #2111
    kellően sokan, hál istennek, bár még mindig rengeteg hely van újaknak. =)
    csekkold le nyugodtan az aláírásomban szereplő linket, és a fórumot.
  • Torzonborz
    #2110
    jah cain nyomatja még meg a runnyn jópáran. vmelyik nap én is benéztem s Neriaknál nyomattam egy kicsit. jópofa az a hely bazi gyorsan lehet szolóban karit húzni ( brigandot :D ).
  • Kraptor
    #2109
    Valaki nyomatja még?
  • Torzonborz
    #2108
    hája :D tudod az ember mindíg jobbra vágyik ;)
  • cain
    #2107
    lál torzi, te anno ugyanígy vártad a vanguardot is, meg azt a 10 másikat. =)
  • cain
    #2106
    ... amivel kötve hiszem, hogy egy éven bellül játszani fog.
  • cain
    #2105
    hát itt nem leszel 2 nap alatt lvl80...
    3-4000 quest van jelenleg a játékban.
    van trial, le tudod tölteni, ki tudod próbálni, és eldöntheted, tetszik-e vagy sem.
    sajnos a most megjelent kiegészítőhöz, a rise of kunarkhoz még nem készült el a trial, és nincs információm, hogy lesz-e belőle egyáltalán.
  • Brainless
    #2104
    nem erdemes egyikbe sem bele kezdeni ?
  • Torzonborz
    #2103
    francokat. Age of Conan-t várja inkább :P ;)
  • Sugam
    #2102
    ne kezdj el semmit, minden szar. warhammer onlinet várd meg szerintem:)
  • Brainless
    #2101
    Sziasztok !

    Melyik jatek tartalmazz tobb és mélyebb tartalmat ? Vanguard vagy Eq2?

    Gondolkodom hogy belekezdjek valamelyikbe, de nem iagzán szeretnék ilyen 2 nap alatt max szitnu vagyok es varhatok a riadre jatekba bele fogni... Szoval content>all.

    Köfi előre is
  • cain
    #2100
    a Rise of Kunark kiegészítő mától előrendelhető a SOE Stationön:
    - link -