89
Midi, audio multi-track, tracker-ek, soft synth, VST plugins és társaik
  • Rpeee
    #89
    http://www.youtube.com/watch?v=TtVpTiP_VZs

    ---------------------------------------------------------------
    csekkold a csatornám
    http://www.youtube.com/user/softsynthportal?hl=en
  • Rag Oil
    #88
    fl sokkal könnyeb mint a reason. autista haverom is azt mondta.
    am kevert modban elég verhetetlen a hangzása.nekem nem jön be a reason fl-t viszont elég jól tudom használni abletonetmeg robert natus használ bár kedvnec elöadó mégsemazt használok...
  • nimrod45
    #87
    Üdv mindenkinek!

    Szeretnék (csak) hangot rögzíteni egy weblapról (pl.youtube vagy ez ), és csak azt akarom kérdezni hogy ezt milyen programokkal és azon belűl milyen beállításokkal tudnám ezt végrehajtani.
    A válaszokat előre is köszönöm!
  • vizipipa19
    #86
    Sziasztok!
    Fel kéne kicsit fríssíteni ezt a topicot!!!!!
    Ez egy saját szerzemény!:D
    http://www.youtube.com/watch?v=vNu7uu2NsH4
  • DJ Tope
    #85
    Én a traktor scrach pro-t ajánlom.Az év progija lett.Van egy scrach verzio meg egy normál keverő is.Pofon egywszerü vele mixelni.Virtual dj-vel is elég sokan tolják de sztem az gáz.
  • vizipipa19
    #84
    Nos nem tudom hoyg lemondtál e még a válaszról, de sok keverőprogi van fent a neten. A legnépszerűbbek a traktor dj, és a virtual dj. Ezek elég sok helyen fent vannak, szóval haználd a jó öreg google os megoldást.:D
  • matyi0323
    #83
    Hali, lehet nem ide tartozik, de tudnátok mondani valami könnyen használható jó keverő prgit, vhol láttam M-audio torq nevü progit, de az csak keverővel működik ( azt mondják ) de nekem az nincs..^^ Ahhoz hasonlót keresnék, köszi:)
  • DJ Tope
    #82
    Nekem is csinálta ezt a cubase és ezért szedtem le a francba.Fl studio 7 is nagyon jó program.Használd azt vagy vegyed meg eredetibe a cubaset:)
  • metallicaman
    #81
    Sziasztok!

    fent van a cubase sx 3 és ehhez feltettem az addictive drums progit!
    Előnek megszólal de aztán ha kilépek belőle akkor többé nem akar megszólalni ezzel mit csináljak?

    Köszi a választ

    egyzsrűen megörülök ettől!
    Már op rendszert is telepítettem egyszer!(windows XP sp2)
  • rolieee
    #80
    valaki tudna ajánlani egy programot amivel egy már meglévő számot sávokra szétlehet bontani? dobot szeretnék kivennni, vagy elnémítani és nemigazán sikerült kiokoskodnom magamtól:(
    előre is örök hála!:)
  • datsemo
    #79
    Hy all!

    Nemrégiben indítottam egy oldalt,aki gondolja,ide feltöltheti a saját zenéit!


    Datsemo Homepage
  • human8
    #78
    Hello..srácok...
    Van 1 kisebb fajta gondom...Nekem 7.0 XXL-FL-em van...és Spectrasonics Atmosphere VSTi...nagyon érdekesen használja....Egyszerűen amit piano rollba megírok azt később játsza le....tehát ne ott szól a hang ahol kéne hanem késik, és ezáltal nem lehet egy épp basszust írni.....Padnál még elmenne, bár az is idegesítő.Remélem tudtok segíteni, v.remélem már vki találkozott ile problémával.Aki tud segítsen pls....
    Thnx LEvi , Győr, human8
  • Dj Kery
    #77
    Halika all!;)

    Olyan megbízható emberre lenne szülségem aki segítene REMIX készítésben és együtt dolgozna velem! Hálás volnék neki!!;)

    Programok: ACID Pro 6.0, FL Studio

    Előre is köszike!;)

    Helloka!

    E-mail: [email protected]
  • Zeccc
    #76
    Sziasztok!
    Nincs valakinek meghívója ide? http://www.proaudiotorrents.org/
    Köszike előre is! :P
  • SZilaJMaGGoT
    #75
    Sufni zene keveréséhez, vágásához stb mit ajánlotok?? Tehát ha felvan véve külön dob gitár bass meg ének, és valamit mondjuk halakítani kell, kivágni, vagy vmi, aztán meg összerakni...
  • horgas
    #74
    Köszi!!! NEm is tudtam, hogy ez erre is jó :o) Mennyi minden van ami ott van az orrunk előtt és nem veszzük észre.... :o)
  • Bengabe0701
    #73
    horgas!
    Elvben bármilyen szerkesztő progi tudja, ami hanghullámot kezel, de példának Nero wave editor, Cool Edit vagy az utódja Adobe Audition stb, talán legeygszerűbb a Nero, mert sokan használják. Ha nincs, biztosan egyszerűen találsz letölthető változatot, csak figyelj rá, hogy ne sima Burning ROM legyen, hanem olyan csomag amiben a Wave Editor benne van. (pl.: Nero 7) És még valami, ha mp3-al akarsz dolgozni és mp3 formátumban is akarod elmenteni az anyagot, akkor kell a Nero plugin.
  • horgas
    #72
    Sziasztok! Lécci halk felvételt valami módon fel lehet hangosítani? Akár wav akár az mp3 megoldás is érdeklne. Köszi!
  • jozsef22
    #71
    Haly!
    Ha mid fájlok kellenek, sok szerkesztő is ilyet használ, akkor:
    freekaraoke.cwi.hu

    rengeteg karaoke zene, ami éneklésre és szerkesztésre:) is alkalmas.:)


    joco
  • Tetsuo
    #70
    Én sajna nem, autókat szerelek.. majdnem minimálbérért. :(
  • Tetsuo
    #69
    Bár az nem zeneszerkesztő progi, azért válaszolok: nem.
  • Tetsuo
    #68
    azt sokféleképp meg lehet csinálni, sok progival..
  • sharamboy18
    #67
    keress rá a google-ban hogy fájldaraboló:)...én is találtam:D
  • cr3ativ3
    #66
    Beszereztedm EZ Drummer VST plugint. A gond vele az, hogy Nero wave editorral, nem tölti be sehogy sem a dobokat, És semmi hangja nincs :(
  • Pitbull90
    #65
    Hy

    Nemtom jó helyre írom e.. de lenne suükségem egy játék zeneíróra...
    a kor régies lenne olyan Warcraft stílusu zenéket szeretnénk kézhez kapni.. van egy készülő oldalunk sajnos még eléggé az eleén van (mivel játékot fejlesztjük nem jut erre idő) de 1-2 dolgot meg lehet tudni róla...
    Előre is kössz
  • fantoo
    #64
    PLZ HEELP!!!
    Egy olyan progira lenne szükségem amivel mp3 és audio számokat tudok feldarabolni ill. megjelölni úgy, hogy tudjam cd lejátszóban léptetni mondjuk x percenként akár 1 hosszabb mixet is. Ráadásul olyan lenne a legjobb, ami úgy oldja meg, hogy zene folyamatossága megmarad tőle, nem ugrik a megjelölt részek között.
    Húú ezte jól megaszontam.
    Ha vki tud ilyet írjon azonnal.
  • tombyx
    #63
    A bpm studio v4.8-at használja itt valaki a teljes verziót?
  • BaltásRém
    #62
    Sziasztok !

    Itt mindenki dobmintákkal, meg dallammintákkal dolgozik ?
  • Nitrous Express
    #61
    és egy olyat,amivel fel lehet gyorsítani a számokat,és el is lehet úgy menteni őket?
  • Joke 33
    #60
    jójó,de azért nem lenne rosz egy ilyen progi...
    csinálhatnának
  • Tetsuo
    #59
    Ezt még egy komoly stúdióban sem tudja mekcsinálni egy komoly hangmérnök, próbálkozni persze lehet.. :)
  • Joke 33
    #58
    hy
    nem tud valaki olyan progit,amivel külön lehet szedni a zenében a szöveget és a zenét?
    vagy a hangszereket?
  • Szabiee
    #57
    REASON III
  • Szabiee
    #56
    sziasztok!
    az lenne a bajom, hogy nem tudom hova lehet saját zenéket feltölteni.
    előre is köszi
  • Shiwo
    #55
    hali..kérdéssemmel nem tom hova forduljak, tán itt jó lesz..


    szval olyan proi kéne, ami midi zenének "megmutatja" a kottáját..

    régebben volt vmi progim, csak nem emléxem absolute a nevére..
    az kirajzolta a kottáját a "hangszereknek", és minden "hangszer"-t külön lelehetett jáccatni vele.. nah vmi ilyesmi progi kéne..tudtok ajánlani vmit, ami emberbarát kezelőfelülettel rendelkezik ? (van egy hasonló progim, az Encore, de az annyira nem 1szerü kezelésü, mint ami volt..)
  • Diamond500
    #54
    Hy! Nekem az a FL-hez kellene egy kis kezdeti segitség, esetleg aki hajlandó lenne rá az kérem jelezze pw-ében! kösz!
  • modernslave
    #53
    elsőre fruity loops-ot (fl studio)
  • rokika
    #52
    Sziasztok! Milyen zeneszerkesztőt ajánlotok?
  • Balyy
    #51
    Sziasztok olyan oldalt keresek ahol zenék vannak fent de úgy hogy külön az ének, ütem, ,hangok stb. Lehet h nem a megfelelő témába írtam ezért bocs!Előre is köszi!
  • contact63
    #50
    Sziasztok! Segítségre volna szükségem. A gépem letörlődött A-tól Z-ig. A csatában elveszett ar Orion Platinum-om is. Akitől kaptam, már nem érem el. Ha valaki tudja hol lelhetem meg (nem a demo-t ), légyszi' árulja el.
    Emellett tud valaki valamit mondani nekem az E-MU Xboard -ról? Vagy billentyűzet tippek valakinek Reason-höz? kÖSSSSZI