152
  • Lion
    #48
    nah azért nem volt annnyira húúúde rossz.. nem mindig a q3 meg unreal....
  • Zsoltee_a_bator
    #47
    ha utananezel az itteni forumban lathatod hogy lehet a 9500 -bol 9700 -at csinalni. 50.000 -es kategoriabol mindenkepp az magasan a legjobb. 30 korul meg a 9100.. ezek a gf4-4200-k gyorsabbak mint a 9100 de nem erik meg ilyen dragan.
  • Lion
    #42
    nem kifort... eléggé elkapkodták sajnos.. azért az s3-ra kiváncsi leszek a saját szegmensében kitűnő kártya volt meg maradt is
  • nyunyu
    #38
    Bazz, egy hirhedten nv-re optimalizalt gameval demonstralod, hogy jobb a gef4mx a 8500le-nel...
  • nyunyu
    #37
    41.5+fa az a 9500, ami 9700-za alakithato.

    Es egyaltalan nem garantalt, hogy hibatlanul fog mukodni...
  • Zsoltee_a_bator
    #35
    ebben amugy igazad van, viszont az nvidia most meg nem esik ki a ringbol mint anno a 3dfx.. "csak" fel evet kestek, nem egy egeszet, es be tudtak izzadni nehany helyen a 9700+ nyi teljesitmenyt, ugy hogy raraktak egy porszivot a kartyara :)
  • Zsoltee_a_bator
    #34
    neked jol atmostak az agyad :)
  • RpPRO
    #28
    Azert az nvidia mindig hires volt drivereirol es supportjarol, varjuk meg, mig normalis drivereket kihoznak. Biztos vagyok benne, h. vagy 30 %-ot sikerul gyorsitani.
  • Tumor
    #24
    és akkor a másik oldalon: veszel 36 nettóért r9500-at, megforrasztgatod 9700Pro-ra, kicsit megtuningolod, és szinte ott vagy mint egy FX-el...jó ez kicsit szélsőséges eset, de ha veszed azt, hogy bőven nem kivitelezhetetlen, akkor azért az a 45 ezer mégsem 160 !!!!!!
  • Tumor
    #23
    ott b@szta el az nVidia, hogy nekiállt szarakodni a 128bites DDRII-vel, ami ügye lassú, akkor már simán jó lett volna DDRI de 256 biten, az még 800Mhz körül eldöcög, és így is majd 30%-al gyorsabb....+ azt sem értem hogy egy félGHZ-es GPU-ból hogy a fenébe hoztak ki csak ennyit ??? Mert ügye elvileg ezekhez kell a 12 rétegű nyák, ami szintén QURVA drága ! Na meg az a hűtés rajta az már egyszerűen lol ! Én szeretem az nVidiát, és egészen a GF4-ig maximálisan jó kártyáknak tekintettem őket, de ezzel az FX-el valami nagyon, de nagyon nincs renben..... Ezen a helyzeten driver, meg miegyébb már csak vajmi keveset fog változtatni....kár érte.... :(
  • TheZsenyka
    #22
    20-22 +tréfáért lehet kapni 128MB-s Radeon 8500-at. Azért nem egy fos kártya és korrekt áron is van.
  • zippofcy
    #18
    Nyugaton aki vga kartyat vesz az meg tudja fizetni a 100ezer+ ftot. A fo piac pedig mint tudjuk nem romania :) Raadasul a nyereseg is ezeken a kartyakon a legnagyobb. Arrol nem is beszelve hogy a ti4200 az elozo generacios csucskategorias nvidia chip (4600) underclockolt verzioja. A versenyben az nvidia alulmaradt szvsz.
  • TheZsenyka
    #16
    "...Anandtech felrakott ket videot amiben a kartyakat lathatjuk es hallhatjuk mukodes kozben..."

    Ehhh... :)

    És pontosan milyen pozicióra kell helyeznem a hangerőcsúszkámat és az erősítőm potméterét hogy hiteles legyen? :)
  • Árnyvadász
    #14
    http://www.anandtech.com/video/showdoc.html?i=1779&p=1 itt a teszt.... Lehet bámulni.
  • Power
    #13
    "...9700prot problemamentesen le fogja nyomni a gffx minden tekintetben"
    Na ez ami nem lesz így, már mint a "minden tekintetben". Van amiben nem lesz jobb, akármit csinál az nV.
  • djcom
    #10
    Hasonlo a szitu mint anno 3dfx-Nvidia korában.Egyszóval Nvidia bukta!!!!!!!!!!!!!
    Hajrá ATI:))))))))))
  • Zsoltee_a_bator
    #9
    gf4 csalad eleg sikeres lett, az boven nem volt bak..
  • Zsoltee_a_bator
    #3
    jaja. arrol nem is beszelve hogy manipulalhatoak a tesztek. nezd meg a geforce fx forumban amit irtam
  • TheZsenyka
    #2
    Azért csak várjuk meg, amíg elborítanak minket a tesztek. Anno az 9700-at is hasonló módon fogadták egyes tesztoldalak. Várjuk meg az optimalizált drivereket és a kártyák tömeges felbukkanását.
  • skorpio7
    #1
    Nos megnéztem a HWSW-n lévő linkekben a teszteket .
    Ez bizony nem nagy durranás az Nvidia részéről , hanem csak egy újabb rókabőr , azaz Gef4 széria szuperfeltúrbózott változata , ami hmmm ... semmi újat nem hoz nekünk .
    El kell ismerni , az ATI most jól megfogta -előzte az Nvidia-t , akinek most fel kell kötni e a gatyáját de rendesen .Ugyan abba a csapdába esettt bele , amibe az Intel is ... elkényelmesedett és hirtel csak azon kapta magát , hogy vki már ott liheg a nyakába és már előzi is .
    Mondjuk az én gépembe is egy Gef4 4200 van , ami nagyon is jó vétel még most is .