103
Melyik milyen halk/hangos, mennyire megbízható? Mik a tapasztalatok?
  • Crazyn
    #1
    Melyik 360W-os vagy nagyobb teljesítményű tápegység a leghalkabb?
  • mikike
    #3
    chieftec
  • Crazyn
    #4
    Thermaltake Silent Purepower van valakinek? Milyen?
  • mozesapo
    #5
    Chieftec
  • Lazarus
    #6
    codegen 300W, spire ventivel 5V-re kötve = nincs hangja
  • Borg
    #8
    Enermax 300W 2 ventis. Halk, minöségi alkatrészek, korrekt és elegendő teljesitmény.
  • Csibe13
    #9
    Codegen 300W.
    Jó, eddig minden oké vele.
    Eddig is ilyen volt, csak házat cseréltem, de az is tutti volt.
    Csak kellene már egy 400-as...
  • Jacek
    #10
    400W DTK
  • t. Füly
    #11
    300w Mercury, nem nem kellröhögni.Specko eddig nekem tök jól müxik.
  • [Walaki]D`Lair
    #12
    300W Micase
  • atee
    #13
    300W dtk
    Fasza.
  • Punker
    #14
    400W Codegen
  • barret
    #15
    csatlakozom, nekem is ez van!
  • TomBond
    #16
    300W Codegen
  • savafan
    #17
    Sziasztok!

    3 vinyóhoz, 1 DVD romhoz és egy DVD íróhoz mekkora és milyen tápot érdemes betenni?

    Előre is THX!
  • Lazarus
    #18
    minimum 350-es
  • savafan
    #19
    Ja, azt elfelejtettem felsorolni, hogy van a gépben 2 db 3 ventilátoros mobile rack, AMD 1800+ proci, Gforce 4 TI4200-as videokártya és a vinyók mindegyike 7200-es.
  • mikike
    #20
    akkor neked nem is kell halk

    azért acorpot ne vegyél
  • TheZsenyka
    #21
    340W Chieftec
  • Szenky
    #23
    340W Chieftec, Ennél már csak az enermax a jobb, meg drágább :(
  • Gerry
    #27
    Az szerintem Codegen, de nekem is az van, 300W-os, és hibátlan, halk, megbízható, és nem túl drága.
  • Manta
    #29
    340W Chieftec
  • Gerry
    #30
    Hűűűű, már évek óta ilyet keresek, hol lehet kapni?
  • gyraph
    #31
    Most Codegen-el tolom én is, de a régi gépembe Vargáné és Tsa volt. Vargáné power rula :)
  • Atus01
    #32
    300W Codegen, eléggé halk.
  • item
    #34
    300W-os P4 kompatibilis Codegen, és tényleg eég halk!
  • item
    #35
    mármint "elég" halk...
  • t. Füly
    #37
    Nem tudom az 1 év az hosszab tavúnak számit?Mert nekem a Mercury egy éve megy a gépben (22.-én lett egy év:) )Apám gépében meg nem tom milyen táp van de megy 4 éve, ja és meg- bizhatóan megy mind2.
  • Gerry
    #38
    Az én Codegenem valamivel több mint egy éves, és még mindig halkan üzemel, ami sajna nálam zajos, az a TAK68, (ráadásul 2db nagyobb fordulatszámú venti van rajta, nem a gyári...)
  • orion
    #39
    nekem egy 300as codegen van, kb 3 éves, mégcsak nem is p4es, de semmi gondom nem volt vele. azelőtt egy acorp volt, szívtam is vele sokat. nemrég vettem új házat, és abban is kicseréltettem codegen-re. úgyhogy most van p4 kompatibili is a szekrényben. biztos ami biztos alapon. kell a minőség... ACORP
  • Daveed2003
    #40
    Nekem van egy Intervoltage tápom, ami már 7 éves !!!! Ez nemm vicc!
  • azazel
    #41
    Bazz tegnap romlott el a szupi 300 W-os Acorp tápom. Tök örültem. Most vettem egy Azona házat, amiben 400W-os P4 táp van. A boltban azt mondták, ez jó. Nagyon remélem. Valami vélemény róla?
  • Spenser
    #42
    Hali most akarok venni új tápot kérdés hogy mejjiket:
    Enermax 350W több mint 20.000 rupó
    Vagy nem ér kétszer annyit mint egy???
    400W Codegen
  • Borg
    #43
    Enermax jobb minöség az biztos.
    Döntsd el melyikre van pénzed.
    De szerintem 300-350Wnál totál felesleges nagyobb táp.
  • Spenser
    #44
    CSak azért gondoltam a 400W-tos Codegen-re mert 10-et biztosan szánok egy új tápra, ebbe pedig bele fér a 400W.
  • Punker
    #48
    bazz én júniusban vettem a 400W-tos Codegen-t 8000-ért

  • Borg
    #51
    Ez igy van. Az ár nagy része a márkanév. De.
    Ha majd egyszer tényleg találkozol egy enermaxxal meg egy codegennel, akkor majd meglátod hogy az enermax sokkal nehezebb, és sokkal jobban meg van csinálva az egész.

    Megkockáztatnám azt is, hogy a 350es enermaxot sokkal tovább lehet terhelni mint egy 400as codegent, mert job minöség az egész, és a max terhelést jobban viseli el...

    Szerintem enermax, chieftec vagy antec. Eddig erről a 3ról hallottam hogy tényleg jó, a codegen meg kifejezetten az a kategória amit acorpnak, az új dtk-knak(sajnos:(), meg egyebeknek is átcimkéznek.

    Egyébként meg kiváncsi lennék, hogy aki itt nagyzol a 400W-okkal egyszer is utána számolt e hogy mennyit vesz fel valójában a gépe? Mert fogadni mernék hogy 300nál semmiképpen sem többet...
  • Met
    #53
    Lehetségesnek tartjátok, hogy tápcsere után nem megy a USB (a kormány akad a virusirtóval vagy a tűzfallal) win reinstall volt.
  • Jacek
    #55
    En azt tudom hogy volt egy Mercury 400W tapon semmi gond nem volt vele de elment egy hazzal, vettem egy 400W DTK tapot meg kulon egy nagytornyot gagyi Acorp na a tapot majdnem elejtettem nehezebb volt mint a haz:D
  • Borg
    #56
    Egészen addig, amig valójában 300W alatt fogyasztanak 99%-ban a gépek, a minöség sokkal jobban számit mint a sok felesleges watt.