763
Medal of Honor széria legújabb tagja
  • fitutufi
    #523
    nem szar a game
    a game jó !!!

    A PATCH A SZAR HOZZÁ , ELBASSZA AZ EGÉSZ GAMET !!!
  • antijedi
    #522
    montam én hogy szareza game :P
  • fitutufi
    #521
    ibrik hiába csinálod aki felrakta a pecset az baszhatja a magyarosítást én má nem szenvedek ezzel a gémmel , nem ment semmit és semmikor és sehogyan(pont)
    ez van...
  • ibrik
    #520
    Nem.
    Egy sima 128 MB-os FX5600-asom van.
  • OLIII
    #519
    és fogadni mernék hogy valami Geforce 6800 6800GT vagy 6800 ultrád van és közben simán elfut egy gef 2őn vagy 3 on is..... na ehhez mit szólsz...egyébként meg nem egy nagyon húdeszép grafikája van......
  • ibrik
    #518
    Ízelítő...
  • Tatyla
    #517
    a patch-et felejtsétek el!!!
  • troc
    #516
    GeForce 2 GTS-em van, 800*600 nem szaggat, színhibák sincsennek. csak ahogy állnak a krapekok...
  • ibrik
    #515
    Három dolog elngedhetetlenül szükséges a játék futtatásához

    - DirectX 9.0c kompatibilis VGA-kártya (tehát gagyi butított MX kártyával nem is érdemes próbálkozni)
    - feltelepített DirectX 9.0c (ez rajta van a telepítőn is)
    - WinXP-hez 61.77-es ForceWare driver (nálam ezzel fut)
  • troc
    #514
    nekem ismét más gondom van. :) a figurák krisztus pózban állnak, és nem esnek el, hiába lövök rájuk. a kalapjuk a levegőben lóg mellettük. nagyon lol az egész, de így persze játszahatlan. sima gaméval, peccselve és a 61.77 a 66.77 drivert használva is. mivel próbálkozzak még?
  • Tatyla
    #513
    Fitutufi barátomnak igaza volt! Óvakodjatok a patch-töl mert ha felrakjátok csak egy rendszer újratelepités segithet!
  • Tatyla
    #512
    Indisd újra gépet!Ha olyanja van nekem is ezt csinálja!
  • Maffya
    #511
    Ha feltelepitem a játékot kell még valami hozzá hogy müködjön? Mert folyton az intro után kilép a desktop-ra.Tud valaki segiteni mi lehet a gond?
  • fitutufi
    #510
    gránálövövel kell lőni a bunkerre !
  • grebber
    #509
    De csak nem hiszem el hogy ebben el lehet akadni.
    Én kimentem kinyirtam mindenkit már csak az a bunker maradt dobtam feléjük gránátokat azt közelebb ment az emberem és asszem jött repülő azt lebombázta vagy emlékszik má a tököm mi vot ott.
  • deicide
    #508
    na mivan nem játszik a gammával senki...?:((((((((!!!!!!
  • deicide
    #507
    Megoldást keresek ahoz a részhez ahol felgyullad a tank..!!Az utasitás az hogy menjek ki az ucsó Upc mögött és jussak el a bunkerig!
    De ez sehogyan sem megy...((Mit kell itt tenni és föleg merre kell menni...?
  • grebber
    #506
    Kicsit jobban rágyúrtak volna erre a gamre nagyon ott lett volna a szeren, de nálom igy is ott van a szeren.
  • bon
    #505
    easy-n játszottam. Cheat-et nem találtam hozzá amikor játszottam. Pedig kerestem néha elkellet volna. A játék végén a fő amcsi báziból kellet kijutni majd átrágni magam az éjszakai őserdön hemzsegetet a vc-ktől majd bekellet jutni egy kisebb amcsi bázisba (elég kemény volt mert mindig levadásztak) Majd ott támogatni az ottani erőket majd megsérült a parancsnok ha jól emlékszem azt fell kellet venni és eljutni vele a folyhoz. Onnét már gyerekjáték volt eljutni egy másik bázisig. Ez a játék vége. jönnek az amerikai bombázok és megszorják a VC-ket.
  • fitutufi
    #504
    továbbra se ment , meg most patch nélkül is ledob vmikor a pályára fegyver meg élet nélkül , mi a f*sznak kellett felrakni azt a pecset igaz mind1 , mert a végét uccse vittem volna végig cheat nélkül !
  • fitutufi
    #503
    BON !
    te vagy cheattel nyomod vagy easy-n !
    igazm van ?
    mert má rájött profile name : BON , és behozta a mentéseket végignéztem a pályákat hát bazzeg az utolsó 4-5 számomra cheat nélkül átvihetetlenek vagy lehet h mediumon nyomom azé .
    de látom milyen gyorsan etted a pályákat , itt valami cheat van a dologba ! mi volt az uccsó pálya végének , vagyis az egésznek a vége ? mert én cheat nélkül nem állok neki , nagyon nehéz !
  • fitutufi
    #502
    van msn-ed vagy ilyen dumáljuk ott meg vagy vmi más progi ??
  • bon
    #501
    Ha kell elküldhetem a profil fájlomat hátha azzal belehet töltenni az állásokat.
  • fitutufi
    #500
    újratettem a gémet most meg iccse ment , pecs nélkül sem . vmit átírt rendessen a pecs ,de mind1 nekem uninstall a game , ez a pálya végi mentés nem jött be , meg most h ugy sem ment....uninstall...elvittem a háromnegyed részéig vagy nemtom..de nekem elég volt belőle , ha vmi dolgom van ki akarok lépni és nem értem a pálya végére akkor kezdjem előről ha nem fejeztem be...hát lol...na mind1...ez van...uninstall
  • fitutufi
    #499
    nem műxik csak az enyémeket fogadj el és látja a te mentéseidet nem látja hogy kell azt h lássa ? vagy nem is lehet ?
  • Solid Snake
    #498
    Milyen eredeti
  • ibrik
    #497
    Lehet menni különféle amerikai és vietnámi katonákkal.
    A feladatok amolyan robbantsd fel, védd meg, tisztítsd meg az ellenségtől, akadályozd meg, szerezd meg, szerezd vissza, foglald el, .... stb stb
  • fitutufi
    #496
    kössz
  • bon
    #495
    megtörtént
  • fitutufi
    #494
    [email protected] ide küldd a másik cím az msn-es !
  • Nahar
    #493
    A MULTI rész milyen? Vietnámiakkal is lehet lenni?Pályák milyenek?
  • Gabe18
    #492
    "a játék a páylaközbeni mentéseket nem tartja meg ha kilépsz."

    Tehát ez a patch-el sem javul?Helyes,már törlöm is...
  • bon
    #491
    Az állásokat elküldtem
  • bon
    #490
    a patch jó. Én végigjátszottam és semmi egetverő problémám nem volt. a játék a páylaközbeni mentéseket nem tartja meg ha kilépsz. De minden pálya eleji mentést megtart.
  • fitutufi
    #489
    küldje el már valaki a mentéseket !!! msn : [email protected]
  • fitutufi
    #488
    de még csinált nagy balfaszságokat a pecs miatt :
    -fegyver és élet nélkül rakott le a pályára
    -a graf szebb lett
    -meg egyéb apróságok !

    tehát nehogy feltegyétek , legalábbis nálam ezt csinálta !
  • fitutufi
    #487
    hali all !
    a patch xar , igy h felraktam ami mondtatok FTP címről a pecset meg a másik cracket igy pálya végén sem menti el az állást ! így jártam mikor most 2 óráig toltam és jósokáig elvittem és lámlám nem mentett semmit így egy jó nagyot szoptam !
    nagyon kérnék vkit aki eljutott legalább amikor a helikopáter lezuhan utána 1 pálya asszem ott tartottam egy szűk folyosónak tűnő zöldes volt a pálya vége !
    valaki küldje el mail címemre : [email protected] , vagy írjon privit msn-be elküldje vagy icq-n a mentéseket !

    előre is kösz
    bye
  • deicide
    #486
    Igen ez igy van...mert végig nyomtam én is az összes...Moha..és Call of...küldetést...meg mindenféle kiegészítöt!!!

    Láttam a Demoját az új Moh..demot...és jólesz az..biza:)))
  • Gabe18
    #485
    De azért problémás...
  • I.C.ram
    #484
    Valaki pls segítsen!