763
Medal of Honor széria legújabb tagja
  • Shep
    #563
    éljenek a konzolos átiratok :(
  • bazsi123
    #562
    csak közel kell menni, és szól majd a gép, hogy dobhatod a gránátot a space-szel. van gránátod :-)
  • Shep
    #561
    Azt írja feladatnak a game az első pályán, hogy jelöljem meg füsttel a bunkereket, én ezt megtenném, nade hol a füstgránát?
  • Dragix
    #560
    Nem müxik a multi..milyen pach kell?? Honnan lehet letölteni? pls help me!
  • gesa
    #559
    Szeva Antijedi!

    Nem voltam Net közelben, ezért csak most válaszolok.
    Természetesen tudom, hogy nem csak a processzor számít.

    Ha összehasonlítom a két konfigurációt, akkor mégis csak
    a processzor lehet abban a bűnös, hogy nálam full-on nem jól muzsikál.
    Amúgy az ajánlott rendszerkövetelményekben leírtaknak megfelel a konfigum, kivéve a procit.

    Fitutufi gesa

    1.Processzor: AMD Athlon XP2800 Pentim 4
    (Szerintem a processzora kb. 15-20%-al nagyobb teljesítményre képes.)

    2.Chipset: Nforce2 i845GE
    (A legutóbbi SiSoft-ot használtam az összehasonlításhoz.
    1MB-os adatblokkok átviteléig az Nforce2 alatta marad az i845-nek, azután azonos a teljesítményük.)

    3.AGP: talán 8x-os AGP-t használ 4x AGP
    (nem sokat számít)

    4.RAM frekvencia: 400/333 Mhz 333 Mhz
    (Nem hiszem, hogy a memória sávszélessége (2510 MB/s) lenne szűk.)

    5.VGA: 9600XT 128 MB GeForce FX 5900XT 128 MB
    (A tesztekre alapozva, ha nem is sokkal, de a a GeForce FX erősebb kártya)

    Lehet, hogy valamit kifelejtettem.
  • ibrik
    #558
    Hehhe...
    Eddig valami nem volt tiszta a számomra a játékkal kapcsolatban.
    Habár nincs sok időm játszani vele, de a fordítás közben ért a gyanú...
    Mivel a játékban nincs tükör...

    Szóval fajgyűlölők ne játszanak a játékkal, mert a főhős egy néger katona
  • ibrik
    #557
    A magyarosítást én készítem - ha vetted volna a fáradtságot és visszaolvasnál, akkor ezt már tudnád (#541, #544)

    Már az összes küldetés szövegeivel kész vagyok, jelenleg a leveleket fordítom (Dean levelezése a szüleivel, és kinyiffanáskor a parancsnokod részvétnyilvánító levelei a hozzátartozóknak).
    Az elkészülés mostmár csak napok kérdése.

    Majd még egyszer át kell néznem az egész anyagot, hogy maradtak-e még elgépelési hibák.
    Aztán leszedem a játékot és újra feltelepítem, hogy lássam, hogy a patch mit változtat meg abban a pár érintett szövegfájlban.
    Ha nem csak a szövegbe nyúl bele a fájlokban, hanem a paraméterekbe is, akkor valószínűleg két fajta változat is lesz - egy az alapjátékhoz, és mégegy az 1.2-esre frissítetthez.
    (a programozási ismereteim hiánya nem teszi lehetővé, hogy ezt interaktívan kezelni tudó telepítőt csináljak)
  • hmm
    #556
    hmm
  • Inferno
    #555
    Sziasztok nah fiúk ez király game de azt írják hogy van cooperatív mod melyik az (Multiba,lan).
    Magyarosítást honnan lehet szerezni hozzá thx !
  • ibrik
    #554
    Nekem teszik.
    Így valósághűbb.
    Egy háborút csak akkor élsz túl igazán, ha minden ütközetét túléled...

    Egyszer ezt már írtam ide, most megint beírom: mi élvezet van abban, hogy minden egyes vietkong lelövésekor a mentés gombhoz ragad az ujjad???
  • Solid Snake
    #553
    Uninstall a kiba..... mentési rendszer miatt, kár érte
  • ibrik
    #552
    Ott van leírva az NFO fájlban a telepítés résznél.
  • Shep
    #551
    Valaki írjon már egy serialt, mert a szerver ahonnan szedtem, éppen nem jó, másol meg nem találom. Előre is kösz.
  • Skyline
    #550
    Thxthx:)
  • bob
    #549
    http://downloads.guru3d.com/download.php?id=10
    Nekem a 66.77 driverrel javult meg a játék ,és nekem is ASUS GF4 4400-as kártyám van .A fenti cimröl letöltheted ezt a drivert.
  • Skyline
    #548
    hja ét tökmind1 milyen felbontásra,graf beállításra rakom a játékot mindig ugyanaz a fehértextúra baj van...
  • Skyline
    #547
    Na nekem a tököm tele van...
    Felraktam patchet felraktam dx9c-t felraktam legújabb nvidia drivert de az istennek sem akar jól futni a program...Egyfolytában fehéren villognak egyes textúrák,vagy ha ránézek fehérlesz ha elfordulok rámegy a textúra.
    Asus gef4ti-om van eddig egy játéknál sem volt ilyen probléma ennél most mi lehet a gond?:)
  • bodesz
    #546
    vki elküldéne a [email protected] ra a game erdeti exe jét? thx
  • bodesz
    #545
    na én is lekaptam ezt a "kis" gamet azaz mind a 4 cd jét és megérte mert az eddigi legjobb háborús játékkal találkoztam.amúgy nemtudtok működő netes szervert mert amik vannak azok nem muxenek nekem
  • ibrik
    #544
  • fitutufi
    #543
    nah mi Tatylával így csináltuk :

    feltettük a gammát utána 1.2 eng pecs az ftp címről amit adtatok utána arról a comos címről a crackes exe-t és így jáccottam vele de nem ment egyáltalán sehogy semikor se ! és utána megpróbáltam a cd-ről feltenni az eredeti cracket úgy h már 3× reinstall game volt tehát nem jó volt ugy sem !
    kb így csináltuk , és így nem ment !
  • Frank99
    #542
    így kell lennie.

    de nem tudom megnézni, mert töröltem a 4 lemezt.
  • ibrik
    #541
  • ibrik
    #540
    Én feltettem a játékot, aztán még crack-elés nélkül rögtön feltelepítettem az 1.2-es patch-et is. Majd az EXE-t kicseréltem az 1.2-es crack-re.
    És nálam menti a pályákat a játék.
    Ráadásul még a magyarítás elött elkezdtem vele játszani, úgyhogy a mentési listában nekem még az angol nyelvű címmel mentett állások is megvannak, és miután el kezdtem magyarítani a játékot és közben ellenöriztem az eredményt, megjelentek a listában a magyar című mentések is.
  • Tatyla
    #539
    Jaaahhh hát akkor te el se jutottál adig hogy mentett volna a gép! akkor nincs miröl beszélnünk!
  • Frank99
    #538
    akkó jó van.

    most mit csináljak veled.

    lehet nem tetszett neki valami.
    Alcohol stb. Nálam ment.

    nem linkelek.
  • Tatyla
    #537
    énis igy csinálltam mint te és nem ment soha!
  • Frank99
    #536
    előtte nem szabadott crakcelni.

    ja, és daemon tools-al mountoltam, nem írtam ki egyik cd-t sem.
  • Frank99
    #535
    nekem ezzel ment.

    mivel nem tudtam kiirni Blindwrite-al (nem akarta megismerni az uj DVD-iromat a büdös program) , kelett keresni megoldást.
    feltettem a hivatalos patchot, majd rámásoltam a lenti 1.2-es exe-t.
    és szépen szó nélkül elindult, és az első pálya elején dobáltam valamo rugby-labdát....

    de mondom, utána töröltem. me' szarnak tartottam .
  • Tatyla
    #534
    mert szerintem nem!
  • Tatyla
    #533
    ez már egy másik 1.2-es?
  • Frank99
    #532
    a pontos helye...

    ezek után ment csak nekem.

    de már töröltem, mert szar...
  • Frank99
    #531
    de megy.
    csak le kell hozzá tölteni a craked. exe-t innen:


    http://www.gamecopyworld.com/
  • Tatyla
    #530
    a patch felrakása után EGYÁLTALÁN NEM MENTtöbbé soha!
  • ibrik
    #529
    Én meg azt magyarázom, hogy a patch nem a sűrűbb mentés lehetővé tételére készült, hanem a grafikai és más egyéb hibák javítására.
  • fitutufi
    #528
    de a pecs felrakás után még akkor sem ment ezt magyarázom....
  • antijedi
    #527
    erről már volt máshol szó és szvsz hagy döncse már el az egyszeri lúzer hogy ő akar savelni vagy csak minden map végén akar..., ennyi önuralma kéne hogy legyen mindenkinek...
  • totyi
    #526
    van ehez magyaritás.
  • ibrik
    #525
    Te valamit nagyon félreértettél a mentéssel kapcsolatban.
    Főleg, hogy a patch sem ezért készült hozzá...
    Így csinálták meg a mentési rendszerét és kész.
    Csak a pályák elején, és a nagyon hosszú küldetések közben van egy-két mentési pont.
    Ennyi.
    Most mi a jó abban, hogy minden vietkong paraszt lelövése után a Save gombhoz ragad az ujjad???
  • bon
    #524
    kamú. a Patch jó. Ma délután raktam fel az egyik haveromnak a játékot 1.2-es patchel együtt. Gépe: P4 3.0Ghz abit fx5700-as kártya és fut minden hiba nélkül. A vga driverre a legújabb hivatalos whql-es.