NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#5636
ok 😊
#5634
Atesznak sem kell meg nekem sem ...eh
#5633
nem
#5631
Tomekrol tud valakivalamit??? mert nem adott jelet magarol ugy tudom
#5630
Gyakorolj magadban, mint ahogy mi is szoktunk.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
#5629
nem 😞 legalabbis Alexet kerdeztem aztan aszonta nem mert belassulna 😞 mert sokan vannak
Jó verseny lesz tuti, nem lehet menni spectálni 12. embernek?😊
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
#5626
neked minek ?😊 kukucskalni en sem mehettem be😞(
#5622
az enyém: 226695660
#5620
tudsz ip-t mondani? amúgy milyen hosszú a practice rész?
Szerver megy!
A mai versenyen sokan lesznek, akik meg nem versenyeztek egymassal, igy nem ismerik ki hogyan vezet, reagal. Igy ha lehetseges, mindenki elsosorban a biztosagos vezetesre torekedjen. (Meg ha furcsa is, egy verseny programban😊))
A mai versenyen sokan lesznek, akik meg nem versenyeztek egymassal, igy nem ismerik ki hogyan vezet, reagal. Igy ha lehetseges, mindenki elsosorban a biztosagos vezetesre torekedjen. (Meg ha furcsa is, egy verseny programban😊))
#5618
toltsd le es probald ki😊 en mar letoltottem csak meg nem probaltam ki 😊
#5617
hat HaZso szvsz elorebb lesz😊
#5616
Azért ezt is szívesen kipróbálnám:
😊
😊
#5615
Hát gondolom, de rajtsorrendnek mindenképp ezt tartom esélyesnek
#5614
nem az nyer feltelen aki a leggyorsabb!!
#5613
Huh, még 1 óra... Nagyon bízok benne, hogy a 21:00 órás kezdet azért mindenképp +lesz. 😊
Eséylekrõl: Iszonyûú kemény mezõny, mindenképpen Markit tartom a legesélyesebbnek, aztán CodeRed, Atis, Sanzik, HaZso, Giovanni, stb... Remélem meglesz a tisztes helytállás! :o)
Petya
Eséylekrõl: Iszonyûú kemény mezõny, mindenképpen Markit tartom a legesélyesebbnek, aztán CodeRed, Atis, Sanzik, HaZso, Giovanni, stb... Remélem meglesz a tisztes helytállás! :o)
Petya
#5612
:o)))
#5611
:o)))
😊)
Én ilyenkor szoktam már levenni a felsõmet úgy menni 😊 Anyámék amúgy is, de akkor tényleg furcsán néznek engem...
Én ilyenkor szoktam már levenni a felsõmet úgy menni 😊 Anyámék amúgy is, de akkor tényleg furcsán néznek engem...
#5607
Ebbe a nagy melegbe mar tenyleg a gyorsasag lesz a masodlagos.
Szvsz a sargak szama duplazodni fog😊
Szvsz a sargak szama duplazodni fog😊
Hát igen majd most derül ki mennyire tud koncentrálni mikor már 30 kör után úgy érzed mintha 60 fok lenne..😊
#5605
pfuuj 

#5604
Meg az ivas is. Foleg a WC utan

#5603
kukucskaln majd lehet? legalabb practicet? 😊
#5600
Vagy mindjart kadbol vezetni😊
#5598
Korabban is tudtam, de most megerositem: beszaras 30 fokba NASCARozni



#5597
Reinstall megvolt, szinten ugyanaz....
Most replayben kivulrol van hangja, belulrol semmi. Feladom.
Most replayben kivulrol van hangja, belulrol semmi. Feladom.
#5595
Elso frish install, sohasem volt fent, rakjam fel ujra?
#5593
Semmikeppen sem.
MAS: otleteket varok, hogy miert nincs multiplayerben a kocsimnak hangja (minden mas hang van), ha en csatlakozom a szerverhez. Ha viszont en inditok szervert (vagy single player) akkor van motorhangom.
Osszes hang beallitva 18 csatorna, semmi extra, gyari minden.
MAS: otleteket varok, hogy miert nincs multiplayerben a kocsimnak hangja (minden mas hang van), ha en csatlakozom a szerverhez. Ha viszont en inditok szervert (vagy single player) akkor van motorhangom.
Osszes hang beallitva 18 csatorna, semmi extra, gyari minden.
Hát szerintem ha valamelyik bajnokságnak a bajnoki futama megy majd akkor ugysem érdemes a többit futattni szvsz.
Az a biztosabb ha olyankor csak az megy rajta a többi nem. Majd persze ki kell próbálni a dolgott de szerintem mindhármat úgysem fogja elbírni a szerver ha mindegyik futamon indulnak 15-20-an.
Az a biztosabb ha olyankor csak az megy rajta a többi nem. Majd persze ki kell próbálni a dolgott de szerintem mindhármat úgysem fogja elbírni a szerver ha mindegyik futamon indulnak 15-20-an.
#5590
Egy kerdes csupan, mekkora savszelesseggel? 10mbit alatt sajnos nem jo, F12002 elkepesztoen ehes...
Ugy ertem 10mbit dedikalt feltoltesi savszelesseg F12002-nek...
Ugy ertem 10mbit dedikalt feltoltesi savszelesseg F12002-nek...
eddig úgy néz ki, Nascar/GPL/LFS szerver lesz, de Pumy intézi, vele kell megbeszélni
ha belefér a többi szerver is, az csak jó, mert olcsóbban megússzuk
ha belefér a többi szerver is, az csak jó, mert olcsóbban megússzuk
Riszpekk
#5588
na igen asszem hiaba tudnek forceot szerezni(de nem is tudok) penztarca csak racingot engedi
#5587
Ha tudsz, akkor MOMO Force, ha nem.....jo a MOMO Racing is, en nem tudtam szerezni Force-ot..
