NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5636
ok 😊

Met
#5635
Csinálsz szervert? Egyedül uncsi😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5634
Atesznak sem kell meg nekem sem ...eh

#5633
nem

FREAK
#5632
akkor nem kell mennem?

Riszpekk

#5631
Tomekrol tud valakivalamit??? mert nem adott jelet magarol ugy tudom

#5630
Gyakorolj magadban, mint ahogy mi is szoktunk.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#5629
nem 😞 legalabbis Alexet kerdeztem aztan aszonta nem mert belassulna 😞 mert sokan vannak

ibronk
#5628
Jó verseny lesz tuti, nem lehet menni spectálni 12. embernek?😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Met
#5627
Gyakorolni nem mehetek be?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5626
neked minek ?😊 kukucskalni en sem mehettem be😞(

PuMy
#5625
Neked nem kell menni Met.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Met
#5624
Küldjetek IP-t!

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

atyka
#5623
azsziasztok. az enyem 36718928

#5622
az enyém: 226695660
Alexease
#5621
TOMEK, ATYKA, BASIC !!
Nincs meg az ICQ szamotok!!!! Az enyem: 72108817
#5620
tudsz ip-t mondani? amúgy milyen hosszú a practice rész?
Alexease
#5619
Szerver megy!
A mai versenyen sokan lesznek, akik meg nem versenyeztek egymassal, igy nem ismerik ki hogyan vezet, reagal. Igy ha lehetseges, mindenki elsosorban a biztosagos vezetesre torekedjen. (Meg ha furcsa is, egy verseny programban😊))
#5618
toltsd le es probald ki😊 en mar letoltottem csak meg nem probaltam ki 😊

#5617
hat HaZso szvsz elorebb lesz😊

#5616
Azért ezt is szívesen kipróbálnám:



😊
#5615
Hát gondolom, de rajtsorrendnek mindenképp ezt tartom esélyesnek
#5614
nem az nyer feltelen aki a leggyorsabb!!

#5613
Huh, még 1 óra... Nagyon bízok benne, hogy a 21:00 órás kezdet azért mindenképp +lesz. 😊

Eséylekrõl: Iszonyûú kemény mezõny, mindenképpen Markit tartom a legesélyesebbnek, aztán CodeRed, Atis, Sanzik, HaZso, Giovanni, stb... Remélem meglesz a tisztes helytállás! :o)

Petya
#5612
:o)))
#5611
:o)))
CodeRed
#5610

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Mnemomic
#5609
menni=megyek

Mnemomic
#5608
😊)

Én ilyenkor szoktam már levenni a felsõmet úgy menni 😊 Anyámék amúgy is, de akkor tényleg furcsán néznek engem...

#5607
Ebbe a nagy melegbe mar tenyleg a gyorsasag lesz a masodlagos.
Szvsz a sargak szama duplazodni fog😊
Mnemomic
#5606
Hát igen majd most derül ki mennyire tud koncentrálni mikor már 30 kör után úgy érzed mintha 60 fok lenne..😊

#5605
pfuuj

#5604
Meg az ivas is. Foleg a WC utan
#5603
kukucskaln majd lehet? legalabb practicet? 😊

bekkeratis
#5602
14 fok es csokken 😛
Met
#5601
Ja, és akkor a wcre menés is megvan oldva😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5600
Vagy mindjart kadbol vezetni😊
Met
#5599
Be kell készíteni a gép mellé 1-2 hideg sört😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5598
Korabban is tudtam, de most megerositem: beszaras 30 fokba NASCARozni
#5597
Reinstall megvolt, szinten ugyanaz....
Most replayben kivulrol van hangja, belulrol semmi. Feladom.
FREAK
#5596
hát én megpróbálnám, ki tudja..... milyen hangkártyád van?

Riszpekk

#5595
Elso frish install, sohasem volt fent, rakjam fel ujra?
FREAK
#5594
X akta

reinstall megvolt?

Riszpekk

#5593
Semmikeppen sem.

MAS: otleteket varok, hogy miert nincs multiplayerben a kocsimnak hangja (minden mas hang van), ha en csatlakozom a szerverhez. Ha viszont en inditok szervert (vagy single player) akkor van motorhangom.

Osszes hang beallitva 18 csatorna, semmi extra, gyari minden.
FREAK
#5592
100Mbit

Riszpekk

Mnemomic
#5591
Hát szerintem ha valamelyik bajnokságnak a bajnoki futama megy majd akkor ugysem érdemes a többit futattni szvsz.

Az a biztosabb ha olyankor csak az megy rajta a többi nem. Majd persze ki kell próbálni a dolgott de szerintem mindhármat úgysem fogja elbírni a szerver ha mindegyik futamon indulnak 15-20-an.

#5590
Egy kerdes csupan, mekkora savszelesseggel? 10mbit alatt sajnos nem jo, F12002 elkepesztoen ehes...

Ugy ertem 10mbit dedikalt feltoltesi savszelesseg F12002-nek...
FREAK
#5589
eddig úgy néz ki, Nascar/GPL/LFS szerver lesz, de Pumy intézi, vele kell megbeszélni

ha belefér a többi szerver is, az csak jó, mert olcsóbban megússzuk

Riszpekk

#5588
na igen asszem hiaba tudnek forceot szerezni(de nem is tudok) penztarca csak racingot engedi

#5587
Ha tudsz, akkor MOMO Force, ha nem.....jo a MOMO Racing is, en nem tudtam szerezni Force-ot..