NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5586
ok 😊 akkor kormany vetel elott alva, ugye momo racinget ajanlod ?😊)

#5585
Igen
#5584
mozso from hwsw forum ?😊

#5583
Hi!

Engem nem hiszem, hogy ismertek, atykaval versenyzem F12002-ben, viszont a szerver kerdes mar elegge le van zongorazva, csak egy gep kene.

8000+AFA / ho, duplex 100Mbit, gepet nekunk kell adni, remote admin lehetoseg + weboldal host a bajnoksagnak
F12002 megy remote adminnal, szerintem a Nascar is. Az a kerdes erdekel-e titeket egy megosztott (GT/F1/Nascar) szerver, valamint van-e folosleges HW cuccotok amibol epitkezhetnenk (GFX, HDD mar van).
#5582
81.182.41.19 - ide gyertek a verseny elõtt! 😊
#5581
Hú de neház lesz kivárni még ezt a 4 órát... vki indíthatna addig gaki servert!

Petya
atyka
#5580
hat ez is ertheto...nekem monjuk mind1, hogy melyik nap, csak tervezheto legyen. ebbol a szempontbol konnyebb helyzetben vagyok, ez teny.

#5579
najah csak Tibrenek az a gondja hogy keddenkent nem er ra es ha nemmegy EF en akkor FF en sem tud menni...

atyka
#5578
nincs a rendszernek semmi baja sztem...persze, jobban nezne ki, ha mindenki menne elofutamot, de en pl versenyezni szeretnek, es tok mindegy, hogy ef, ff, vagy pf, csak legyen ott meg kilenc megszallott, aki nem tor ossze az elso kanyarban...

FREAK
#5577
ez nem kérdés, ezért van az egész rendszer

semmivel sem rangosabb a FF, mint ez EF (bár az elnevezés erre enged következtetni)

az EF-en nem csak bénák indulnak, hanem azok a profik is, akik nem értek rá elõzõleg indulni, vagy kiestek, vagy nem fértek bele a továbbjutó keretbe

Riszpekk

Tibre
#5576
Már akinek...

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

FREAK
#5575
de nem is az a cél, hanem az, hogy mindenki fusson legalább egyszer minden pályán

és ez teljesül is

Riszpekk

#5574
hat jah mert most iszonyat nehez bejutni EF rol...😞

Alexease
#5573
Ha meg tudnank szervezni, es mindenki ra is erne az adott idoben, kesobb meg lehetne oldani a ket EF-t. Mindkettobol 5-5 ember jut tovabb. Az izgalmasabb lenne😊))
sanzik
#5572
szamomra ez lesz az elso olyan futam aminek van tetje is (a tovabbjutas),igy egy kicsit izgalmasabbnak tunik,eddig csak elvoltam,nem erdekelt hanyadik vagyok 😊
mas kerdes,hogy ha realisan nezem az eselyeket nem vagyok benne a kettobe aki tovabb jut 😊)
atyka
#5571
ok, ertem. nem szoltam, azt is csak halkan... egyebkent a NR 2003 asszem megy radminnal... 😊

Alexease
#5570
Az Elofutam iduloi:
Atis, GaborSzabo, Giovanni, HaZso, Marki, Petya, Tomek, Atyka, Basic, Sanzik - Alexease (Server)

Es ketten jutnak tovabb😊))
PuMy
#5569
#5501
Atis, GaborSzabo, Giovanni, HaZso, Marki, Petya, Tomek, Atyka, Basic, Sanzik - Alexease (Server)
szoval nem kell indulnod ha ez marad

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#5568
segítsetek már, akkor nekem indulnom kell ma?? most nem vágom, hány induló van, és hányan jutottak be FF-re

Riszpekk

PuMy
#5567
Ez nem csak attol fugg, hogy osszedobjuk-e vagy
sem. Eloszor is kell egy gep. Masodsorba hogy
milyenek a muszaki feltetelek meg az ilyen dolgok
amiket en se tudok pontosan. Ez mind egyszeruen
hangzik, de a kivitelezes nem olyan egyszeru.
Szoval nyugi van.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

sanzik
#5566
elmeletileg folyamatban van,gyakorlatilag meg kizart dolog mert nemtudom 😊)
ibronk
#5565
Jaj elrontottam, az elõzõ ez akart lenni:

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#5564

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#5563
Hajrá Márki

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

atyka
#5562
nem dobjuk ossze? ...vagy mar van valami folyamatban? ...bocs, de en csak nemreg csoppentem ide, nem tudom, hol tart ez a szerver-kerdes.

PuMy
#5561
Tudjuk.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

atyka
#5560
az elso 10 koron mar szivesen tul lennek... 😊

Mnemomic
#5559
Erre a mai futamra én is kiváncsi vagyok egy picit örülök, hogy nem kell rajta indulnom nem irigylem egyikõtöket se bár ha ügyesek lesztek akkor nagyon nagy versenyt csináltok majd biztos vagyok benne 😊

atyka
#5558
10e/hoert adnak 100mbps-t...csak oda kell rakni egy gepet...

PuMy
#5557
Valszeg igen, amig nem lesz olyan szerver ahol
egyszerre tud majd mindenki indulni.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

atyka
#5556
mi lesz, ha meg tobben leszunk? mindenkinek kvalifikalnia kell magat a ff-ra?

PuMy
#5555
Kivancsian varom a mai EF-et, eleg jo kis mezony
jott ossze. :-) Szerencse, hogy nekem nem kell
indulnom, mert szvsz senkinek sem lesz konnyu
dolga ha szeretne bekerulni az FF-re.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

bekkeratis
#5554
Foleg a phoenixi palyan nem art ovatosnak lenni, mivel a pit kijarat utan nem sokkal kanyar is jon. F2+space, es ha latod hogy valaki jon akkor inkabb engedd el. Megelozni raersz kesobb is, foleg ha a friss gumik miatt ugyis gyorsabb vagy.
#5553
na ezis igaz...Akkor emberek Racen keretik ovatosan kijonni a pitbol es korrektul besorolni 😊

Alexease
#5552
Az igaz, hogy a program mindent "buntet", csak ha elotte tobben osszetornek, azon mar nem segit😞((
#5551
Ez practicen fordult elo nem?😊 mert elesben mar komoly buntetesek jarnak azert ha elobb MERGE elsz be a palyara.

X-Type
#5550
Legalább fix helye lenne :-)

atyka
#5549
Igen, gondolkoztam azon, hogy csak at kene furni az asztalt, ha mar sablont is adtak a kormanyhoz...

Met
#5548
Remélem estére sikerül leszögelned😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

atyka
#5547
tegnap egyszer en is felmasztam...igaz, akkor az olembe esett a kormany, azert... 😄

atyka
#5546
oops...ez itt nem jo. bocs...visszaalltam 😊

atyka
#5545
sziasztok...miert van az, hogy multiban az autok sokkal fakobbak, fenytelenek? nalatok is ilyen?

Met
#5544
Nekem Dodge-on van Pontiac festés😊
Akkor lehetne elhagyni a pitbõl kijövet a chatet, ha mindenki ott menne be a pályára ahol lehet. Láttam olyat, hogy kijövet a pitbõl rögtön a kanyarban felmászott a pályára😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5543
ehh szegeny Alex egyfolytaban Drivers/cars reszleget frissiti 😊

#5542
Alex: freemailesre ment az atszamozott verda...majd rakd ki kerlek. koszi.

Alexease
#5541
Basic, Atyka edzest tart, ha valki eppen raer😊)
#5540
Ford Rulz 😊

#5539
Atykának én is amerikai autóra húztam rá a festést, igaz nem az alap kocsira hanem egy Dodge Charger-re :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#5538
Énis

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Alexease
#5537
Nyugi. En Ford-os maradok😊)