NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Met
#5686
Ismeri valaki?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5685
hmm Sanzik Marki kozt lesz jko csata csak nehogy crash legyen... Bekker Attila jol nyomja..ahogy igy elnezem

FREAK
#5684
ez a Bekker gyerek nem egy frissen a falvédõrõl érekezett fajta 😄

Riszpekk

FREAK
#5683
120/150

A.Bekker
HaZso -5.441
Sanzik -10.109
Marki -11.038
X-Type -1 kör
Atyka -3 kör

Riszpekk

Met
#5682
Hát, jó sok sárga, jó sok crash.
Ami szokott😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#5681
igen komoly versenybõl maradunk ki, uraim 😄

de mi lesz itt pénteken????

Riszpekk

#5680
nah igen sejtheto volt😊))

Met
#5679
Ja.
Az.
De tényleg.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#5678
10=110

Riszpekk

#5677
HaZso nyomjad neki nyomjad... 😊

#5676
Valóban vétlen volt Petya, de Basic sem tudta elkerülni...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#5675
hihihi 😊)
FREAK
#5674
10/150

Bekker
HaZso -3.187
Sanzik -4.842
Marki -8.686

Riszpekk

#5673
ok azis perfekt lesz😊

#5672
jovanjovan 😊)) csak viccolok,mert en ilyen "vicces" kolok vagyok

FREAK
#5671
majd én kopizgatom, ne kelljen húsz felé írnia


egyik szeme a versenyen 😄

Riszpekk

#5670
Neked mindig van egy jó szavad hozzám, és nem az én hibám volt, mert Marki megpördült elõtte és mivel nem akrtam nekimenni kicsúsztam és Basic tiszta erõbõl nekemjött, és engine problem.
FREAK
#5669
igen, vétlenül állítólag

Riszpekk

#5668
toya majd ugy 10-20 koronkent szivesen vesszuk a friss infokat😊

#5667
gondolom belekeveredett valami crashbe...

#5666

ibronk
#5665
CodeRed-del mi történt?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#5664
degeci srác vagy te is, mi? 😄

Riszpekk

ibronk
#5663
Gonosz vagyok, de igazam lett

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#5662
nah azon az ucso off on nem csodalkozom de az elejen akkor meg nagy csatak lehetnek majd...majd kell a replay 😊)

ibronk
#5661
Tooyaa te spectálsz??? 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#5660
sorry, nem tudtam, hogy ide is nézel 😄

Riszpekk

#5659
100/156

Bekker Attila, Sanzik, Marki, HaZso, X-Type (+1 kör), Atyka (+2 kör), CodeRed (Off), Basic (Off), Petya (Off)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#5658
Bekker vezet, Sanzik a második

Marki miatt épp sárga van 😄

brought to you by TOYA ONLINE 😄

Riszpekk

#5657
tippeljunk hany sarga volt/van/lesz : szvsz 8

Met
#5656
Gonosz vagy😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5655
:}]]

ibronk
#5654
Nincsenek kiesõink akik tudnak valami infót bökni?
Petya?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#5653
Bodlog szülinapot Freak bácsi!

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#5652
Tud valaki valamit az EF-rõl?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#5651
jó, de vasárnap még csak 24 voltam 😄

Riszpekk

Met
#5650
De még csak 25 vagy.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#5649
hát ja, tegnap eltelt egy év 😄

Riszpekk

Met
#5648
Öregszel😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#5647
közben eszembe jutott, hogy most nem is érek rá 😄

Riszpekk

ibronk
#5646
Na mi lett, müködtek a hackerek?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#5645
nah ez a fasz befagyot ... maris krealom ujat IP ugyanaz

FREAK
#5644
láttam, csak újaknál sose lehet tudni

hárman nem mennek el, és máris indulnom kell

Riszpekk

#5643
oohh ugyis sak az jon akir erdekel hackereket meg leszarom 😊

Met
#5642
Te. ha icq-n küldöd szét az ip-t akkor nem tudja meg a fél világ😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5641
gyakorlo szerver: 62.201.99.14

ibronk
#5640
bennevagyok

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Met
#5639
Én szoktam, csak edzeni akartam bemenni mint multkor.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

PuMy
#5638
Nem szoktatok figyelni mit ir ki Alex????
Itt az indulok listaja:
Atis, GaborSzabo, Giovanni, HaZso, Marki, Petya, Tomek, Atyka, Basic, Sanzik - Alexease (Server)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#5637
nyomunk mi is egy próbafutamot? 😊

Riszpekk