NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5736
Elnézést kérek Petyától és Basictõl az elején történtekért 😄, elég csúszós volt ma a pálya és az az igazság, hogy nagyon nem is toltam, de mégis elég sokszor megcsúsztam, a gumim sosem volt kerek formájú 😄, a legjobb az volt, mikor megelõztem Sanzikot a végén és pár körrel a vége elõtt megcsúsztam megint, gumi már sehol 😄, de végül sikerült épp Sanzik elõtt beérnem. Gratulálok a gyõztesnek és Hazsonak, nagyon jól mentek. Sanzik meg egyszerûen szuper volt, nem kockáztatott, õ is nagyon jól ment.

FREAK
#5735
és melyikbõl hányan jutnak be?

Riszpekk

#5734
Csak a 2 csoportra osztast kell megoldani, ugy hogy kb egyenlo erosek legyenek a csoportok
FREAK
#5733
konkrétan hogyan lenne?

Riszpekk

#5732
Szerintem várjuk meg mennyien jelentkeznek a következõ futamra.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#5731
Van mit olvasni😊))))
#5730
Mar most inditvanyozom hogy jovo hetre 2 EF-et szervezzunk.
FREAK
#5729
szólaljon már meg valaki

Riszpekk

#5728
Az egész mindennel együtt 40 MB

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#5727
hany megas lett a RACE replay?? a practice , qual, es happy nelkul???

FREAK
#5726
tegnap edzésen Xtype-pal csatázgattam, ezek alapján nem sok jót jósolok magamnak FF-on 😄

Riszpekk

Mnemomic
#5725
A mai gyakorláson kiderült hogy itt melegben jobb idõt lehet menni.

atyka
#5724
hi all...szep volt, grat a gyorsaknak 😊

#5723
nekem sem sot meg 60 fok felhos idonel sem😊

FREAK
#5722
nekem 60 fokban sem jön össze annyi 😄

Riszpekk

#5721
hat nem normalisak ezek mar 😊)))

#5720
sajnálom, hogy feladtam, de valami nem stimmelt. nem hiszem, hogy motor hiba lett volna, mert azt megcsinálták...
ennek ellenére élveztem és próbáltam mindnekire odafigyelni.
FREAK
#5719
28.5 87 fokban?????????

Riszpekk

#5718

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#5717
Igen

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#5716
Bekker Attila = Atis?

FREAK
#5715
ááá te úgysem csinálnál semmi olyat....

(ugye?)

Riszpekk

#5714
huh hogy en vajon hany kort fogok kapni penteken 😊) egy focelom van motorhiba nelkul erjek vegig !!😊)

FREAK
#5713
<23:24> Toya: Végeredmény:

Bekker Attila
HaZso
Marki
Sanzik
X-Type
Atyka
CodeRed (baleset)
Basic (feladta)
Pety (vezérmû)

Riszpekk

PuMy
#5712
A penteki futamon ezt megbeszeljuk Freak. :-))))

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#5711
nahnah ugyizgulok vegeredmeny?

FREAK
#5710
ja igen, csak vicc volt

hülye Pumy 😛PPPPPPP

Riszpekk

Met
#5709
Pedig Õ öregebb mint Te 😊)

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5708
de Freak bacsi csak viccelt😉)

FREAK
#5707
Toya: 150/156

Bekker Attila
HaZso -8.933
Marki -22.264
Sanzik -25.711
X-Type -3 kör
Atyka -6 kör

Riszpekk

Met
#5706
Na mivan? Nem történt semmi?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#5705
hmmmmm

nem is vagy te olyan hülye 😄 (mint én)

Riszpekk

FREAK
#5704
<23:17> Toya: Jaj, bocsi a nagy izgalomba most vettem észre, hogy 156 kör :-)

Riszpekk

PuMy
#5703
Ha lesz szerver akkor mindenki indul majd es mindenki
tudja nezni is, ergo felesleges a radio akkor ma'r.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#5702
hmm marki atvergodotot sanzikon szvsz ha nem lesz valami "katasztrofa" akkor ez mar vegeredmeny...igy az ido kulonbsegekl alapjan

FREAK
#5701
jaja 😄DDDDDDDD

majd a szerveren futtatunk egyet 😄

Riszpekk

FREAK
#5700
140/150

Bekker Attila
HaZso -7.756
Marki -20.830
Sanzik -21.153
X-Type -2 kör
Atyka -4 kör

Riszpekk

Met
#5699
Kéne valami nascar rádió

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#5698
<23:14> Toya: Se Markinak, se Zso-nak nincs hátulja a kocsijának.

Riszpekk

FREAK
#5697
az akkor is csak 10, de már mindegy 😄

Riszpekk

FREAK
#5696
<23:12> Toya: Igen 9-en vannak, mert Tomek nem jelent meg.

Riszpekk

#5695
Markival mivan hogy igy csuszkal ?

FREAK
#5694
talán a meghajtás.... a kardántengely beleszalad a motorba..... ki tudja

Riszpekk

#5693
de ha jol nezem csak 9 versenyzo van...

FREAK
#5692
130/150
Bekker Attila
HaZso -8.360
Sanzik -14.598
Marki -19.912
X-Type -1 kör
Atyka -3 kör

Riszpekk

FREAK
#5691
Petya farmotoros 😄

Riszpekk

#5690
sajna ez bug vagy nem tudom de nekem is volt mar hogy hatulrol jotek belem es a motor ment gallyra

#5689
én kb annyit láttam, hogy füst és középen állsz. húztam a külsõ ívre ahogyan csak tudtam (annyira, hogy ne pördüljek ki) és elkaptam a bal HÁTSÓdat. szóval nem értem mi köze a motordnak hozzá. én viszont totál motorral kaptalak el. mégse ment szét...
FREAK
#5688
<23:07> Toya: Marki megcsúszott, de nincs sárga.

Riszpekk

FREAK
#5687
KI EZ A SRÁC???

LOL 😄DD

Riszpekk