NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#5736
Elnézést kérek Petyától és Basictõl az elején történtekért 😄, elég csúszós volt ma a pálya és az az igazság, hogy nagyon nem is toltam, de mégis elég sokszor megcsúsztam, a gumim sosem volt kerek formájú 😄, a legjobb az volt, mikor megelõztem Sanzikot a végén és pár körrel a vége elõtt megcsúsztam megint, gumi már sehol 😄, de végül sikerült épp Sanzik elõtt beérnem. Gratulálok a gyõztesnek és Hazsonak, nagyon jól mentek. Sanzik meg egyszerûen szuper volt, nem kockáztatott, õ is nagyon jól ment.
#5734
Csak a 2 csoportra osztast kell megoldani, ugy hogy kb egyenlo erosek legyenek a csoportok
#5732
Szerintem várjuk meg mennyien jelentkeznek a következõ futamra.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
#5730
Mar most inditvanyozom hogy jovo hetre 2 EF-et szervezzunk.
#5728
Az egész mindennel együtt 40 MB
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
#5727
hany megas lett a RACE replay?? a practice , qual, es happy nelkul???
tegnap edzésen Xtype-pal csatázgattam, ezek alapján nem sok jót jósolok magamnak FF-on 😄
Riszpekk
#5723
nekem sem sot meg 60 fok felhos idonel sem😊
#5721
hat nem normalisak ezek mar 😊)))
#5720
sajnálom, hogy feladtam, de valami nem stimmelt. nem hiszem, hogy motor hiba lett volna, mert azt megcsinálták...
ennek ellenére élveztem és próbáltam mindnekire odafigyelni.
ennek ellenére élveztem és próbáltam mindnekire odafigyelni.
#5718
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
#5716
Bekker Attila = Atis?
#5714
huh hogy en vajon hany kort fogok kapni penteken 😊) egy focelom van motorhiba nelkul erjek vegig !!😊)
<23:24>23:24> Toya: Végeredmény:
Bekker Attila
HaZso
Marki
Sanzik
X-Type
Atyka
CodeRed (baleset)
Basic (feladta)
Pety (vezérmû)
Bekker Attila
HaZso
Marki
Sanzik
X-Type
Atyka
CodeRed (baleset)
Basic (feladta)
Pety (vezérmû)
Riszpekk
A penteki futamon ezt megbeszeljuk Freak. :-))))
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
#5711
nahnah ugyizgulok vegeredmeny?
#5708
de Freak bacsi csak viccelt😉)
Toya: 150/156
Bekker Attila
HaZso -8.933
Marki -22.264
Sanzik -25.711
X-Type -3 kör
Atyka -6 kör
Bekker Attila
HaZso -8.933
Marki -22.264
Sanzik -25.711
X-Type -3 kör
Atyka -6 kör
Riszpekk
Ha lesz szerver akkor mindenki indul majd es mindenki
tudja nezni is, ergo felesleges a radio akkor ma'r.
tudja nezni is, ergo felesleges a radio akkor ma'r.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
#5702
hmm marki atvergodotot sanzikon szvsz ha nem lesz valami "katasztrofa" akkor ez mar vegeredmeny...igy az ido kulonbsegekl alapjan
140/150
Bekker Attila
HaZso -7.756
Marki -20.830
Sanzik -21.153
X-Type -2 kör
Atyka -4 kör
Bekker Attila
HaZso -7.756
Marki -20.830
Sanzik -21.153
X-Type -2 kör
Atyka -4 kör
Riszpekk
#5695
Markival mivan hogy igy csuszkal ?
#5693
de ha jol nezem csak 9 versenyzo van...
130/150
Bekker Attila
HaZso -8.360
Sanzik -14.598
Marki -19.912
X-Type -1 kör
Atyka -3 kör
Bekker Attila
HaZso -8.360
Sanzik -14.598
Marki -19.912
X-Type -1 kör
Atyka -3 kör
Riszpekk
#5690
sajna ez bug vagy nem tudom de nekem is volt mar hogy hatulrol jotek belem es a motor ment gallyra
#5689
én kb annyit láttam, hogy füst és középen állsz. húztam a külsõ ívre ahogyan csak tudtam (annyira, hogy ne pördüljek ki) és elkaptam a bal HÁTSÓdat. szóval nem értem mi köze a motordnak hozzá. én viszont totál motorral kaptalak el. mégse ment szét...
