NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5836
Ahhha. Nem zavar, hogy minden csaj szõke? 😊))

Petya
bekkeratis
#5835
Helsinki, vagyis mult honap ota Espoo, ami szinte ugyanaz.
#5834
ajanlat=javaslat😊

#5833
nagyon heleys hogy betezszed tobbszor is ...csak jo lenne ha lenne valaki aki, tudna valami hasznalhato infoval elni ezugyben...esetleg egy ajanlat: kulfoldi bajnoksagok szerveziovel felvenni valami emailos kapcsolatot es megkerdezni oket hogy hogy is van ez pontosan...gondolom segitenenek 😊

Alexease
#5832
Bocsi, hogy tobbszor betettem, de probalok intezkedni, szervezni, de visszakerdeznek, es csak nezek butan
Alexease
#5831
FONTOS!!!!
Kellene egy olyan ember, aki mar uzemeletetett OnLine jatekot szerveren!!!! Inditasok, admin, bellitasos stb. Nekem gozom sincs hozza, hogy muxik a dolog!
Elso lepesben Nascar 2003, GPL, es LFS. Ezekhez kellene egy ember, vagy egy-egy ember, aki ezeket tudna megbizhatoan szervezni! THX!
#5830
Apum rengeteget jár Finnországba. Melyik részén?
Alexease
#5829
Javitva!
Aki az elozo 1-2 percben jelentkezett, az neze meg hogy meg van-e, mert modositottam a listat is😊)
Alexease
#5828
Az bug😊)))) Javitom. thx.
#5827
melyik vagy csak nem a kozepso ?😊 vagy aki hattal all ?😊

#5826
Huh baz ez a legszörnyûbb kép amit rólem csináltak valaha 😊)) Azért meglátszik ez a 3 év... 😊))
#5825
jah es Tomekkel nem erdemes szamolni , mert nem igazan adott magarol jelet amiota jelentkezett a Phoenixre...tud rola valaki vmit?

#5824
latom valaki megint ugyeskedett a jelentkezesnel😊) lol "2. Lowe\'s-Night 05.16. Péntek" 😊

#5823
Na még1x 😄DD

#5822
😊) jah darlington volt az elso futamom 😊) ki is estem ..motorhiba😊

bekkeratis
#5821
Ja, Finnorszagban. A magas ping szerencsere nem eszreveheto, a lenyeg hogy a quality jo legyen.

Lowe's kiraly palya, nezd meg Darlingtont, az nehez.

Petya: jobbrol a masodik feje felett? 😊 lassan lekorozod oket...
#5820
Nem volt nehéz kitalálni 😄DDDDDDD

#5819


Lehet tippelni melyik vagyok! 😊))
atyka
#5818
thx 😊

#5817
! Kozerdeku kozlemeny😊 ! Lehet jelentkezni a kovetkezo futamra !

#5816
nezegettem ezt a Lowe`s nightot is ...hat hmmm... ha belejon az ember akkor nem gaz...csak egyet hibazik es kesz is a baj...szal majd nagyon odakell figyelni...sok sargat joslok arra a palyara...

atyka
#5815
Meg a futam utan megirtam, nehogy lemaradjak 😄

#5814
jo oks😊) tehat akkor irtatok😊 mar attol feltem nem lesz😊)

atyka
#5813
Alex mondta, ma felkerulnek a nyilatkozatok...

atyka
#5812
en szivesen csinalok szervert...csak egyeztessunk.

ÁjjLe BoBBi
#5811
mármint a giga szerver 😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#5810
sziasztok! csak annyit szeretnék kérdezni, hogyan áll a "giga host" ? 😊 és hogy mennyit kellesz pézelni?

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#5809
ehh finnorszagban vagy vagy mi ?? emailcima alapjan..

#5808
Azt néztem, hogy iszonyú magas a pinged, az más kérdés, hogy ez a vezetésben nem nagyon zavart 😊)
bekkeratis
#5807
majd mindjart irok, ugyis van meg fel ora a munkaidombol
#5806
Azt mondta Toya, hogy olyan a servered, mint Alexé 😊
bekkeratis
#5805
512/256 dsl nalam, de ha en hostolok a tavolsag miatt lehetnek gondok. Plusz meg nem is hostoltam soha, szoval lehet hogy nem is megy, de ki lehet probalni. Gondolom sierran keresztul nem nyero...
#5804
na mivan nem irt senki nyilatkozatot a tegnapi EF-esek kozul???

#5803
20Kbyte/s es upload minde emberre 2Kbyte/s -sel szamolj a szerveren kivul

atyka
#5802
mennyi kell ahhoz?

#5801
Van meg valakinek 11 fot elbiro savszelssege?? mert mondom nekem csak meghatarozott ideig lesz😞(

#5800
Viszont annak kifejezetten örülök, hogy már fél 12-kor vége volt (ehhez kellet, hogy Alex jóvoltából pontosan kezdõdött) a versenynek, és ez azt jelenti, hogy majdnem biztos, hogy indulni fogok.

Egyébként egyetértek Mode elosztsásával és az 5-5 továbbjutó rendszerrel, amíg nem lesz gyors server. 😊

Petya
#5799
igen ezt en is megfiygeltem a replayben hogy basic teljesen rossz iranyba probalt elkerulo manovert vehez vinni😊 ha egy kanyarban megcsuszik valaki akkor altalban a kanyar kulso ive fele csuszik tehazt belulrol kene elmenni mellette...az mas kerdes hogy egy gyorsabb kanyarban pl a falrol visszapattanva utana befele is csuszni fog az illeto...de altalaban egesz jol ki lehet elore szamolni...csak rutin kell😊 szal a lenyeg basic,ha maskor kicsuszik elotted valaki akkor ne onnan probald kikerulni amerre csuszik..:] jo tudom a verseny heveben az ember csak elrantja a kormanyt az egyik iranyba..de gyakorolni kell ezt is...pl AIk ellen.😊 vagy odakepzelt autok ellen..😊

#5798
OKesz persze, de egyébként azt hogy gondoltad, hogy belsõ ívre fogok kicsúszni? Ha mész tovább egynesen és nem rántod ki simáén elmész mellettem, mint az elõtted haaldó (azt hiszem Code volt az).

Petya
#5797
Igazán jó ötlet, de ez a hibapontos valahogy nem tetszik 😊
Alexease
#5796
FONTOS!!!!
Kellene egy olyan ember, aki mar uzemeletetett OnLine jatekot szerveren!!!! Inditasok, admin, bellitasos stb. Nekem gozom sincs hozza, hogy muxik a dolog!
Elso lepesben Nascar 2003, GPL, es LFS. Ezekhez kellene egy ember, vagy egy-egy ember, aki ezeket tudna megbizhatoan szervezni! THX!
#5795
LOL

#5794
Akkor a jovo hetire iratkozhatsz majd az oldalon.
ibronk
#5793

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#5792
az az igazság, hogy errefelé eddig nem történt semmi olyan, amit így kellett volna szankcionálni, persze most az újak érkezésével aktuálissá válhat

azt mondom, maradjon ez ötlet szinten addig, amíg egyértelmûen nem lesz rá szükség

Riszpekk

bekkeratis
#5791
Csak leirom hogy megy ez az MMRL ligaban.

Minden versenyre ki van jelolve ket biro. Ok egymastol fuggetlenul kielemzik a versenyt, osszeirjak hogy kinek milyen buntetest adnanak. A buntetopont-rendszer kiterjed mindenre. Ahol kulonbozik a velemenyuk azt megbeszelik. Azokat a baleseteket amikben ok is resztvettek nem pontozhatjak. Plusz van meg ket allando biro, a liga nagy oregjei kozul, ok dontenek ha kerdes van, de egyebkent nem szolnak bele. Szinten ok dontenek ha valaki reklamal a buntetes ellen, bar ilyen nagyon ritkan szokott lenni. Igy szoba sem kerulhet a biron valo bosszuallas.

A buntetopontokert regebben a kovetkezo versenyrol valo eltiltas jart, de tavaly bevezettek egy uj rendszert, ahol a versenyenkenti atlagot nezik. Ha hosszu tavon nem tudod 3 buntetopontos atlag ala tornaszni magad, akkor kitiltanak a ligabol. Egy baleset okozasaert 7 pont jar, vagyis ha minden masodik versenyen csinalsz egy ilyen hibat akkor is ki leszel tiltva. Ez eleg durvanak hangzik, foleg hogy altalaban 20 korul van a letszam, de jol mukodik.

Nyilvan ez tul radikalis nekunk, valoszinuleg az is eleg ha megbizunk egymasban es a magunk reszerol betartjuk a szabalyokat.
Mnemomic
#5790
Esetleg a versenyzõk részt ki lehetne egészíteni egy bemutatkozás félével ki mivel játszott eddig stb. 😊 Mellette lenne a kocsi képe.


A büntetés bevezetését én még mindig támogatom már most.-én is vállalom az egyik bíró szerepét ha lesz majd vagy úgy döntünk hogy kell ilyen.

FREAK
#5789
én még nem próbáltam, a default elég éles szvsz

Riszpekk

#5788
Hali en is szivesen csatlakoznek hozzatok, mivel a hangproblemaimat sikerult megoldani. Auto festes ma mar kesz lesz.

Eddig F12002-t jatszottam bajnoksagban ( www.racesimworld.com ) ugy 1-1.5 eve.

Egyebkent nalunk (RSW) is van 3 bira, akik a bonyolult ugyeket intezik, de szerintem mi varhatunk ezzel, amig nem lesz bajnoksag.

MAS: hogyan tudok 1024x1024-es autofestest kesziteni? Van egy alap, amit szeretnek hasznalni, de ha exportalom akkor 512x512-es lesz. Valami otlet?
FREAK
#5787
elõfordulhat, de az ilyen elég egyértelmû, és az illetõ utolsó mozdulata lenne közöttünk....

Riszpekk