NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Met
#5886
Petya!?😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

sanzik
#5885
azert az eleg gaz lesz majd Baumgartnernek mikor valaki az utcarol bejon azt raver egy olyan gyors kort,hogy majd csak pisloghat Zsoltika 😊)
FREAK
#5884
Baumgartner LOL

az álmos ovis 😄

Riszpekk

Alexease
#5883
A lenyeg lemaradt:
2003. május 24. szombat - 3 éves az EuroCenter Óbuda
EuroCenter Óbuda - Gokart hétvége
Alexease
#5882
OFF:
Gokart-verseny:
A nevezés a helyszínen a rendezvény megnyitása után, érkezési sorrendben történik. (A nevezés ingyenes!) Ezzel kezdetét veszi az idomérõ edzés, ami tulajdonképpen elõfutamként szolgál. A legjobbak a délutáni fináléban mérhetik össze tudásukat: ki tudja leggyorsabban terelni a gokartot az erre az alkalomra felépített pályán? Érdemes próbálkozni, hiszen a kupa és az oklevél mellett a leggyorsabbak értékes nyereményt vihetnek haza.
(Minden résztvevonek nyilatkozatot kell kitöltenie, hogy a gokartot saját felelosségére használja, továbbá anyagi kötelezettséget vállal az esetleges károkért.)
Alsó korhatár: 14 év.
A gokart pályán zajló programok:
10.00–13.00 Szabadedzés – a vállalkozó kedvuek megtehetnek egy kört a pályán (idomérés nélkül)
13.00–15.00 Idoméro edzés – a nevezett jelentkezok már az idovel futnak versenyt, hogy a legjobbak így kvalifikálják magukat a versenyre
15.00–16.00 Énekesek és más közismert személyek bemutatkoznak a volán mögött
16.00–16.45 Verseny
16.45–17.00 Díjátadás a színpadon
A gokartpálya sztárvendége 14.00-17.00 között Baumgartner Zsolt, aki maga is a volán mögé ül, kommentálja a versenyt és a díjátadó ünnepségen is részt vesz.
#5881
😊)

Egyébként ki edz már Lowesra?
Met
#5880
Alex!

Nincs kedved Lowe-ra összedobni egy gyors és nagyon nehezen megcsúszós setupot?😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5879
Jogtalan elonyokhoz jutsz, mi itt megsulunk te meg...
bekkeratis
#5878
Most epp 12, de legalabb megy a gepem. 😛 Ha meg izzadni akarok akkor begyujtom a szaunat. 😊
FREAK
#5877
1.....2....

nyáron délben 3 😄D

Riszpekk

#5876
Hany fok van ott finnbe?

Alexease
#5875
LOL! Ez nagy menet lehett
bekkeratis
#5874
Hello sracok, epp inhuvely gyulladassal kuzdok, jobb kezem harom kozepso ujja bepolyazva, tok vicces igy gepelni. Azert remelem nem fog annyira fajni hogy ne tudjak versenyezni holnap, ha megis akkor gondolom lesz aki beugrik helyettem.
FREAK
#5873
Met nem tudsz megkeresni emailben vagy ICQ-n????

[email protected]

Riszpekk

Met
#5872
De, 3 kerék file van. De 1 file ban 2 kerék kép van.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

PuMy
#5871
Asszem nem mert az allot tudja lassan forgatni, de
a gyors forgashoz kell az a kicsit elnyujtott masik
a megfelelo forgas hatas elerese miatt.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#5870
nem háromnak kéne lennie?

álló, lassú, gyors

Riszpekk

PuMy
#5869
Az egyik mikor lassabban forog vagy all a kerek,
a masik mikor gyorsan forog.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Met
#5868
Már csak az érdekel, hogy miért van 2 kerék egy fileban? Melyiket mire használja?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5867
LOL

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#5866
Nem vagyok teljesen hülye, csak úgy csinálok😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#5865
Igen, segítettél!
Ugyanis két lehetõség van:
1. Elballagok a HSW-re és megnézem, hogy fent van e.
2. Beírom a Google-ba
Én az elsõt választottam és ennek az okos döntésnek hála már ki is csomagoltam bmp-be.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5864
Ezzel mondjuk baromira kisegíthettelek :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#5863
Köszi

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5862
WinMip

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#5861
Hát itt a köhögése hamar átmenne halálhörgésbe😊
Viszont nekem nincsenek plusz ventik. Csak a gyári intel hûtés+a VGA-n meg a 300-as táp. Ha hozzá érek a gép oldalához érezhetõen melegebb. Van valami nem rezidens progi ami méri a proci és esetleg az alaplap hõfokát.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#5860
nálam gépzúgás nélkül tök kihalt a szoba 😄

olyan ez mint máshol a köhögõ nagyi a sarokban 😄

Riszpekk

Met
#5859
Toya

Azokból a kerék fileokból, hogy lehet festhetõ formátumot csinálni?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#5858
Igen a venti hatásosabb csak zajosabb az én megoldásomnál.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

PuMy
#5857
Az en gepembe meg az osszes ventillator le van
fojtva (kb 1700 fordulat/mp-en forognak), utalom
ha sivit mint az allat. Termeszetesen az oldala
sincs rajta.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

sanzik
#5856
nekem is a haz elejen es vegen is jo nagy ventik vannak es igy egyszeruen atszalad rajta a levego,mert ugy van belove,hogy az elejen sziv a hatuljan meg kinyomja...
de tulajdonkeppen ez nem er semmit mert nalam sincs rajta az oldala,az allando buzeralas miatt 😊)
#5855
Enyémbe a szellõzõrács mögött a gép elején vagy egy elég tápos ventilátor, mondjuk jelenleg tök mind1 mert szerelgettem és még nincs rajta az oldala :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#5854
Lefagyas szempontjabol lenyegtelen, foleg ugy hogy mast nem futtatok kozbe.
Amugy szvsz nem keves hacsak nincs millio szar megnyitva.
Jatekoknak mar sokszor keves, de azokhoz az egesz gep keves mar.
Met
#5853
Hát az elég kevéske az XPnek.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5852
256
Inkabb leszedem😊
Met
#5851
Mennyi ram van benne?
Akkor azt teheted, hogy nem veszed le az oldalát, hanem ha van hely akkor a nagy meghajtó takarólemezét veszed le. Vagy fúrjál rá jukakat (a sajátomra garvírozó géppel cikkcakk vonalban kivágattam). Hõfokokat nem tudok mondani, hogy mennyivel jobb mert a régi gépem nem támogatta a hõmérésklet figyelést. Viszont ha a luk elé tettem egy gyertyát akkor behúzta a lángot.
A félre értések elkerülése végett, nem a gyertya okozta károk miatt lett új gép😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5850
Akkro biztos.
Marmint futamot?
FREAK
#5849
lehet hogy nem kering, de ha 2 fokkal hidegebb, akkor már nyertél 😄

Riszpekk

#5848
Nemtom azt hallottam hogy a levego keringese belul akkor nem olyan jo ha le van szedve az oldala, mindegy.
Cel 667@1000, XP
Abit BH6, az oskovulet😊
#5847
Ha ilyen ido marad pentekre akkor leveszem azer versenyre.
Met
#5846
Ha az a baj, hogy túl melegszik akkor mindenféleképpen számít, mert jobban szellõzik.
Milyen gép milyen oprendszer?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5845
Nincs
De nem biztos hogy ugy jobb.
Met
#5844
Az oldala le van véve?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#5843
Hulud már belinkelte a hosszabb verziót még Vasárnap éjjel asszem 😊

Riszpekk

#5842
Penteki szereplesem nagyban fog fuggeni az idojarastol😊
HA tuningolom a gepet lefagy ilyen melegebe, ha meg nem akkor jatszhatatlanul lassu.
ibronk
#5841
Inditok egy gyak servert, aki akar jönni, az ICQ n/a messagemben találja az ipt

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Alexease
#5840
Ez jol sikerult, csak a link lemaradt😊)
Csuszas.avi (2Mbyte)
Alexease
#5839
Egy film, hogy csusznak ki a nagyok😊 Ebbol is latszik, hogy mennyire "konnyu" megcsuszni.
#5838
Az az erzesem hogy penteken annyit fogok leadni a verseny alatt amennyit a nagyok is😊
Marmint kiloba😊
#5837
Ouluban, Lahtiban és a Helsinkiben én is jártam már :-)
Ja és persze fenn a télapónál is...szép kis ország az már tuti...és hogy isznak, látszik hogy rokon nép :-D

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu