NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5936
Pedig Atesz jó lesz ha kikisérleteztek valamit Mode-val, mert így megint körhátrány lesz a vége a sok fagyás és restart miatt...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#5935
Szegény, biztos meg fogsz fázni 😊
Met
#5934
Tegyetek egy jégkockát a procira, hogy ne fagyjatok ki mint a múltkor.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

sanzik
#5933
nem akarok elkeseriteni senkit de en a pincebol nyomatom a gepet es itt olyan huvos van,hogy este meg fel is kell oltozni 😄DD
Mnemomic
#5932
Mert olyan sokat számít az az 1 fok 😊

Azt hittem lesz olyan 4-5 😊

FREAK
#5931
az jó

Riszpekk

Mnemomic
#5930
Hát én most leszedtem a gép oldalát és kemény 0.5-1 fokot csökkent is a benne lévõ hõ...😊

FREAK
#5929
hát ha akkor bevált, most is mûködni fog 😄

Riszpekk

#5928
1 db venti van itthon, ami egy kb 40 eves szallagos szamitogepbol van kiszerelve😊
Estere beizzitom asszem.
FREAK
#5927
én asszem beállítom a szobaventit a gépre 😄

elõtte 2 speed tabletta, utána thai masszázs 😄DDDDDDDDDDDDDD

Riszpekk

#5926
Na es ki how to prepare the race?
En szamitogephaz levesz, ablak maxra nyit, pracitce alatt egy gyors zuhany😊
#5925
Giovanni
#5924
Sikerûlt

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

CodeRed
#5923
próba

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

atyka
#5922
a ket szerver-kieses (mint megtudtam) a matav szereloinek koszonheto. elnezest azoktol, akik belecsoppentek. viszont mivel jo ideje egyedul vagyok a szerveren, erdeklodes hianyaban becsukom a kaput. joccaka, szepalom mindenkinek!

Met
#5921
Egy jó tanács. Mielõtt rányomsz a mehet-re olvasd át amit írtál.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#5920
igen, gondolkodtam, ki az a Laex 😄

Riszpekk

#5919
Most látom milyen szépen, helyesen, cseppett sem kapkodva írok 😊))
#5918
😊)) EGíyébként fast setuppal is ez van, de akkor lejjebb veszem a grill tapet azt csá

Egyébként csináltam averseny elejérõl egy tök igényes öf-t, remélem LAex kiteszi! 😊)

És van két új kiírás: Richmond, aztán Dayton 500 miles! 😊
#5917
Holnapra kene szolni azoknak is akik 1-2 ember varatlan fel nem bukkanasakor be tudnanak szallni.
Nehogy megint 9en menjunk.
FREAK
#5916
úgy értem végig úgy marad...
jössz ki a boxból, 1-2-3 aztán egyszer csak megsül a motor 😄DD


biztos azért ment olyan jól a BS setuppal, mert nem húzattad ki 😄

Riszpekk

#5915
Atyka: Mvan a serverrel?
#5914
😄DDDDD Ráadásul TE TANÍTOTTÁL ARRA MESTEREM, HOGY NEM SZABAD VÁLTOGATNI!!! 😊))
FREAK
#5913
hát mit tudni 😄DDD

van az úgy, hogy az ember hármasban felejti 😄D

Riszpekk

FREAK
#5912
biztos kurva meleg van, és draftol valaki mögött...

Riszpekk

#5911
Ezt komolyan mondtad (mármint a másodikat)? a grill tapet leveszem, ok
Met
#5910
Az létezik, hogy a BS race setup 30 kört bír?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#5909
az nem bírja 30 körig

Riszpekk

Met
#5908
Véletlenül nem a BS Q setuppal mész?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#5907
vedd lejjebb a grille tape-et, ilyen egyszerû

vagy válts fel négyesbe

Riszpekk

#5906
😊)

BAkker nagy bajban vagyok, mert nagyon megéreztem a bs setupot, de 30 kör után egyszerûen felforr a motor... a japser meg nem olyan jóó

Tippek?


Petya

Utóirat: Gyertek minél többen Atyka serverére 😊
sanzik
#5905
ej,pont neztem a harcomat Petyaval,mert ki akartam vagni a replayt...
tok izgi volt 😊
atyka
#5904
sorry, fagyi...restart...

#5903
Majd nekünk is lesz jobb, amikor ott éjszaka majd nem megy le a nap :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#5902
Inkább gyertek gammázni! 😊
atyka
#5901
sziasztok! lowe's, ha valakit erdekel: 62.68.163.30

sanzik
#5900
na nyitok egy sajat topicot ha szukseg van ra,szoljatok... 😄DD
ezt ne basszuk szet 😊
Met
#5899
Akkor az ellenõr nem kéri egybõl a nyugdíjjas bérletet?😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#5898
29 évesen simán kinézel 28.5-nek? 😄

Riszpekk

sanzik
#5897
nem,de a koromhoz kepest jol tartom magam 😊
FREAK
#5896
miért, olyan babyface vagy ? 😄

Riszpekk

sanzik
#5895
jah,a ket lanyomat meg ugy mutatom be mindenkinek,hogy a hugocskaim csak az anyukam nem er ra es nekem kell vigyazni rajuk 😊
FREAK
#5894
nálam 50 körül vannak, szal tapsolj örömödben 😄

Riszpekk

Met
#5893
Ha pattanásos, pirospozsgás a képed és mindenkinek csókolmmal köszönsz rólad is elhiszik, hogy 14 vagy😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5892
most multom 15... 😊)
#5891
😊)

Most metnem BS setuppal Loweson és naon ász, emr tök jól tartottama 98%os bersenyzõkkel a lépést, ameddig meg nem sült a motorom. Már a víz sárga lámpája egy ideje világított, de egyszerre tacsra ment az egész
sanzik
#5890
de az also korhatar 14!
abba belefer Petya? 😊
Met
#5889
Az egészséges, hogy a proci 40 a lap 37 fokos?
Netezek és letöltök.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#5888
Hát Õ a gokart bajnok!

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#5887
Mi van vele?!?!