NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#5986
sok az új név, én sem tudom, ki az a mozso/atis/petya/atika/gaborszabo.... simán bárkit bárkivel összekevernék 😄

ICQ-n is hirtelen lett vagy 8 új contactom 😄

Riszpekk

#5985
:\\

Hogy tudtad összekeverni, ha kb 3 napja majdnem minden nap dumcsizunk??? Légyszíves javítsd ki.
Alexease
#5984
Basszus!😊))))))) Ezt osszekevertem😊)) Bocsi!
#5983
na azért a pofátlanságnak is van határa...

Megcsinálom ezt a nyomorult raplayt, és odaírod, hogy Atyk jóvoltából... még a fájl neve is Atyka... hát esküszöm mindjárt röhögõgörcsöt kapok.... azért ez tényleg nagyon rosszul (nem káromkodunk) esett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Petya
FREAK
#5982
abból is elég lenne csak az utsó kettõ, akinek kell, gyûjtse

Riszpekk

FREAK
#5981
mondjuk jobb lenne csak a lényeges eseményekrõl egy kis videó a replay helyett

Riszpekk

FREAK
#5980
na azért mondom, erre gondoltam én is, így okés

Riszpekk

#5979
Na, na, na, azért túlzásokba ne essünk :-)
Arról egyenlõre ne is álmodj hogy minden futam visszajátszása felfér a HSW-re.
Én úgy gondoltam, hogy mindig az aktuális visszajátszások lesznek csak fent a lapon, azért a tárhelyre is gondolni kell.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#5978
EZ is jó ötlet!!!
#5977
Neked milyen jó 5leteid vannak! 😊))
FREAK
#5976
hát annyi, hogy nincs megkülönböztetve, hogy MELYIK verseny replay-e csak annyi van, hogy EFreplay

namármost ha egyszerre mindig csak egy verseny replaye lesz letölthetõ akkor ez ok, de ha ez marad és a következõ is fent lesz, akkor meg kéne õket különböztetni

Riszpekk

Alexease
#5975
Ezt nem ertem
Alexease
#5974
A mai indulok listaja! Ha nem jo a lista, vagy ha valaki nem tudd jonni, akkor szoljon, hogy tudjunk embert szerezni. Elsosorban az EF-en indulok johetnek, folyamatosan a 2. helytol lefele, amig be nem telik a FF.
Esetleges ezutani ures hely betoltese egy teljesen uj versenyzovel NEM lehetseges.

Norbi, Pumy, Toya, Alexease, Met, Mode, Freak, Atesz, Shai Hulud, Atis, Hazso.
bekkeratis
#5973
Osszesen harom versenyzonek sikerult osszegyulnie, ugyhogy lelottem a szervert.
A lenyeg az lett volna hogy kiprobaljuk mennyit bir el a gepem, mert tolem hostolhatok en is este, foleg ha a 11-es letszam fole tudnank ugy menni.

Fel kilenckor visszanezek, es ha ugy gondoljatok tehetunk egy probat.
FREAK
#5972
Alex a replay címe EFreplay.zip és nincs külön könyvtárban

na most ha nem lesz törölve, akkor ez nem túl elegáns 😄

Riszpekk

#5971
Egyetértek.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#5970
Mozso és Atyka egy csapat??

Nagyon zavaró ez a hasonló festés már a pirosaknál is, csak ott van alapja ugye, mert Ferrari 😄

de a nascarban nem divat egyformára pingálni a verdákat

Riszpekk

Alexease
#5969
Nascar Racers
Frissitettem gyorsan egyet😊 Felkerult egy uj versenyzo - Mozso - es Atyka uj festese. Szep nagy 1Mbyte-os file-ok, valszeg 1024-es texturaval!!! Ha valakinek gondja van vele, szoljon, leszedem!! Nalam mukodott.
Es meg elkerult egy film az elozo futamrol is.
FREAK
#5968
hát ja, akkor az EF 3. jöhet
ha nem jön akkor a 4.

Riszpekk

#5967
elvileg igen

#5966
nah #5956 server vege

ibronk
#5965
Ha üresedés lesz akkor a keddi EF további helyzettjei kerülnek be, nem?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

sanzik
#5964
tenyleg ha esetleg lesz uresedes este, akkor talan akik a multkor tul koran kiestek kaphatnanak meg egy eselyt...
vagy valami hasonlo 😊
FREAK
#5963
megvan a múltkori fagyásom oka.... HDD error.... ha nem sikerül valahogy kiköszöbölnöm estig, akkor lehet hogy megint kiesek.... de ha nagyon krepa, akkor nem indulok, és mehet helyettem valaki

Riszpekk

#5962
deh mar van egy szerver!! LASD #5956

bekkeratis
#5961
Phoenix gyakorlas a huvosben: 80.186.148.224
Gyertek minel tobben, csak hogy lassuk mit bir el a savszelesseg...
#5960
70-80 éves korosztálynak biztosan jól áll egy ilyen Viagrás sapka :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#5959
Na ebbol a kepbol sok nem latszik, a nagy VIAGRA felirat ott figyel az elejen😊
#5958
Valami Alfat akarsz krealni?😊
Egyebkent arra gondoltam hogy online versenyen mindenki ezt lassa.
Szoval lehet.
#5957

Van ember aki ebbe kimenne az utcara?😊
Mondjuk az a Martin felirat jol nez ki az elejen.
Amugy http://www.77sports.com/
Mo-ra is szallitanak asszem.
ibronk
#5956
Hi
ha valaki akar gyakni, akkor az n/a -mban az ip-m, gyertek!

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#5955
Úgy érted, hogy csak online futamokon látszódjanak ?
Egy kis másolgatással a verseny elõtt ez könnyen megoldható...egyenlõre még úgy sem lesz kirakva sehova ez a PC, de ha mind az 5 átalakításra került akkor a HNR-rõl letölthetõek lesznek.

Aki csak online nyomja annak majd jó lesz ha letölti.
Lesz egy olyan is Mode, ami a te ellenkezésedet tuti kiváltja majd :-))))

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#5954

Nem lehet ezzel ugy tenni mint a sajat kocsifestesekkel?
#5953
besser! 😊
Alexease
#5952
😊)))))
Nagyon guuut! Jo sok benyo kell bele, mert sokat "megy"😊)
#5951

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#5950
navégre 😊

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#5949

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#5948
nem akar ez összejönni 😞

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#5947

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#5946

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#5945

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#5944
Most jöttem haza melóbol.Vettem is egy álló állat nagy szobaventit.Majd mikor már fázni kezdek sokat gondolok rátok 😊)) Jó versenyzést mindenkinek este.......

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#5943
Met hardware rovatát olvashatjátok ;-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#5942
Tisztítsátok ki a ventiket, vegyétek le mind a két oldallapot.
Zárjatok be minden felesleges alkalmazást, vegyetek vissza a grafikai részletességbõl.
És ha van pót venti akkor küldjétek rá a gépre.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Mnemomic
#5941
nem nem is fog mert nem tudok tõlük rendelni cuccot hozzá mivel a szemét UPS nem fogadja el a postai kódot.

Átettem a gombokra a váltást szóval az nem gond fõleg mivel ebben a játékban nem kell sokat váltani szerencsére 😊

Mnemomic
#5940
de mondom hogy nem az volt a gond 😊)

FREAK
#5939
számít, ha pont 1 fokkal kéne több a fagyáshoz...

Riszpekk

#5938
es a pillango valto gond megoldodott??

Mnemomic
#5937
Nem az volt a gond. Máskor nem csinált ilyet pedig akkor voltolyan 58 fok is a proci-most gy 51 a proci. Szóval nem az volt a gond vmi más nem tudom mi. Mindenesetre azóta nem csinálta pedig néztem visszajátszást is, gyakoroltam is stb.

Mondjuk ahogy ismerem magamat megint a versenyen fog szarakodni..de hogy nem a meleg a gond az tuti.