NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ICQ-n is hirtelen lett vagy 8 új contactom 😄
Riszpekk
Hogy tudtad összekeverni, ha kb 3 napja majdnem minden nap dumcsizunk??? Légyszíves javítsd ki.
Megcsinálom ezt a nyomorult raplayt, és odaírod, hogy Atyk jóvoltából... még a fájl neve is Atyka... hát esküszöm mindjárt röhögõgörcsöt kapok.... azért ez tényleg nagyon rosszul (nem káromkodunk) esett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Petya
Arról egyenlõre ne is álmodj hogy minden futam visszajátszása felfér a HSW-re.
Én úgy gondoltam, hogy mindig az aktuális visszajátszások lesznek csak fent a lapon, azért a tárhelyre is gondolni kell.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
namármost ha egyszerre mindig csak egy verseny replaye lesz letölthetõ akkor ez ok, de ha ez marad és a következõ is fent lesz, akkor meg kéne õket különböztetni
Riszpekk
Esetleges ezutani ures hely betoltese egy teljesen uj versenyzovel NEM lehetseges.
Norbi, Pumy, Toya, Alexease, Met, Mode, Freak, Atesz, Shai Hulud, Atis, Hazso.
A lenyeg az lett volna hogy kiprobaljuk mennyit bir el a gepem, mert tolem hostolhatok en is este, foleg ha a 11-es letszam fole tudnank ugy menni.
Fel kilenckor visszanezek, es ha ugy gondoljatok tehetunk egy probat.
na most ha nem lesz törölve, akkor ez nem túl elegáns 😄
Riszpekk
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Nagyon zavaró ez a hasonló festés már a pirosaknál is, csak ott van alapja ugye, mert Ferrari 😄
de a nascarban nem divat egyformára pingálni a verdákat
Riszpekk
Frissitettem gyorsan egyet😊 Felkerult egy uj versenyzo - Mozso - es Atyka uj festese. Szep nagy 1Mbyte-os file-ok, valszeg 1024-es texturaval!!! Ha valakinek gondja van vele, szoljon, leszedem!! Nalam mukodott.
Es meg elkerult egy film az elozo futamrol is.
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
vagy valami hasonlo 😊
Riszpekk
Gyertek minel tobben, csak hogy lassuk mit bir el a savszelesseg...
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Egyebkent arra gondoltam hogy online versenyen mindenki ezt lassa.
Szoval lehet.
Van ember aki ebbe kimenne az utcara?😊
Mondjuk az a Martin felirat jol nez ki az elejen.
Amugy http://www.77sports.com/
Mo-ra is szallitanak asszem.
ha valaki akar gyakni, akkor az n/a -mban az ip-m, gyertek!
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
Egy kis másolgatással a verseny elõtt ez könnyen megoldható...egyenlõre még úgy sem lesz kirakva sehova ez a PC, de ha mind az 5 átalakításra került akkor a HNR-rõl letölthetõek lesznek.
Aki csak online nyomja annak majd jó lesz ha letölti.
Lesz egy olyan is Mode, ami a te ellenkezésedet tuti kiváltja majd :-))))
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu




Nem lehet ezzel ugy tenni mint a sajat kocsifestesekkel?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Zárjatok be minden felesleges alkalmazást, vegyetek vissza a grafikai részletességbõl.
És ha van pót venti akkor küldjétek rá a gépre.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Átettem a gombokra a váltást szóval az nem gond fõleg mivel ebben a játékban nem kell sokat váltani szerencsére 😊
Mondjuk ahogy ismerem magamat megint a versenyen fog szarakodni..de hogy nem a meleg a gond az tuti.


