NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6034
Akik elmentek pls jöjjenek vissza, meg jöjjenek a hiányzók!
#6033
10 en eddig tökéletes
Alexease
#6032
Az indulok nevsora (most szoljatok ha valami gaz):
Norbi, Pumy, Toya, Alexease, Met, Mode, Freak, Atesz, Shai Hulud, Atis, Hazso
#6031
Azon vagyok :///
sanzik
#6030
volt ilyen emberke is mar itt nalunk aki elismerte,hogy hirtelen felindulasu

mar nem jatszik velunk....
FREAK
#6029
sürgõsen szokj le róla

Riszpekk

sanzik
#6028
eppen ezert volt egyszer tema a korhatar vagy rosszul emlekszem?
#6027
Sajna ilyen vagyok, histelen felindulásaim vannak. :\\
#6026
Nem szivesen hozom fel, de ilyenkor látszik ki mennyire érett :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#6025
En most nem tudok menni.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

PuMy
#6024
Itt az ilyen beszolas nem divat (ENNÉL TÖBBET
NÉZTEM KI BELÕLED BAZZ!!!!!!!!). Foleg hogy
Alex 100% hogy nem direkt keverte ossze a neveteket!

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6023
Akit még várunk: mozso, Atyka, Toya, Mode, Márki, Norbi, FREAK, Sanzik, Pumy, Shai, Giovanni, stb...
#6022
Mode miért mentél el? Ha mindenki íyg van vele, akkor tényleg nem gyûlünk 11nél többen össze...
#6021
már 5en
#6020
Hát hiába Alex van amire nincs orvosság.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6019
Pumy: Szerinted ki húzta ki a gyufát?
#6018
egyelõre 3an vagyunk, gyertek!
#6017
Ugy hogy 2 hozzaszolassa lejjebb olvasol😊
PuMy
#6016
Ugy latom Petya, elobb-utobb mindenkinel kihuzza
a gyufat.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Giovanni
#6015
Én akarnék, csak nem jutottam be :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

#6014
ok go
#6013
OK, de honnan tudom meg az IP-t? Nincs meg az ICQ-d...
bekkeratis
#6012
inditom
#6011
akkor csiunáljuk azt, hogy aki akarna ma játszani, az menjen majd be Atishoz, ok?

Petya
bekkeratis
#6010
OK, ip ugyanaz: 80.186.148.224
CodeRed
#6010
W-t indítod atis? vagy indítsam én?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#6010
W-t indítod atis?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#6009
jelen

Riszpekk

CodeRed
#6008
yessss

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Alexease
#6007
Aha, thx.
Giovanni
#6006
Jelen...de melyik jelen?

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

bekkeratis
#6005
jelen, indiccsam?
CodeRed
#6004
Im here

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6003
Pedig msot az albak is ki van nyitva ,erezhetoen jobb id van most a szobaba.
A vinyo homero is 1 fokkal tobbet mutat.
Procit nemtom, azon nincs homerom.
#6002
Jelen ;-)
#6001
Aki itt van, az szóljon hozzá egy jelennel

jelen
CodeRed
#6000
Vannak erre a célra nagyon jó betétek

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Alexease
#5999
Ezt maskor hanyagold legyszi.

"Petya (7:44 PM) :
HÁT EKÜSZÖM LESZAKAD A POFÁM BAZDMEG!!!!!!!!!!
Petya (7:44 PM) :
ENNNÉL TÖBBET NÉZTEM MI BELÕLED BAZZ!!!!!!!"
#5998
Az alaplapi homerom 1 fokkal tobbet mutat mint szokott miota levettem a hazat.
Az a venti biztos sokat fog szamitani majd.
#5997
Akkor próba, gyûljünk ide minél többen, mert 20:30kor jön meg!!!
CodeRed
#5996
Nehogymá elkezdjetek veszekedni! Ok?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Alexease
#5995
Epp ezt akartam mondani.
Gyorsan ki kellene probalni, mert ketszer akkora a feltoltese (256kb/s) mint nekem.
#5994
komolyan azt gondolod, hogy azért dolgoznék 3-4 órát a replayen, mert spektálni akarok az ffeken?

Jó, ha nem hát nem
Alexease
#5993
Gondolom.
De ez mar a masodik beszolasod volt. Maskor azert nyomhatnal a vegere egy "szmajli"-t (persze vigyorgosat).
#5992
Egyébként szerintem komolyan meggondolandó, ez az Attis serveres dolog!

Vélemények?
Alexease
#5991
A kulsoszerveres megoldas nagyon ganny, az kimarad.
Ezzel a "ha csinalok valamit, mindig bent vagyok"-kal mar probalkoztal, de mondtam, hogy erre ninc slehetoseg. Addig gyakorolj az AI-val, vagy a futamok kozott az edzeseken.
#5990
jójó, de akkor is rosszul esett :||
PuMy
#5989
Pedig rem egyszeru. Felkerul a heti EF es FF futamok
replay-e, mindenki leszedi akinek kell, kovetkezo
heten pedig ma'r mehetnek is fel az ujak (az elozoek
termeszetesen torlodnek).

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Alexease
#5988
Javitva!
Sorry, de napkozben "beszeltunk" folyamatosan, en akkor full dolgozom. Atlagban 4-6 emberrel ICQ (munka), plusz telefonok, plusz egesznap a fejemen van a fules TeamSpeak-kel, amiben 3-5 ember beszel folyamatosan (munka).
Valszeg azert vlt meg, mert kozben Atyka autofesteset csinaltam.
(Amugy szivesen, kb. 1 orat capture-oztem, vagtam, rendereltem, tomoritettem, masolgattam a videot.
)
#5987
Egyébként ha nincs hely a hsw-n, akkor ajánlom figyelmetkebe az eplanet nevá servert, ahol 100mb-re bármekkora fájlokat feltehetsz (így érdemes többet regizni). ÉS szerintem is jó lenne a filmes öf, mint a teljes replay! Én szívesen bevállalom, de csak ha jelen lehetnék az összes versenyen (mint spetkáló, ha nem jutok be...) mert közbe fel kell írni, hogy mit fogok beletenni! 😊

Petya