NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bekkeratis
#6084
Ilyet meg nem lattam hogy valaki szandekosan egy privat versenyen ezerrel kibombazza a masikat a pitben... Ha ilyet csinalsz egy sierra szerveren, elkoszonhetsz az azonositodtol. Meg az a rengeteg anyazas ami ment... Ez lenne az a csapat ahol semmilyen szankciokra nincs szukseg? Az EF szazszor korrektebb volt.
CodeRed
#6083
NYUGI GYEREKEK !!!!!!!

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6082
Nem húztam rád, hanem az ideális íven mentem.
Pontosan tudtad melyik az, mert már kb. 20 kört jöttél mögöttem.

Az miért nem érdekel hányszor löktél ki ?
Ez azért érdekes egy felfogás.
Már több esetben jeleztem, hogy egyszer ezért törlesztek majd...most valszeg a meleg hatására meg is tettem.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#6081
nyugi

én így láttam

hátulról löktél, nem oldalról


majd megnézi mindenki a replayt és elmondja a véleményét

Riszpekk

#6080
Te huztal ram es kesz
Es menyniszer loktelek....nem erdekel az egesz szarok ra
#6079
Milyen kapu bazzeg???
Siman belul mentem es o huzott be elem.
Jo vedjed csak szarok is en az egesz fosra.
#6078
Tudod ha nem löknél ki minden futamon, akkor talán el lehetne nézni a dolgot de így már kezd egy kicsit sok lenni.
Megnéztem a replay-t a gázról sem vetted le a lábad, sõt kitoltál és a lehetõ leggyorsabban mentél is tovább.

Valóban nem volt fair dolog amit csináltam, de nem hiszem el, hogy nem tudsz úgy megelõzni hogy nem löksz ki.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6077
Eddig sokszor mar megin.
Veled volt 1 esetem amit megbeszeltunk.
EZen kivul Toyaval volt ketto aminel az egyiknel elismerte hogy o votl a hibas mert ramhuzott a masiknal meg mellett jott a kanyarba sokaig es kicsit kisodrodtam es mivel nem hagyott eleg helyet kiloktem.
Es most ez
Ez az a sok
FREAK
#6076
figyi nála a tükör közepén voltál, épp belülrõl néztem

sehol nem voltál mellette, õ íven ment elõtted, te meg megint azt vártad, hogy megnyílik a kapu

figyeltem, többször próbálkoztál ugyanígy, de mindig elõtted maradt.... talán nálad szakadt el a cérna


utána meg nála a hajókötél 😄

Riszpekk

CodeRed
#6075
Van egy replay?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6074
Lehet=Leheto
FREAK
#6073
Atesz
Norbi
Hazso
Pumy
Alex

Riszpekk

#6072
Nem igaz.
Lehet legbelul mentem es o huzta ram!
Miert nem figyelt arra hogy befer e elem??
CodeRed
#6071
Ha tényleg így volt akkor ez nem lehetett szép.Megvagyok lepõdve

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#6070
most utálni fogsz, de most is PONTOSAN ugyanaz zajlott le, mint eddig sokszor

hátulról érkeztél és pöccintettél.... nem voltál mellette, simán gyorsabb voltál és nekimentél



persze amit õ csinált az durvább, de eddig bírta cérnával

Riszpekk

#6069
O huzta ram bazzeg.
Áhhhhh
#6068
Meg lehet nezni a visszajatszast mi volt az a kilokes.
Toya torleszt?
Meg senki nem csinalt ilyet es a fair ember megteszi?
Ki kene zarni a picsaba ezert
CodeRed
#6067

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#6066

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#6065
mint egy hóhér 😄

hátulról, kíméletlenül 😄

Riszpekk

CodeRed
#6064
Hogyan csinálta?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#6063
mindketten kiestek

Riszpekk

FREAK
#6062
hujjuj Toya a pitben egyenesen lerombolta Mode-ot!!!!!

Riszpekk

CodeRed
#6061
Toya visszatud menni?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#6060
Mode kilökte Toya-t

újra sárga

Riszpekk

FREAK
#6059
Atesz
Toya
Mode
Hazso
Norbi
Pumy

Riszpekk

FREAK
#6058
Atis kiállt a versenybõl

Riszpekk

FREAK
#6057
Atis hibázott, Norbi, Pumy és Hazso eltalálták..... SÁRGA

Riszpekk

FREAK
#6056
második

Riszpekk

FREAK
#6055
"beültem" Toya-hoz, iszonyat jól megy, 4-et elõzött 😄DD

Riszpekk

CodeRed
#6054
Toya-val mivan?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#6053
sárga van

Atis
Pumy
Atesz
Mode

Riszpekk

FREAK
#6052
Toya és Norbi összeakadtak, falbuci

Riszpekk

CodeRed
#6051
Még csak a 40.ik-nél tart?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#6050
én meg egy bug miatt ideges lettem, és megcsúsztam, aztán Alex csórikám telibetalált.... tetõn álltam meg 😄

Riszpekk

FREAK
#6049
mindez 40 kör után

Riszpekk

FREAK
#6048
Toya
Norbi
Atesz
Mode
Atis
Pumy
Hazso
Alex
Met
Shai Hulud

Riszpekk

CodeRed
#6047
Ki vezet?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#6046
ja

én vagyok az utolsó

Riszpekk

CodeRed
#6045
Hogyan áll a verseny?Tud vki vmit?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Giovanni
#6044
81.182.21.139

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

#6043
nincs ott 😊)
Giovanni
#6042
Megyek edzeni LOWE'S-NIGHT-re. Ha valakit érdekel, IP-m az N/A-ban

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

atyka
#6041
sziasztok! lemaradtam valamirol?

#6040
huhu en meg kozben AIk ellen practiceztem aztan rapillantottam orara😊) huh meg jo hogy nem kestem le😊

Alexease
#6039
Mostani versenyre amugy meg van az indulo letszam. Esetleg keddre lehet tesztelni.
#6038
Szerintem ezt a szerver tesztet egy másik napra kellene idõzíteni.
Igazán rossz ötlet a futam napjára ilyet rakni.

Benéztem, de csak 11-en voltunk benn ennyit Alex is elbír.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#6037
Attól még lehet kúltúráltan véleményt nyilvánítani.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#6036
De a ping csak azért magas,mert finnbõl jön a host, ha kimész a páylára léthatod, hogy nem darabosabbak semmivel az autók, pls jöjjenek a többiek is!
FREAK
#6035
matávon 11 is tökéletes, sõt 60-as pingek vannak....

Riszpekk