NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pontosan tudtad melyik az, mert már kb. 20 kört jöttél mögöttem.
Az miért nem érdekel hányszor löktél ki ?
Ez azért érdekes egy felfogás.
Már több esetben jeleztem, hogy egyszer ezért törlesztek majd...most valszeg a meleg hatására meg is tettem.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
én így láttam
hátulról löktél, nem oldalról
majd megnézi mindenki a replayt és elmondja a véleményét
Riszpekk
Es menyniszer loktelek....nem erdekel az egesz szarok ra
Siman belul mentem es o huzott be elem.
Jo vedjed csak szarok is en az egesz fosra.
Megnéztem a replay-t a gázról sem vetted le a lábad, sõt kitoltál és a lehetõ leggyorsabban mentél is tovább.
Valóban nem volt fair dolog amit csináltam, de nem hiszem el, hogy nem tudsz úgy megelõzni hogy nem löksz ki.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Veled volt 1 esetem amit megbeszeltunk.
EZen kivul Toyaval volt ketto aminel az egyiknel elismerte hogy o votl a hibas mert ramhuzott a masiknal meg mellett jott a kanyarba sokaig es kicsit kisodrodtam es mivel nem hagyott eleg helyet kiloktem.
Es most ez
Ez az a sok
sehol nem voltál mellette, õ íven ment elõtted, te meg megint azt vártad, hogy megnyílik a kapu
figyeltem, többször próbálkoztál ugyanígy, de mindig elõtted maradt.... talán nálad szakadt el a cérna
utána meg nála a hajókötél 😄
Riszpekk
Lehet legbelul mentem es o huzta ram!
Miert nem figyelt arra hogy befer e elem??

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
hátulról érkeztél és pöccintettél.... nem voltál mellette, simán gyorsabb voltál és nekimentél
persze amit õ csinált az durvább, de eddig bírta cérnával
Riszpekk
Áhhhhh
Toya torleszt?
Meg senki nem csinalt ilyet es a fair ember megteszi?
Ki kene zarni a picsaba ezert
Riszpekk
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.
Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.
Igazán rossz ötlet a futam napjára ilyet rakni.
Benéztem, de csak 11-en voltunk benn ennyit Alex is elbír.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
