NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#6284
a rankon külön van az arcade meg a sim, nem?

amúgy arcadeban annyi, hogy mire kiérsz a pitbõl már 200-on vagy, borzalmas 😄

Riszpekk

#6283
Megy meg a szerver? Nem tudok csatlakozni...
CodeRed
#6282

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6281
Oldalán van ám egy Taz is :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#6280
jópofa 😊

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6279


Még kettõ és teljesen kész vannak a Nascar Racers felvezetõ autók.
Lesz egy igazi különleges felvezetõ kocsi is :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#6278
arcade modban ugyan en nem probaltam ,de nem az van,hogy ott lehet ilyen uridoket menni ?
CodeRed
#6277
Ha vkinek van kedve.....gyakorlás lowe's-ban

213.222.132.202

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6276
Így azért valóban könnyen megkülönböztethetõek vagytok :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6275
Na asszem így már jó lesz:

CodeRed
#6274
12.-ik 😊

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#6273
Feltöltöttem. a Lowe's-i idõm valszeg a 7.-ik lesz...ez viszont nem cheat volt. le is tölthetõ a tegnap belinkelt helyrõl...

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6272
ideiket=idejeiket

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6271
Én is általában ami 1 mp-tõl messzebb van azt általában komolyan sem veszem.
Ugye vagy a playrecs.ini-t módosítják vagy pedig a track.ini-t kezdik el piszkálni.

Az igazi amatõrök (szerintem ezek vannak elõl) a saját ideiket írják át kézzel. Kötve hiszem, hogy aki ilyenre vetemedik az egy komoly kört is tud menni a programmal.

MoZso: Ezen a patch sem javít majd.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6270
A te megoldasodat jelezne a host, mint modositott file-t nem?

Azt hiszem ez nem "olyan fajta" csalas....ez rosszabb.... 😞((
FREAK
#6269
fogod, átírod a file-ban 😊 nem kell nagy tudás hozzá 😄

Riszpekk

CodeRed
#6268
Hol van ez a rank?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6267
En sem hiszem, hogy kozulunk barki is csalna. 😄
Remelem megertitek, hogy nem mondok tobbet a csalasrol, de igy legalabb senkit sem kisert a megprobalasa. En sem tudom 100%-san hogy mukodik, de nem is erdekel.

Viszont a Papy hozzaallasa a patchez elegge negativ, pedig bug van rendesen...
FREAK
#6266
nem kell a rankot komolyan venni, ennyi


én csak a saját köreinket nézem rajta, közülünk remélem senki nem csítel

Riszpekk

CodeRed
#6265
Nagyon szomorú vagyok hogy egyesek ilyesmiket csinálnak...

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6264
idezet:
------------------
1 Achim Hasse Germany 2003-04-04 19:44 00:25.839 208.98 Add | Remove

szal lag-cheat az új módi 😄
------------------

Sajnos nem csak lag cheat van mar :-((((((((((
Nagyon kellene mar az a patch a jatekhoz....
#6263
Ok, megnézem hogy néz ki visszapillantóban, aztán, ha kell, akkor azt rárakom az egyikre.

#6262
Az egyik motorházra a Shell logo helyett felrakhatnátok a Marlboro fehér "V" jelét.
Juj, ezt jobban nem tudom elmagyarázni.

HaZso-nak már elmagyaráztam a múltkor, hogy miért kellemetlen az egyforma festés.
Képzeld el ha valamelyik kezdõ versenyzõ feltart majd valamelyikõtöket, mert azt hiszi hogy éppen az az autó érte utól ami mögötte van a versenyben.
Egy rossz szót sem szólhattok majd.

Tudom vannak az "F" gombok és beszélnek is, de erre nem mindenki figyel ám.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6261
306 Modena = 360 Modena

#6260
A 2 Ferrari igen is megkülönböztethetõ(verseny alatt én mindig meg tudom különböztetni 😄DDDD), lehet hogy a festés 99%-ban ugyan az, de se idõm, se energiám nincs arra, hogy 2 különbözõt csináljak. Na most, a megkülönböztetõ jelek:

-Norbi 1-es, én 2-es rajtszámot használok

-Norbi elõl F40-es lámpákat használ, én a 306 Modena lámpáit. (Gondolkoztam rajta, hogy elölre jobb megkülönböztetést rakjak, hogy lehessen látni a visszapillantóból, de mondom minek 😄DD)

-Hátul nagy betûkkel ki van írva a nevünk

-Az oldalán kis betûkkel is fel van tüntetve a név, a pilóta mellett

-Norbi gyors és kiméletlen, én meg kíméletlen és gyors vagyok 😄DDD

És akkor a képek:

#6259

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#6258
de ez az elsõ megint tuti kamu...... 208 átlag, peeeersze

Riszpekk

FREAK
#6257
1 Achim Hasse Germany 2003-04-04 19:44 00:25.839 208.98 Add | Remove

2 _sanzik_ Hungary 2003-05-09 16:21 00:28.236 191.24 Add | Remove


😄DDDDDDD


szal lag-cheat az új módi 😄

Riszpekk

#6256

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6255


Ez még elég bétás, de néhány dolgot már így is ki lehet rajta venni :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6254
Egyebkent ugy gondolom, hogy ha nekem es atykanak kvazi "kulonbozo festest" kellett keszitenunk, akkor a ket Ferrarinal is kellene valamit tenni...
#6253
Ennek fényében elkellene gondolkodni azon, hogy a két ferrarit is meglehessen különböztetni hasonló módon.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6252
Ez egy jo kerdes...most nem szedem elo a dobozt+doksit, hogy megnezzem, inkabb hasznald Shai... 😄

Egyebkent sokatok keresere megvan az uj festesem, cirka 5-6 ora alatt at is szineztem az autot. Hamarosan fent lesz az oldalon, lehet majd letolteni.

#6251
😄D grat😊

sanzik
#6250
tegnap az egyik online gyakorlas alatt mokas dolog tortent:
talan pont akkor lehetett lag mikor atmentem a celvonalon vagy fogalmam sincs,hogy mi tortent de mentem egy 28.236-os idot Lowe's-ban 😊)
frissitettem is gyorsan az idoimet a rankon,de igy is csak a 2. legjobb vagyok a vilagon 😄DD
atyka
#6249
server off

#6248
nah megvan momoracer pasz milyen rev😊 nyakon meg nem neztem ... a dokumentaciot vedo csomagolason rev 1.00 van de az egyik belso papirocskan rev c van na most akkor a rev 1.00=rev A vagy a rev c = rev c ?😊

atyka
#6247
sziasztok! ha valakit erdekel lowe's night gyakorlas: 62.68.165.82 Ha nem koszonok vissza, az nem azert van, mert bunko vagyok, hanem melozom...de a szerver azert megy.

CodeRed
#6246
Az is készül 😊

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6245
Rádió hangok még nincsenek ?

Giovanni
#6244
Õ=O :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

CodeRed
#6243
ékezet nélkül persze 😊

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#6242
Ha vkinek kellenek magyaridõ hangok nr2003-ba annak itt a link

http://www.tar.hu/codered/Magyaridõhangok.zip

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Met
#6241
Ez így igaz😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

ibronk
#6240
Köszi a felvilágositást😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#6239
Ahhhh, igen GP-m van. De kár.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6238
Sõt még más tulajdonosoknak is javasoltam a javítási útmutató elolvasását (pl.: Met)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6237
Shai Hulud:

Igen fel van, ha szerszereled a belso elektronika nyakjan is rajta van.. :-)

Toya:
Nem is mondtad, hogy te is kiprobaltad a javitasi tippeimet...

Ibronk:
Logitech Formula Force = huzalos, nehez szerelni, nem gyartjak mar, de nagyon franko kormany volt
Logitech Formula Force GP = fogaskerekes, a sima Formula Force utodja, gyengebb, mint az elod volt...
CodeRed
#6236
Szerver indul...

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6235
termesztesen nem csak a tegnapira vonatkozik...de most a tegnapi miatt lett felhozva... amugy enis csinaltam ilyesmit New Hampshirenel es ott Atesszel csesztem ezzel ki,na meg te is megserultel😞(...de azota ovatosabb vagyok...inkabb elengedem a nepet😊