NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PuMy
#6336
Alex majd ha raersz gyere fel icq-re, mert szeretnek
veled beszelni.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6335
NA ALEX INFORMÁLT, HOGY AZ Õ JÓVOLTÁBÓL LESZ GYK ESTE. But only when he will ready with his work. 😊

Petya
#6334
Nyitott szemmel jarok :-) Az egyik, fejlokhoz kozel allo srac mondta a Nascar forumon.
#6333
Hol informálódtál így ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6332
Ugy informalodtam nemsokra lesz patch az NR2003-hoz. Szerencsere a setup csalas is ki lesz nyirva vele. :-)
#6331
Hát nem tudom.
Én nem tudok ráunni a festésemre. Mondjuk ugye nem is látom csak a visszajátszásokban :-)
Azt hiszem ez a Alfa skin már tényleg végleges, de alternatívnak még benn marad a másik kettõ továbbra is.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6330
a végén még kedvet kapok egy új car elkészítéséhez! 😊)))))))
#6329
😊) Legalább Te is lehetsz vmitõl szomorú 😊) Akkor ma ugyi lesz edzés?
ibronk
#6328
Szomorú vagyok...

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

atyka
#6327
Akkor jo...szval ez tipikus tunet. jo helyen jarok 😄

Met
#6326
Max 2 nap alatt megvan, mindíg azt hiszem, hogy már a végleges de aztán meglátok valamit és rögtön fel kell tennem a kocsira😊
De már kezdem unni😄
Alexnek majd szólok, hogy akármit is küldök ne foglalkozzon velem😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

atyka
#6325
de mennyi ido alatt? mert ez ket het alatt a harmadik... 😄 ...de vegleges! (eddig mind az volt)

Met
#6324
Bírja, mert már harmadszor cseréltem festést. És nem kapott agybajt😊
De már készül a negyedik😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#6323
Kis kepi alatamasztas atyka modosult festesehez:

atyka
#6322
sziasztok! leven, hogy tobben kifogasoltatok az egyforma autoinkat, mozso elkeszitette az ujabb vegleges valtozatot. remelem, ez ellen nem lesz senkinek kifogasa es alex is birja meg idegekkel... 😄

Met
#6321
LOL
konzolbuzzancs
LOL

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#6320
unregek itt ritkán írják a szabályokat, úgyhogy maradj csendben konzolbuzzancs 😄

Riszpekk

FREAK
#6319
LOOOOOOOOOOOOOOOOOL 😄DDDDDDDDDDDDDDD

Riszpekk

Jacek
#6317
Pedig isten az atyam nem akartam ide irni mert usem vagyok itt kivanatos😊 de ezt nem birom ki idezek real world-tol a geplamatol😊))

"Egyébként én is beszélgettem egy haverommal a hétvégén és mondta hogy bármelyik Nascar fost megnyeri állítgatás nélkül - rak egy csészét a gáz meg bal kanyar gombokra és hátradõl a székben mert más dolga úgy sincs."

😄DDDDDDDDDDDDD

#6315


No akkor kész vannak a Hungarian Nascar Racers felvezetõ autók :-)
Majd becsomagolom és Alex kirakja a HNR oldalra és aki akarja majd használja

Bármikor ellehet távolítani ha nem tetszik valamelyik (akár egyesével is)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6314
gecireklamok....

#6313
jaja allat volt😊 kar hogy nem tudta megeleozni...

#6312
Azért ez a Champ Car befutó nem volt semmi.

#6311
Kérd ki Met, majd megyek és rendezem ;-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#6310
Ja igaz.
Alexal majd írassuk már ki, hogy az újoncok fizetnek egy kört a kocsmába😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#6309
A Nascar Racers oldalon elolvastad a részvételi feltételeket?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#6308
csak így? 😄

meg se hívsz egy italra, rögtön bele a közepébe? 😄

Riszpekk

#6307
Hello mindenkinek! Mától én is indulok majd a versenyeken. Remélem nem okozok problémákat, mivel még elég kezdõ vagyok(azért más játékokból már van 1 kis versenytapasztalatom). Sok sikert, jó versenyzést, meg miegymást mindenkinek. Találkozunk a versenypályán!

#6306
Akkr nem lesz gayki? messze van még az a 23:30...
#6305
Hm, ezt asszem megnézem! 😊))
PuMy
#6304
22.30 Champ Car
23.30 Nascar
(az eurosport.com-on neztem)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6303
Ma este 22.30-kor elméletileg Nascar lesz az Eurosporton :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6302
Csak az a gáz, hogy nem tudok hostolni :\\\
#6301
Na akkor szerintem a mai este folyamán lehetne vmi komolyabb racere gyakorlás, több emberrel, nem?

Petya
#6300
😊)) Legalább kizárnak érte ... :o))
ibronk
#6299
hmmm, jó kifogás lesz majd..😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6298
lol

#6297
Csak nehogy 'lenyomjuk a mercit!' ösztön legyen bennetek a rajtnál! 😊
#6296
Lassan már csak ez az egy esélyünk van ellenetek :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6295
Én meg azt hittem, amikor azt mondtad hogy meglepi lesz, hogy Ferrari lesz a PC, háááát nagyon csalódtam 😄DD

#6294
na nagyon elfogytunk sajna, 9 kürül benézek azért
FREAK
#6293
végre valami autószerû 😄

Riszpekk

ibronk
#6292
Pfej!
Az 5. remélem Ferrari lesz!

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6291


Ha mástól nem, akkor ettõl majd falnak hajt Marki és Norbi ;-)
PaceCar 4 :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6290
En es benne lennek egy esti mokaban az F1 nagydij utan, 21 korul vegzek is. ;-)
#6289
Alexhez egy kérdés: Akkor kedden már 2 EF-es megoldás lesz érvényben?
CodeRed
#6288
ha mvkit érdekel akkor a rogr wilco-n van egy magyar nascar nevú szoba.ha vki akar rádiózni kapcsolódjon fel rá. a jelszó hracing.de max 4-5 ember jöjjön.... a szerver pedig él...csá

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6287
Most beszéltem vele és ha minden igaz már megy is, gyertek minél többen!

Petya
Met
#6286
Kérdezd meg tõle ICQ-n vagy próbálj felcsatlakozni rá.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#6285
Hali!

Jó az autótok Márki, meg a pace car sem rossz

CR: Él még a server?