NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PuMy
#6386
Meg hasznaljak a Gentleman's Rule-t.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6385
najah de nem kell mindet egy az egyben atvenni...csak erdemes elolvasni es okulni belolle 😊

PuMy
#6384
Hmmm, itt azert eleg kemeny buntetesek vannak.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

bekkeratis
#6383
koszi, olvasom
#6382
Küldtem egy emailt Atis.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

bekkeratis
#6381
Ha van idotok legyszives pillantsatok ra a otletekre es szabaly javaslatokra. Koszi.
#6380
Na itt egy link amit szerintem erdemes atnezni es esetleg atvenni egy ket szabalyt...vannak igen jok.

szabalyok

#6379
Gondolom itt rám gondoltál aki "bármit mûvel indulhat".
Felajánlottam önként, hogy kihagyok néhány futamot de a többség ezt nem támogatta - ha te ragaszkodsz hozzá, hogy ne induljak akkor nem fogok.

Amúgy elég érdekesnek tartom, hogy az elõzmények ismerete nélkül mondasz véleményt a dolgokról.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#6378
naja, pár izomgörcs, ízületi fájdalmak, szétszakadt mezõny 😄D

/me nem szereti 😊

Riszpekk

PuMy
#6377
En amondo vagyok, hogy egyenlore ne erotessuk a dolgokat, mert ugy is lesz 1-2 teszt futam (teljes
mezonnyel) es akkor meglatjuk mennyire veszes a helyzet.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

PuMy
#6376
Azert egy sarga nelkuli futamnak is megvan a maga szepsege. :-)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Mnemomic
#6375
Ez tipikus versenybalesett lenne. Ilyenkor nem lenne büntetés de figyelmeztetés igen a megcsúszó versenyzõnek.

Persze attól függ a mögötte jõvõ milyen messze volt stb. Mint pl amikor Jacek kiszállt az egészbõl mikor belémjött. Ott egy ilyen esetnél a hátulról jõvõ bizony kapna büntetést.


De ezért mondom, hogy már most be kénne ezt vezetni.


Pl. ezeknek az eseteknek az elemzésekor az is fontos lesz majd, hogy mit mutatt a visszajátszás. Ezért majd aki balesetbe keveredik ki kénne hogy mentse a visszajátszást. Ez azért fontos mert csak nála látszanak hogy mikor nyomott gázt fékezett és mennyire stb. Ezek fontos adatok lehetnek.

FREAK
#6374
semmi

minden balesetet nem kell büntetni, nem az a cél, hogy ne legyen sárga, hisz anélkül elég suxx

csak ne legyenek buta balesetek

Riszpekk

Mnemomic
#6373
De mint korábban is írtam ezt a büntetés rendszert már most be kellene vezetni, hogy kialakuljon a dolog ne rögtön élesben legyen majd a fõpróba. Addigra mindenki szépen hozzászokna.

Lenne ezzel kapcsolatban is majd egy-két javaslatom.

PuMy
#6372
En nem ilyen esetekre gondoltam, hanem olyanra mint a legutobbi Toya-Mode utkozes.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

atyka
#6371
ok, ertem, hogy mi a szandek. nekem az a bajom, hogy utolag nehez kielemezni azt, hogy mondjuk mi járt ket ember fejeben a futam egy pillanataban. az altalad emlitett pelda egyertelmu. de mondjuk abban a (tipikus) esetben, amikor a megcsuszo es kulso iv fele sodrodo autoba hatulrol megy bele valaki...talan mindketto tehetett volna ellene, de megis osszehoztak.ilyenkor mi van?

PuMy
#6370
Ok.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

bekkeratis
#6369
Pumy, sajna innen a melohelyrol nem icq-zhatok, de otthonrol munka utan barmikor.
Mnemomic
#6368
Ha meg vki majd sok balesetett okozz több versenyen át meg kell neki mondani hogy keressen más bajnokságot 😊

Mnemomic
#6367
Ezzel egyetértek vmi szabályozás kell de nem pontlevonás.

Sajnos a sárgák ellen csak az lehet igazán megoldás, ha mindenki megpróbál éretten versenyezni végre és figyelni a másikra.

PuMy
#6366
Pontosan igy lesz megoldva.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#6365
nem érted, az elkerülhetetlen esetekben nem lesz büntetés.... akkor lesz, ha valaki mondjuk a rajt utáni elsõ kanyarban a harmadik autót elõzve balesetet okoz.... pl.

Riszpekk

Mnemomic
#6364
Ezért lenne jó egy 3 fõs versenybíróság ami kielemezné az esetett. Ha valamelyik bíró lenne az érintett, akkor lennének plussz emberek kijelölve helyette.

PuMy
#6363
Tuti, hogy lesz valami mert majd meglatjatok hogy milyen jo lesz ha 25en leszunk a futamon es minden
2. korben sarga zaszlo lesz.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

atyka
#6362
ebben igazad van. ugyanakkor egy felreertes eseten mar kizarunk valakit ket futamra...de kit? mert ahhoz legalabb ket ember kell. nem egyszeru ez...

FREAK
#6361
nem értek egyet

ebben a játékban vannak spontán mûszaki hibák, elkerülhetetlen félreértések, és olyan helyzetek, amikben valaki tuti ráfázik

Riszpekk

atyka
#6360
nem akartam meg elkuldeni...szval elkerulheto, es nem tartom jonak, hogy ilyen szubjektiv elemet vigyunk a futamok elbiralasaba. ebbol mindig sok vita szuletik. ugyanakkor termeszetesen alavetem magam a tobbseg altal megfogalmazott szabalyoknak, ha azok mindenkire, de tenyleg mindenkire ervenyesek.

atyka
#6359
a baleset mindig elkerulheto. 😄

FREAK
#6358
igazad van, viszont....

...ha nincsenek "komolyabb" következményei (max annyi, hogy kiesik), az ember hajlamos könnyelmû akciókba belemenni, de ha ott tart, hogy még egy nem szándékos, de elkerülhetõ balesetet okoz, és kimarad 2 futamról, akkor jobban meggondolja, hogy belemenjen-e a manõverbe

Riszpekk

atyka
#6357
en sem tartom jonak. a jateknak vannak szabalyai, nem veletlenul. a szandekossag mindenkepp kizarassal kell, hogy jarjon, ha meg nem szandekos a hiba, akkor mirol beszelunk? barki hibazhat, lattuk eleget mostanaban...

Mnemomic
#6356
Én a büntetést abban láttom még mindig amiket írtam. Ez a pontlevonásos dolog szerintem nem jó.

PuMy
#6355
A szerver kerdes valoszinuleg hamarosan megoldodik, igy akkor ma'r nem lesz szukseg EF/FF-re.
Mode-ra most nem hiszem hogy szabad epiteni a multkori utan, szvsz azutan nala is elszakadt a cerna.
Atis te szoktad hasznalni az icq-t? Jo lenne osszefutni veled, mert meg akarom beszelni azt a
pontbunteteses rendszer amirol a multkor is irtal (nagyon valoszinu hogy valamilyen szintig belevisszunk
mi is egy hasonlo rendszert az online bajnoksagba, mert ha ma'r nem 11en hanem mondjuk
25en lesznek a palyan akkor valahogy meg kell oldani hogy ne legyen annyi sarga egy futam alatt,
igy talan kevesbe mernek majd kockaztatni ha pontbuntetes lebeg a fejuk felett.)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#6354
jól látod, majd ha rendesen mûködik, komolyan veszem 😄


adiig vegyétek defaultnak, hogy indulok 😄

Riszpekk

atyka
#6353
ki kene probalni, hogy mukodig a hostolas nalad ilyen letszamnal...

atyka
#6352
ebben spec sztem teljesen igazad van biztos van azonban, aki ragaszkodik a "berletehez"... 😄

bekkeratis
#6351
Nem igazan ertem miert ragaszkodtok ehhez az ef/ff dologhoz, foleg azok utan ami mult penteken tortent.
Szerintem sokkal korrektebb lenne ha mindenki menne elofutamot (veletlenszeru elosztasban), es igy tenyleg azok kerulnenek be a penteki versenyre akik megerdemlik. Igy kicsit ugy tunik mintha a csapat egyik felenek garantalva lenne az indulas barhogyan is versenyzik es barmit is muvel a palyan, a tobbiek meg...

En tovabbra is fenntartom a hostolasi ajanlatom, mindenki futhatna egyszerre. Ha jol emlekszem egy konkret panasz sem volt azon kivul hogy a pingek magasak voltak, ami abszolut nem befolyasolta a minoseget. Ha akarjatok barmelyik este elinditom a szervert, bar gyakorolni nem nagyon lesz idom mivel vizsgam lesz.

A szabaly javaslatok sem kerultek ki az oldalra, pedig igencsak szukseg lenne rajuk. Alex azt irta hogy Mode fogja atnezni es jovahagyni oket. Mi a helyzet ezugyben?
#6350
ahh freak te nem jelentkeztel azert nem ertettem hirtelen a dolgot😊) mamritn nascarracerrsen nem jelentkeztel...ha jol latom 😊

FREAK
#6349
kemény..... na mindegy, lényeg, hogy mindenki fusson, nem igaz? 😄

Riszpekk

PuMy
#6348
Elvileg igen.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#6347
és 2 jut be?

Riszpekk

PuMy
#6346
Szerintem Alex, es ha jol szamoltam akkor a kovetkezo emberkeknek kell indulnia (a nevezesi lista alapjan szamoltam ki):
Ati, CodeRed, Marki, Atyka, Mozso, Sanzik, Giovanni, Petya, Freak, Atis - Alex (szerver)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6345
hmm EF en ki lesz a szerver?? pont erdekesen jott ki a dolog azert kerdem..

atyka
#6344
server off, joccaka mindenkinek! holnap talalkozunk a futamon 😊))

atyka
#6343
fiuk...en inditok addig is egy szervert. ha kozben lesz masik es beferek, elore is koszi, hogy szol valaki! addig meg szivesen latok barkit: 62.112.220.148 es kb ot perc mulva el. 😊

atyka
#6342
az jo.

#6341
Elvileg Alex is indit majd, csak azt nem tudja senki, hogy mikor. 😄
atyka
#6340
sziasztok! van szerver, vagy inditsak egyet?

#6339
be
FREAK
#6338
"But only when he will ready with his work"

Na melyik apró szócska maradt ki? 😄

Riszpekk

Mnemomic
#6337
A phoenix-i verseny eredménye és a nyilatkozatok mikor kerülnek fel?