NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
szabalyok
Felajánlottam önként, hogy kihagyok néhány futamot de a többség ezt nem támogatta - ha te ragaszkodsz hozzá, hogy ne induljak akkor nem fogok.
Amúgy elég érdekesnek tartom, hogy az elõzmények ismerete nélkül mondasz véleményt a dolgokról.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
mezonnyel) es akkor meglatjuk mennyire veszes a helyzet.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Persze attól függ a mögötte jõvõ milyen messze volt stb. Mint pl amikor Jacek kiszállt az egészbõl mikor belémjött. Ott egy ilyen esetnél a hátulról jõvõ bizony kapna büntetést.
De ezért mondom, hogy már most be kénne ezt vezetni.
Pl. ezeknek az eseteknek az elemzésekor az is fontos lesz majd, hogy mit mutatt a visszajátszás. Ezért majd aki balesetbe keveredik ki kénne hogy mentse a visszajátszást. Ez azért fontos mert csak nála látszanak hogy mikor nyomott gázt fékezett és mennyire stb. Ezek fontos adatok lehetnek.
minden balesetet nem kell büntetni, nem az a cél, hogy ne legyen sárga, hisz anélkül elég suxx
csak ne legyenek buta balesetek
Riszpekk
Lenne ezzel kapcsolatban is majd egy-két javaslatom.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Sajnos a sárgák ellen csak az lehet igazán megoldás, ha mindenki megpróbál éretten versenyezni végre és figyelni a másikra.
Riszpekk
2. korben sarga zaszlo lesz.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
ebben a játékban vannak spontán mûszaki hibák, elkerülhetetlen félreértések, és olyan helyzetek, amikben valaki tuti ráfázik
Riszpekk
...ha nincsenek "komolyabb" következményei (max annyi, hogy kiesik), az ember hajlamos könnyelmû akciókba belemenni, de ha ott tart, hogy még egy nem szándékos, de elkerülhetõ balesetet okoz, és kimarad 2 futamról, akkor jobban meggondolja, hogy belemenjen-e a manõverbe
Riszpekk
Mode-ra most nem hiszem hogy szabad epiteni a multkori utan, szvsz azutan nala is elszakadt a cerna.
Atis te szoktad hasznalni az icq-t? Jo lenne osszefutni veled, mert meg akarom beszelni azt a
pontbunteteses rendszer amirol a multkor is irtal (nagyon valoszinu hogy valamilyen szintig belevisszunk
mi is egy hasonlo rendszert az online bajnoksagba, mert ha ma'r nem 11en hanem mondjuk
25en lesznek a palyan akkor valahogy meg kell oldani hogy ne legyen annyi sarga egy futam alatt,
igy talan kevesbe mernek majd kockaztatni ha pontbuntetes lebeg a fejuk felett.)
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
adiig vegyétek defaultnak, hogy indulok 😄
Riszpekk
Szerintem sokkal korrektebb lenne ha mindenki menne elofutamot (veletlenszeru elosztasban), es igy tenyleg azok kerulnenek be a penteki versenyre akik megerdemlik. Igy kicsit ugy tunik mintha a csapat egyik felenek garantalva lenne az indulas barhogyan is versenyzik es barmit is muvel a palyan, a tobbiek meg...
En tovabbra is fenntartom a hostolasi ajanlatom, mindenki futhatna egyszerre. Ha jol emlekszem egy konkret panasz sem volt azon kivul hogy a pingek magasak voltak, ami abszolut nem befolyasolta a minoseget. Ha akarjatok barmelyik este elinditom a szervert, bar gyakorolni nem nagyon lesz idom mivel vizsgam lesz.
A szabaly javaslatok sem kerultek ki az oldalra, pedig igencsak szukseg lenne rajuk. Alex azt irta hogy Mode fogja atnezni es jovahagyni oket. Mi a helyzet ezugyben?
Ati, CodeRed, Marki, Atyka, Mozso, Sanzik, Giovanni, Petya, Freak, Atis - Alex (szerver)
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"