NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#6436
Nascar Racers
Az oldalra felkerult egy felhivas a szerverrel kapcsolatban (thx Freak) olvassatok el, es dontsetek! THX
#6435
hat akkor ha egy layeren van akkor sajnos az marad😞

Mnemomic
#6434
Nem épp ez az nem általam csinált. Hát akkor marad/na a radír és ecset ha jól sejtem.

#6433
altalad felrakott feliratokat?? psd formatumot hasznald es ajanlom a layereket a kesobbi konyebb editalhatosag es effektezes miatt...

#6432
go
bekkeratis
#6431
80.186.148.224
Mnemomic
#6430
A Photoshop szakértõktõl kérdezném:

a feliratokat az autóról csak ecseteléssel lehet eltûntetni vagy vhogy a Photoshoppal is automatikusan?

#6429
Sajna sehol, de vki hostolhatna (én tûzfal miatt nemtok)!
ibronk
#6428
hol?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6427
de 😊
#6426
hat a viragok mar csak ilyenek

#6425
AHogy mész az úton kivirágoznak a virágok 😊
#6424
bizony az 😊)

#6423
😊)))

Szép hely lehet Degec, biztos otthonosan érzed magad 😊)))))
FREAK
#6422
amúgy a #supergamez csatiról van szó

na



ON

Riszpekk

#6421
bar hozzateszem enis rawhoisoltam Instictre😊 de valossiznu secret channelen van, mert nem irta hogy chanelen lenne😊

#6420
de igazam van 😊) nem szeretem ezt a "nem engem hivtak de kivancsi vagyok bar kozom nincs hozza" dolgot😊))

FREAK
#6419
😊))

degeci 😊

Riszpekk

#6418
teged hivtak ?😊

#6417
Melyik csati?
FREAK
#6416
a tegnapi topik elvette a kedvem tõle, de online vagyok, rádköszönök

Riszpekk

Instict
#6415
*OFF* Freak nincs kedved néha bejönni irc-re?😄

ibronk
#6414
Nem gyakorlunk?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#6413
talán ha Keddi és Pénteki futamnak hívnánk õket, nem kavarná meg a népet 😊

Riszpekk

#6412
igen jobb volt az teny...de o nem volt az elozo futamon igy nem jutott be az FF re lehetosege lett volna az EF elso ket helyen beerni es akkor indulhatott volna FF en is😊 de a lenyeg hogy o is indult Phoniexen csak nem FF ben ...lenyegtelen hogy EF en mesz vagy FF en mert a neven kivul semmi masban nem kulonbozik...azert van ez kitalalva (mint mar sokszor el lett mondva) hogy mindenki mehessen legalabb egyszer!! es a szerver limitaltsaga miatt juthatnak be csak ketten az EF rol...mert igy jon ki a lepes...legalabbis 1 EF es ugyben ... de mint PuMy mondta mar nem lesz varialas.. 😊

#6411
rendben
PuMy
#6410
Ha ma'r Alex-el tudtam volna beszelni errol az a HNR oldalon ma'r lenne irva. Ja majd csak ott lesz szo
errol, a forumba hamar elsulyedne a hozzaszolas.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

ibronk
#6409
Egy szorosabb befutó abban a ligában.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#6408

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6407
Már annyira jónak látszik a server kérdés? NA ez jó hír! 😊)
#6406
És hogy osztod csoportokba az embereket ?
Mert én összedobok itt neked olyan névsort akik mellõl ha megszakadsz sem jutsz tovább.

Nem hiszem, hogy most már lenne értelme ezzel kavarni...
Shai-nak igaza van a szabályok akkor lettek kitalálva amikor te még nem voltál itt, amikor jelentkeztél ezeket elfogadtad.
Értsd meg ezek még csak összeszokó versenyek, nincs jelentõségük csak hogy fussunk minnél több kört. Erre azoknak is van lehetõségük akik csak EF-on indulnak és azoknak is akik csak a FF-on indulnak.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6405
Ja akkor ok
PuMy
#6404
Mert nagy valoszinuseggel ez lesz az utolso EF, es mostma'r ne varialjunk szvsz.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6403
Vegyük példának azt, hogy mondjuk Phoenixben Te indultál FFen, Marki meg nem. És tényleg nem azért, de most jobbb volt nálad azon a pályán ...
ibronk
#6402
Mennyit mész amugy Watkins Glenben?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6401
Miért nem?
#6400
Nem minden teljesen igaz benne, de azért az már nagyon durva, hogy 2 jut be az EFrõl és kb 7 az elõzõ FFrõl... Ahogy az igazi Nascarban is új pálya új esélyesek, nem olyan mint az F1

Petya
FREAK
#6399
o bazz ma lesz?? 😞(
remélem, tudok jönni

Riszpekk

ibronk
#6398
Szivesen kiprobálnánk

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

PuMy
#6397
Nem, nem az lesz.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#6396
korlátolt baromság 😄

Riszpekk

#6395
😊)))))))))))))))))) Jó, de akkor ezentúl követelem, hogy minden helyes kiállásom után dícsérj meg! 😊)

Petya
#6394
Ja és nagyon remélem hogy már 2 EFes rendszer lesz ma, mert vkik azt mondták, hogy ezen a héten már így lesz.

Petya
#6393
erre meg inkabb nem mondok semmit, mert hulyeseg azis amit atis irt ott...ertem ezalatt ezt a tarsasag egyik felenek indulasanak garantalasat...hisz mindenki indul!!! es a rendszer meg azelott lett igy kitalalva hogy ti jottetek volna...De a gond megoldodik ha lesz szerver

#6392
Azért Norbi ti is meglennétek lõve a fix beállításokkal :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6391
DO NOT MERGE INTO THE RACING LINE UNTIL YOU ARE UP TO SPEED!

Ez szól Petyának :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#6390

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6389
jaja 😊) FREAK kizarva😊))) lol

#6388
NA végre egy ember ... 😊))
ibronk
#6387
"The car must not contain any: nudity, sexual or adult themed logos or wording, drug or drug paraphernalia, vulgar language, or any racial or discriminatory wording or logos."

😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"