NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nascar Racers
Az oldalra felkerult egy felhivas a szerverrel kapcsolatban (thx Freak) olvassatok el, es dontsetek! THX
Az oldalra felkerult egy felhivas a szerverrel kapcsolatban (thx Freak) olvassatok el, es dontsetek! THX
#6435
hat akkor ha egy layeren van akkor sajnos az marad😞
#6433
altalad felrakott feliratokat?? psd formatumot hasznald es ajanlom a layereket a kesobbi konyebb editalhatosag es effektezes miatt...
#6432
go
A Photoshop szakértõktõl kérdezném:
a feliratokat az autóról csak ecseteléssel lehet eltûntetni vagy vhogy a Photoshoppal is automatikusan?
a feliratokat az autóról csak ecseteléssel lehet eltûntetni vagy vhogy a Photoshoppal is automatikusan?
#6429
Sajna sehol, de vki hostolhatna (én tûzfal miatt nemtok)!
#6427
de 😊
#6426
hat a viragok mar csak ilyenek
#6425
AHogy mész az úton kivirágoznak a virágok 😊
#6424
bizony az 😊)
#6423
😊)))
Szép hely lehet Degec, biztos otthonosan érzed magad 😊)))))
Szép hely lehet Degec, biztos otthonosan érzed magad 😊)))))
#6421
bar hozzateszem enis rawhoisoltam Instictre😊 de valossiznu secret channelen van, mert nem irta hogy chanelen lenne😊
#6420
de igazam van 😊) nem szeretem ezt a "nem engem hivtak de kivancsi vagyok bar kozom nincs hozza" dolgot😊))
#6418
teged hivtak ?😊
#6417
Melyik csati?
#6412
igen jobb volt az teny...de o nem volt az elozo futamon igy nem jutott be az FF re lehetosege lett volna az EF elso ket helyen beerni es akkor indulhatott volna FF en is😊 de a lenyeg hogy o is indult Phoniexen csak nem FF ben ...lenyegtelen hogy EF en mesz vagy FF en mert a neven kivul semmi masban nem kulonbozik...azert van ez kitalalva (mint mar sokszor el lett mondva) hogy mindenki mehessen legalabb egyszer!! es a szerver limitaltsaga miatt juthatnak be csak ketten az EF rol...mert igy jon ki a lepes...legalabbis 1 EF es ugyben ... de mint PuMy mondta mar nem lesz varialas.. 😊
#6411
rendben
Ha ma'r Alex-el tudtam volna beszelni errol az a HNR oldalon ma'r lenne irva. Ja majd csak ott lesz szo
errol, a forumba hamar elsulyedne a hozzaszolas.
errol, a forumba hamar elsulyedne a hozzaszolas.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
#6407
Már annyira jónak látszik a server kérdés? NA ez jó hír! 😊)
#6406
És hogy osztod csoportokba az embereket ?
Mert én összedobok itt neked olyan névsort akik mellõl ha megszakadsz sem jutsz tovább.
Nem hiszem, hogy most már lenne értelme ezzel kavarni...
Shai-nak igaza van a szabályok akkor lettek kitalálva amikor te még nem voltál itt, amikor jelentkeztél ezeket elfogadtad.
Értsd meg ezek még csak összeszokó versenyek, nincs jelentõségük csak hogy fussunk minnél több kört. Erre azoknak is van lehetõségük akik csak EF-on indulnak és azoknak is akik csak a FF-on indulnak.
Mert én összedobok itt neked olyan névsort akik mellõl ha megszakadsz sem jutsz tovább.
Nem hiszem, hogy most már lenne értelme ezzel kavarni...
Shai-nak igaza van a szabályok akkor lettek kitalálva amikor te még nem voltál itt, amikor jelentkeztél ezeket elfogadtad.
Értsd meg ezek még csak összeszokó versenyek, nincs jelentõségük csak hogy fussunk minnél több kört. Erre azoknak is van lehetõségük akik csak EF-on indulnak és azoknak is akik csak a FF-on indulnak.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
#6405
Ja akkor ok
Mert nagy valoszinuseggel ez lesz az utolso EF, es mostma'r ne varialjunk szvsz.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
#6403
Vegyük példának azt, hogy mondjuk Phoenixben Te indultál FFen, Marki meg nem. És tényleg nem azért, de most jobbb volt nálad azon a pályán ...
#6401
Miért nem?
#6400
Nem minden teljesen igaz benne, de azért az már nagyon durva, hogy 2 jut be az EFrõl és kb 7 az elõzõ FFrõl... Ahogy az igazi Nascarban is új pálya új esélyesek, nem olyan mint az F1
Petya
Petya
#6395
😊)))))))))))))))))) Jó, de akkor ezentúl követelem, hogy minden helyes kiállásom után dícsérj meg! 😊)
Petya
Petya
#6394
Ja és nagyon remélem hogy már 2 EFes rendszer lesz ma, mert vkik azt mondták, hogy ezen a héten már így lesz.
Petya
Petya
#6393
erre meg inkabb nem mondok semmit, mert hulyeseg azis amit atis irt ott...ertem ezalatt ezt a tarsasag egyik felenek indulasanak garantalasat...hisz mindenki indul!!! es a rendszer meg azelott lett igy kitalalva hogy ti jottetek volna...De a gond megoldodik ha lesz szerver
#6392
Azért Norbi ti is meglennétek lõve a fix beállításokkal :-)
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
#6391
DO NOT MERGE INTO THE RACING LINE UNTIL YOU ARE UP TO SPEED!
Ez szól Petyának :-)
Ez szól Petyának :-)
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
#6389
jaja 😊) FREAK kizarva😊))) lol
#6388
NA végre egy ember ... 😊))



