NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6634
Amikor szaadtunk, persze
#6633
es ki votl maodik akkor most ? sanzik ha jol veszem ki

#6632
Na mind1, pedig csodálkoztam, hogy miylen higgadtan mentem 😊) Markit az ffbe!
#6631
Én egy harmadikkal is meglégedtem volna ..
#6630
Kicsit korán temetted Sanzikot, nem szokott rontani és általában stabilabban autózik mint az átlag.
Szóval akkor lett volna biztos a második helyed ha leintettek volna :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6629
De így a verseny után lehet nem ment volna minden normálisan 😊))
#6628
Dehoyg vettem mérget, de ha minden normálisan megy, akkor meg lett volna
#6627
rendben
sanzik
#6626
ember, a verseny felenel voltunk....
es te mar merget vettel ra,hogy az neked biztos 2. hely????
#6625
Meg az elõzõ verseny után is...
#6624
nem tudom...de mondom hogy en NEM ERROL AZ 1 ESETROL BESZELEK!!!!!!!!!!!!!

#6623
Te gyõztél, gratulálok!

Petya
#6622
egyetértek, egyszer bejött elém, de az is csak igyekezetbõl volt...
#6621
Na most akkor mi van ?

#6620
nem szállok el,de ha biztosnak tûnõ második helyrõl kilök egy körözöt, aki ha kicsit jobban odafigyel elkerülheti a balesetet akkor már ocs, de Te sem örültél volna neki. Vagy igen?

Petya
#6619
Védelmében annyit, hogy legalább nem adta fel, megpróbált mindenkit elengedni, kisebb-nagyobb sikerrel és nem anyázott annyit.

#6618
Van korrekt szabályrendszer, de azt hiszem sokan mérgesek lesznek az állandó eltiltás miatt és a sok büntetés miatt.

Nem baj.
Valaki vagy elfogadja vagy nem indul.

Ahogy itt olvasom a hozzászólásokat egy ilyen futam után már jóval kevesebben futnánk a bajnokság további versenyein.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6617
de állatlaában körön belül, nem körörzésnél, nem látod be, hogy hibáztál???
#6616
figyelitek 3 db #6611 es lett😊

#6615
Jaja, de már amúgy is vége volt a versenyemnek és az nem a feket mitt volt, a baleset meg nem volt szándékos, hanem azért volt mert 44et csak úgy tudtam kikerülni
nem mondom, hogy nem volt bennem egy cseppnyi bosszúvágy sem, de nem direkt volt
sanzik
#6614
tenyleg, ez a 44es kicsoda es hogy kerult ide?
FREAK
#6613
igen, és ez minden versenyen elõfordul párszor, ETTÕL VANNAK A SÁRGÁK

Riszpekk

FREAK
#6612
akkor sem amiatt, hanem a fekete miatt maradtál le, amihez semmi közöm

az én verdám is szar volt, én is kaptam feketét mások miatt, de elküldtem az illetõt a búsba, és nem romboltam le 10 körrel késõbb

Riszpekk

#6611
en nem errol az esetrol beszelek hanem altalaban sokat engedsz meg magadnak pl alexet is lebasztad icqn kis pocs 15 eves letedre !! attol hogy gokart "bajnok" vagy nem kene elszallni !!

#6611
Pár dolgot a versenyrõl:

Ezt a egymásra mutogatást és anyázást el lehetne felejteni. Verseny van, baleset van, kész ennyi.

Lekörözöttek ne az utolsó pillanatban álljanak félre, mert akkor már mellette vagyok. Nem kell megijedni sem, tartani kell a vonalat, ha idõben nem lehet elengedni, majd a lekörözõ megoldja.

Várjuk a korrekt szabályrendszert, amelyet mindenkinek mélységesen tanulmányoznia kell majd

#6611
egyébként egyszer 44 is sikeresen bejött elé, de azt megúsztam...
#6610
Nem is láttad, mirõl beszélsz? Körözésnél simán kipöckölt
FREAK
#6609
és ez csak egy a trükkjei közül.....

Riszpekk

#6608
már ígyis annyi van 😊)
PuMy
#6607
En fent vagyok.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

sanzik
#6606
az is bator kijelentes volt,hogy tuti masodik lettel volna,aztan meg csak a verseny felenel voltunk 😊)
#6605
Hát esküszöm hogy nem ment, nem vetted észre, hogy kanyarban jöttem csak fel rád?
FREAK
#6604
javaslom, hogy a nevezés feltételei legyenek

-alsó korhatár (mondjuk 18)
-egy 50 körös próbafutam
-ideggyógyászati vizsgálat

Riszpekk

PuMy
#6603
Petya szerzett maganak meg1 baratot :-)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6602
freak merges , de megertem ... Petya kicsit sokat szokott megengedni maganak... 😊 ismet felvetem a kor kovetelmeny otletet!

#6601
Anyázásra nem emléxek, max ILYEN NINCS, meg EZ NEM LEHET IGAZ volt...
Giovanni
#6600
Jah 44, sárga zászló alatt seggbe trafált :-))

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

#6599
PuMy ICQ please....beszelni szeretnek veled
FREAK
#6598
"szarrá megy a gép"

Röhögnöm kell, érdekes módon 190-nél ott voltál mögöttem a szarrá ment gépeddel. Talán a fekete zászlód miatt maradtál le, amihez olyan hülye voltál, hogy többször is ki kellett menned...... Vegyél vissza kölyök, nem vagy abban a helyzetben, hogy nekem pofázz.

Riszpekk

#6597
baszki akkor replay sem lesz😞(( bruhuhu

sanzik
#6596
mondjuk ez egy ritka szar verseny volt ugyis,en kimaradtam a balhekbol de volt anyazas rendesen..
#6595
Marki vezetett, én voltam a második, Sanzikkal küzdöttem, aztán jött FREAK
#6594
Mondta Alex, hogy vihar készül náluk.
Szóval lehet, hogy technikai malõr történt.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#6593
miért nem meséled az ezt követõ akciódat, amikor 8 kör hátrányból hátulról SZÁNDÉKOSAN törlesztettél?? én megmondtam, merrõl elõzz, lehúzódtam balra, de nem lehet örökké lent tartani az autót, vagy elõzöl, vagy tökölsz

én nem szándékosan löktelek ki, és jobb ha ehhez hozzászoksz, bár én már most megmondom, hogy nem fogok olyan futamon indulni, ahol te is ott leszel

arra a full láma 44-esre is vonatkozik, istentelen, hogy az mit mûvelt...

Riszpekk

PuMy
#6592
ha fagyizott a szerver akkor ma'r nem

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6591
rED FLAG? 😊 mintha eso esne es marad a sorrend vagy mi?

#6590
Már csak 4és felen voltunk ...
Giovanni
#6589
Én eddig próbáltam vissza menni, de nem tudok

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

#6588
hopppa az a suxxx. na ilyenkor mivan?

Giovanni
#6587
szerver off?

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.