NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szóval akkor lett volna biztos a második helyed ha leintettek volna :-)
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
es te mar merget vettel ra,hogy az neked biztos 2. hely????
Petya
Petya
Nem baj.
Valaki vagy elfogadja vagy nem indul.
Ahogy itt olvasom a hozzászólásokat egy ilyen futam után már jóval kevesebben futnánk a bajnokság további versenyein.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
nem mondom, hogy nem volt bennem egy cseppnyi bosszúvágy sem, de nem direkt volt
az én verdám is szar volt, én is kaptam feketét mások miatt, de elküldtem az illetõt a búsba, és nem romboltam le 10 körrel késõbb
Riszpekk
Ezt a egymásra mutogatást és anyázást el lehetne felejteni. Verseny van, baleset van, kész ennyi.
Lekörözöttek ne az utolsó pillanatban álljanak félre, mert akkor már mellette vagyok. Nem kell megijedni sem, tartani kell a vonalat, ha idõben nem lehet elengedni, majd a lekörözõ megoldja.
Várjuk a korrekt szabályrendszert, amelyet mindenkinek mélységesen tanulmányoznia kell majd
-alsó korhatár (mondjuk 18)
-egy 50 körös próbafutam
-ideggyógyászati vizsgálat
Riszpekk
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.
Röhögnöm kell, érdekes módon 190-nél ott voltál mögöttem a szarrá ment gépeddel. Talán a fekete zászlód miatt maradtál le, amihez olyan hülye voltál, hogy többször is ki kellett menned...... Vegyél vissza kölyök, nem vagy abban a helyzetben, hogy nekem pofázz.
Riszpekk
Szóval lehet, hogy technikai malõr történt.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
én nem szándékosan löktelek ki, és jobb ha ehhez hozzászoksz, bár én már most megmondom, hogy nem fogok olyan futamon indulni, ahol te is ott leszel
arra a full láma 44-esre is vonatkozik, istentelen, hogy az mit mûvelt...
Riszpekk
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.