NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6683
Nem tudom, csak tippelgetek :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6682
hanem rám?
#6681
lassacskén megyek mindenkinek jóéjt és grat a feljutóknak! BYE!

Petya
Alexease
#6680
En is az AI-t szoktam javasolni.
Egy dolog gyorsan menni, vagy egyedul szaguldani es mas "versenyben" maradni korrektul, 100-200 koron keresztul.
A turelem, a hozzaallas a versenyen jon ki az emberbol.
#6679
Szerintem Freak nem csak rá gondolt (illetve nem elsõsorban rá).

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6678
sztem meg be kéne szerezni egy szondát is 😊))
#6677
Jól van elhiszem ... De akkor sem kéne szegényt így lehordani. Majd amikor a 110. kör környékén kört fog adni neked, akkor nem tudom mit mondassz ...

Petya
#6676
Általában az "öregek" közül mindenki offline kezdte 95%-os AI ellen és hoszzú futamokon.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#6675
2 év offline gyakorlással.... és az elsõ versenyemen már ezerszer profibban mentem, mint amit ti mûveltek

Riszpekk

Mnemomic
#6674
Hát nem nulláról. Ezt korábban én is mondtam ne itt tanulja meg vki is a játékot.

sanzik
#6673
en csak azt furcsalottam,hogy latta-e mar valaki 44est,hogy hogyan megy vagy csak beirta magat a nevezeshez es mar johetett is ???

valami szintfelmeres nem kellett volna ? 😊
#6672
nem az lenyeg hogy honnan hanem hogy hol!! szal nullarol tenyleg ne online kezdje !! de ez benen van a szabalyzatban is nascarracersen!!!

FREAK
#6671
1. nem VERSENY közben
2. ennyivel letudtam, nem rongyoltam bele sok körös hátrányból egy teljesen tét nélküli idióta elõzésnél.... mégis hova a gennybe siettél annyira????????

Riszpekk

#6670
Te honnan kezdted?
#6669
ok 😊)
FREAK
#6668
csak jó lenne, ha nem köztünk kezdené el mindenki nulláról

Riszpekk

Mnemomic
#6667
Jó ok. Nem azt mondom hogy te voltál a hibás hiszen nem láttam. Csak azt, hogy ne káromkodjunk azzal nem megyünk semmire csak azt érjük el, hogy kocsmai stílusba megy át a topic.


Amúgy majd holnap kérdezek tõled vmit ha nyugodtabb leszel 😊

#6666
amúgy miylen határt? te anyáztál elsõ perctõl 44re, nem én
FREAK
#6665
"lekorozeseinel is rendesen lehuzodott"

Hát nagyon nem, emiatt pöccentem be elõször. Mintha nem is nézte volna a tükröt, ment faltól falig.

Riszpekk

#6664
LOL, egyszer akkor engedett el, amikor már mellette voltam, aztán le kellett mennem a gyorsító sávra, de összességében tényleg nem volt szándékosság benne és biztos vagyok benne, hogy tanul belõle.

Alexease
#6663
Mivel kilepett winfosba, igy semmit😞(( Pedig lett volna mit nezni!!
sanzik
#6662
de szerintem ez neki is olyan volt mintha bedobtak volna egybol a melyvizbe...
meg aztan nekunk is megnehezitette a sorsunkat egy kicsit 😊
Freak eleg sokszor emlegette 😄
FREAK
#6661
Figyi én nem szoktam így beszélni, és versenyen sem miattam vannak a sárgák, ezt akár te is aláírnád, gondolom. Ha leköröznek, mindenkit elsõre elengedek. De nálam is megvan a határ, és Petyuska azt most durván átlépte. Most elanyázgatok egy kicsit, többet úgysem lesz vele dolgunk.

Riszpekk

#6661
ja én is így gondolom, ha másban is ennyi igyekezet lett volna, akkor most nyugi lenne 😊 Nekem is rosszul esett, amikor Atlantán legelõsször metnem veletek, nagyon béna voltam, pedig mindent megettem 😊
sanzik
#6660
jah,nekem mar rajtnal elszalt a valtombol az egyes fokozat,ugyhogy gondoltam,hogy ma itt valami gaz lesz 😊
Alexease
#6659
#44 ATI: Tenyleg problemas volt😞 De szerintem, csak meg nem "versenyzett" eleget. Amugy korrekt volt, semmi szandekossag nem volt benne amit csinalt. A lekorozeseinel is rendesen lehuzodott, bar nem ugy ahogy kellene, de a jo indulat megvolt. Csak gyakorolni kell. De majd kiderul.

Persze versenyben ez egy kicsit bosszanto, vagy hajmereszto. De ezert vannak ezek az "osszeszoko" versenyek, tetnelkul.
#6658
ahhhha, 😊)
Mnemomic
#6657
Szerintem ezt a stílust már most hagyjuk abba akárkinek is van igaza.

#6656
nekem kuldhetned!! 😊 icq 😊

#6655
tenyleg es nem mentettel replaybol vamit?

FREAK
#6654
"aki ha kicsit jobban odafigyel elkerülheti a balesetet"

Tudod öcsi, az a helyzet, hogy nekem kicsit nagyobb rutinom van ebben mint neked, és talán kicsit jobban tudom, hogy megy egy lekörözés. Ha JELZEK, hogy merrõl elõzz, és lehúzódok elõled, akkor taposd neki bazmeg, ne pöcsöréssz mellettem, mert nincs kedvem egy mérföldet gurulni a pálya mellett miattad. Majd ha megtanulsz versenyezni, gyere vissza és akkor legyen ekkora pofád. Mintha téged nem lenne szabad megérinteni bazzeg, ki a fasznak képzeled magad?

Riszpekk

sanzik
#6653
igen,koszonom 😊)
#6652
igen enis fagytam mar igy... csak akkor en mar "TV"ztem 😊 asszem ATlanta volt, na es persze nem voltam szerver sem 😊 igy ha szerver fagyizik az eleg gaz😊

#6651
ennek a segbetrafálásnak megvan a replay-je. asszem. 😊
#6650
Szitkozódott is ICQ-n eleget.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6649
F2 +space ha ajanlhatom 😊 es akkor tudod hogy ki jon mogotted 😊 de gondolom ismered ezt😊

#6648
Ja, õt X lökte ki, mikor beértek a sárgára.. 😞(( Sajnáltam
Alexease
#6647
Nahhhh, vegig olvastam!

Bocsi, annyira neztem a verseny alatt a visszajatszast, hogy kifagyott az egesz😞(
#6646
jaja, én is spóroltam, meg levettem a grill tapet 30%ra, egyébként ezen a pályán iszonyúan kopnak a gumik!
sanzik
#6645
tutal=tudtal
#6644
LOL, már majdnem 3 körrel vezettem 😄DD, pedig petya és sanzik nem hibázott, csak a végén petya, aki elég jól ment azért. Mondjuk ha Gábor bent tudott volna maradni, akkor nem tudom mi lett volna, kár hogy kiszállt 😞

sanzik
#6643
egyszer beneztem nagyon,azt hittem Marki jon mogottem es akkor tutal siman megelozni,mert ugy keszultem,hogy lekoroznek....
utanna meg siman tudtam menni veled,csak elkezdett melegedni a viz es sporolni akartam a gumikkal is azert tudtal csak elszakadni
#6642
nem, mert engem utána 'veszekedés közben' kidobott, azátn mire vissza akartam menni error
#6641
Alex merre van ? ICQ n fent van ha jollatom.

#6640
replay ?😊 hat volt ido menteni ?

#6639
jaja, ha a szakadást nézzük és miért ne azt néznénk 😊))
#6638
nincs meg valakinek a replay??? Kíváncsi elnnék visszajátszásra
#6637
Akkor Marki, Sanzik a feljutó ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#6636
azert kar,hogy nincs replay,mert tok jokat csataztam Freakkel,volt egy-ket karcos helyzet es megsem akadtunk ossze...
mikor meg korhatranyba volt hozzam kepest,akkor korektul elengedett

az se volt semmi mikor egyszerre ertunk utol egy lekorozotett es o beszurult moge,nekem meg ugy sikerult megeloznom mind2ot,hogy majdnem leteptem a kormanyt az asztalrol 😊
#6635
A kilökés elõtt 10 mpvel vezettem elõtte és nõtt a különbség. Marki mindenki elõtt 1 körrel!