NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6586
meg vissza tudsz menni !! gyorsan

#6585
Miért nem mész vissza ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#6584
volt meg 60 kor kb
2. voltam
#6583
mindenki elszállt, szerver nincs is már

PuMy
#6582
ki nyert?

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6581
de ugye nem leptel ki a gamebol ?

sanzik
#6580
nekem jott egy error detected hibauzenet es itt vagyok 😊
tok jo
#6579
Ez szuvégig megyek egyenletes tempóban a második helyen erre egy körörzésnél freak kilökl és szarrá megy a gép, grat
#6578
Nem merek

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6577
hat a joisten tudja meg akik bent vannak 😊 te toya miert nem connectolsz be?? hisz mar kevesebben vannak es tudod az IPt 😊

#6576
Na most akkor mi lehet az eredmény ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6575
joejt es "probalj meg lazitani.." ahogy Hofi pajtas monda` .

atyka
#6574
remelem, legalabb a tobbieknek nem lesz tobb bajuk vele...mindenesetre nezzetek meg a replayt, kerdezzetek meg mast is, mert en most nem vagyok elfogulatlan, de sztem ez ertheto. nyolc ember nem tevedhet ugyanabban. raadasul tobb bizonyitekat adta, hogy nem csak vezetni nem tud, a szabalyokat sem ismeri...mindegy, most iszom valamit es lefexem, mert mindjart felrobbanok. jo ejt mindenki!

#6573
Atyka: Egyetértek, az ilyen embereket ki kell szûrni. Meg is történik majd, de ehhez látod egy versenyt tönkre kell tenni.

mozso: Az nagyszerû lenne ha kiszedné a kódból azokat a részeket amik a hibát okozzák.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CarajoEsp
#6572
Köszike. Valami olcsó kéne. Még nem volt kormányom de szeretnék nascarozni,csak billentyûvel nehéz,és így meg nem szívesen adnék ki elsõre 30ezer körül.Persze ha õstehetség vagyok a Microsoft majd ad ingyért.

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

#6571
Toya hirtelen mergemben irtam is annak a Tom nevu sracnak (Logitech driver programozo), hatha a kedvemert alkot valamit. Egyebkent O csinalta a MOMORacing centering fix-et, amit en betateszteltem neki.
atyka
#6570
egy biztos...en nem indulok meg egy futamon, ha ez ott van. esetleg ha bejelentkezik, hogy gyakorolt, megtanulta a szabalyokat es miutan megneztetek, szt mondjatok, hogy ok. ennek igy semmi ertelme. egy hetig keszul az ember a futamra es egy idiota tiz perc alatt tonkreteszi. 😞

#6569
bar arak nincsenek azokat keress arlistakon 😊

#6568
hat van par most jobbhijjan http://www.tomshardware.hu/consumer/02q4/021205/index.html vagy esetleg ez
http://www.tomshardware.hu/consumer/02q2/020524/index.html

atyka
#6567
bar nem erzem magam nagy asznak, de az alapjan, hogy mindenki ki akart lepni, ha alex nem bassza ki, arra kell gondolnom, hogy igy van...kar, hogy alex nem hallgatott rajuk. 😞

#6566
Egyebkent a 44-es edzesen is elegge furcsan ment, nem engedte, hogy megelozzem, mintha Forma 1-ben lennenk...
CarajoEsp
#6565
Van valami spéci oldal ahol kormányok vannak meg árak meg ehhez hasonló erõsen ajánlott dolgok?

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

#6564
Akkor õ jelenleg alkalmatlan az online bajnokságban való részvételre.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#6563
kizart...amig ki nem leptem, adtam neki 4 kort asszem, es nem nagyon gyorsult...

#6562
😊) jo de kicsit bovebben erdekelne 😊 remelem nem jut be FF re😊

atyka
#6561
igen force-ot nem kapsz 30-ert...

atyka
#6560
6540

#6559
az szeritnem a momo Racing lesz..

#6558
es ki a fene ez az ATI ?? Norbi te ismered ha jol lattam #6441

atyka
#6557
qual alatt lefagytam, a vegerol indultam...otodik voltam, amikor kezdodtek a bajok 😞

CarajoEsp
#6556
Köszönöm. Azért beírom az árát ide. Télleg 30ezer?,vagy án látok rosszul😄

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

atyka
#6555
marki ment elol, ha jol emlexem...

#6554
En negyedik voltam amikor elkezdodott a pedal ize, es atyka mogott a hetedik amikor vegleg kileptem.
atyka
#6553
MOMO Force

atyka
#6552
sorry, nem tudom...elontotte a pisi az agyamat, inkabb kileptem...de nekem egyebkent is kilep a progi alt+tab -nal... 😊

CarajoEsp
#6551
Arra lennék kíváncsi ,hogy melyik kormány éri meg a legjobban mostanság?

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

atyka
#6550
asszem o, mert "A" volt a listan...

atyka
#6549
en meg nem birtam ravenni, hogy en alljon be a pc moge...persze, osszeszedett nekunk egy kort. de hozzam kepest is volt mar kore, nekiallt velem birkozni. utanna belem jott es aszonta, lelassultam...pont telibe hatulrol a kanyarban...mert o nem lassitott...kesz vagyok

#6548
amugy mivotl a sorrend amikor kileptetek balga modon 😞 ?

#6547
ATI ? mert o az akit nem ismerek speciel en

atyka
#6546
nem tudom. 44-es, sose lattam es elcseszte par ember versenyet, de megis ott van. 😞

#6545
fasza volt. a legjobb sárga alatt a baleset. persze, ha utánna egybõl greenflag... 😞
#6544
De ki volt ez ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6543
http://web.axelero.hu/mozso
atyka
#6542
asszem basicot is teliverte hatulrol a sarga alatt...

#6541
Az lenne az igazi megoldás ahogy olvasgattam a HWSW-n a fórumban a hozzászólásaidat.

Ez a gond forrása ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#6540
ott volt...egy igazi f@sz...

#6539
Pont ez az....a masik rugo (fix rogzites) nem megoldas 3000 kor utan....ez van most nalam....

Megkerem Tomot irjon egy drivert amiben ki tudom kapcsolni az auto-kalibraciot...hatha megteszi...
#6538
Van olyan is a HNR-ben ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#6537
talalkoztam egy elmebeteggel...fogalma sincs a szabalyokrol, beall a kijovo pc moge es nem hajlando megelozni, utana meg nekem...mindenki konyorgott, hohy rakja ki alex, de hat meg nem tette... 😞 kileptem, kulonben olyat teszek, ....mint te. 😄