NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PuMy
#6733
Igen, az uj versenyzoknek reszt kell majd venniuk 1-2 gyakorlo futamon eloszor, es akkor ma'r latszani
fog hogy tudnak viselkedni a palyan es hogy mennyire kepesek betartani az online bajnoksag
szabalyait, es csak ezek utan indulhatnak majd a bajnoki futamokon.
Az online bajnoksag szabalyairol csak annyit hogy hamarosan elkeszul az elso publikalhato verzio amit
majd a HNR oldalon lehet majd elolvasni. Mindenkinek erdemes lesz figyelmesen attanulmanyoznia
mert ma'r a teszt futamokon is kotelezo lesz betartani oket.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

bekkeratis
#6732
Volt mar iden is par Celica az egyik kisebb Nascar Touring osztalyban. De lagalabb az europai GT versenyeken a Ferrari es az Alfa az ur, olyan markak amik mindig is a versenyzesre koncentraltak.
#6731
atyka örülök annak, hogy békét ajánlasz. El is fogadom, mondjuk részemrõl nem is volt háború. Lehet, hogy tudatlanságommal elrontottam pár ember versenyét, de nem esett jól, hogy így nekem estetek. Legközelebb jobban fogok figyelni.
Nem tom, hogy a helyemmel indulhattam voan e a FF-ben, de ha igen, akkor indulhat helyettem más...

CodeRed
#6730
Lesz Suzuki is? 😊)))))))))))))

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#6729
Atyaúristen!!!!!!!!!!!!!!! Mi ez a Toyota??? Én meg azthittem amikor elõször hallottam hogy kacsa TOYOTA

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6728
MOMO Racing potmeter ugy:

Hi Zsolt,

> Can u advise me any solution apart from replacing the wheel (other parts
on wheel are fine+fixed)? Can't be auto calibration switched off on pedals?
Maybe you can program a little util....

I'm on vacation right now, so I can't really check (and don't have a
compiler, not to mention a wheel around here). Aidan - maybe you have a
suggestion? I'd really like to know what exactly is wrong with those pots.
Turning off the autocalibration (if possible, but I don't think so... well,
maybe... need to check when I get back) may to the trick. It only covers up
a fundamental problem and does not really cure it. What if the pedals start
actually spiking during gameplay?

cheers,
..tom

------------
Megvan az osszes potmeter adata Aidannak koszonhetoen (O is programozo):

MOMO Force
DigiKey: 963260-KIT-ND MOMO FORCE
RES,VAR,10K,290DEG,+/-10%,PLAS 1 X axis
RES,VAR,10K OHM,30 DEGREE 2 Pedals

http://www.digikey.com/scripts/US/DKSUS.dll?Pname?Name=963260-KIT-ND


MOMO Racing
DigiKey: 963282-KIT-ND MOMO RACING
RES,VAR,10K,33.5DEG,+/-10%,PLAS 2 Pedals

http://www.digikey.com/scripts/US/DKSUS.dll?Pname?Name=963282-KIT-ND


Nos mar csak az a kerdes, tud-e valaki itthon olyan elektronikai boltot, ahol CTS potmetereket arulnak....
atyka
#6727
szia 44-es. eloszor is bocs, amiert sertegettelek. ezt nem kellett volna. masodszor: lecci, nezd at a szabalyokat a HNR-en es akkor biztos kevesebb feszultseg lesz a kovetkezo futamon. reszemrol legyen beke es mindent bele. ok?

#6726
(a 44-es)
na 1. elnézést mindenkitõl akinek problémát okoztam. Úgy érzem nem mindegyik helyzetben csak én voltam a hibás. De ebbe nem megyek bele.

bekkeratis
#6725
Toyota a Nascar Truck Series-ben 2004-tol? Hova jut a vilag?


atyka
#6724
ahogy vesszuk. engem pl o tort ossze.de nem ez volt a fo problemam, ilyen elofordul. viszont az,hogy valakinek fogalma sincs a szabalyokrol, nem tudja hova kell allni, kit kell megelozni, ill. elengedni sarga alatt (ezzel masnak is begyujt buntetest, ill. korhatranyt) azt hiszem tulmutat azon, hogy nincs eleg rutinja. raadasul az sem zavarja, hogy a spotter rojtosra beszeli a szajat, mi meg sirva konyorgubk chaten...ez siman felkeszuletlenseg, ami online versenyen szvsz nem elfogadhato.

bekkeratis
#6723
Visszaterve az uj versenyzo temahoz:
Szerintem minden uj tagtol elvarhato hogy az elso verseny elott legalabb 2 kozos edzesen reszt vegyen. Fuggetlenul attol hogy vezetett-e mar mashol. Ha nem er ra akkor majd jovo heten kezd. Az edzesek alapjan a tobbiek szavazhatnak hogy elindulhat-e a versenyen. Mivel a versenyek meg komolyabb hozzaallast kovetelnek, 2-3 verseny utan lehetne szavazni hogy veglegesitjuk-e a ligaban. Az szamit a legkevesbe hogy ki mennyire gyors, a lenyeg hogy kepes legyen a tobbi versenyzovel egyuttmukodni. Az elso ligas versenyem Bristolban volt meg a N4-gyel, mire elengedtem a mezonyt az elsok megint utolertek. A vegere kaptam 9 kort, de legalabb volt mihez kepest fejlodni. Abban a ligaban peldaul minden uj versenyzo koteles az elso evben sarga csikot viselni a hatso lokharitojan, ami a tanulo vezetok jelzese az usaban. Tavaly peldaul egy sarga csikos nyerte a bajnoksagot...

A korhatar szerintem ertelmetlen. Egy 10 eves is vezethet jol, es egy 20 eves is lehet abszolut gyoker. Az vitathatatlan hogy Petyanak meg van mit tanulnia, foleg a verseny kozbeni turelemrol, de szerintem nem o az egyetlen. Sajnos van egy kis kommunikacios problemaja is, es igazabol ez az amivel mindenkit magara haragit.

A ligaba torteno becsatlakozas elotti gyakorlasrol:
Online es offline versenyzes eg es fold. Ha valaki komolyan gondolja, szerintem erdemes beruhazni es megvenni eredetiben a jatekot. Jelenleg £15 az amazon.co.uk-n. Ezutan annyit versenyezhet az illeto online amennyit akar a sierra szervereken. Az a legjobb hely a gyakorlasra, mivel ott garantaltan vannak tapasztalt versenyzok es holdkorosok is. Azok utan egy ilyen jol szervezett es hiperkulturalt liga mint a mienk tutira nem fog gondot okozni.
Jacek
#6722
😊))) apukam latod ram is szolt😄

#6721
kakukk

CodeRed
#6720
nem trükk.....csak "eldobtam" a kamerát 😊)))))))

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6719
hogy eltepsz mellette !!😊 micsoda trukkfelvetel 😊

CodeRed
#6718
majd legközelebb 😊)))))))))))

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#6717

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#6716

Prezsi
#6715
Már olvastam, figyelemmel is kísérem az eseményeket. Nagyon jó az oldalad, gratulálok!

Alexease
#6714
#6713
en mar ragodtam!😊 azonnal irtam a mailt PuMy bacsinak :>

Alexease
#6712
Nascar Racers
Ha valaki nem latta volna meg a felhivast, akkor olvasson, es ragodjon egyett😊) THX
#6711

Alexease
#6710
CodeRed
#6709

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Prezsi
#6708
😊

Alexease
#6707
#6706
mint valami feleseg 😊)

#6705
na igen ez a 3.asban menes lol 😊 szal ezt nem ertem hogy neki mire nagy a szaja 😊 Online NASCAR jo lenne ha korhataros lenne mondjuk 18.eletev betoltese esetleg neha kivetelezni ha pl 17eves az illeto es valoban eretten gondolkozik...mert petyan erezni hogy nem "erett" meg...gondolom nem csak en erzem😊

Prezsi
#6704
Jacek nem ér rá a héten Nascarozni 😊

Alexease
#6703
Most en vagyok a szerver😊) Ha kiloknek, TV-zhetsz nyugodtan😊)
Alexease
#6702
Petyarol is kellene mondanom valamit...
Az igazsag az, hogy tole tartottam. O volt "beallitva" alapban a kamerara. De meglepoen jol ment, bar a versenyhelyzetekben "rinyaltam", mert erezheto volt a versenyszellem, a turelmetlenkedes, az elozni akaras (180 korrel a vege elott!!!)

A Freak - Petya utkozes verseny baleset volt. Petya elozte Freak-et, Freak lehuzodott rendesen, de Petya maradt a sajat iven, nem ment feljebb. Igy Freak-nek max. egy autonyi hely maradt kanyarban, ami a palya tores miatt problemas volt. Raadasul a baleset utan "beszolt" Freak-nek, hogy oda a masodik helye😊))))

Aztan a Pit kiallasanal - nem tudom jobban mondani - szet benazta magat: gyorsan ment a piben, vegig autozott a "szerviz" helyeken, tolatgatott stb. Es folyamatosan szovegelt, hogy valami gaz. Aztan a negyedik pit kiallasnal szoltam neki, hogy csak at kell hajtani😊)

Miutan vissza ment, 2-3 kort harmasban ment - en szoltam neki - egyszeruen bevarta Freak-et, aztan bepreselte magat Freak es Ati koze, es kopaszirozta Freaket. Es folyamatosan szovegelt.

Csak azert nem rugtam ki, mert lefagytam...


Jacek
#6701
nemkivanatos bunozo szemely vagyok😄

#6700
Ugye. Mikor jössz Nascarozni ismét pár verseny erejéig ?😄DD Nekem nagyon hiányzol innen, de tényleg, mikor itt voltál nekem is jobban ment, nagyobb volt a motiváció.

FREAK
#6699
na jócakát, Marki+sanzik gratula, sok sikert FF-on!

Riszpekk

Jacek
#6698
jo a topic sracok 😊

Alexease
#6697
Nincs. Verseny elott kuldott el egy eleg rossz minosegu JPG-et. Gondolom az eredetire huzta ra. Nem volt idom elmondani neki, hogy mi van...
#6696
44esnek nincsen autofestese?

Alexease
#6695
LOL😊)
Nekem a Janakkala 22 perc volt elsore (bar az nem hivatalos palya)😊)))
FREAK
#6694
fehér holló 😊

Riszpekk

#6693
Eluntad a 9 perces Nürburgringet :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Mnemomic
#6692
hát én is ott mentem 2 szezont mégse sírok 😊

#6691
najah de #44 es cockpitjebol csak a te satud meg basic satujat latta/lathatta volna 😊

FREAK
#6690
ááááááááááh, GPL-es brigáddal negatív tapasztalataim vannak 😄D

mennek istenül, nem ez a baj, csak sírnak, hogy nincs jobb kanyar 😄

Riszpekk

FREAK
#6689
meg elõttem atyka is .... 😄

Riszpekk

Mnemomic
#6688
Hát legalábbis olyan akirõl korábban nem hallot senki 😊 De ha más online bajnokságból jönne akkor szerintem nyugodtan-fõleg ha GPL-es lesz majd biztos vagyok benne hogy majd ott is néhányuknak felkelti jobban az érdeklõdését majd a bajnokság ha lesz.

#6687
en megneztem basic esetet a #44-es ATi val es nem csak Ati volt a hibas hanem elorebb nem tudom miert kellet igy belassulni...na de Ati meg jol elaludt mert fek nelkul nekiment basicnek..😞 pedig mar lathatta hogy freak is satuzik meg basic is...(cockpit)

FREAK
#6686
oks de a jövõben ismeretlen ne jöjjön versenyezni

Riszpekk

#6685
anyázni tényleg nem kell, semmiért sem kéne...
Alexease
#6684
Ati-t (#44) nem tudom ki "hozta", en azt hittem valakinek az ismerose. Valaki azt hiszem megemlitette...
Azert mert valaki "csetlik-botlik" - sorry - azert nem rughatom ki. Balesetet nem csinalt, max veszelyes volt neha.

De ha valaki rendszeresen beszol, szervezkedik, aggodik, problemazik, probalkozik, arra gyorsan beragok. nem azert ulok le a gep ele 3-4 orat, hogy Quake szintu online csatat lassak, hanem hogy jo versenyeket...