NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PuMy
#6783
Nem mert a szervernek fix ip-je lesz. Max a kodot kell majd szetkuldeni, de az e-mailbe is megoldhato.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

PuMy
#6782
Ez ma'r beteges. :-)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Mnemomic
#6781
ICQ szám feltétlenül szükséges lesz? 😊

sanzik
#6780
en Jacektol kaptam multkor egy Tagai Racing-es basball sapkat, majd abban fotoztatom le magam es mar meg is van a versenyszerko 😊
Alexease
#6779
Persze tudnek csinalni meg, Flash-ben osszerakot, 3D-ben korbe forgathato autokat is. De ezt majd akkor, ha nem hetente frissulnek az autok es/vagy fomunkaidoben csinalom az oldalt😊)))))))
Alexease
#6778
Az AI semmennyire nem huzodott volna le! Ha valaki kivulrol eloz, a belso iven halado nehogy mar lehuzodjon a felvezeto savba😊))
sanzik
#6777
lol
ezt nem kellett volna 😄DD
#6776
😄DD

FREAK
#6775
Pontosan így történt, thx

mindenképpen ki kell tiltani a gyereket, ha nem is örökre, de pár hónapig gyakorolhatna offline, és edzhetné az idegeit (az AI még ennyire sem húzódott volna le, mint én)....

Riszpekk

#6774
hehe rajottem arar ott a photoshop!!😊)

#6773
kene hozza valami veresenyszerko..😊 nehogy mar egyszall poloban legyen fotozva😊

sanzik
#6772
es olyat is kene,hogy mindneki kuld egy fenykepet magarol es ki lenne rakva az is az auto melle,mint real nascarban 😊
#6771
nah az szep lenne 😊)))

Alexease
#6770
Alulrol😊))
#6769
csak szerintem azt kene majd megcsinalni hogy mindenkinek egy nezetbol fotozni az autojat hogy egyseges legyen ezis mint real nascarban 😊 azt meg majd eldontjuk hogy merrol (jobbelol,balelol,jobbhatul,balhatul) 😊

Alexease
#6768
Igy egy kicsit "hosszu" lesz az oldal, de attekintheto. Es persze majd ABC sorrendben. Ha valami otletvan meg irjatok.

Akkor a csapatot kiveszem. A bajnoksagot csak bonyolitana, de legfokepp a hirtelen felmerult "osszedolgozasi" kerdesek miatt, valszeg a szabalyokat, baleset helyzeteket is at kellene dolgozni...
Alexease
#6767
😊))))
PuMy
#6766
Tokeletes, igy jo lesz.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6765
de amugy van csapatom a Sandworm Riders of Arrakis (SRoA).

#6764
az en csapatom sajnos nem tud egynel tobb autot fenntartani szal penzszuke miatt egyelore legalabbis etyke maradok 😊) a csapat elsoszamu pilotaja 😊

Alexease
#6763
Na kb. ilyen lenne az uj versenyzok resz: Versenyzok Temp
PuMy
#6762
A csapat dolognak csak akkor van ertelme ha mindenki csapatba van szvsz. Mivel ez ugyse lehetseges
igy felesleges.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Alexease
#6761
A csapatot csak szinesitesnek, azert ennyire nem komoly a helyzet😊))
#6760
hat en nem szivesen tarsulok barkivel is 😊) maradok maganyos homokfereg szerintem 😊

#6759
Pedig nem járnál rosszul vele szerintem.

Én is max annyira tudnék összejátszani Norbival, hogy vele nem baszok ki, vagy kicsit megnehezítem a dolgát annak aki veszélyezteti, de persze csak szabályos módon. Esetleg draft, de azt lehet mással is.

Mnemomic
#6758
Vagy szerzek egy társat majd kiderül 😊

Mnemomic
#6757
Nem tudom ezek a összedolgozások el is durvulhatnak..

Én még nem tudom lehet hogy egyedül leszek egy csapatban vagy pedig betársulok Toya-ékhoz ha õk is megengedik 😊

#6756
engem Petya felkert hogy legyek a teammateje..hat gondolhatjatok mit valaszoltam.. 😄D DEGEC rlz hely😊)

ibronk
#6755
Igen, mindenképp engedni kéne az összedolgozást, de azért bizonyos keretek közt.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

sanzik
#6754
hat a teamnek pont akkor van ertelme szerintem,ha osszejatszhatnak a csapattarsak
termeszetesen szandekos durva feltartas azert nem fer bele...
ibronk
#6753
Amugy ha aztmondom hogy én a nascar 1 óta a 486-osommal nem nascaroztam az itt, köztetek futott elsõ online versenyeim elõtt, akkor ugye nem rúgtok ki?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#6752
Ilyen van a valóságban is, nem?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

sanzik
#6751
hoy=hogy
sanzik
#6750
de az,hoy pl. sarganal elengedem a csapattarsam ha korhatranyban van, az beleferne?
Mnemomic
#6749
Olyanokra gondolok hogy a saját társát elengedi a mögötte jõvõt meg feltartja egy picit hogy a társa elõnyt szerezzen stb.

ibronk
#6748
Amugy ellenzem 😊
Meg különben is, hogy bizonyitod be? 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#6747
Atlantában szervezkedtek ellenem Toyáék, de végül nem jött össze nekik

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6746
Persze...nem is tudom milyen osszejatszasra gondoltal.
Mnemomic
#6745
Azt azonban kössük ki hogy a csapattársak a pályán nem játszhatnak össze.

Mnemomic
#6744
Én még nem tudom mi lesz csapatom neve 😊 Függ a festéstõl is majd mi lesz marad-e a mostani vagy pedig új lesz amit tegnap kinéztem 😊

#6743
mozso + atyka 1 csapat mar most is: SquirrelSystems Racing
Alexease
#6742
Persze nem kotelezo csapatokba szervezodni. Csak gondoltam, biztos lenne aki szeretne ilyet is. Pl. Marki, Norbi (Ferrari), Toya, Pumy (HSW) stb.
Alexease
#6741
A "szetszedi"-t ugy ertettem, hogy en valami tomor, tablazatos format gondoltam, hogy gyorsan vegig lehesssen futni. De ha valaki akar valami hosszabb bemutatkozot, akkor felteszemazt is. Egy "Bemutatkozas" link ala, uj oldalra - mint a mostani Beszamolok stb.
bekkeratis
#6740
Szerintem eleg egy link mindenkinek a sajat honlapjara, ha van olyan. Ott aztan mindenki annyi helyet szentelhet sajat maga dicsoitesere amennyit akar.

A csapatokba szervezodes jo otlet, szinesebbe teszi a versenyt. Meg akkor is ha emiatt megint mindenki uj autot fest majd maganak.
Mnemomic
#6739
Ezt nem értem hogy 2 sornál több szétszedi az oldalt.

Alexease
#6738
Arra en is gondoltam, csak nem tudom, hogy ki mennyi "tortenetet" akar - 2 sornal tobb szetszedi az oldalt. A masik variacio, amikor csak az elozo bajnosagait sorolom fel. Csak nem tudom, hogy menyi embernek van ilyen. De ezt be lehet tenni, max. roviden:

Bajnoksagok: NR2002 (2002), GPL (1999, 2000, 2001), MarioCart (2000):-)
#6737
Na megcsinaltam a kormanyomat, kerdes, hogy ujabb 3000 korig kibirja-e... :-)

Toya, ha pedal javitast tervezel, ragaszd oda a potmetereket a talapzatzos egy-ket helyen.
Mnemomic
#6736
Szerintem egy rövid elõtörténet is lehetne nem? Hogy jobban tudjuk ki honnan jött stb.

Jacek
#6735
Tiger Racing😄D

Alexease
#6734
At fogom szerkeszteni a Versenyzok reszt.
Ehez kellene otlet, segitseg. Pl. ezek az infok lennenek:

Nev: dsfdsfdsfds
Rajtszam: #555
Autofestes: Letoltes
Autotipus: Ford
Csapat: Tiger Racing😊)
E-mail: [email protected]
ICQ: 123456789