NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#6833
várj, az már SKIN EDITING LEVEL 2 😄

Riszpekk

Alexease
#6832
Csak NE egy a jatekban meglevo autot fess at, hanem keszits egy sajat profilt!
Met
#6831
Az nem irígykedik hanem kilök😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#6830
Bocs Freak, hogy belepofáztam, de sejtettem, hogy nem nagyon érti. Mondjuk magamból indultam ki😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

CarajoEsp
#6829
Köszi. Mostmár totál világos. Csinálok is valami frankó autót. Kár hogy az Mi-nem fog tudni irígykedni😞

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

Met
#6828
Ha esetleg nem lenne világos, a Nascarban az opponent manager-ben van a Paintshop, ott kell exportálni, ekkor csinál egy tga file-t a játék exports imports (vagy valami hasonló😊 nevû könyvtárában, a kész mûvet tga formátumba ide kell másolni, és a nascarban tudod importálni.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

CarajoEsp
#6827
Köszönöm Freak.

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

atyka
#6826
sziasztok! egy kis gyakorlas jovo keddre: richmond. 62.68.164.167 kb ot perc es el.

FREAK
#6825
paint shopban export, aztán a kész mûvet import

Riszpekk

CarajoEsp
#6824
Ok.Köszike.Sorry ha lámázok ,de ilyet még sose csinálltam😄

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

FREAK
#6823
rajzprogrammal....

Riszpekk

CarajoEsp
#6822
Az lenne még a kérdésem ,hogy mivel lehet fesetni az autókat mert míg nincs kormány addig festek maganak franó autót.

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

CarajoEsp
#6821
Nekem a Saitek Joystickal volt ilyen mikor balra csûrésnél furcsa hangot adott ki olya 2hónap után. Azonban a nem foglalkozásnak meglett az eredménye és megjavult😄

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

#6820
Nem sumaher, hanem Schumacher 😄DD

#6819
EZ életem pillanata 😊)) Az pedig hogy nem vagyok sumaher fan az enyhe kifejezés ...

Petya
#6818
Ja garancia, szervíz nem sokat ér, inkább én is megcsinálom. Volt olyan gondja is, hogy 1-2 héttel miután megvettem, az egyik pozícióban ropogott a kormány, de ez mostanra teljesen megszûnt, mindenféle javítgatás nélkül.

#6817
Nekem is Logitech Formula Force Gp-n van és én meg vagyok elégedve vele. nekem is volt hasonló problémám, mint Norbinak. de én visszaküldtem a szervízbe, igaz ott basztak vele valamit is csinálni. De lehet, hogy most nekiállok és megcsinálom.

CarajoEsp
#6816
Logitechet. Most olvastam egy Cikket ott is dicsérik. A precizitással azt írják pici gond van de az én parkinzon kóros kezemnek ez mindegy.

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

#6815
Kicsit lötyög a kormány, idõ elõlrehaladtával mégjobban, bár ez engem annyira nem zavar. 1-2 hónapra rá hogy megvettem az újat a gáz és fék elkezdett ugrálni. Szétszedtem, majd a potikat megfelelõ módon rögzítettem benne, mert kimozogták magukat. Norbinak van most valami gondja vele, egyik irányban kicsit furcsa hangot ad, de ezt õ jobban el tudná mondani. Ennek ellenére azt mondom, hogy elég jó a kormány.

ibronk
#6814
De msot nem értem ám hogy holnap Logiteket veszel vagy a Microsoftot?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

CarajoEsp
#6813
Hehe😄
Majd ha meglessz mondhatsz tanácsot😄DDDDDDD

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

ibronk
#6812
Furást, faragást, ragasztgatást, ilyesmi 😄DDDD

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

CarajoEsp
#6811
Mit értessz mûtéti beavatkozáson?

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

#6810
Igen, ez nagyon jó kormány kezdõknek és elég olcsó is, csak az a baj, hogy nem biztos hogy kapsz, de nem tudom. Én 2 évig használtam egyet, csak utána jelentkeztek problémái, most egy ugyanilyen van megint nekem. Persze nem egy BRD speed 7, de legalább olcsó. Lehetnek kisebb hibái, de azok viszonylag kisebb mûtéti beavatkozással orvosolhatóak is. F1, Rally, Nascar minden remekül megy vele.

CarajoEsp
#6809
Ok.Holnap megveszem.Köszike. Majd gyakorlok és még az is lehet ,hogy 2000év múlva egy versenyben nyomulhatunk😄

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

#6808
logitech wingman formula force GP ?

CarajoEsp
#6807
Értem.Akkor mostmár totál nem tudom milyen lenne jó😄 Fölkötöm magam mindjárt😄 Ha valakinek van valami ötlete és van kedve akkor leírhatná mit ajánl olyan 20-ezerig ami mind F1-re mind Rally-ra jó.

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

Jacek
#6806
Vigyazz az MS kormanyal mert nem vannak oltyan valtozatai amit XP alatt nem lehet mukodesre birni ami nem forcos az mind ilyen.

CarajoEsp
#6805
Hát az FFb-vel az a gondom,hogy az jelentõsen drágább,és mivel nemtudom megérné így megvenni. Ha bejön veszk olyan Momo-t vagy mit mert akkor megéri de így😄

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

#6804
http://www.e3insider.com

ibronk
#6803

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#6802
szvsz mindenképpen FFB-set vegyél, ez pedig nem az.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

CarajoEsp
#6801
Tudom,hogy kiutáltok de szerintetek egy kezdõnek megérné ez a kormány? (Microsoft SideWinder Precision Racing Wheel) Abszolút kezdõ vagyok nekem ez szerintem megfelelne csak lehet valakinek van valami közelebbi tapasztalata.

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

#6800
"Nagyszabású, sporttörténelmi bejelentésre készül elsõ Forma-3000-es versenyzõnk, a 22 éves Baumgartner Zsolt. Az minisztériumi forrásokból származó értesülései szerint a magyar pilóta csütörtökön sajtótájékoztató keretében bejelenti, hogy a Forma-1-es Jordan-istálló tesztpilótája lesz, egyes információk alapján ugyanakkor ennél "árnyaltabb és összetettebb" dologról van szó."


pfff 😊

#6799
nah elso pozitivumod : te sem vagy M.Schumacher fan , ha jol latom 😊)

#6798
Ez még elviselhetõ, a Ferrarival nincs semmi bajom, de azzal az 'emberrel' ...
Mnemomic
#6797
Elküldtem az új autómat. Ígérem tõlem többet mostanában nem kell várnod 😊

ibronk
#6796

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6795
EZ most mindenki szükséges volt? 😊))
Mnemomic
#6794
Izzitsd be az ICQ-t!!! Van ott uzenetem neked fontos!

ibronk
#6793
Láttalak benneteket azon a versenyen is, mikor mögöttem jöttetek valamikor, nem is értettem hogy mi a rákért mentek egymás mellett körökön keresztül

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6792
Mondtam neked is, hogy nincs konkrét elõre megbeszélt taktikánk, azonban ha korrekt eszközökkel elõtudom segíteni PuMy gyõzelmét akkor ezért mindent megteszek.

Akik láttak már bennünket csatázni azok tudják, hogy nem kiméljük amúgy egymást sem.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#6791
Ja, nem tudtam...

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#6790
naja, de a valóságban is ez megy.... 😄

Riszpekk

#6789
szerintem ha tenyleg gyorsabb vagy akkor korrektul lehuzodnak...

Mnemomic
#6788
Szerintem a GP sorozatba egész jók. Meg a n2003-ban is mentem egy picit elenük itt már azért nem annyira hülyék.

PuMy
#6787
Hat az nr2003-ban nagyon jo az AI, az nr2002-hoz kepest is sokat fejlodott. Persze nem tokeletes, de tokeletes program nincs.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

ibronk
#6786
Hát valóban elég érdekes ahogy a 100%os ai-k watkins glenben féktávon 2 centinre egymás közelében autóznak két sorban, ja és persze 42-en egymás után 😄DD

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Mnemomic
#6785
Ok én ebben a versenyzõk részben akkor az ICQ számomat nem adnám meg.

#6784
Az AI-kal csak az a baj, hogy 0 szinten mozognak, tisztelet a kivételnek. Nem is tudom mikor láttam utoljára normális AI-t, talán az indycarII-ben