NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sanzik
#6935
azt hittem lesz valami titkos szavazas 😊)
PuMy
#6934
Ha nem lesz veled problema es erett viselkedrol teszel tanubizonysagot a teszt futamokon, akkor
nincs mitol tartanod.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6933
Ezt a hat versenybíró dönti el.
Amúgy is szerintem jobb kezdõnek lenni, mint kizártnak.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#6932
Khhhmm, nekem a vezeték nevem Biró 😄
Esetleg a kiválasztásban nem volt kritérium a testmagasság és a testsúly?😄, Esetleg valamilyen önvédelmi technikai tudás?😊
Komolyra fordítva, egyetértek.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

CarajoEsp
#6931
Én spca nem utállak hisz nem ismerlek még. Nálam bevágóghatsz😄

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

Mnemomic
#6930
Az hogy inultál 2 futamon nem leszel tapasztalt. Meg eddig nem is úgy tûnik mintha túl érdett lennél. Hidd el majd a 20. futam után majd rájössz mennyivel máshogy fogsz menni mint most.

ibronk
#6929
És én? 😉

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6928
király, még szerencse hogy pont olyanok kerültek a bíróságba, akik mind imádnak
ibronk
#6927
De az a boxvaló nem-kikanyarodásért meg korán való felhajtásért osztogatni büntetéseket az nemjó 😄 Bár alapvetõen ezek ugyis csak akkor derülnek ki ha gond lesz belõlük mert gondolom senki nem fogja végignézni a practice replayt ezek után kutatva 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

PuMy
#6926
Azok alapjan amit hallottam rolad (a versenyken tanusitott viselkedesedrol) egyertelmuen azt a
besorolast kapod. Majd meglatjuk hogy viselkedsz a teszt futamokon.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6925
Na ne viccelj 😊
Mnemomic
#6924
de.

#6923
Ott nincs komoly szabályozás (CHAT STOP sincs), itt csak a Nascar szabályok élnek és persze az anyázás itt is tilos :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6922
örjöngök 😊) Ugye én már nem számítok kezdõnek? 😊

Petya
#6921
Hát mivel mindenki nem lehet versenybíró, ráadásul ez plussz feladat (replay megnézése, büntetés kiszabása, stb...) - ami nem is túl hálás, így olyan emberek kerültek képbe akik megfelelõ versenytapasztalattal rendelkeznek és általában minden futamon indulnak majd.

Tudom, hogy az alapgárdából bárki lehetett volna bíró, de valahogy ezek a nevek jutottak eszembe :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#6920
Én a practicek szabályozását nem komálom..😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#6919
Gondolom tapasztalat, és a szabályokban való jártasság alapján.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#6918
Ezeknek a szabályoknak nagyon server szaguk van.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

sanzik
#6917
nem azert mintha gondom lenne vele,de a versenybirosag tagjai mi alapjan lettek kivalogatva ? 😊
#6916
Olvasd el az elejét a szabályoknak és rögtön megérted majd.
Ezzel próbáljuk elejét venni majd a liga felhigulásának :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#6915
jaj dehuje vagyok😄

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

PuMy
#6914
A szabalyokat mindenki nezze at rendesen, mert ma'r a teszt futamokon is be kell tartani oket!

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

ibronk
#6913
Mia!? Eltünt a server rész is, szal akkor lesz?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#6912
Tesztelõ mint poszt, hogy x tesztelhet embereket, vagy mint teszt alany?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Alexease
#6911
Mivel valtozik a Versenyzok resz is (#6874), elofordulhat, hogy felkerul az infok melle egy "statusz" bekezdes is. Versenyzo - Teszt(elo).
Ha valaki a Teszt(elo) szot latja majd maga melett, ne kezdjen "orjongeni", mert a bajnoksag miatt, kenytelenek leszunk bevezetni😊
Alexease
#6910
Meg a forum elejen tettem be ket kepet (D3D-OpenGL), es nalam a OpenGl picivel szebb volt (41.09). De mivel latvanyosan gyorsabb, es itt inkabb az szamit, en az OpenGl-t valasztottam (nem a szepseg miatt).
#6909
A szabályok 99%-a már kõbe van vésve.
Vitatkozni lehet róla, de teljesen felesleges :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#6908
HNR Szabalyok!!
Elkeszult a HNR Bajnoksag "vegleges" szabalyzata. Mindenki olvassa el, mert vannak valtozasok, ujitasok is!!!!! THX
#6907
Petya ne az en linkemrol szedd le a drivert, nem tudtam, hogy kozben hivatalosan is megjelent....az enyem meg beta verzio
ibronk
#6906
win9x:
http://download.nvidia.com/Windows/44.03/44.03_win9x_international.exe

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

sanzik
#6905
ezt probaltam mikor kormany vasarlasnal voltam,de valami hihetetlen kiskezu embereknek keszult,mert egyszeruen nem lehet normalisan fogni,allandoan belevertem a kezem a pillango valto karokba,mert duplan vannak,hogy gazt es feket is lehessen onnan adagolni...
ha kenyelmesebb lett volna akkor lehet ezt veszem es nem a momo-t 😊
#6904
44.03 XP + W2K

http://www.3dchips-fr.com/download/downloads.php?Category=10
#6903
jah, Honnan lehet leszedni?

Petya
ibronk
#6902
Nekem már 44.03 van fent és tényleg jobbnak tünik.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6901
Mondom.....44.03-as driverrel mar ugyanolyan
#6900
szerintem kifejezetten csúnyább openglben 😊
#6899
44.03-as driverrel OpenGL alatt is mar olyan szep, mint D3D alatt. Raadasul igy gond nelkul valthatok taskot. :-)
Met
#6898
Át raktam GL-re, de nem láttam semmi változást😄
de hiszek neked. GF3 Ti200-am van, DX9-el, lehet, hogy a szememben van a hiba.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

CodeRed
#6897

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

PuMy
#6896
Gyorsabb, de nem szebb.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

CodeRed
#6895
de a textúrák sajna nem olyan élesek opengl-ben ha jobban megnézitek.......

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

ibronk
#6894
Ez nem valami negatív?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#6893
Ok, kiprobálom, köszönet

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Alexease
#6892
A GeForce-ok OpenGl-es kartyak! A NR szebb es gyorsabb is OpenGl-ben (+30-50%).
#6891
Voodo-kra a Glide-t találták ki ,ami sokkal jobb alternatíva volt mint az open gl ,csak hát egyedül volt vele a 3Df

CodeRed
#6890
.....1 kicsit más...nrthunder2004 érdekesek ezek a szinek.....ea újabb arcade játéka...pfujjj

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#6889
hát az biztos hogy ha egy gém opengl-re van írva az szebb bármelyik d3d-nél. a nr4 opengl-re volt írva de szten nr2002 és nr2003 a d3d-t támogatja inkább....

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Met
#6888
Szerintem D3D-ben, az OpenGL azt még a Voodoo-kra találták ki nem?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

ibronk
#6887
Szerintem jó kis kormány, 14ezret simán megért plusz még kiélhettem a barkácsösztöneimet is

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#6886
Latencyt 0-ra tedd szerintem, minél elõbb regalájon az FF, szerintem jobb.

Az elõbb gyakoroltam offline botok ellen kicsit, eljött a race ideje bemegyek a pályára, és ugye mondja a speaker hogy "drivers start your engines!" Normális esetben ezt mondja...de ez most normáltalan eset volt 😄D
"puff puff puff...is this on? dr-drivers start your engines!!" 😄DDDDDDDDDDDDDDD Ezt mondta be a speaker az elejen, majdnem behaltam a röhögéstõl 😄DDDDDDD Hallottátok már ezt? 😊))

Amugy Ti OpenGL-ben vagy Direct3D-ben használjátok?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"