NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#6985
OFF!!
Kicsit felb*sztak idegileg!!!
Most olvastam, hogy a Clever's (Screamer 4x4) nem hogy autoszimulatort fejlesztene, hanem Ok csinaljak a Terminator 3-at. Ami persze jo hir, hogy ilyen "nagy" nevu jatekot Magyar csapat keszit, de en auto szimulatort vartam... Basszussss.
ON
#6984
Így van, én ezt le is írtam akkor ide a fórumba.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#6983
Teljes jogú degeci lakos lettél

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6982
Tudom, én sem hagytam volna, de akkor nekem, most Neked van iagazad. 😊
#6981
Tudod, hogy ilyet nem lehet kihagyni

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6980
Na erre, hogy felhozod ezt a témát sokat tettem volna. De én nem akarok spectálni ne félj! Én csak simán versenyezni szeretnék!

Na tom nem lehet, de ha nincs meg a látszám, rám számíthattok!
ibronk
#6979

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6978
Te futottál kedden, ma még nézni se...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6977
Ja 😊
ibronk
#6976
Szép álom 😄

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6975
De nagy a csönd ... 😊)) Lehet, hogy mindenki elutazott és akkor nekem is marad hely! 😄DDDDDDDDDDD

Petya
Alexease
#6974
UP!
FREAK
#6973
skacok, írjon mindenki egy sort ICQ-n, mert elvesztettem a contactjaim nagy részét programváltás miatt

thx

Riszpekk

sanzik
#6972
ez az NRAssistant program arra valo,hogy ki lehessen rakni a kormany gombokra a billentyuzetrol a az F-es funkciokat?
hat en probalkoztam vele,de nekem nem jott ossze...
hasznalja ezt valaki?
Alexease
#6971
Gyakorlo szerver megy! RACE SETUP TEST!
IP ICQn.
Alexease
#6970
21:00-kor inditok szervert (Lowe's). Elsosorban a holnapi FF resztvevoi jojenek, de ha van hely, akkor barki johet edzeni😊
Majd ICQ-n osztok IP-t.
PuMy
#6969
Indit majd vki gyakorlo szervert? Mert ha nem akkor en inditok egyet 9-tol kb.
Ja ez az FF-esekre vonatkozik, mert ugy nekik kell gyakorolni Lowe's-re. :-)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6968
A bajnoki futamokon mindenki indulhat aki megfelel a teszt futamokon.
Az átlag pontszámot igazságtalan megoldásnak találtuk, így aki késõbb csatlakozik az is csak azért játszik amiért Mi is - a közös versenyzés szépségéért.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#6967
És azzal mi van aki a bajnokság közepén csatlakozik hozzánk és esetleg olyan jól megy, hogy szeretne indulni a bajnoki futamokon.
Kap egy átlag pontszámot?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#6966
azokra nagyon fogok készülni
PuMy
#6965
Amugy majd a bajnoksaggal kapcsolatos dolgokat lehetoleg ne itt keressetek, mert csak a bajnoksag
hivatalos weboldalan lesz kiirva. Szoval tessek gyakran meglatogatni. :-)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

PuMy
#6964
Ezt jelenleg me'g nem tudom megmondani.
Csak annyit tudok hogy jovoheten leszek a teszt futamok (optimalis esetben kedden es penteken).

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6963
renbden, ezt megbeszéltük 😊)) azt megmondod mikor lesz az elsõ bajnoki?
#6962
Akkor lesznek bedátumozva a futamok, amikor PuMy azt mondja, hogy indul a bajnokság.
Nagy elõny lesz, hogy pontosan tudni lehet majd melyik héten milyen verseny lesz és az ünnepnapokkal is tisztába kerülünk legalább.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#6961
Ha a 2 teszt futamon nem csinalsz olyan dolgot ami utkozik a szabalyzattal, akkor szerintem nem
lesz semmi akadalya az indulasodnak a bajnoki
futamokon. Szoval csak is toled fugg.
Ja amugy az EF-bol gyakorlo futam, az FF-bol pedig bajnoki futam lesz.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

ibronk
#6960
Ok, nem erõlködök tovább 😄

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6959
sztem meg Budapest speedway

A 0ás úton forgalommal szemben 😊
PuMy
#6958
Nem, az a datum nem igaz.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6957
Most Lowe's Night-on megyünk szerintem :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6956
Egyébként Pumytól azt szeretném kérni, hogy mikorra kezõdikk a bajnokság meg jó server is lesz, akkor már igazán szeretnék ffen is menni, persze ez nem csak rajtad múlik 😊

Petya
CarajoEsp
#6955
Nincs valakinek valami tört cd-kéye mert most telepíteném fel de én marhabarom letöröltem az NFo-fájlt😞

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

ibronk
#6954
Sajnos Pumy mester már elõtte a pojént, tehát az a kiirt Daytona már az elsõ bajnoki futam lesz

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6953
azért az kicsit sok lenne, megteszi 110 is 😊
#6952
Ne vonj le messzemenõ következtetéseket.
A bajnokság azért indul majd Daytonával, mert a hivatalos naptár alapján megyünk majd.
Láthatod a futamok nevei is megegyeznek a valódiakkal.

Akkor indul majd a hivatalos bajnokság, amikor láthatóak lesznek a futamok mellett a dátumok is :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6951
jaja, az elsõnél simén kiestem, mert kicsúsztamm(azért nekem jöttek 😊)), de a másodiknál mér metnem 1110 kört tök biztosnágosan jó helyen, aztán ...
PuMy
#6950
Ricmond lesz az utolso.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

ibronk
#6949
Amugy érdekes összefüggést véltem felfedezni:
Az utolsó kiirt verseny Daytona, és a bajnokság elsõ versenye is Daytona! 😄

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Mnemomic
#6948
Nem csak a nascar 2003 számít. Máshol is lehet tapasztalatott szerezni. De aki elõször megy nascar játékkal annak van mit tanulnia ezt tapasztalatból mondom hiszen én több éves tapasztalattal kezdtem el menni nascar4-el és sokat kellett tanulnom akkor.

Higyjétek el most sokan nagyon tapasztaltnak rutinosnak érzik magukat de nem azok. Mindenki tanul minden versenyen de az elsõ versenyeken rengetegett lehet tanulni. Késõbbiekben kevesebbett már de pl még én is tanulok dolgokat egy-egy futamból és ez mindenkinél így van és lesz.

#6947
ez eleve megpecsétel 😊))
ibronk
#6946
Én is degeci lakos vagyok ám, ne feledd, ja meg Toya is ide költözött kedden, ugyhogy Shai Hulud, Norbi, Toya biróhárma kéne neked

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

PuMy
#6945
Nem hiszem, mert akkor is en lennek a fobiro. :-)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6944
nem vállalnám, most mondom

PuMy
#6943
Nincs.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6942
HA mondjuk Norbi Marki Sanzik lett volna a bíró 3as, akkor lehet más lenne 😊
CarajoEsp
#6941
Nem vagyok ennek nagy tudója de ennek a gaménak van Linuxos consolos Szervere?

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

#6940
Hiányzik ez neked ?
Látod én semmi képpen nem lennék bíró már csak ezekért a dolgokért sem :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6939
Szerintem pont azokat nagyon fontos lenne betartani.

ibronk
#6938
Nekem eddig volt kb. 7-8 futamom, abbol egy kupac kiesés, két 3. hely (phoenix, pocono) egy 2. hely az atlantai efrõl, meg egy 1. hely atlantából

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#6937
ebben egyetértünk 😊)))
#6936
persze jó, de remélem már 2-3 futam utén indulhatok nagyban is ... mondjuk ha normális servert lesz akkor gondolom már beférek

Petya