NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ibronk
#7035

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#7034
bazd meg,hogy ilyen szepen fogalmazzak!!

#7033
Szerintem ez a futam egyáltalán nem volt vészes, sõt kifejezetten jó volt.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#7032
Bocsi. Az ujsag utan kifagytam😊))
PuMy
#7031
Hat en ilyeneket nem tapasztaltam.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

CodeRed
#7030
Ha esetleg feljönnél icq-ra válthatnánk pár szót...

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#7029
Én már megnéztem mind

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

bekkeratis
#7028
Ujabb vicces futam, kar hogy leszakadtam es igy nem tudtam elmenteni a visszajatszast. Azert remelem valaki megteszi. Tanulsagos...

Csak annyit, hogy volt megint minden; kilokes, egy csomo nyilvanvalo feltartas, boxba fuvon at bemenes, palyara boxbol visszajonni nem tudas, falnak csapodas, osszetort autoval 20-szal az idealis iven cammogas aztan boxba visszamenes.

Na, megyek inkabb vissza agressziv rajzfilmeket nezni...
atyka
#7027
szep. 😄

#7026
Hogy nem ír senki ezt nagyon furcsálom, mert ezek szerint még nem esett ki senki, tehát méh Shai is versenbyen van! 😊))

Petya
#7025
gyönyörû 😊
CodeRed
#7024
mit szóltok a kocsim koszolódásához?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#7023
én is ezt kérdem: VMI HÍR?

Petya
atyka
#7022
hello all! semmi hir, hogy all a futam?

#7021
Úgy tûnik nem, ha van vmi nfó a versenyrõl, akkor pls írájtok!

Petya
#7020
HI! Tud valaki egy oldalt ahonnan lelehet tölteni a Street Legal-t az jelzze ,köszi elõre is!
Pattomi
#7019
soka lama nascaros😉)
gogo Ferrari (norbi, marki)

egy ferrari fun
PuMy
#7018
Pont hogy nem en dontottem az ugyben, hanem a tobbiek.
Amugy en a helyedben inkabb Richmond-ra gyakorolnek, es nem itt nyavalyognek!

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7017
Én sem akarnám amúgy ha a csapattársam lenne, de egyébként sem mondjuk Mode-t kérdeztétek meg róla mondjuk 😊)

Petya
#7016
De ismertem, már volt 2Xer összetûzésük, meg elõtte is megpöckölte, és mondom, hogy én NEM DIREKT CSINÁLTAM, és sztem ezzel azért nem kéne elintézni.

Petya
PuMy
#7015
1. Toya vallalta a buntetest, de a tobbiek nem akartak.
2. Nem ismerted az elozmenyeket.
3. Azert mert Toya 1x megcsinalta, egyaltalan nem azt jelenti hogy mindenkinek azt kell csinalnia!

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7014
Na ezt beszéltük ICQ-n, hogyha máér divat ez a bemásolgatás! 😊)):

Petya (08:47 PM) :
nem akarok iélni, de magadhatnátok a lehetõséget, ha már ilyen csúnyen kiestem a második helyrõl és mentem elõtte 100 kört hibátlanul ...
Petya (08:48 PM) :
iélni=izélni
Petya (08:48 PM) :
Azt szeretném, ha megbeszélnéd a többiekkel
Petya (08:48 PM) :
Írd be ezt, amit most írtam neked
Alex (08:49 PM) :
Mivel szandekosan kiloktel valakit, igy eselyed sincs a mai napra😞(
Petya (08:49 PM) :
Mondtam, hogy nem direkt volt
Petya (08:49 PM) :
És akkor TOYA?????
Petya (08:49 PM) :
Neki lehet? Na azért már bocs, de ...
Petya (08:50 PM) :
Figy, metnem 100 kört hiábtlanul, senkit sem bántottam, tök biztonságosan metnem
Petya (08:51 PM) :
És arra meg nem foghatod, hogy direkt kilöktem, mert mondtam, hogy a 44es miatt vágtam ki és Toya is csinált ilyet. Tudom, hogy neki nagyobb a tekintélye nálatok, de ez akkor is igazságtalan!
#7013
Bakker tudom, hogy megint ez az akadékoskodás, de:
nem akarok izélni, de magadhatnátok a lehetõséget, ha már ilyen csúnyen kiestem a második helyrõl és mentem elõtte 100 kört hibátlanul ...
#7012
És én????
Alexease
#7011
Ok maradtak EF-rol: Basic, Atis, X-Type, Mozso

Es ok biztosak: HaZso, Atesz, Norbi, Pumy, Met, Alexease, Shai Hulud, Toya, Marki, Sanzik

A fenti 4bol kell meg egy😊
#7010
Ha vkivel történne vmi, akkor kérem szépen, hogy írja az eredményt! Ja és replayt mindenképp mentsetek!

Petya
#7009
Mind a kettõ azon? ááááááááááá Baz 😊
PuMy
#7008
Richmond Night.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7007
Pumy: Megtudnád mondani, hogy melyik pályán lesz a jövõ heti két tesztfutam? Mert akkor arra gyúrok ...

Petya
#7006
VMit mindig elrontok 😊)
Alexease
#7005
KOSZI!
Alexease
#7004
Kimaradt az ige😊)
#7003
Freak-nek volt egy afférja Petyával az EF-en, így õk mind a ketten hátrébb végeztek.
Ellenben Marki nyert és Petya kiesésével Sanzik került a második helyre.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7002
Nekem nem csak rémlik, csak azért szóltam, hogy azok induljanak, akik megérdemlik (nem azért, hogy Freaket szívassam).

Alexease
#7001
Ezt lehet hogy elcsesztem😊))
Az EF et nem is neztem, mert nem volt eredmeny.
#7000
Nekem is úgy rémlik, hogy Marki, Sanzik.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6999
Drivers to your cars! 😊

Petya
#6998
Bocs, hogy beleszólok, de nem Sanzik+Marki jutott fel?

Petya
Alexease
#6997
Remelem, nem fogok lefagyni...
Alexease
#6996
Szerver megy! ICQ kuldom az aldast😊)
Az indulok. (Szoljatok, ha elcsesztem valamit.)
HaZso, Atesz, Norbi, Pumy, Met, Alexease, Shai Hulud, Toya, Atis, Freak
#6995
😊)))))))))))))))))))))))))))))))
Alexease
#6994
tavaly😊)))
Alexease
#6993
Ez van. Amikor tavaj beszeltem veluk, azt mondtak, hogy meglepetes keszul. Ennyit a meglepetesekrol...
#6992
Errõl már beszéltünk Alex.
Mondtam, hogy én sokkal idegesebb lettem amikor kipróbálhattam náluk a winchesteren "porosodó" folytatását a kedvencemnek.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#6991
sziasztok! en sajna dolgozom, de mindenkinek jo versenyzest! 😊

#6990
annyira sok
#6989
Sztem megkéne építeni lassan a Degec 3 miles speedwayt!

😊)) Már annyira Nascaros lakik ott! 😊)

Petya
#6988
ez szörnyûûûûûûûûûûûûûûûûûû 😊
ibronk
#6987
Te elhiszed, én nem! 😄

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Alexease
#6986
Amugy nemsokara szerver😊))))