NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Csak annyit, hogy volt megint minden; kilokes, egy csomo nyilvanvalo feltartas, boxba fuvon at bemenes, palyara boxbol visszajonni nem tudas, falnak csapodas, osszetort autoval 20-szal az idealis iven cammogas aztan boxba visszamenes.
Na, megyek inkabb vissza agressziv rajzfilmeket nezni...

Petya

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Petya
Petya
Amugy en a helyedben inkabb Richmond-ra gyakorolnek, es nem itt nyavalyognek!
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Petya
Petya
2. Nem ismerted az elozmenyeket.
3. Azert mert Toya 1x megcsinalta, egyaltalan nem azt jelenti hogy mindenkinek azt kell csinalnia!
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Petya (08:47 PM) :
nem akarok iélni, de magadhatnátok a lehetõséget, ha már ilyen csúnyen kiestem a második helyrõl és mentem elõtte 100 kört hibátlanul ...
Petya (08:48 PM) :
iélni=izélni
Petya (08:48 PM) :
Azt szeretném, ha megbeszélnéd a többiekkel
Petya (08:48 PM) :
Írd be ezt, amit most írtam neked
Alex (08:49 PM) :
Mivel szandekosan kiloktel valakit, igy eselyed sincs a mai napra😞(
Petya (08:49 PM) :
Mondtam, hogy nem direkt volt
Petya (08:49 PM) :
És akkor TOYA?????
Petya (08:49 PM) :
Neki lehet? Na azért már bocs, de ...
Petya (08:50 PM) :
Figy, metnem 100 kört hiábtlanul, senkit sem bántottam, tök biztonságosan metnem
Petya (08:51 PM) :
És arra meg nem foghatod, hogy direkt kilöktem, mert mondtam, hogy a 44es miatt vágtam ki és Toya is csinált ilyet. Tudom, hogy neki nagyobb a tekintélye nálatok, de ez akkor is igazságtalan!
nem akarok izélni, de magadhatnátok a lehetõséget, ha már ilyen csúnyen kiestem a második helyrõl és mentem elõtte 100 kört hibátlanul ...
Es ok biztosak: HaZso, Atesz, Norbi, Pumy, Met, Alexease, Shai Hulud, Toya, Marki, Sanzik
A fenti 4bol kell meg egy😊
Petya
Petya
Ellenben Marki nyert és Petya kiesésével Sanzik került a második helyre.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Petya
Petya
Az indulok. (Szoljatok, ha elcsesztem valamit.)
HaZso, Atesz, Norbi, Pumy, Met, Alexease, Shai Hulud, Toya, Atis, Freak
Mondtam, hogy én sokkal idegesebb lettem amikor kipróbálhattam náluk a winchesteren "porosodó" folytatását a kedvencemnek.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
😊)) Már annyira Nascaros lakik ott! 😊)
Petya
