NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Toya: a fenti valasz az elso kerdesedre. Restartnal mindenki oda megy ahova akar, az egyetlen szabaly hogy nem elozheted meg az elotted levot a belso iven a celvonalon valo athaladas elott. Konkretan en ott ugy lattam hogy volt boven hely, masreszt aki elottem ment az joval lasabban gyorsult el, es keves gazzal nehezebben tudtam volna bevenni a kanyart hideg gumikkal. Plusz ha korhatranyban vagy akkor a restart esely hogy egy ujabb sarga zaszlo eseten visszaszerezz egy kort. Nem volt celom az elso korben autozokkal versenyezni, sem Norbit lassitasra kenyszeriteni, de azt hiszem ilyenre nem is kerult sor...
Harag az nincs, de meg csak nehezteles sem, legalabbis a reszemrol. Szerintem ki fog ez alakulni, azert erolkodok hogy tisztazzuk az alapelveket. Persze ha ugy erzitek hogy csak osztom itt az eszt, akkor bocs. En nem tartom magam jobb vezetonek senkinel, orulok hogy van meg egy banda akikkel egyutt versenyezhetek, ha elegetek van belolem csak nyugodtan szoljatok.
Azert azt ne vard el hogy olyan profin jatszunk mint a ti bajnoksagotokba.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Istenem, tegnap nem ment neki, na es?
Ha jol emlekszem Phoenix-be meg pont te lokted ki.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Ha én friss gumikkal jobbnak érzem magam és te nem tudsz közeledni, akkor az blokkolás csak azért mert körhátrányban vagyok ?
Akkor a versenyek abból állnak majd, hogy két ember teljes gázzal körözget a többiek pedig mindenhol fél gázzal mennek majd :-)
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Sokkal inkább furcsának találtam, hogy két kör hátránnyal a restart után bevágtál a gyorsabb sorba pont Norbi elé.
Ez egyáltalán nem volt veszélyes szituáció, de amúgy ilyet lehet ?
Mi nem válthatunk ívet, mert a belsõ sor a restartnál a lassabb autóké, de ti kijöhettek ?
Most hogy van ez ?
Ezt most tényleg csak érdeklõdöm, mert ha Norninak van 3.sebessége akár ebbõl is lehetett volna veszélyes szituáció.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
En akkor jottem ki friss gumikkal es voltam olyan gyors, mint te hasznalt gumikkal.Nem voltal olyan kozel,hogy egyertelmu legyen a lekorozesi szandekod,igy nem erzem ugy ,hogy feltartotalak.
Meg aztan ez az egesz egy koron belul lezajlott ezert is nem lehet szo szerintem feltartasrol az en reszemrol.De ha megis ugy erzed akadalyoztalak akkor elnezest,nem volt szandekos.
Abban pedig hogy megloktel,legalabb annyira felelosnek erzem magam mint te,mert el akartalak ott engedni de megcsusztam egy kicsit es az auto eleje elindult befele es ha nem vagy ott lehet,hogy keresztbe is allok. Szoval rolad pattantam vissza, es nem biztos hogy te loktel meg 😊
Remelem nincs harag...
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Elmondom, hogy miért:
1. Nem az elsõ 100 online köröm alatt álltam bosszút a másikon.
2. Nem két-három versenyes elõzménye volt a dolognak.
3. Veled ellentétben én tényleg mondtam, hogy kihagyom a versenyt és nem kapartam, hogy a fõfutamon is hagy indulhassak...
Azt hiszem ezzel ezt a témát rövidre is zártuk.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Petya
Ezzel sajna egyetértek, de nem akarok beleszólni (komolyan ...).
Frankon kaptam ket kort mikor ledobott a szerver. Restart utan lattam hogy ott jossz mogottem, gondoltam semmi ertelme erolkodnom ket kor hatranyal, a kanyarban benyomtam az autochat-et hogy elozz belulrol, aztan az egyenesben vartam hogy mikor mesz mar el mellettem. (apropo, miert eroltette mindenki a kanyarban elozest? ezen a palyan sokkal biztonsagosabb es konnyebb az egyenesekben elozni.) A vege az lett hogy az egyenesben vegig gazadas nelkul mentem, hogy a vegen meg tudj elozni. Ezzel eddig semmi baj, elofordul, bar a chat uzenet amit irtal kicsit furcsa volt. Aztan ra kellett jonnom hogy gyorsabb voltam, es probaltam az egyenesben belul elmenni, amit egy elegans kormanymozdulattal megakadalyoztal. Ez konnyen mindkettonk versenyebe kerulhetett volna. Ezutan jelent meg Atesz mogottem es kegyesen meg is szabaditott a tovabbi szenvedestol.
Miutan a balesetet parszor visszaneztem, gondoltam megnezem hogy alakul kozottetek a csata. Egy haverom is ott allt mellettem, jot mulattunk. Ott kezdodott hogy a boxba bemenest elszurtad, a verseny heveben ez megtortenik es senki masnak nem okozott kart. Aztan a boxbol kijovet hideg gumikon kicsit elsietted a gyorsitast, hamarabb hajtottal fel a palyara mint lehet. Ez mar gazos, mivel veszelyhelyzetet teremt. Valoszinu korrigalni akartal, aminek az lett az eredmenye, hogy a belso falon kotottel ki, ahonnan a kulso falig pattantal, ha jol lattam egy masik autot is surolva. Meg ilyen is elofordul neha. De azt mar vegkepp nem tudtam megmagyarazni, hogy allo helyzetbol csiga lassusaggal miert az idealis iven kellett menned, vegig a kanyarban is, foleg ha utana megint lementel a boxba? Erre a celra ott van ket sav a palya belso szelen.
Persze ha ugyanezt Petya produkalta volna akkor most az egesz kis kozosseg ot anyazna, de igy valahogy senki nem emel szot.
Amikor Atesz engem rakott fel a falra akkor meg egy bocsesz sem hangzott el, pedig az nekem a verseny veget jelentette.
Tolem elkezdhetunk sarat dobalni egymasra, de hidd el semmi jo nem szarmazik belole. A liga meg el sem indult, mi lesz ha majd tetre fog menni? Oszinten en a helyedben onkent kihagytam volna ezt a versenyt a mult heti amokfutas utan, az hogy elindultal csak azt bizonyitja hogy itt nehanyan azt csinalnak amit akarnak, a tobbieknek meg kussolniuk kell.
A blokkolast meg tolem engedelyezhetitek, de az csak arra lesz jo hogy a baleseteknel meg nehezebb lesz eldonteni hogy ki a hibas. Ebben az esetben szeretnek kimaradni a versenybirosagbol.
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
A blokkolas 100 korrel a vege elott szerintem hulyeseg, foleg ha nem is pozicioert megy. Az meg hogy a lekorozott nem engedi el az elsot... Az hogy mindenfajta blokkolas minden ligaban egyertelmuen tiltva van az utolso par korben ugye nem szamit?
Retire azert kellett mert a motornak vege volt.
daytona majd jovohet utan...Richmond es talldega lesz ha vegulis ez maradt...??😊
Plusz a falhoz ragadast is. Hogy tudok "elszakadni" megcsuszas nelkul.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
eleg nehez volt. :-)))
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
En direkt edzettem kopott (sarga) gumikkal is. Mentem koroket csak also iven, es csak felso iven vegig a palyan😊)
Kiváncsi lettem volna ha melegek a gumijai megfogtuk volna-e.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
A beton kemeny, eroszakos feltartas az utolso korben meg "kotelezo"😊
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Én tudom, hogy blokkoltam Atesz de ennek oka volt hogy friss gumikkal mentem és ráadásul a csapattársam jött mögötte :-)
Ja és ha sárga lett volna, akkor ugye körben maradok vele ami egy újabb esély lett volna.
Amit írsz balesetek, boxba való behajtás mind igaz lehet a bemelegítésre.
A futamra már csak azért sem, mert 200 kör alatt két sárga jelzésben mindez nem is lett volna lehetséges.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
En sikeresen el LAMAZtam😊 Elneztem a benyot, es uresben gurultam fel kort es be a Pitbe😊)
Utana a sarganal ketszer (!!) megeloztem a PC-t?!?!? Meg is volt a bunti rendesen - elszivtam egy cigit a Pit-ben😊)






