NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bekkeratis
#7085
En nem speciztem ki Norbit, csak megcafoltam azt hogy milyen hibatlan futam volt. Phoenixben nem loktem ki senkit, legfeljebb a falat probaltam meg kilokni, de nem sikerult. Szegyelltem is magam erte, foleg hogy Norbi is megjarta miattam.
bekkeratis
#7084
Sanzik: A blokkolasnal nem gondoltam senkire, amit te csinaltal az nem is volt blokkolas, mert csak tartottad az ivet. Csak amikor mar a tv-ben neztem a versenyt, akkor lattam hogy egy csomoan az egyenesben iranyt valtoztatnak mikor latjak hogy a mogottuk jovo probal elozni. De ha ez tenyleg elfogadott lesz,akkor kar is ragodni rajta.

Toya: a fenti valasz az elso kerdesedre. Restartnal mindenki oda megy ahova akar, az egyetlen szabaly hogy nem elozheted meg az elotted levot a belso iven a celvonalon valo athaladas elott. Konkretan en ott ugy lattam hogy volt boven hely, masreszt aki elottem ment az joval lasabban gyorsult el, es keves gazzal nehezebben tudtam volna bevenni a kanyart hideg gumikkal. Plusz ha korhatranyban vagy akkor a restart esely hogy egy ujabb sarga zaszlo eseten visszaszerezz egy kort. Nem volt celom az elso korben autozokkal versenyezni, sem Norbit lassitasra kenyszeriteni, de azt hiszem ilyenre nem is kerult sor...

Harag az nincs, de meg csak nehezteles sem, legalabbis a reszemrol. Szerintem ki fog ez alakulni, azert erolkodok hogy tisztazzuk az alapelveket. Persze ha ugy erzitek hogy csak osztom itt az eszt, akkor bocs. En nem tartom magam jobb vezetonek senkinel, orulok hogy van meg egy banda akikkel egyutt versenyezhetek, ha elegetek van belolem csak nyugodtan szoljatok.
PuMy
#7083
Erdekes, hogy rajtad kivul mindenki azt mondta hogy nagyon jo futam volt.
Azert azt ne vard el hogy olyan profin jatszunk mint a ti bajnoksagotokba.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

PuMy
#7082
Most azert specizted ki magadnak Norbi-t mert artott neked vagy mi?
Istenem, tegnap nem ment neki, na es?
Ha jol emlekszem Phoenix-be meg pont te lokted ki.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7081
Tényleg amúgy mit értékelünk blokkolásnak ?
Ha én friss gumikkal jobbnak érzem magam és te nem tudsz közeledni, akkor az blokkolás csak azért mert körhátrányban vagyok ?
Akkor a versenyek abból állnak majd, hogy két ember teljes gázzal körözget a többiek pedig mindenhol fél gázzal mennek majd :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7080
Amúgy nem a Sanzik féle balesetre gondoltam.
Sokkal inkább furcsának találtam, hogy két kör hátránnyal a restart után bevágtál a gyorsabb sorba pont Norbi elé.
Ez egyáltalán nem volt veszélyes szituáció, de amúgy ilyet lehet ?
Mi nem válthatunk ívet, mert a belsõ sor a restartnál a lassabb autóké, de ti kijöhettek ?
Most hogy van ez ?

Ezt most tényleg csak érdeklõdöm, mert ha Norninak van 3.sebessége akár ebbõl is lehetett volna veszélyes szituáció.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#7079
Atis
En akkor jottem ki friss gumikkal es voltam olyan gyors, mint te hasznalt gumikkal.Nem voltal olyan kozel,hogy egyertelmu legyen a lekorozesi szandekod,igy nem erzem ugy ,hogy feltartotalak.
Meg aztan ez az egesz egy koron belul lezajlott ezert is nem lehet szo szerintem feltartasrol az en reszemrol.De ha megis ugy erzed akadalyoztalak akkor elnezest,nem volt szandekos.
Abban pedig hogy megloktel,legalabb annyira felelosnek erzem magam mint te,mert el akartalak ott engedni de megcsusztam egy kicsit es az auto eleje elindult befele es ha nem vagy ott lehet,hogy keresztbe is allok. Szoval rolad pattantam vissza, es nem biztos hogy te loktel meg 😊
Remelem nincs harag...
#7078
A blokkolásnál rám gondoltál amúgy Atis ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7077
Tényleg jobb lenne ha nem szólnál bele.
Elmondom, hogy miért:

1. Nem az elsõ 100 online köröm alatt álltam bosszút a másikon.
2. Nem két-három versenyes elõzménye volt a dolognak.
3. Veled ellentétben én tényleg mondtam, hogy kihagyom a versenyt és nem kapartam, hogy a fõfutamon is hagy indulhassak...

Azt hiszem ezzel ezt a témát rövidre is zártuk.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7076
Na jó, ezt vegyétek úgy, mintha semmit sem mondtam, volna mert még a tesztfutamból is ki fogtok zárni!
#7075
jójó, kusssssssssssssssssssssss 😊
#7074
És egyébként mos frankón megmondaná valaki, hogy ma miért nem indulhattam (de õszintén ...)? És ne az legyen a válasz, hogy te inkább törõdj azzal, hogy ...

Petya
bekkeratis
#7073
Koszi, de hidd el Petya, neha sokkal jobban jarnal ha tenyleg nem szolnal bele.
#7072
Ebbe vhogy nagyon iagazad van és ezzel nem Norbit akarom sérteni, hanem magamat és Atist megvédeni ...
#7071
onkent kihagytam volna ezt a versenyt a mult heti amokfutas utan, az hogy elindultal csak azt bizonyitja hogy itt nehanyan azt csinalnak amit akarnak, a tobbieknek meg kussolniuk kell.

Ezzel sajna egyetértek, de nem akarok beleszólni (komolyan ...).
bekkeratis
#7070
Igen, rad gondoltam Norbi. Elmondom hogy en hogy lattam, nem azert hogy bantsalak, csak hogy tisztazzuk hogy mikor mi a helyenvalo.

Frankon kaptam ket kort mikor ledobott a szerver. Restart utan lattam hogy ott jossz mogottem, gondoltam semmi ertelme erolkodnom ket kor hatranyal, a kanyarban benyomtam az autochat-et hogy elozz belulrol, aztan az egyenesben vartam hogy mikor mesz mar el mellettem. (apropo, miert eroltette mindenki a kanyarban elozest? ezen a palyan sokkal biztonsagosabb es konnyebb az egyenesekben elozni.) A vege az lett hogy az egyenesben vegig gazadas nelkul mentem, hogy a vegen meg tudj elozni. Ezzel eddig semmi baj, elofordul, bar a chat uzenet amit irtal kicsit furcsa volt. Aztan ra kellett jonnom hogy gyorsabb voltam, es probaltam az egyenesben belul elmenni, amit egy elegans kormanymozdulattal megakadalyoztal. Ez konnyen mindkettonk versenyebe kerulhetett volna. Ezutan jelent meg Atesz mogottem es kegyesen meg is szabaditott a tovabbi szenvedestol.

Miutan a balesetet parszor visszaneztem, gondoltam megnezem hogy alakul kozottetek a csata. Egy haverom is ott allt mellettem, jot mulattunk. Ott kezdodott hogy a boxba bemenest elszurtad, a verseny heveben ez megtortenik es senki masnak nem okozott kart. Aztan a boxbol kijovet hideg gumikon kicsit elsietted a gyorsitast, hamarabb hajtottal fel a palyara mint lehet. Ez mar gazos, mivel veszelyhelyzetet teremt. Valoszinu korrigalni akartal, aminek az lett az eredmenye, hogy a belso falon kotottel ki, ahonnan a kulso falig pattantal, ha jol lattam egy masik autot is surolva. Meg ilyen is elofordul neha. De azt mar vegkepp nem tudtam megmagyarazni, hogy allo helyzetbol csiga lassusaggal miert az idealis iven kellett menned, vegig a kanyarban is, foleg ha utana megint lementel a boxba? Erre a celra ott van ket sav a palya belso szelen.

Persze ha ugyanezt Petya produkalta volna akkor most az egesz kis kozosseg ot anyazna, de igy valahogy senki nem emel szot.
#7069
ÉS EGY EREDMÉNYT NEM TUDNÁTOK MONDANI????????????
#7068
Hát hamarosan a szomszédod leszek! 😊)
bekkeratis
#7067
Probaltam elkerulni a szemelyeskedest, de ugy latszik ez itt igy megy. Egy szoval sem mondtam hogy en hibatlanul vezettem. Igen, sajnos megloktem Sanzikot (ha jol emlekszem), amiert azonnal bocsanatot is kertem. Persze elkezdhettem volna anyazni is hogy miert nem engedett el, mivel akkor epp elso voltam es koroztem volna le. Egyebkent ezert nalunk a bajnoksagban nem jart volna buntetes, kiveve ha Sanzik panaszt emelt volna, mivel nem volt sarga zaszlo.

Amikor Atesz engem rakott fel a falra akkor meg egy bocsesz sem hangzott el, pedig az nekem a verseny veget jelentette.

Tolem elkezdhetunk sarat dobalni egymasra, de hidd el semmi jo nem szarmazik belole. A liga meg el sem indult, mi lesz ha majd tetre fog menni? Oszinten en a helyedben onkent kihagytam volna ezt a versenyt a mult heti amokfutas utan, az hogy elindultal csak azt bizonyitja hogy itt nehanyan azt csinalnak amit akarnak, a tobbieknek meg kussolniuk kell.

A blokkolast meg tolem engedelyezhetitek, de az csak arra lesz jo hogy a baleseteknel meg nehezebb lesz eldonteni hogy ki a hibas. Ebben az esetben szeretnek kimaradni a versenybirosagbol.
ibronk
#7066
Nemtom' de rám gondolsz ezzel a boxba a füvön áttal? Mert nekem a versenyen volt egy kis problémám a bejárással, tul gyorsan jöttem, és nem találtam be a boxba, és ugydöntöttem továbbmegyek, ráléptem a gázra, akkor meg becsusztam a füre, és ott lámáztam, aztan mentem még egy kört és akkor már jobban vigyáztam 😄

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Jacek
#7065
😄

#7064
Csak visszahúz téged ide a szíved :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7063
en mar beleszaladtam ebbe szerintem szard le😄

#7062
Azért tegyük hozzá, hogy te is rontottál egyet - illetve csináltál egy olyat amiért nálatok a bajnokságban tuti megbüntettek volna.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

bekkeratis
#7061
Nem magamra celoztam. Mint a hogy a boxba fuvon at bemenes se gyakorlas alatt volt. De ugyis tudja aki csinalta.

A blokkolas 100 korrel a vege elott szerintem hulyeseg, foleg ha nem is pozicioert megy. Az meg hogy a lekorozott nem engedi el az elsot... Az hogy mindenfajta blokkolas minden ligaban egyertelmuen tiltva van az utolso par korben ugye nem szamit?

Retire azert kellett mert a motornak vege volt.
#7060
"osszetort autoval 20-szal az idealis iven cammogas " -- mentel te ottan 130-cal is es akkor meg csak 3 asban voltal szal nem tudom miert kellet retire.

#7059
Alexease
#7058
JO
PuMy
#7057
Nem, Richmond es Talladega.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7056
nem
daytona majd jovohet utan...Richmond es talldega lesz ha vegulis ez maradt...??😊

Alexease
#7055
Akkor jovoheten Richmond (kedd) es Daytona (pentek)?
PuMy
#7054
Nem, a fene egy meg. :-(((

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7053
na en ezzel szoptam be...falhoz ragadtam lekorozesnel aztan elszakadasnal megcsuszas...porges..p[orgess. bamm szegeny Sanzik nekem..motor serulss ..rlz

Alexease
#7052
Tudom😞(( Ejszakai karbantartas...
#7051
humm nem megy nascarracers.hsw.hu?

Alexease
#7050
Sot😊 Teszteltem kicsuszast is. Kanyar kijovetnel megcsusztattam, es megneztem hogy tudom "megfogni" rendesen.
Plusz a falhoz ragadast is. Hogy tudok "elszakadni" megcsuszas nelkul.
#7049
Én is vezetés közben voltam kénytelen rágyújtani.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#7048
En elvisztam 4 cigit. Kettot a 2 sarga alatt, kettot pedig a 2 kiallasomkor. Vezetes kozbe
eleg nehez volt. :-)))

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Alexease
#7047
Igen, a gumi az csaloka😊))
En direkt edzettem kopott (sarga) gumikkal is. Mentem koroket csak also iven, es csak felso iven vegig a palyan😊)
#7046
Eszmeletlen kiraly volt!! meg serult kocsival is , mert ugy "big time problem with that motor"-t megint nem kerultem el...de nagyon elvezetes verseny volt...elotte meg tartottam tole, mert nem igazan tetszett ez a Lowe`s night de aztan Fast setup kcisit modositva jo lett😊 BS-sel szvsz kurva nehez ez a palya...

sanzik
#7045
en meg is remultem az utolso korben mert kicsit besurusodtek az esemenyek ott a celvonal elott es hirtelen nem tudtam ki-kivel van 😊)
#7044
Kár, hogy HaZso kiesett...
Kiváncsi lettem volna ha melegek a gumijai megfogtuk volna-e.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#7043
😊
En csak egyszer tudtam ragyujtani, amikor kaptam majd' ket perc buntit😞(
Alexease
#7042
Korrekt verseny volt - itt-ott izgalmakkal😊)
A beton kemeny, eroszakos feltartas az utolso korben meg "kotelezo"😊
#7041
Ja nem is volt jó verseny, mert alig tudtam rágyujtani közben.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7040
Amúgy a blokkolás nem lesz tilos a bajnokságban sem.
Én tudom, hogy blokkoltam Atesz de ennek oka volt hogy friss gumikkal mentem és ráadásul a csapattársam jött mögötte :-)
Ja és ha sárga lett volna, akkor ugye körben maradok vele ami egy újabb esély lett volna.

Amit írsz balesetek, boxba való behajtás mind igaz lehet a bemelegítésre.
A futamra már csak azért sem, mert 200 kör alatt két sárga jelzésben mindez nem is lett volna lehetséges.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#7039
Sszerintem is jo verseny volt. Sokan vezettek kort, 2 sarga volt, rengeteg elozes, rafkozas stb.
En sikeresen el LAMAZtam😊 Elneztem a benyot, es uresben gurultam fel kort es be a Pitbe😊)
Utana a sarganal ketszer (!!) megeloztem a PC-t?!?!? Meg is volt a bunti rendesen - elszivtam egy cigit a Pit-ben😊)
ibronk
#7038
Õ tudja, hogy te hol laksz

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#7037
nem tudom ezzel te mit akarsz itten elerni?? attol hogy atlantat elcsesztem mert nem igazan jott be ne vonjal le kovetkezteteseket mert meg valaki pofan talal utni !! megtudom hol laksz baszki!!

#7036
ugyanazon a futamon voltunk ??😊