NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CarajoEsp
#7135
Bazz.Egy ilyet nekem is be kell akkor szereznem😄
De arra lennék kíváncsi milyen netrõl megy? Adsl-Kábelnet vagy mi?

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

FREAK
#7134
???

Riszpekk

Jacek
#7133
o legalabb nem lotte szet a szervert😊))

#7132
Próbálom kihámozni a lényegét, de nem nagyon sikerül 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7131
szamito

FREAK
#7130
leszarom az életkorát

2 hete jött elõször, Atlantán, az egyik legkönnyebb pályán egy kört nem bírt menni, és miatta mi sem, mivel jó poénnak tartotta percekig bénázni a pálya közepén égõ autóval.... aztán elkezdte a szervert fikázni a fórumon, majd egy hülye tévedés miatt Alexet majdnem elküldte a sunyiba (fórumon és ICQ-n egyaránt, megjegyzem én már itt elvágtam volna a torkát), aztán jön ez a hiszti a versenyen.....

legyen 12 éves, nekem mindegy, de viselkedjen érett módon

Riszpekk

Jacek
#7129
juj erdekes lett😊

CarajoEsp
#7128
Flame Offline😄
Milyen géprõl idítotok szervert?

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

#7127
Ezért vagytok hatan, hogy ha a bajnokságban ilyesmi vagy hasonló történik akkor eltiltsátok, kizárjátok az illetõt.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7126
mert o legalabbnem kuldott lotte szet a servert😄DDDDDDDDDDDDDDD

#7125
Amúgy Petya védekezése miatt nem is akartam elindulni a futamon (ha Toya megtehette akkor én miért nem ?)
Tudtam, hogy valaki felhozza majd a vendetta esetet...nem is kellett csalódnom.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7124
csodálom a türelmed, én nem szopatnám magam ilyenekkel

aki egy minden tét nélküli futamon ilyen balhét tud rendezni, mert megkarcolták az autóját, az ennél csak durvább lesz tétfutamon

aztán hátha nem lesz igazam, de valahogy érzem, hogy lesz nekem még "ugye szóltam elõre?" kommentem egy bajnoki futamon......

Riszpekk

CarajoEsp
#7123
Freak. Azért az életkorból nem lehet megítélni senki érettségét. Ezt a fajta megkülönböztetést nem szeretem. Lehet valaki 15évesen is normális és 70évesen is buta paraszt.

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

#7122
Petya a döntés, hogy ne indulj a fõfutamon nem kizárólag Alex döntése volt.
Azt hiszem elmondhatjuk, hogy ezt szinte mindenki támogatta.

Szóval Alexet nem is kell okolnod.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7121
😄DDDD hat egen az ember teljesen amskeppen reagalja le a dolgokat ha ismeros loki ki😊)) ha ismeretlen lok ki az nagyon folnyomja a pumpat😄

#7120
Azért szavazd meg neki a bizalmat a két szervertesztre.
Ha itt nem nyújtja a minimálisan elvárható teljesítményt, akkor egészen addig nem indulhat a bajnokságban ameddig be nem érik.
Tudom le lehet menni két versenyt kényelmesen és minden gond nélkül majd az éles versenyeken csinálni a balhét - de ilyen esetek kiszûrése már a versenybíróságra tartoznak.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7119
még szép bazzeg, a gyerek a múltkor "Párbaj"-t játszott (bár a film idõsebb, mint õ, kétlem, hogy látta), és erre napokkal késõbb még õ van kiakadva az "ámokfutók" miatt

én már rég lezártam a témát, de most asszem végleg célkeresztbe került a srác

Riszpekk

FREAK
#7118
hát azt erõsen kétlem, hogy egy hét alatt tíz évet tudna öregedni mentálisan

de ha úgy gondoljátok, felõlem tarthatunk tehetségkutatást (a sulinet is támogatná tutira....)

Riszpekk

#7117
Induljon mindenki tiszta lappal.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7116
Ne állj elõitélekkel Petyához.
Elindultok majd a két tesztfutamon és ott bizonyíthat.
Mivel ezeken a versenyeken már a hivatalos szabályrendszer lesz érvényben gyorsan ki lehet majd szûrni ki alkalmas a versenyzésre és ki nem.

Petyának ezért sincs még végleges státusza.
Reméljük, hogy a két szerverteszt alatt megfelelõen beilleszkedik majd a társaságba.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7115
Freak bemergelte magat rendesen😊))))

FREAK
#7114
egy ember nem oszt, nem szoroz


leszarom a szerver teherbírását, ha idegbeteg 15 éves gyerekekkel kell játszanom, akik rögtön sírnak, ha elbasznak valamit, és megisszák a levét, a törlesztésrõl nem is beszélve... nekem annyit nem ér meg, vagy csináljuk rendesen, és egy év alatt jön össze 20 normális versenyzõ, vagy minden unatkozó kis majmot beengedünk, de akkor én inkább mással foglalnám el magam

Riszpekk

PuMy
#7113
Pedig nagyon orulnek hogy ha a teszt futamokon mindenki ott lenne, mert akkor elsosorba a szerver
teherbirasat kene letesztelni.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#7112
"onkent kihagytam volna ezt a versenyt a mult heti amokfutas utan"


Amit te rendeztél a 44-essel karöltve.... nagyon jó lenne, ha végre FELFOGNÁD, hogy neked itt nincs jövõd mindaddig, amíg elég érett nem leszel egy ilyen versenyre, és meg nem tanulod megkülönbözteti a szándékos kilökést a sima versenybalesettõl

és mint már mondtam, ÉN BIZTOSAN NEM INDULOK AZON A VERSENYEN AMIN TE OTT LESZEL (vagy Mr. 44), de majd kiderül, melyikünknek lesz biztosabb helye az indulók között, vagyis ez a mondat fordítva is igaz

Riszpekk

Jacek
#7111
meg en ilyen vagyok sajna sanzik ismer pl😊)) de ahogy halottam nalad is be erett az alma😄DD

Jacek
#7110
most nem annyira😊 meg ugye ez egy kiforott dolog jo mind a ketto csak mas teljesen, az keszul ez meg profi😊

#7109
Úgy látom ez a bajnokság azért csak érdekesebb volt a sok idegeskedés ellenére is.
A másikban ugye külön kategóriát alkot a Ferrari Team és a Subaru Team :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7108
Richmond, Talladega

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7107
lol😄

#7106
Nem gondoltam volna, hogy ilyet írok Jacek de igazad van :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7105
A 7081-esben azt akartam leírni, hogy ez egy rövidebb pályán azt eredményezi, hogy két három autó versenyez a többiek pedig jóval lassabban körözgetnek nehogy véletlenül blokkoljanak.

Az én esetemben Atesz tudta, hogy nem lesz könnyû dolga viszont ha bejön akkor nem fogok vele kekeckedni.
Pontosan tisztában volt vele, hogy miért nyomom a gázt mint süket a csengõt (a már említett sárga zászlós periódus miatt nem akartam olyan könnyen elengedni, hiszen az volt a tét körön belül maradok-e vele).
Aztán egyszer csak megpróbálta az elõzést és én el is engedtem szó nélkül.
Mondjuk a dolog elõzménye, hogy a kanyarokban nem is nagyon kisérletezett, mert elõtte nem sokkal összeakadtunk.

Nem hiszem, hogy ideges lett volna az eset miatt - sõt szerintem tudta, hogy amint bejön mellém elengedem majd.
Ráadásul a draft amit adtam neki még jól is jött, hiszen abban az 5-6 körben 5 mp-rõl közel 8 mp-re növelte az elõnyét - és ez itt a másik gond.

A te elmondásod szerint minden ilyen eset feltartás, de mi van akkor ha a gyorsabb kocsi csak draftban akar menni ?
Így voltunk mi az élen együtt hárman PuMy, Marki és én...ekkor nem PuMy volt a leggyorsabb, de egyikünk sem akart elõzni, mert kényelmesebb volt úgy menni.
Én köröket mentem Alexease mögött, akkor õ most feltartott ? A francokat nem is tudtam volna megelõzni (hiába volt hozzámképest több kör hátrányban), inkább mentem mögötte szélárnyékba.

Miért ne lehetne ez meg lekörözéseknél is ?

Azért remélem sikerült a vizsgád !

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7104
kösz, gratu Atsznek és a dobogósoknak, meg persze mindenkinek! 😊)

Most akkor nem mind2 verseny richmond? Az egyik Talladega?

Petya
Jacek
#7103
mehetne😊

Jacek
#7102
ennyi erovel ha nincs blokkolas offline is meheten akinek jobb az ideje az nyert😊

bekkeratis
#7101
"A tetnek semmi ertelme, csak a jo versenyzes a cel..."
De #7081 szerint a korelonyben levot nem engeded el, mert az elrontja a jo versenyzest? Es ha te vagy korelonyben nem rontja el a versenyzesed ha az elonyod semmive olvad csak azert mert egy lekorozott meg akarja mutatni hogy nem tudod megelozni?

Bocs, de ennek igy semmi ertelme. Most megyek aludni, mert a verseny utan meg 3 orat tanultam, es azota egy kozgaz vizsgan is tul vagyok.
#7100
PuMy arra gondolt, hogy az egyesen elején áttér a belsõ oldalra itt fut.
Ezzel ugye a mögötte jövõ versenyzõt kikényszeríti a külsõ ívre a falhoz és így a kanyarba érkezéskor a másik autó a felsõ íven kezdi meg a fordulást.
Ez ugye azt eredményezi, hogy a második kocsinak körbe kellene autóznia az elõtte levõt ami azonos sebességgel közlekedõ autóknál igen nehéz.
Remélem sikerült érthetõen elmagyaráznom :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

bekkeratis
#7099
Nem tudom pontosan mit ertesz azon hogy 'zarni az ivet'. Ha azt hogy a kulso vagy balso iven mesz mar eleve, es azert valtasz ivet hogy megakadalyozd az elozest, akkor az blokkolas. Ha az egyenesben kivul mesz a kanyarban meg belul az teljesen normalis, sot igy kell csinalni.
#7098
7081-es hozzászólás

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7097
Szerintem az, hogy valaki az egyenesben átmegy a belsõ ívre és ezzel akadályozza a kanyarban való elõzést az egyáltalán nem blokkolás.
Szerintem a blokkolást amúgy is nehéz meghatározni - ezért is nem írtam be a szabályok közé.
Túl sok problémát vetne fel az alkalmazása és vitára adna okot, hiszen egy replay alapján kell eldönteni amit a másiknak akkor egy adott pillanatban.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#7096
Marmint az lenne a hulyeseg, ha elfogadnank ezt a dolog.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7095

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#7094
Akkor itt nem lehet zarni az ivet (ha egy gyorsabb auto van mogotted), mert az ma'r blokkolasnak
minosul? Szerintem ez hulyeseg.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7093
Léci írjátok be az eredményt... 😊
#7092
Azért a Nascar futamokat látva Gordon sem szokta magát összetörni, hogy elengedje azt a versenyzõt aki éppen kört akar neki adni.
Ez szerintem teljesen érthetõ is, hiszen egy sárgánál nem mindegy hogy körön belül vagy-e.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7091
Nem mondta senki, hogy hibátlan futam volt.
Egyszerûen nem úgy láttuk ahogy te kívülrõl.
Te sem lettél volna ennyire kritikus ha nem a közvetítést nézed, hanem a kormány mögött ülsz és csatázol.

Szerintem eddig messze a legtisztességesebb futam volt, ahol végre egyszer úgy léptünk ki, hogy mindenki élvezte a versenyzést és nem volt anyázás.
Tétre soha nem fog menni a bajnokság, mert annak semmi értelme nem lenne - ráadásul egy nyeremény esetén eldurvulna az egész, nekünk pedig a jó versenyzés a célunk.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7090
Nem tudom hogy van ez Nascarban, de Champ Car-ban épp ez volt az izgalmas a legutóbbi futamon és nem volt szabálytalan vele Bourdais.

bekkeratis
#7089
Igen.
bekkeratis
#7088
Definicio szerint blokkolasnak minosul ha egy elozes megakadalyozasa erdekeben iranyt valtoztatsz. Iranyvaltoztatason ne azt ertsd hogy beveszed a kanyart, hanem hogy letersz a normalis ivedrol.

Ha korhatranyban vagy akkor csak illik elengedni a mogotted jovot, nem kotelezo. Sot ha korelonyben vagy akkor is illik elengedni a mogotted jovot ha gyorsabb. De ez csak etika, ameddig az iveden autozol senki nem szolhat egy rossz szot sem.
#7087
Én tudom, hogy blokkoltam Ateszt, de megmutattam pl. CodeRed-nek a replay-t aki azt mondta tiszta munka volt.
Feltartottam jobb gumikkal, de amikor mellém jött akkor szó nélkül elengedtem.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#7086
Ha az ember ivet valt, hogy lezarjon egy elozesi lehetoseget ugy hogy azzal nem veszelyezteti a
masikat akkor az ma'r blokkolasnak szamit?

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"