NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
De arra lennék kíváncsi milyen netrõl megy? Adsl-Kábelnet vagy mi?
D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
2 hete jött elõször, Atlantán, az egyik legkönnyebb pályán egy kört nem bírt menni, és miatta mi sem, mivel jó poénnak tartotta percekig bénázni a pálya közepén égõ autóval.... aztán elkezdte a szervert fikázni a fórumon, majd egy hülye tévedés miatt Alexet majdnem elküldte a sunyiba (fórumon és ICQ-n egyaránt, megjegyzem én már itt elvágtam volna a torkát), aztán jön ez a hiszti a versenyen.....
legyen 12 éves, nekem mindegy, de viselkedjen érett módon
Riszpekk
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Tudtam, hogy valaki felhozza majd a vendetta esetet...nem is kellett csalódnom.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
aki egy minden tét nélküli futamon ilyen balhét tud rendezni, mert megkarcolták az autóját, az ennél csak durvább lesz tétfutamon
aztán hátha nem lesz igazam, de valahogy érzem, hogy lesz nekem még "ugye szóltam elõre?" kommentem egy bajnoki futamon......
Riszpekk
D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.
Azt hiszem elmondhatjuk, hogy ezt szinte mindenki támogatta.
Szóval Alexet nem is kell okolnod.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Ha itt nem nyújtja a minimálisan elvárható teljesítményt, akkor egészen addig nem indulhat a bajnokságban ameddig be nem érik.
Tudom le lehet menni két versenyt kényelmesen és minden gond nélkül majd az éles versenyeken csinálni a balhét - de ilyen esetek kiszûrése már a versenybíróságra tartoznak.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
én már rég lezártam a témát, de most asszem végleg célkeresztbe került a srác
Riszpekk
de ha úgy gondoljátok, felõlem tarthatunk tehetségkutatást (a sulinet is támogatná tutira....)
Riszpekk
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Elindultok majd a két tesztfutamon és ott bizonyíthat.
Mivel ezeken a versenyeken már a hivatalos szabályrendszer lesz érvényben gyorsan ki lehet majd szûrni ki alkalmas a versenyzésre és ki nem.
Petyának ezért sincs még végleges státusza.
Reméljük, hogy a két szerverteszt alatt megfelelõen beilleszkedik majd a társaságba.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
leszarom a szerver teherbírását, ha idegbeteg 15 éves gyerekekkel kell játszanom, akik rögtön sírnak, ha elbasznak valamit, és megisszák a levét, a törlesztésrõl nem is beszélve... nekem annyit nem ér meg, vagy csináljuk rendesen, és egy év alatt jön össze 20 normális versenyzõ, vagy minden unatkozó kis majmot beengedünk, de akkor én inkább mással foglalnám el magam
Riszpekk
teherbirasat kene letesztelni.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Amit te rendeztél a 44-essel karöltve.... nagyon jó lenne, ha végre FELFOGNÁD, hogy neked itt nincs jövõd mindaddig, amíg elég érett nem leszel egy ilyen versenyre, és meg nem tanulod megkülönbözteti a szándékos kilökést a sima versenybalesettõl
és mint már mondtam, ÉN BIZTOSAN NEM INDULOK AZON A VERSENYEN AMIN TE OTT LESZEL (vagy Mr. 44), de majd kiderül, melyikünknek lesz biztosabb helye az indulók között, vagyis ez a mondat fordítva is igaz
Riszpekk
A másikban ugye külön kategóriát alkot a Ferrari Team és a Subaru Team :-)
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Az én esetemben Atesz tudta, hogy nem lesz könnyû dolga viszont ha bejön akkor nem fogok vele kekeckedni.
Pontosan tisztában volt vele, hogy miért nyomom a gázt mint süket a csengõt (a már említett sárga zászlós periódus miatt nem akartam olyan könnyen elengedni, hiszen az volt a tét körön belül maradok-e vele).
Aztán egyszer csak megpróbálta az elõzést és én el is engedtem szó nélkül.
Mondjuk a dolog elõzménye, hogy a kanyarokban nem is nagyon kisérletezett, mert elõtte nem sokkal összeakadtunk.
Nem hiszem, hogy ideges lett volna az eset miatt - sõt szerintem tudta, hogy amint bejön mellém elengedem majd.
Ráadásul a draft amit adtam neki még jól is jött, hiszen abban az 5-6 körben 5 mp-rõl közel 8 mp-re növelte az elõnyét - és ez itt a másik gond.
A te elmondásod szerint minden ilyen eset feltartás, de mi van akkor ha a gyorsabb kocsi csak draftban akar menni ?
Így voltunk mi az élen együtt hárman PuMy, Marki és én...ekkor nem PuMy volt a leggyorsabb, de egyikünk sem akart elõzni, mert kényelmesebb volt úgy menni.
Én köröket mentem Alexease mögött, akkor õ most feltartott ? A francokat nem is tudtam volna megelõzni (hiába volt hozzámképest több kör hátrányban), inkább mentem mögötte szélárnyékba.
Miért ne lehetne ez meg lekörözéseknél is ?
Azért remélem sikerült a vizsgád !
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Most akkor nem mind2 verseny richmond? Az egyik Talladega?
Petya
De #7081 szerint a korelonyben levot nem engeded el, mert az elrontja a jo versenyzest? Es ha te vagy korelonyben nem rontja el a versenyzesed ha az elonyod semmive olvad csak azert mert egy lekorozott meg akarja mutatni hogy nem tudod megelozni?
Bocs, de ennek igy semmi ertelme. Most megyek aludni, mert a verseny utan meg 3 orat tanultam, es azota egy kozgaz vizsgan is tul vagyok.
Ezzel ugye a mögötte jövõ versenyzõt kikényszeríti a külsõ ívre a falhoz és így a kanyarba érkezéskor a másik autó a felsõ íven kezdi meg a fordulást.
Ez ugye azt eredményezi, hogy a második kocsinak körbe kellene autóznia az elõtte levõt ami azonos sebességgel közlekedõ autóknál igen nehéz.
Remélem sikerült érthetõen elmagyaráznom :-)
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Szerintem a blokkolást amúgy is nehéz meghatározni - ezért is nem írtam be a szabályok közé.
Túl sok problémát vetne fel az alkalmazása és vitára adna okot, hiszen egy replay alapján kell eldönteni amit a másiknak akkor egy adott pillanatban.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
minosul? Szerintem ez hulyeseg.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Ez szerintem teljesen érthetõ is, hiszen egy sárgánál nem mindegy hogy körön belül vagy-e.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Egyszerûen nem úgy láttuk ahogy te kívülrõl.
Te sem lettél volna ennyire kritikus ha nem a közvetítést nézed, hanem a kormány mögött ülsz és csatázol.
Szerintem eddig messze a legtisztességesebb futam volt, ahol végre egyszer úgy léptünk ki, hogy mindenki élvezte a versenyzést és nem volt anyázás.
Tétre soha nem fog menni a bajnokság, mert annak semmi értelme nem lenne - ráadásul egy nyeremény esetén eldurvulna az egész, nekünk pedig a jó versenyzés a célunk.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Ha korhatranyban vagy akkor csak illik elengedni a mogotted jovot, nem kotelezo. Sot ha korelonyben vagy akkor is illik elengedni a mogotted jovot ha gyorsabb. De ez csak etika, ameddig az iveden autozol senki nem szolhat egy rossz szot sem.
Feltartottam jobb gumikkal, de amikor mellém jött akkor szó nélkül elengedtem.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu