NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7185
Mondjuk tegyük hozzá, hogy szerintem te sem nagyon tudsz semmit felhozni amit MoZso vagy Atyka szemére tudnál vetni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7184
ez azért érthetõ, vannak, akik évek óta, de legtöbben hónapok óta versenyzünk együtt

ismerjük egymást, és nem egy sárga nélküli futamot lenyomtunk már (kurvaéletbe 😊

így érthetõ, ha fõleg az újak miatt aggódunk

Riszpekk

#7183
Ja ennek így kell lennie majd a két futamon.
Amit én írtam az a késõbbi belépõkre vonatkozik.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#7182
ertem, nem is ettol feltem. egyszeruen erdekel, hogyan mukodik a rendszer es a HNR-re nem tudok felmenni... 😊 (Meg jobb is eloben...) 😊

atyka
#7181
ok, en ezt teljesen igazsagosnak tartom, csak engem is elbizonytalanit, amikor azt hallom, hogy mindenki egyenlo, de azert vannak egyenlobbek... 😊

#7180
Nem.
Az új versenyzõ mindenképpen teszt státuszba kerül majd.
Ekkor kell bizonyítani, hogy ismeri a szabályokat, képes online versenyezni, nem csinál meggondolatlanságokat, stb...
A sebesség nem igazán számít.

Szerintem MoZso-val és veled semmi gond nem volt eddig.
Legalábbis én nem emlékszem semmi olyanra, hogy veletek lett volna gond.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#7179
Elvileg a jovoheti tesztfutamokon "mindenki" teszt versenyzo lesz😊))
Pl. ha ramjon degeseg, es neki allok anyazni, vagy tarolok a palyan, en is hullok. De szerintem ez mindenkire vonatkozik.😊)
#7178
Majd az egy-két hét eltiltás alatt mindenki átértékeli magában, hogy mi is ér többet...
A biztos pontok megszerzése és a játék vagy a másik idegesítése és versenyének tönkretétele (szép, hogy ezeket pont én mondom )

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#7177
sziasztok! mitol lesz valaki tesztversenyzo? a nalatok eltoltott ido, a szemelyes szimpatia, vagy a koridok alapjan dont a versenybirosag a penteki rajtlistarol? (bocs, de egy rendszerosszeomlas miatt kicsit kimaradtam az esemenyekbol...)

#7176
Igen, az idõpont nem nagyon változik és a napok sem.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7175
Ezek lesznek a szervertesztek...ha minden összejön.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7174
tehát valszeg péntek 21h?

Riszpekk

FREAK
#7173
inkább annyit mondok, ennél többet nem tehetünk

tapasztaltam a másikban, hogy amikor valamelyik okos megsértõdik, akkor minden számít csak a szabályok nem, és két anyázás között úgyis megmagyarázza, hogy az nem úgy volt

nem mintha ez engem meghatna

Riszpekk

#7172
A bedátumozás még nincs meg, de elõre meglesz az összes futam pontos dátuma.
Majd még abban kell megegyezni, hogy a közepénél tartsunk-e egy egy hetes szünetet pihenés képpen.

A futamok szokás szerint pénteken lesznek amúgy, kedden lesznek amolyan tesztversenyek, akkor mindenki kipróbálhatja jó-e a beállítása, hogy tud menni, stb...
És ezeken a futamokon indulhatnak a tesztversenyzõk is majd.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#7171
#7095
Alexease
#7170
Ha minden jol megy, akkor kedd: Richmond, pentek: Talladega.
FREAK
#7169
mi lett a vége??

Riszpekk

#7168
És elég szigorúnak találod a szabályokat ?
Ki lehet szûrni a gyengébb versenyzõket ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7167
Nem is voltak anyázások, mert mindenki jóval kevesebbet chatelt.
Mondjuk szerintem azok között akik tegnap indultak nem is divat nagyon az anyázás.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7166
akkor ok 😊

#7165
hat hsw meg mindig nem megy igy nascarracers.hsw.hu sem😞

FREAK
#7164
Toya elküldte közben, átfutottam


mikor kezdõdik és mikor lesznek a futamok?

Riszpekk

#7163
jah en mar "gyurtam" probaltam a chatetlest a leheto legminimalisabbra redukalni...😊 meg yellowflag alatt is😊

#7162
Mostmár Freak is elolvasta szerintem a szabályokat és pontosan látja, hogy elég kemények a feltételek (teljes CHAT STOP, büntetések, stb).

Szerintem így már könnyen rendet lehet tartani.
Sértõdés biztosan lesz, de hát a szabályokat mindenki elfogadja aki jelentkezik.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7161
jah es amikor Atesz-szel osszeaakadtal akkor is marha keves helyett hagytal belul, egy ilyen gyors,nem eppen egyszeru kanyarban...szal azt reszben magadnak is koszonheted...nezze meg mindenki az is benne van a packben😊

Alexease
#7160
Az uj szerveren, a tesztfutamokon, gyorsan kiderul hogy ki marad ki nem. Mivel az uj szabalyok lesznek, nem kell hogy balesetet csinaljon, egyszeru szovegelsssel is ugrik szerverrol.
#7159
#7059 😊)

FREAK
#7158
naja, meg az a szar kamu, hogy gyenge volt a motorja.... a célegyenes közepén jöbb belém hátulról, úgy, hogy én is épp padlógázzal elõztem, ráadásul nem kis lendülettel talált el.... ezért mondom, hogy nekem ez így már önmagában sok volt, én nem szórnám ilyen bõkezûen a második esélyeket (akkor sem, ha mással csinálja ugyanezt)

Riszpekk

ibronk
#7157
Elsötétült minden és akkor....

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#7156
nos a "replaypackemben" amit kilinkeltem mar #7509 nel..ott van az amelyiknel ott van hogy nem tetszett, megjegyzeskent. na ott is bevagtal elem a kicsuszaasod utan...en ott a te helyedben tuti maradok az ut belso oldalan...foelg latvan hogy valaki kozeledik hatulrol...aztan lett is belolle gebasz mert kovetkezo kanyarnal en belso ivre kerultem te kulsore...sajnos kisodrodtamm es megloktelek...bocsnatot is kertem...de te sem hagytal sok helyett am...

Alexease
#7155
- Az elso baleset 90%-ban Petya hibaja volt. Kivulrol ezote Freak-et kanyarban, de nem huzodott feljebb semmit, maradt az iven. Igy semmi hely nem maradt Freak-nek, a palya toresnel hataron autozott - ahol dobalja az autot a tores. Igy lett a baleset. Petyanak nem lett semmi baja - 1 kor elonye is volt - de folyamatosan szovegelt, amire mar akkor beragtam.
- A baleset utan ki akart menni a boxba, de folyamatosan rontott. Negyszer ment ki, amire osszejott rendesen - en mondtam meg "kintrol", hhogy mit csinaljon. Mivel nem jott neki ossze a box, itt is folyamatosan szovegelt.
- Aztan tokeletes autoval, 3-as ban autokazva - szoltam is neki-, bevarta Freak-et, es teljesen foloslegesen, kemenyen bevagott Freak es ati koze, ugy hogy Freak-et tolta lefele az utrol...

Ennyi.
FREAK
#7154
Petya lekörözött, jeleztem neki, hogy kívül elõzzön, lassítottam, lehúzódtam a vonalig, behúzott mellém, de nem ment tovább, aztán jött Newton és a fizika, én önkéntelenül felfelé sodródtam, meglöktem.... beszólt, ugatott, bénázott, bevárt, törlesztett

Riszpekk

ibronk
#7153
Pontosan ez kurt fel, hogy 5 kör hátrányban bevágsz elém a restartnál, ez milyen már? MÉG 3-AS NÉLKÜL IS tudtam volna tartani a többieket, de miattad beragadt a fél mezõny, és mikor az elsõ kanyarban sanzikot elõztem összeértem vele és elég keményen nekimentem a falnak, onnantol kezdve elég szar lett a gép. Utána meg azért irtam mert mi a faszomnak kell bevágni elém utána meg egy körrel elengedni? Sok értelme volt, ugyes voltál. Majd ezentul jobban figyelek és ugy rázárok a mellettem lévõre, hogy csak hátrafelé lesz kiut, aztan akkor talán nem akarsz elõzni még a célegyenesben a restartnál.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#7152
nem is az a kérdés, hanem, hogy szükségünk van-e olyan emberre, akivel 2 hét alatt több gond volt, mint bárki mással eddig, és a nulla rutinjával szemrebbenés nélkül leugat BÁRKIT

Jacek hasonló okból lépett ki az LFS bajnokságból, és meg is tudom érteni, mert én szórakozni akarok, ha már nem pénzre megy, és jobban szórakoztam, amíg nyolc normális emberrel versenyeztem, mint mostanában ebben a zagyva tömegben..... ha már ehhez igazítom a napi/heti programomat, full befüvezve hazaszáguldok Zuglóból Csepelre , hogy ideérjek a qualify-ra, akkor pont az nem hiányzik, hogy egy sértõdött tinédzser baszogasson, aki meg van róla gyõzõdve 100 körrel a verseny vége elõtt, hogy fix második lett volna.....

remélem, érthetõ, amit magyarázok

Riszpekk

#7151
chat log nincs meG?😊) kivancsi vagyok az anyazasokra😊

#7150
nah akkora te leirasod is erdekelne😊

Alexease
#7149
En lattam😊) Soxor meg is neztem mind ket balesetet - azert is fagytam ki😞
#7148
irjatok mar le pontosan hogy mi tortent akkor ...erdekelne Freak szmesozgebol is meg Petya szemszogebol is...tudom mar probaltaltok leirni de porbaljatok megegyszer😊

#7147
Miért nem vagyok meglepve :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7146
Tetszik, hogy olyanról vitatkoztok amit rajtatok kívül szinte senki nem látott, így mind a ketten szentül megvagytok gyõzõdve a magatok igazáról.

Így azért nehéz véleményt alkotni, ráadásul replay sincs mert Alex kifagyott :-)

Szándékos volt az ámokfutás, ezt néhány oldallal ezelõtt Petya is elismerte, akkor most nem értem miért visszakozik.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7145
nem megy a hsw

Riszpekk

FREAK
#7144
nem emlékszem

Riszpekk

#7143
Pedig én mondtam Freak-nek.
Biztos rossz napon szóltam :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7142
"pedig nem érzem magam hibásabbnak nálad"

Jól van öcsi, gyere versenyezni, de ne érezz hibásnak, ha egyszer bevárlak, és hátulról szétrombollak 8 kör hátrányból......

Riszpekk

#7141
Szerintem több ilyen eset nem fordul majd elõ Freak.
Lesznek felelõtlen versenybalesetek, ütközések, de szándékos szabálytalanság szerintem nem lesz.

Pontokra megyünk majd és ott a célbaérés mindennél fontosabb lesz.
Óvások lesznek dögivel, de ez elõfordul.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#7140
Pedig ha beismerned a hibaidat, konnyebb lenne neked is...
Alexease
#7139
Szerintem aert nem erted, mert meg nem olvastad el az uj Szabalyokat😊)))
Te is verseny biro vagy /leszel a bajnoksagban😊
#7138
A versenybíróság majd kiszûri az ilyen eseteket, csak ez tudom mondani.
Van egy hat fõs versenybíróság (PuMy, Alexease, Atis, Freak, HaZso, Atesz) ha valami komoly baj van, akkor úgy is hatan döntötök.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7137
FREAK: Nyugi, már én már rég lezártam. És már szívesen békét kötöttem veled, pedig nem érzem magam hibásabbnak nálad, de mégsem akarom azt, hogy kizárjának az egészbõl. Na ennyi és kösz Toya ...

Petya
FREAK
#7136
matáv kábel

Riszpekk