NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#7235
hát kétszer már közel kerültem ahhoz a ponthoz, hogy kipucolom a hsw tárhelyet, nektek megköszönöm a segítséget, és elfelejtem az egészet 😊

de talán nem lenne helyes majd 20 emberrel kibaszni...

alapból nyugis vagyok, de vannak dolgok, amiket sosem bírtam....

Riszpekk

#7234
Érdekes mert te a LFS bajnokságon edzõdsz, kötél idegekkel kellene rendelkezned...erre még sem :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7233
Így van 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7232
ki így-ki úgy vezeti le a feszültséget, ugyebár 😄DDDDDDDDDD

Riszpekk

#7231
Ha figyelmesen olvasol, akkor láthatod vannak emberek akikre az anyázásos stílus egyáltalán nem jellemzõ (PuMy, Marki, Norbi, Alex, stb...).

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7230
Látod itt jön be, hogy mindenki másképp látja az esetet.
Valóban kivágtál az alsó sorból, de a replayt visszanézve szerintem egyáltalán nem volt veszélyes a szitu mivel Norbinak nem volt 3.sebessége.

Szerintem Norbi sem mérgeskedett ezen a futamon amit semmi nem bizonyít jobban mint az hogy szépen behozta a kocsit.
Sõt még a verseny után sem.
Viszont tudod ilyenkor a futam után minden feljön és kibeszéljük.
Kicsit túlzásnak érzem ezt az anyázás dolgot amit állandóan felemlegetsz, mert szerintem ilyen megint nincs.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

bekkeratis
#7229
Jo reggelt.
Norbi, a restart idejen nem is lattam hogy hol voltal, mellettem nem, ezert beljebb mentem hogy ki tudjam kerulni az elottem haladot. Ez nem szabalytalan, viszont amit te csinaltal az igen. Az meg hogy korhatranyban voltam abszolut semmire nem jogosit fel, vagy visszajutunk a ket auto megy a palyan tipikus esetehez. Azert csak tenyleg sajnalni tudlak ha egy ilyen miatt elszall az agyad es osszetorod a sajat es mas autojat. Vagy ezert is nekem jar buntetopont mert felbosszantottalak? Meg jo hogy azert is bunko vagyok ha elengedlek.

Kicsit Petyara emlekeztet ez az egesz, miattam beragadt a fel mezony, miattam mentel neki a falnak meg valaki masnak, emiatt maradtal le az elbolytol... Legkozelebb elozz meg, en nem fogok elotted kacsazni az egyenesben ha jossz.

Vagy tudod mit, ott se leszek legkozelebb aztan orulhetsz. Ennek semmi ertelme hogy mindeki csak a masikat anyazza.
#7228
problemam 😊

#7227
:]] hat igen 😊 nekem is volt egyszer probelamam 😊 de nem ilyen veszes mint neked😊

ibronk
#7226
Atissal, és a fallal való afférom után arra gondoltam ugy csinálok mind ahogy Schumi valamelyik magyar nagydijon egyszer hogy, kimegyek többet de hajtok ahogy belefér, na ezt itt ne csináljátok mert tuti bukás, fõleg a boxutca kijárata és bejárata veszélyes

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

atyka
#7225
hehe...nem megy az uninstall sem. aszonnya, hogy installozzam ujra, mert corrupt...

atyka
#7224
koszi

#7223
Uninstallal szedd le, akkor minden általad felrakott file fenn marad.
Ha ugyanide telepíted újra a programot, akkor semmi dolgod nincs.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7222
a fontos konyvtarakat nem torli uninstallnal.

ibronk
#7221
Ja ami F1-es pittaktikánk szart se ért 😄

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

atyka
#7220
sziasztok! ujra kell installoznom a NR 2003-at. mi az, amit feltetlenul megmentsek? eleg a "series" es a "players" mappa, vagy mas is kell? Thx elore is...

#7219
Én nem azt írtam.
Azt írtam, hogy PuMy feljött rád és csak a nyugalmának volt köszönhetõ, hogy nem kisérletezett elõzéssel :-)

Az én nyilatkozatom már kinn van az oldalon :-)
Már ameddig megy :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Mnemomic
#7218
Mondtam hogy spóróltam a gumikkal...Így is ahogy befutottam a célba az elsõ kanyar után már közölték velem hogy jó lenne gumit cserélni.

#7217
A rendes szerverben meghalt valami hardver elem.
Visszaindulás hétfõn a számítógépes boltok nyitása és a hardver kicserélese után várható valamikor.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#7216
Csak addig fut a "szerver" amig mindenki olvasgatja a FELHIVAST, a SZABALYOKAT, es a versenykiirasokat😊)
HNR Temp
#7215
http://62.201.69.92/index2.php

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7214
Azért a végére PuMy szépen feljött rád és ha nem ilyen nyugodt tipus akkor be is próbálkozott volna egy elõzéssel.
Szóval szvsz. azért nem volt ez annyira sima...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Mnemomic
#7213
Hazso-t én is sajnálom de biztos nagyképûen hangzik majd szerintem nyertem volna egyszerûen olyan jó volt a setup hogy hihetetlen. Ez a pálya ezután sem lesz a kedvencem, de tegnap olya jól ráéreztem hogy már olyan köröket mentem sokszor amilyet éppen akartam.

Mnemomic
#7212
Toya! 😊

Ott tudtam hogy nem akarsz elengedni amit írtál de én is elmondhatom semmi rossz nem volt abban a blokkolásban teljesen tiszta volt a dolog. Viszont mindenképpen meg akartalak elõzni mivel gyorsabb is voltam meg a motorom a szélárnyékokat nem nagyon szerette ezért mindenképpen elõznöm kellett.

Az igaz hogy Pumynak akkor adtam pár mp-t de utána is mikor megelõztelek 😊 Aztán mikor elmentem melletted akkor utána 3-4 körrel elkezdtem spórólni mint írtam is a gumikkal. De majd a nyilatkozatomban ez is benne lesz 😊

Alexease
#7211
😊)))
Mnemomic
#7210
Atis!

Ott nem direkt löktelek ki mint ahogy az lejött a mondanivalódból. Én nem azért nem kértem bocsánatott mert bunkó vagyok de már most leszögezem hogy tõlem senki ne várja hogy majd verseny közben fogom nyomogatni a chat gombokat fõleg egy ilyen pályán. Toya-tól sem kértem elnézést az elsõ sárgáig de szerintem õ is tudta, hogy úgyis megteszem majd.

A másik: az ütközésünknél hobás voltam mert sajnos a kocsi kicsúszott a külsõ ívre de nem vészesen. Azt megjegyzem azért, hogy mivel lekörözött voltál nem kellett volna ott mellettem menned igazán egy pillanatra vissza veheted volna a gázt sõt nekem úgy tûnt nem is sok hajlandóságott mutattál arra, hogy elengedj. Ettõl függetlenül az én hibám volt de nem teljes mértékben.

#7209
Ezzel persze nem azt mondom, hogy elfogadhatóak az ilyen jelzõk...
Én sem használok ilyesmit és így valóban joggal várhatom el mindenkitõl, hogy õ sem tegye ezt velem szembe.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7208
Ez szerintem olyan volt mint amikor PuMy engem hülyéz le.
Nem lehet komolyan venni, sõt PuMy-tól akár egy dicsérettel is egyenértékû egy-egy ilyen kijelentés.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7207
turho

ez jó, ezt még nem ismertem 😄

de a korosztáj se rossz 😄D

Riszpekk

Alexease
#7206
😊))
Ez nem kotekedes, csak a problemai forrasa!😊)
Mivel a korosztajanal - ugy nez ki - termeszetes, es O ugy hiszi, hogy a "nagyoknal" - nem ovi - teljesen normalis olyan kotoszavakat, megszolitasok hasznalni, mint a: "barom, fasz, picsa, bazdmeg, faszomat stb.". Ez lehet hogy "divat", de igen turho, bunko szokas.
Mar ha csak ezeket tudna visszafogni, mar az is nagy elore lepes lenne.
#7205
senki???

#7204
LOL !
Ne akarjátok már mindenért belekötni szegény Petyába.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7203
hat epp ezaz!!

#7202
Van valakinek jáccani velem egy kis multit csak úgy???

FREAK
#7201
ez a te "szádból" elég vicces...

Riszpekk

#7200
jajjjjjj, ne csináld már ezt, nem az oviban vagyunk ...
#7199
barom? ehh talan huncut vagy ilyesmi 😊) de nem barom , ez mar tul durva...hehe

#7198
te barom 😊)))
#7197
Tipikus szõke nõs vicc jut rólad az eszembe:

"Na lécci, lécci, lécci."

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7196
lol

Riszpekk

#7195
akkor nyomasd AI-k ellen 😊) offline...legalabb gyakorolsz baszki 😊) inkabb azokat lokjed ki mint Freaket😊))

#7194
Megvan nálam mi a hiba: Túlsgáosan szeretek versenyezni. Azért kezdem tegnap is akadékoskodni, mert megint menni akartam, én vhogy ilyen vagyok 😊)) És akkor már kedden tuti megy az új server?

Petya
#7193
igen...bar en nem erek ra kedden😞 szal en majd csak penteki szerverteszten leszek..

FREAK
#7192
nem tudom, én is win telepítettem, és lemaradtam pár dolgoról

Riszpekk

atyka
#7191
...es akkor ugy nez ki, hogy kedden mar teszteljuk a szervert teljes letszammal?

FREAK
#7190
így van, amit eddig láttam belõlük, az korrekt volt

Riszpekk

#7189
Nem is mondom mibõl idézett, mert még megsértõdtök ;-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7188
A mostani futam is majdnem sárga nélküli lett (2 sárga), ezért is nem voltam versenyképes.
Majd olvashatjátok a nyilatkozatban, ha beindul a HSW.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#7187
Ezt az "egyenlobbeket" Petya hozta fel, vagyis felejtos😊
atyka
#7186
Teljesen ertheto. csak ne izgasd fel magad (a kurvaeletbe) :-D Vagyunk , akik honapok-evek ota versenyzunk, de nem itt, nem veletek, nekunk ugyanugy meg kell szokni titeket. Majd csak osszejon.