NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PuMy
#7285
Irtam olyan lehetoseget amibe szerepel a pentek???

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7284
Mielõbbi gyógyulást Met !

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#7283
Hello skacok!

Bocs, hogy eltüntem de péntek reggelre sikerült lebetegednem, valszeg valami vírusos gyomor nyavaja miatt. Sajnálom, hogy kihagytam Lowe-t mert elég jól mentem rajta de nem éreztem magamban elég erõt, hogy elinduljak.
Most már valamivel jobban vagyok de szerintem keddet még kihagyom.
Majd jelentkezem ha már tudok indulni, versenyezzetek jókat és ne veszekedjetek.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#7282
Egyébként nekem is jó lenne ha maradna a péntek!

Petya
Giovanni
#7281
Szerver off

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Bucser
#7280
Sziasztok. NA én lenni ujonc keveset jatszom mert vizsgaidõszak van. Online még nem jatszottam. HOl talalnek rövid Infot arról, hogy hogyan tudok online jatszani (biztonsagi masolattal).

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#7279
Gyertek ide, csak 2en vagyunk!
sanzik
#7278
nekem is mind1,barmelyik nap jo....
Giovanni
#7277
Aki gyakorolni akar az jöhet ide:

81.182.23.93

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

#7276
MIVAN???? 😄DD Ne fárasszál már... Sztem neked nem létezik tõlem normális válasz... és az elõítéleteket sztem felejtsd el velem kapcsolatban, ahogy Toya mondta, mindenki tiszta lappal indul...
#7275
nah jovan mostantol "IGNORE"-ra teszlek...ergo leszarom mit irsz nem fogok reagalni ra...nekem is igy lesz jo meg a tobbieknek is...

#7274
na most megint....

#7273
ohhhhhhh, bocsánat
#7272
ertettem en hogy te viccnek szantad,csak eppen Te ne viccelodjel velem mert nem ertekelem!!! ezt erted??

#7271
Ahhoz képest, hogy milyen idõsnek és bölcsnek tartod magad, eléggé nem érted a viccet .......................

Petya
#7270
nah ez volt a nemsemmi 😊 M.Schumacher "forro"pillanatai 😊

#7269
te hulye vagy mar megint...en eppezaz hogy komolyan veszem csak tudod te hulyegyerek en videkre jarok foiskolaba es alberletben vagyok szal nem tudok hazautazgatni...de mondom orarendemet majd ugy alakitom hogy jo legyen...a mostani felevbol meg marcsak 2 het van...vizsgaidoszak meg nem gond.. 😊 szal te ne nyomasd ezt a szurkalodast mert megjobban kihuzod a gyufat nalam..!!

#7268
Nah, én Rakkionennek drukkolok!

Petya
#7267
Aki nem veszi komolyan ... 😊
#7266
sok a restart, mint mi aprilisban 😊) persze itt mas a restart oka😊

#7265
enisnezem 😊 miert lenne szentsegtores😊 GOGO Villeneuve!

atyka
#7264
Na, megyek A1 Ringet nezni...szentsegtores? 😄

#7263
bar majd szeptembertol probalom orarendemet ugy csinalni hogy jo legyen 😊

#7262
huuh hat nekem csutortok abszolute de nem jo... kedd is ketseges ...pentek miert nem tud maradni?? az nagyszeru szerintem akkor majdnem mindig raer midnenki.

atyka
#7261
Nekem is mind1, csak tervezheto legyen, ne elotte egy nappal deruljon ki az uj idopont... 😊

#7260
Nekem szinte mind1 melyik napon futunk, de ezt már megbeszéltük.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#7259
Soha nem fogok itt ilyen idoket menni... 😊

#7258
Annyira azért mégsem nehéz, persze versenyben teljesen más a helyzet.

2 HSW Hungary 2003-05-18 00:21.260 126.99 Add | Remove

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#7257
Valszeg lesz egy kis kavarodas a napok kozott. A kovetkezo lehetosegek vannak (de ez sem 100%):
Kedd-Szombat (ha sokaknak nem jo a szombat akkor lehetne kedden a bajnoki futam)
Hetfo-Csutortok vagy
Kedd-Csutortok

Mit gondoltok?

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

ibronk
#7256
Vége a fenét, a két meccs közti szünetben írtam. Igy is korábban vége lett az elsõnek, mert annyira aláztuk az ellenfelet hogy feladták, és leléptek

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#7255
Igaz, bocs! Bár az már inkább az én véleményemet tükrözte... Csak miután megerõsitettetek hogy nem sok értelme volt...szal értitek 😊
De amugy ha lett volna 3-as fokozotam és esetleg gyorsabban mentem volna mint Atis akkor mi van, hm?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

atyka
#7254
Persze, remek lesz, en biztos rengeteget fogok megtanulni a Nascarrol ezen a palyan. Csak mar elore aggaszt, hogy nehany elhamarkodott kijelentes, vagy cselekves mikent mergezi meg az egesz jatek hangulatat. Azert remelem, megsem igy lesz. 😊

#7253
Ez is csak egy pálya a sok közül amin ugyanúgy be kell tartani a szabályokat mint a többin. Biztos hogy sok kicsúszás lesz, a real Nascar versenyen is volt most legutóbb, de ez még nem ok arra, hogy vitába keveredjünk és meggondolatlanságokat tegyünk. Szerintem nagyon jó tesztpálya lesz.

atyka
#7252
sziasztok! hat szemet egy palya, az biztos...lehet, hogy Sanziknak van igaza. itt sok lesz a hiba, konnyen lehet tesztversenyzo valaki, aki rosszabb napot fog ki es akkor megint kezdodnek a vitak... 😞

sanzik
#7251
szerintem nem szerencses dolog,hogy pont richmond lesz az elso teszt futam helyszine,mert eleg nehez palyanak tunik es konnyu lesz rontani rajta...
biztos sok dolguk lesz a versenybiroknak 😊)
CodeRed
#7250
végre.....nehéz ez a richmond... 😞((((

92 Gábor Szabó Hungary 2003-05-17 19:05 00:21.823 123.72 Add | Remove

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#7249
😊)

#7248
Amúgy felesleges a vita, mert többször megnéztem a replay-t.
Harmadik nélkül esélyed sem volt, hogy úgy gyorsulj mint ahogy a többiek.
Szerintem erre kár több szót is vesztegetni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7247
A bunkóság szót tuti nem használtam, sõt még hasonlót sem - nem szokásom.
Maximum furcsának éreztem a restart utáni kivágást a gyorsabb autók sorába és ezt még most is annak találom.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7246
na vege a mohaanak 😊

ibronk
#7245
Azért mert degecen lakom, nem kell még bántani

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#7244
Az egy dolog, hogy nem szabálytalan, de a befuto után mikor felvázoltam az esetet egyértettek velem abban - legalábbis Toya vélemyényére konkrétan emlékszem - hogy igaz hogy nem szabálytalan, de bunkóság volt.
Összetörni pedig csak magamat sikerült de nem vészesen, épp csak annyira hogy ne tudjam tartani Ateszt, akit a verseny elején még vígan sikerült.
Az hogy körhátrányban vagy SZVSZ, meg ezen a "barátságos" (?!?!) futamon feljogosít arra hogy elvárhassam hogy ne basszál ki velem.
Amugy egyáltalán nem "szállt el az agyam", csak kicsit bosszantott hogy mi értelme volt, annak a fényében hogy a következõ körben meg elengedtél? Nyertél egy poziciot? Sõt, azt sem, mert még sanzikhoz képest is körhátrányban voltál. De nem baj! Pakold csak neki!
Ugytûnik te kezdessz bekattanni
Anyázásról tényleg nincs szó, csak - én legalábbis mindig probálkozok - kulturált társalgásról
Ja, még annyira kiváncsi vagyok, hogy mit csináltam szabálytalanul? Az hogy mellémentem a boxnak véletlenül, kijövet pedig kicsusztam, az nem szabálytalan, csak lámaság.
Az sem szabálytalan ha után a pályán mentem, esetleg zavarhattam valakit, de senki egy szót se szólt.
Rajtad kivül mindenki nagyon korrektnek nevezte a futamot, érdekes.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Jacek
#7243
+ az is ugy kezdodott hogy kerdeztem valamit😄DDdd

Jacek
#7242
😄DD mar itam oda is😊

#7241
Feszültség levezetésnek ott van a kedvenc témátok amit elõkelõ helyen tartotok :-)

Grand Tourismo 3 GT3 topic 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7240
ilyenkor mar nem huzza magat rajta😊))

#7239
Ez az idegesítsd csak, majd hirtelen felindulásból törli az egész bajnokságot :-)
Azért remélem ilyet nem tesz.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7238
szel erosen megviseli Freak idegeit😄DDDDDD

Jacek
#7237
peldaul a szelet😄DDDDDDDD

#7236
Azzal valóban sokakkal kiszúrnál.
Szerintem ettõl többet ér az, hogy 20 embernek jelentenek örömet az általad szervezett bajnoki futamok.
Ezt kell ilyenkor mindig elõtérbe helyezni.

Kb. 2 éve a HSW is a megszünés szélén táncolt, ha akkor nincs PuMy akivel bármirõl tudok beszélni akkor ma már csak múlt idõben beszélnénk az oldalról.
Valahogy a vele való beszélgetéseken maradtunk abban, hogy kiszúrás lenne feladni az egészet (veletek szemben és magunkal szemben is).

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu